Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
233 241
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wyblinka
+11 / 13

Bzdura, pokoje do przewijania czy karmienia w Polsce dostępne sa dla obu płci, wielokrotnie zmieniałem w nich dziecku pieluchę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 października 2018 o 15:32

avatar ~Jajozanik
0 / 6

@wyblinka gdzie mieszkasz ? bo w Rzeszowie nawet w hotelach czy w galeriach, w męskiej toalecie takiego pokoju nie uświadczysz, serio a sam o toaletach robiłem materiał na yt, można jedynie w kobiecych toaletach znaleźć odpowiednie miejsce, ale też nie we wszystkich, więc dlatego się pytam w jakiej miejscowości mieszkasz ? Bo pojadę tam i zobaczę, może zrobię 2 część o męskich toaletach, jeśli okaże się że masz rację

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wyblinka
+7 / 9

Jajozaniik Ozywiście,z ę nie w męskiej toalecie, czytanie ze zrozumieniem sie kłania, mówimy o osobnych pokojach z przewijakiem i miejscem do karmienia, takei pomieszczenia dostępne są dla obu płci, a w democie twierdzą, że tylko dla kobiet. Otóż nie, dostępne są dla obu płci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jajozanik
0 / 8

@wyblinka No ja jakoś nie zauważyłem by były dla obu płci, ostatnio jak miałem przewinąć siostrzeńca,w hotelu i nie mogłem, znaleźć takiego pokoju, to siostra mi powiedziała że jest w damskiej toalecie, po lewej stronie, rozumiesz !? Damskiej toalecie , nie był to oddzielny pokój, więc sorry ale po damskich toaletach z reguły faceci nie chodzą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~RaistlinM
+1 / 1

@Jajozanik sam nigdy nie przewijałem, ale nieraz widziałem. Zazwyczaj są osobne pokoje dla obu płci, albo toalety dla inwalidów. Mówię o galeriach i hipermarketach. Czy też na stacjach benzynowych.
Miejsce: np Trójmiasto

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jajozanik
-2 / 2

@RaistlinM jedyne jakie pomieszczenia widziałem to kobiety z dzieckiem, czyli dla kobiet, a kto normalny wchodzi do pokoju dla inwalidów aby zmienić pieluchę dziecku ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BaNeXyZ
+3 / 3

@Jajozanik
Ja wchodzę! Bo zawsze jest to miejsce w którym jest więcej przestrzeni i właśnie tam często są przewijaki. Generalnie w miejscach gdzie jest dużo ludzi, są przewijaki. Jeżeli zdarzy się że będzie w damskiej, to też tam wejdę. Myślę że przewijak nie będzie na kolanach u pani któran siedzi na sedesie, tylko gdzieś obok. Nie wiem w czym macie problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
0 / 0

@wyblinka zgadza sie, te pokoje często nie są opisywane żadną płcią, jest przeważnie znaczek z dzidziusiem. Często spotykam, że takie przewijaki umieszczane są w wc dla inwalidów - na drzwiach nie ma żadnego napisu, tylko dwa znaczki: jeden z wózkiem inwalidzkim, drugi z dzidziusiem.
To dość logiczne, bo w wc dla inwalidów jest dużo miejsca i więcej intymności, niż np w przedsionku damskiej toalety. Moja siostra i jej mąż chodzą z dziećmi do toalety dla inwalidów, pomimo, iż dzieci już nie noszą pampersów, ale wymagają pomocy przy skorzystaniu z wc, bo wiadomo, publiczne wc to nie jest oaza czystości itd, poza tym trzeba czasem pomóc w ubraniu się, jakieś guziki itp. No i idąć z całą trójką nie chcą zostawiać jednego czy dwóch samych, a w zwyczajnej kabinie wszyscy się nie zmieszczą. W dodatku mają córki, więc jeżeli ojciec z nimi idzie, to powstaje problem: zabrać dziewczynki do męskiego, co wygląda dziwnie i wręcz podejrzanie, czy wejść z nimi do damskiego, co jest nietaktem...? no wiadomo, że najlepszym rozwiązaniem wc dla inwalidów, więc jeżeli ma opcję "dzidziuś" na drzwiach, to jeszcze lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wyblinka
+1 / 1

@7th_Heaven Z żoną postępujemy identycznie. W Trójmieście jest dokładnie tak jak opisałaś. przy zmianie pieluchy bierze się ze sobą torbę, jest trochę bambetli i połączenie toalety dla niepełnosprawnych z pokojem dla opieki nad dzieckiem to bardzo dobre rozwiązanie. W tych pomieszczeniach brakuje mi tylko haczyków na ścianach by móc powiesić kurtkę i torbę. Przewijanie w zimie gdy masz kurtki i na sobie i na dziecku byłoby wtedy o wiele łatwiejsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gadka_bum_tss
+10 / 10

Po pierwsze na florydzie od kilki juz lat nie ma podzialu na damskie i meskie toalety dodatkowo pokoje do przewijania sa oddzielne i kazdy rodzic kazdej plci moze sobie spokojnie przewijac tam dziecko ale oczywiscie dla mediow sensacja z niczego. ps to dziecko jest za duze na pieluchy..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Buka1976
-2 / 8

Córcia siada na kibelek od kiedy skończyła 1,5 roku. Ten bambusik jest po prostu genetycznie leniwy. Oni tak mają, że jak coś trzeba zrobić to leżą i żądają obsługi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Inbrakio
0 / 0

Dante Darmel napisał że dziecko ma 2 i pół roku, i bardzo dobrze jak na swój wiek potrafi mówić, a chodzi też samodzielnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
0 / 0

dwa razy większe? czyli po 7-8kg mają? wow, logiczne zatem byłoby, aby rodzące czarnoskóre kobiety miały waginy jak wiadra :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xynthia
+5 / 11

A to dziecko to nie jest za duże na pieluchę? No ku*wa, niedługo do szkoły zaczną w pampersach posyłać!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Imbrakio
0 / 0

@Xynthia ma 2 i pół roku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xynthia
+4 / 6

Tak "na oko" to ja bym mu ze 4 dała, no ale spoko... 2,5 to jeszcze czasem pampera się zakłada, zwłaszcza na dłuższe wyjście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sebastos
-5 / 5

@Xynthia Nie pomyślałeś czasem, że może mieć problemy z np. nietrzymaniem moczu?! Dzieci posiadają różne dolegliwości, ale najłatwiej to być cholernym ignorantem!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abahacziXXL
+7 / 7

Ciekawe jak zrobił to zdjęcie. Wziął statyw ze sobą do choya wafla czy kogoś do pomocy?! W tym drugim przypadku to już nie "ojciec zrobił zdjęcie" a raczej "ktoś zrobił zdjęcie ojcu" .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ankanakaja
+5 / 5

myślę, że jakby skorzystał z przewijaka w babskim kiblu to nic by się nie stało. Kobity nie latają nago po ubikacji więc nie widzę problemu żeby mężczyzna wszedł i przebrał dziecko. A tak abstrahując od tematu....trochę spore te dziecko na noszenie pieluch

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Alwaryis
+5 / 5

Ja kiedyś przewijałem dzieciaka w damskim kiblu i nie było żadnego problemu ze strony kobiet, może poza tym, że jedna lub dwie pytały czy pomóc.
Do pokoju "dla mamy z dzieckiem" też raz wszedłem przewinąć. Wystarczy nie gapić się na wywalone cycki do karmienia - żadna matka nie zrobi problemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Facet_35
+2 / 2

No, ja myślę, że problem jednak jest, ale też nie aż tak tragiczny. Zaledwie kilka razy spotkałem się z przewijakiem w damskiej toalecie, najczęściej spotykałem się z brakiem takowego w ogóle. I jeden raz gdy skorzystałem z takiego "damskiego" do przewinięcia - nomen omen - córeczki, to jedna z pań nasłała na mnie ochronę że zboczeniec w damskim podgląda. Ale to są jednostkowe problemy na setki przypadków. Za to pozytywny szok przeżyłem w niemieckich autostradowych mop-ach (ale tych większych, z gastronomią), gdzie osobne pomieszczenie dziecięce ma nawet mini-sedesy dla dzieci i niskie umywalki. O, to jest wzór do naśladowania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zbychu1111
0 / 0

A jaki problem żeby pójść do damskiego z dzieckiem i je tam przewinąć? Wątpię aby jakakolwiek osoba zrobiła problem w takiej sytuacji, nie róbcie z nas "kalek" i "ofiar losu"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P preczzglupota
+2 / 2

Takie duże dziecko z pieluchą? To jakiś żart. Mam 3 dzieci. 18 miesięcy to max. do noszenia pieluch. To jest jakaś parodia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Sebazdian
0 / 0

Bo o równouprawnieniu mówimy tylko wtedy, gdy chodzi o więcej praw dla kobiet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem