Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
To może chociaż Elfy?
by Faydee
+
242 270
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar wojtas4545
-5 / 13

Dlaczego Macierewicz został odwołany ze stanowiska? Przecież to rzetelny człowiek, odpowiedzialny za bezpieczeństwo państwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaKlaudiusz
-5 / 11

@wojtas4545 Bo nie pasuje do planu zniszczenia Polski. Za bardzo sie starał poprawić obronność w kraju.

avatar YszamanY
+5 / 5

@wojtas4545 dlaczego ministrem obrony przed wyborami miał zostać Gowin ? jak myślisz komu chcą wcisnąć kit o ociepleniu wizerunku wsadzając Morawieckiego na dwa lata przed wyborami już po sądach pis-owskich ? myslisz o co toczy się walka ? Konstytuja pis- i nic potem nie zrobisz .teraz jest- bo konstytucja nie pozwala, potem będzie konstytucja na wszystko pozwalała- czy polacy pozwolą sobie na to ?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 stycznia 2018 o 20:58

avatar wojtas4545
0 / 4

@YszamanY Moim zdaniem chodzi raczej o spór wewnątrz PiSu i różne opinie na temat przyczyn katastrofy w Smoleńsku. Według umiarkowanej części PiSu winę za katastrofę ponoszą tylko Rosjanie i nikt inny.

I tu tkwi cały problem. Reforma sądownictwa została przeprowadzona przy wielokrotnym łamaniu prawa (łamaniu konstytucji), a dla UE jest to niedopuszczalne. Ale z drugiej strony - jeśli PiSowi chodzi tylko o to, żeby obarczyć winą za Smoleńsk Rosjan to być może można to jeszcze jakoś zaakceptować.

To znaczy moim zdaniem Macierewicz został odwołany, bo PiS liczy na jakąś ugodę z UE i komisją europejską.

Sam nie wiem czy ten problem uda się jakoś rozwiązać. Nawet gdyby UE nałożyła na Polskę sankcje, to co to da? PiS się wycofa... a po chwili znowu zablokuje pracę trybunału konstytucyjnego albo sądu najwyższego przy pomocy jednej ustawy. UE może też wyrzucić Polskę z UE i to byłoby dobre rozwiązanie - państwa które nie spełniają demokratycznych norm powinny być z miejsca usuwane ze wspólnoty. Wtedy UE będzie miała spokój z Polską i PiSem.

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2018 o 17:50

avatar YszamanY
+4 / 4

@wojtas4545 Konstytucja kolego , nie będzie sporu z nikim bo teraz wszystko odnosi się do Polskiej Konstytucji, jutro zrobią pis-owska i nikt nie powie że prawo jest niezgodne z Konstytucją, macierwicz jest chowany jak przed wyborami, ida za rok nowe i kolejne za dwa lata- czysta polityka a ciemny lud to kupi, i obudzisz się z pis-owska konstytucją i pis-owskim prawem - brawo oni ,brawo ciemny lud

R Radzio6606
-3 / 11

Ten mem pokazuje jak konsekwentnie powtarzane klamstwa na temat Macierewicza oraz nieustający hejt skutecznie formatuje słabe umysły nie skażone choćby szczątkową potrzebą weryfikacji propagandy. Pytanie do wojtasa4545 - jakie to artykuły konstytucji zostały złamane przy redormowaniu sądownictwa? Może jakiś konkret? Poza tym przypomnij sobie kto i w jkich warunkach pisał, a następnie uchwalał tę konstytucję?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SilnyBicu
-2 / 2

@Radzio6606 Dokładnie tak, lemingi same nie myślą one wierzą w to co im TvNowoczesna powie. Macierewicz był najlepszym ministrem ale musiał teraz być odwołany bo wiele ludzi przez tą propagandę tak go znienawidziło że PIS jest dla nich niewybieralny, a idą wybory samorządowe i zostały podjęte kroki dla większego dobra, a Macierewicz przez te 2 lata i tak bardzo dużo zrobił jak i w pewnym zakresie agenturę sowiecką wywalił na zbity pysk.

A Aqq300
+2 / 4

Przecież w tym roku wybory samorządowe - Antoni wraca do konspiracji, Kłamczyński zezwoli mu na ujawnienie się w grudniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-4 / 4

Kłamczyński i tak jest 100 razy lepszy od ryżego von Tuska - wielbiciela czekoladowego oka Makreli i amatora lodzika od Timmermansa ... no nie zapominajmy o patriotycznym inaczej Tuskowym dziadku z wehrmachtu.

K konto usunięte
-4 / 4

Żaden minister MON nie zrobił tyle - ile zrobił w 2 lata Antek. POprzednicy tylko redukowali armię, sprzedawali majątek wojska, dawali gwiazdki generalskie ćwokom z WSW-WSI, kradli lub próbowali kupić francuski szmelc w postaci 2 razy przepłaconych śmigłowców. Antek jesteś najlepszy. WOT - to twoje dzieło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gagagagag
-2 / 2

@krakrus11 tyle zamieszania, to faktycznie żaden nie zrobił. Bo dla armii nie zrobił nic dobrego. A WOT to śmiechu warta formacja, która wartość bojową miałaby w kampani wrześniowej, a nie w czasach, gdzie tereny zajmuje się za pomocą lotnictwa i rakiet dalekiego zasięgu. Z resztą czego ja wymagam od kogoś, kogo dziwi, że dziadek Kaszuba w czasie II wojny służył w Wehrmachcie. Trzeba być totalnym ignorantem, albo mieć mózg sprany socjalistyczną propagandą PiSu