Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Bardzo stara szympansica Mama poczuła się znacznie gorzej i przestała przyjmować pokarmy. Gdy wizytę złożył jej stary opiekun, którego nie widziała od 40 lat, zareagowała w niezwykle uczuciowy sposób

www.demotywatory.pl
+
408 418
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cookofski
-5 / 11

No i będą ją dręczyć...
Chce se zwierze spokojnie, w kąciku umrzeć (zdechnąć, iść na wiecznie zielone łąki czegoś tam, itp.), a tu jej nie dają... i jeszcze na YT wrzucają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Lorrrddd
0 / 0

COŚ WSPANIAŁEGO !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MasterYoghourt
+3 / 7

A staruszków w Holandii uśmiercają. Dziwny ten świat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+2 / 4

@MasterYoghourt Kto wie, gdyby miała wybór może też by chciała odejść na swoich warunkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AnnYa
+2 / 2

@Jimmy_Waldemar_Resiak ani trochę to nie jest opowieść fantasy! Miałam do czynienia z identycznym przypadkiem - starusieńki wilczur mojego byłego który, jak to w przypadku tej rasy bywa, cierpiał na zwyrodnienie stawów biodrowych, przez co praktycznie nie chodził. Pewnego dnia poszedł w las i zniknął, Do dzisiaj nikt nie znalazł ciała psa, żeby móc go jako członka rodziny pochować, a przeszukaliśmy kawał lasu.
Spotkałam się z teorią, że zwierzęta robią tak, bo tak im każe instynkt.. Kiedy czują, że zbliża się ich koniec odchodzą jak najdalej od stada, aby je ochronić przed drapieżnikami, które żywią się zarówno padliną, jak i stwarzają zagrożenie dla członków stada pozostających przy życiu.
Patrząc na mój i Twój przypadek trudno się z tym nie zgodzić. Swoją drogą, to jest niesamowite; smutne a zarazem zachwycające zachowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ShuiMa
0 / 0

Kiedy człowiek sam umiera w szpitalu, niby jest pełno ludzi wokół, ale jest samotny i nie zależy mu żeby żyć te kilka chwil dłużej, bo nie ma dla kogo. Ale gdyby ten ktoś umierał, a przy nim była by bliska osoba, zrobił by wszystko żeby móc z nim być ile się da.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 października 2017 o 23:11

avatar xenomorphia
0 / 0

Zmarła niedługo po tym spotkaniu w kwietniu zeszłego roku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem