Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
197 208
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A apsik100
+2 / 12

Sukces naszego rządu, brawo!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+6 / 14

Prawda jest taka, że Żydom i Niemcom od zawsze zależało na zrzuceniu na nas odpowiedzialności za zbrodnie niemieckie. Niemcom- dlatego, że chcieli się wybielić i zrzucić winę na innych ale Izraelowi to chyba dla własnych interesów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E edzsledz
+2 / 2

@Cammax, no nie do końca, weź pod uwagę ile złota Niemcy Żydom ofiarowali za to by mówili naziści a nie Niemcy. Ja tylko czekam aż zaczną wypływać dokumenty o tych "wielkich" obecnie Żydach którzy tak plują na Polskę by się wyjaśniło kto pomagał komu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vo0
+5 / 9

Ciekawe czy niemców przed wojną też tak wku***wiali. Żydzi to największe spier***liny, oni są gorsi nawet od muslimów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 lipca 2018 o 10:57

S SlepaKicha
+6 / 8

Wiesz co to jest holocaust ? Bo zabicie nawet tysiąca Żydów nim nie będzie, a wiesz czemu ? Dlatego, że holocaust jest z założenia zinstytucjonalizowanym planem wytepienia danej rasy w całości tylko dlatego, że jest ona z założenia rasą gorszą. Nawet idiota widzi różnicę, więc jeśli uważasz, że Polacy też mieli udział w holocauscie, bo AKOWCY zabijali Żydów, to jesteś w błędzie z prostej przyczyny. Akowcy zabijali Żydów, bo byli oni również obywatelami Polskimi, a to z kolei dawało im prawo do wykonywania na nich wyroków Sądu wojskowego. Więc nie pieprz mi tu o udziale Polski w holocauscie tylko dlatego, że akowcy zabijali ZDRAJCOW POLSKICH POCHODZENIA ZYDOWSKIEGO. Wyobraź sobie, że Żydzi uczą swoich, iż opór sił zbrojnych Polski wobec nkwd, którego grupy zbrojne szczególnie na wschodzie II RP składały się głównie z Żydów, są przejawem Naszego antysemityzmu (!sic). To jest szczyt perfidii, to tak jakby nie można było się bronić przed Żydami, nawet gdy to Oni są agresorami, bo to antysemityzm. Zresztą dzisiejsza Palestyna zmaga się z tym samym problemem, to Izrael dokonuje ludobójstwa na Ich narodzie, ale gdy Palestynskie oddziały partyzanckie dokonuja jakiegokolwiek aktu zemsty, to cały Izrael nazywa ich antysemitami i agresorami, a tępy zachód im wtoruje. Jakbyś wiedział troszkę więcej o historii, to wiedziałbyś, że ten cały Izrael to nic innego jak prywatny folwark Rottschildow, a nie żadne państwo suwerenne narodu Izraela. Oni nawet innych Żydów myślących inaczej paluja na ulicach Jerozolimy i wrzucają do więzień politycznych, są nawet nagrania na Youtubie, ale usuwane na bieżąco. Zresztą, co ja się produkuje, zapewne i tak do Ciebie nic nie dotrze. Dajcie maść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
0 / 0

@zgorzel02 W okresie przed II Wojną Światową, ani w trakcie, nie było państwa Izrael. Ówcześni Żydzi należeli do różnych nacji (duża część nadal należy do innych nacji). Na terenie II Rzeczypospolitej byli to POLACY nie Żydzi w rozumieniu przynależności do państwa. A dlatego, że nie mieli własnego państwa, nawet podziemnego tak jak My. Rozpatrywanie krzywd i reparacji wojennych mogą mieć prawa tylko te narody, które istniały przed wybuchem II Wojny Światowej. To tak jakby Słowacja domagała się odszkodowania od Czech za zamordowanie Słowaków w okresie istnienia Czechosłowacji.
Poza tym nadal nie mogę zrozumieć jak Żyd może należeć do Izraela w czasie II Wojny Światowej? Bo jest Żydem? A obywatelstwo, to co, szlag jasny trafił? To może, My, mamy prawo należeć do Watykanu, bo wierzymy w tego samego Boga?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~km
+4 / 6

chyba jednak Adolf miał rację co do tej nacji!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Rydzykant
0 / 2

Mam wielką prośbę. Uczcie tego także Arabów i Murzynów. Niech wiedzą, ze przyjazd do Polski, lub w jej okolice jest śmiertelnie niebezpieczny.
Jakoś sobie poradzimy bez bliskowschodnich inżynierów i lekarzy ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamk18
-1 / 1

a może żydów nauczać o tym jak to niektórzy z nich pomagali tak jak czarnym ze był przynajmniej jeden handlarz niewolników który był czarny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dudi1980
-1 / 3

oni mogą kłamać na potęge. ale ważne co przekażecie swoim dzieciom. Jaki to niewdzięczny i straszny naród ci żydzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~serysedrg
+1 / 1

Powinni prowadzić lekcje "Rola szkalowania i obwiniania o całe zło świata wszystkich innych oprócz samych siebie w Holokauście".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~idiotyzm1232222
+1 / 3

Nie mam nic do ich narodu ale gdy bylem na wycieczce i rozmawialem z lokalnymi tubylcami to w zyciu nie spotkalem bardziej ksenofobicznego narodu. Bedac na kolacji znajomy z duma opowiadal mi ze przyjmuja uchodzcow z Afryki zeby pracowali tam gdzie sa najgorsze, malo platne warunki, traktuja ich gozej niz zwiezeta. Na lotnisku trzepali polakow jak leci, ja przeszedlem priorytetem bo mam vise turystyczna do USA. Samolot dzielilem z wycieczka ortodoxow do Oswiecimia, traktowali caly samolot/autobus jakby byla to ich wlasnosc ignorujac wszystkich, stewardesy nie wiedzialy co z nimi robic. Lazili po calym samolocie, gromadzili sie w grupkach, glosno rozmawiajac, 5 takich gropek i glowa mi pochla. Potem czytam artykuly o mlodych zydach w Oswiecimiu i czytajac jak sie zachowuja rece mi opadaja. Pewnie generalizuje ale jedna taka wycieczka i odechcialo mi sie kiedykolwiek tam wracac.Jak chca kogos edukowac to powinni zaczac od siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fiksusik
0 / 0

Zamknąć dla nich granice i cała ta ich koncepcja edukacyjna pójdzie w p*zdu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szybki1
-1 / 1

Powinniśmy na to MY (bo na polityków z MSZ to nie ma na co liczyć) zaregować ! Masowe wysyłanie listów skargowych, petycje itd. puki sprawa jest gorąca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qnr4d
0 / 0

Problem jest taki, że uczy od bardzo dawna. Polecam film "Zniesławienie" można znaleźć na YTube

Odpowiedz Komentuj obrazkiem