Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:35

Gif z dedykacją dla tych, którzy nienawidzą myśliwych

www.demotywatory.pl
by wojtka
+
975 1002
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Marecki384
+18 / 18

To stara sytuacja , a facet się wysmarował jakimiś feromonami i stało się tak jak się stało

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar manson1205
+2 / 10

Piękne. Ciekawe dlaczego poroża nie użył?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZimaIdzie
+5 / 7

Dobry zwierzak chciał sobie tylko poużywać~ >w>

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 listopada 2018 o 19:15

avatar xor82
-5 / 21

Chociaż raz sprawiedliwość na Świecie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GunMeat
+4 / 14

Takie polowania to ja rozumiem!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~pleplepleban
+3 / 11

wreszcie qr..wa równe szanse..hahahahahahah:) spoko joł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skalarpl
+7 / 11

Broń krótka boczna zawsze przy sobie... Szybko, prosto, skutecznie. A tak z karabinem przy takim zwarciu problematyczne. Ale sytuacja jak już przedmówcy zauważyli - najprawdopodobniej użył uryny łani w rui i dlatego nie atakował porożem, a liczył na coś innego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kamileo123456
-2 / 8

też uważam, ze myśliwy powinien przyłożyć sobie broń krótką do skroni i paf!

avatar ~gfergegrt
+1 / 1

wszyscy normalni ludzie tak myślą. Pozdro dla Abelarda Gizy za standup o myśliwych. Polecam na YT

avatar ~dsw234
-1 / 15

I tak powinny wyglądać polowania. Niech wygra silniejszy!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
+5 / 23

Dorosłam i zrozumiałam,ze myśliwi tez są potrzebni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Buchaj
+6 / 14

@~hftgggggg http://www.kurierpoludniowy.pl/wiadomosci.php?art=3990
Myśliwi są be ale kiedy dzik niszczy twój ogródek albo uprawy już tacy be nie są XD

O konto usunięte
+7 / 7

@~hftgggggg powiedz o tym kuropatwom. Lisy i jastrzębie praktycznie wyniszczyły ich populacje w mojej okolicy. Co jastrzębie są pod ochrona , to lisów jest bardzo duzo. Ale co tam....Po co nam kuropatwy.

avatar Aries87
0 / 0

@ogrodnikGordon https://youtu.be/zUmVUGpVJHM xD

P Pasqdnik82
+1 / 1

@ogrodnikGordon a mojej okolicy kuropatw jest bardzo dużo, jastrzębi też sporo lata... populacja lisów średnia (dwa lata temu był odstrzał bo się namnożyło ich bardzo dużo)

O konto usunięte
+2 / 2

@Pasqdnik82 czyli to jest to o czym mowie. Mądrę myślistwo jest potrzebne.Jednak jak ktoś uzna prace myśliwych za dobra jest już niedobrym człowiekiem. Jeszcze z 15 lat temu u nas robili sobie spędy myśliwskie dla zabawy. Proszę mi wierzyć ile sobie kłopotów narobiłam przeciwstawiając się temu procederowi. Jak przyszło zajmować się zwierzyna i dbać o ich liczebność, to przestało sie opłacać robić płatne polowania dla elitki z zagranicy. Bo gdzie taki będzie za lisem biegał, jak wczesnej mu naganiacze kuropatwy pod nos podgonili. A teraz sie skończyło. Przepisy tez inne weszły. Zostały Lisy i zostali nieliczni myśliwi i oni zaczynają wszystko normować, ale to jeszcze u nas lata upłyną zanim pojawi się ta kuropatwa w takiej ilości jak u Pasqdnik82.

B BecouseLife
+2 / 4

A ten co kręcił pewnie uradowany od ucha do ucha

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorongol
+6 / 6

"On chce się tylko pobawić"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sonn123
+3 / 5

Brawo temu jeleniu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar auto1
-4 / 8

a ziomek nagrywa zamiast zapakować jeleniowy brenekę miedzy oczy xd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~asdfdsasdfdsa
-4 / 4

szkoda, że nie zapakował temu myśliwemu prącia w ass

avatar DarkWafel
+4 / 20

Czemu ludzie tak bardzo nienawidzą myśliwych? Brak wiedzy czy jakaś już na prawdę patologiczna empatia do wszystkiego nie widząc skutków w przyszłości tych wszystkich pomysłów (widziałem już ludzi którzy chcieli by bezdomne psy miały stały dostęp do jedzenia i wody w mieście). Sam studiuje leśnictwo ale myśliwym nigdy nie byłem i raczej nie zamierzam być. Boli mnie jedynie czasem ta ich ekscytacja gdy o tym rozmawiają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
+1 / 17

@DarkWafel wiesz czemu bo są oderwani od rzeczywistości. Dla nich mięso jest ładnie zapakowane i pochodzi z lady. Mleko jest z kartonów. Łatwo kupuje się mięso. Inni tłumaczą się, że świnia to świnia a zwierzęta hodowlane to inna para kaloszy. Taki chętnie kupi mięso. Jednak gdy musiał by zabić, aby zrobić sobie schabowego nie wiem czy by to zrobił, nie wiem czy by nawet kurę zabił. W dobie XXI wieku większość ludzi nie ma kontaktu ze śmiercią zwierząt. Dla nich to taki sam produkt jak czekolada czy napoje gazowane. Jest w sklepie, co się dzieje w rzeźni nie interesuje ich. Jak czegoś nie widać to nie istnieje. Najlepsi są weganie. Jak islamiści, chcą zbawić świat swoją religią. Mają psy i jak się tłumaczą ? No przecież w psia natura powoduje że muszą jeść mięso. Wychodzi wtedy obłuda, życie psiaka jest ważniejsze niż życie świni, kury itp. Szczerze ja wolę zabić sam kurę na rosół, oskubać ją. Wiem co jem, mam jakąś kontrolę nad swoją żywnością. Mieszkam na wsi. Pseudo ekolodzy mają krótki wzrok. Jak dochodzi do odszkodowań dla rolników, to jest milczenie. Jedynie co potrafią, niech wszyscy rolnicy ogrodzą pola, niech leśnicy ogrodzą lasy. Edit: Często tacy przeciwnicy łowiectwa to mega kombo żyjące w innym wymiarze. Używa produktów produkowanych w krajach trzeciego świata, produkowane są w skrajnych warunkach dla człowieka. Piękna marka, znaczek, drogi ciuch a za nim wyzysk człowieka i zatrucie środowiska. To oni nie widzą, ale za to myśliwy przeszkadza. Kolejnym dość ciekawym przypadkiem jest Polak Katoli. Jaki on wierzący, jak kocha Boga i zwierzęta, głosi jego nauki. Jednak myśliwemu życzy śmierci, podobnie jego rodzinie. Jakie słowa idą z jego ust. Ten wierzący zapomina o naukach swojego Boga i treści swojej Biblii. Dla mnie to tubrokatolicy.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2018 o 18:17

avatar KulturaOryniacka
-2 / 2

Wiesz, przyjemnośc z zabijania maja ludzie skrzywieni psychicznie i pozbawieni empatii. Po drugie, jakos ludzi ogeaniczenia srodowiskowe nie dotycza. Ludzie moga sie rozmnazac na potege tylko tym biednym dzikim zwierzetom musimy regulowac populacje. Ciekawe do ktorego momentu bedziemy sie rozmnazac aby podjac decyzje o,, regulacji liczebnisci homo sapiens "?

avatar Klebern
+2 / 2

@KulturaOryniacka

Do regulacji populacji Homo Sapiens służą wszelakie wojny, które toczą się od zawsze. Mniejsze większe, tylko czekać kiedy wybuchnie III Wojna Światowa.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2018 o 22:53

F FenrirIbnLaAhad
+1 / 3

@KulturaOryniacka a kto powiedział że oni czerpią przyjemność z zabijania? Czerpie się przyjemność z samego przygotowania, z łowów, z wyzwania... takich co czerpią przyjemność z zabijania myśliwi szybko wykluczają ze swoich szeregów... nie wszystkich, bo zawsze sie gdzieś jakiś uchowa, ale większość.
Nadmierna populacja jakiegoś gatunku jest szkodliwa dla "ekosystemu", dlatego lduzie wprowadzają te regulacje... ale żeby to załapać, to trzeba jakąś szkołę skończyć :P
Masz jednak trochę racji z tym, że populacje ludzi tez powinno sie trochę "regulować".

avatar ~jam_Ci_to_napisał
+2 / 2

@DarkWafel Bo trafi się jeden napruty jak messerschmitt myśliwy, który wali z dwururki w człowieka, twierdząc potem, że ten buchtował i pomylił go z dzikiem. Sprawa jest nagłośniana medialnie, ale o setkach innych, porządnych myśliwych w mediach słowa nie ma. Ten sam mechanizm działa również np. w przypadku księży - jeden na setki kogoś skrzywdzi, ale smród idzie po całym środowisku.

avatar Trepan
+1 / 1

@DarkWafel myśliwi poprawiają jakościowo gatunek. Wielu widząc wyjątkowo piękne okazy rezygnuje ze strzału. Eliminują przede wszystkim osobniki, które trzeba "zdjąć" bo są chore lub z innego poważnego powodu.

avatar maggdalena18
+3 / 9

Miło się to ogląda. ^^

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tedi28
0 / 0

Czekalem az z drugiej strony jeszcze jeden podleci i po ryju zacznie kopac :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Chate
0 / 6

Ja tam lubię myśliwych...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bialy941
0 / 0

Co tam ze człowieka tratuje grunt ze fajny film będzie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pokos
+6 / 6

Pieszczoty pieszczotami, ale zapiął go ostatecznie czy nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
+1 / 3

Głupota i hipokryzja ludzka nie zna granic. Świnki i krówki jecie, choć są zarzynane na skalę przemysłową w warunkach często godzącym przyzwoitości, ale nad zastrzeloną sarenką wszyscy ubolewacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KulturaOryniacka
0 / 0

Podchodzisz z doopy strony, punktem widzenia przeciwnikow myslistwa jest redukcja cierpienia, tzw mniejsze zlo. Skoro juz hodujemy zwierzeta to po cholere jeszcze meczymy dzikie? Potrafisz spojrzec w ten sposob? Czy wszystko u ciebie czarno biale, jak juz dreczymy to wszystkich jednakowo! A co!

avatar KulturaOryniacka
0 / 0

P. S. Glupota i hypokryzja jest regulowac liczebnosc innych gatunkow tlumaczac sie ograniczeniami ekosystemu jednoczesnie mnazac sie na potege! P. P. S. zwierzeta hodowlane maja przeyebane z tego powodu ze konsunentow nie sa tysiace tylko miliardy! A za tym idzie tasmowka czyli zwierze jest po prostu rzecza. O to tez walcza weganie-mniej konsumentow- mniej rozmnazanych zwierzat

M Multitvar099
-3 / 3

Ja lubię myśliwych. Jak dziki niszczą uprawy na polach to dopiero jest płacz. Wtedy myśliwi muszą powystrzelać to cholerstwo bo rząd za mało pozwolił ich odstrzelać. A mnoży się co roku z powodzeniem. Myśliwi są potrzebni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar szukam_faceta
0 / 0

Bambi dorósł i pomścił mamusię

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KisingerAlf
+1 / 1

Bo sobie robia selfi z sarenka i wrzucaja do neta. Nie widzialem nigdy zdjec rzeznika z martwa krowka i podpisem w stylu taka dzis zabilem. U mysliwych natomiast to norma

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 0

Raz na wozie, raz pod wozem... :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polikrosta
+1 / 1

Ten, który to filmował ewidentnie nie lubi myśliwych... Pewnie jego stara.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tinnytin
0 / 0

Jeszcze tylko przekonajcie wilki, rysie lisy i innych mięsożerców do diety wegańskiej i będzie ok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pluszczek
-1 / 1

Radość z zabijania zwierząt jest patologią.
Odstrzałem, gdy jest potrzebny, powinno zajmować się wojsko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L laskala
0 / 0

Radość Jelenia na widok dawno niewidzianego przyjaciela.... No co....mój pies też też się tak cieszy, jak wracam do domu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem