Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
4310 4323
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~45b67567567b
+13 / 15

nie podniecajcie się, takich akcji było wiele, tą nagłośniono więc dla uciechy ciemnego luda kogoś tam odwołano (czyt przesunięto na inne stanowisko). Nic to nie zmieni w działaniu US,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~S4muelWolf
+3 / 3

Dokłądnie. Pewne organizacje zapominają, że system prawny i ci, któzy stoją na jego straży NIE są od tego, zęby sprawdzać, czy uczciwy obywatel się skusi "bo a nóz sie uda". Prowokacje są narzędziem, które powinno być stosowane dla zdobycia dowodów przeciw komuś, przeciwko komu są solidne podejrzenia, ze nie zachowuje się uczciwie. To tak jakby policja latała po akademiku w dresie i pytała, czy ktoś chce dragi, bo a nóż student jakiś się skusi i wtedy go CAP za posiadanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
+2 / 10

Zgłaszam ten fakt do miana najlepszego wydarzenia 2018!
Jak widać na tym i francuskim przykładnie - TYLKO sprzeciw wobec władz ma sens!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+10 / 12

@Ortomen Większy sens miałby sprzeciw przy wyborach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ja_tylko_mówię
+2 / 12

@kondon zanim ktoś zacznie marudzić, że nie ma na kogo głosować to ja mówię na Korwina. Już gorzej nie będzie, każda inna formacja z serjmu miała szanse(poza Nowoczesną która jest stricte populistyczna) i za każdym razem był syf. Wybierzmy więc coś nowego. W najgorszym wypadku będzie znowu syf.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamikadze10001
+6 / 6

@Ja_tylko_mówię Korwin jest zbyt radykalny do samodzielnych rządów, on musiałby rządzić z kimś o podobnych poglądach, ale żeby koalicjant go stopował przy pewnych jego pomysłach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+1 / 5

@Kamikadze10001 Stopuje go (bardzo mocno) konstytucja i unia, więc o radykalizmie nie ma mowy.
Poza tym jest tylko jednym z członków partii a nie widzę, żeby ktoś zakazywał im mieć inne zdanie w poszczególnych tematach, o czym otwarcie mówią, czyli zupełnie inaczej niż w pisie.
Tak w ogóle Korwin chyba bardziej nadaje się na doradcę niż na konkretną funkcję, o czym też mówił.

@Ja_tylko_mówię Nie wiem czy nie lepiej byłoby zamiast o Korwinie mówić o partii Wolność. Korwin jest postacią bardzo kontrowersyjną i ma wielu zwolenników jak i przeciwników. Partia jest bardziej neutralna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+2 / 2

@~Ja_tylko_mówię Jest na kogo. Wystarczy skupić się na mniejszych partiach, które kosztem poparcia utrzymują swoje zdanie. Jest takich kilka. Gdy wygra mała partia, to jest większe prawdopodobieństwo, że będzie przez swoją kadencję robiła wszystko najlepiej jak się da, by pokazać ludziom, że można i utrzymać władzę. Duże partie, które sie dogadują co do ogólnej polityki, pokazały, że są mocno zakorzenione i nie boją sie żadnych konsekwencji, bo mogą ich unikać. Zmiana pomiędzy partiami, które są w rządzie od '89, to wyraz głupoty i spaczonej rzeczywistości. Oni nic nie zmienią.
Zawiązuje się nowa formacja. Poprzednim razem małe partie i kluby nie mogły się dogadać. Jestem sceptykiem, ale obserwuję czy wykorzystają kolejną szansę, by się połączyć na wybory i przebić. I nie ma niewinnych, Korwin w takim samym stopniu jak reszta skupia się na swoim interesie głównie, więc jeśli ktoś jest jego zwolennikiem, niech naciska na kompromisy. Jeżeli małe partie się nie zjednoczą w celu wybicia z podium PiSu i PO, to nic się nie zmieni. Jeżeli PiS zostanie u władzy, to w swojej arogancji i pysze rozpieprzą wszystko, a jeśli PO wygra przez niechęć ludzi do PiSu, to tym razem bez krępacji dokończy to co zaczęli za swoich rządów. Bo wtedy też byli aroganccy i pewni, że wygrają i przegrali. Tym razem nie popełnią tych samych błędów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pokos
+1 / 3

@Ortomen . Nie spiesz się z tą nominacją. Odwołali bo sprawa stała się wizerunkowym obciążeniem dla partii rządzącej. Ale jeśli ta baba jest zblatowana z kim trzeba to nie zginie marnie. Jest tyle posadek w gestii polityków, że wystarczy lekko pokręcić karuzelą i nikt się nie zorientuje gdzie ona wylądowała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamikadze10001
+1 / 1

@kondon Mając odpowiednią większość konstytucje można zmienić, więc zostanie tylko unia.
Osobną kwestią jest mieć inne zdanie, a głosować za konkretnymi uchwałami i podążanie za liderem partii.
Mi osobiście Korwin nie przeszkadza, ale uważam że jego rządy większościowe wprowadziły by zbyt gwałtowne zmiany, dlatego psuje żeby miał koalicjanta który w odpowiednich momentach powie mu stop (aczkolwiek mogliby to zrobić jego posłowie).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Obywatel_PL
0 / 6

Teraz jeszcze odwołać pozostałych naczelników urzędów skarbowych i zlikwidować tą złodziejską instytucję, która sięga po nie swoje i może w Polsce poprawi się w końcu jakoś życia po drugiej wojnie światowej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
+4 / 8

@~2cf345v345 oczywiście, że złodziejską. Z państwa korzystam w tym tylko zakresie, że potrzebuję policji, wojska i sądów, a z infrastruktury, która jest państwowa - dróg. Niczego innego. Za to poproszę rachunek, ile to wyjdzie, 300 miesięcznie na obywatela? To 600 razem ja z żoną, nic nie dostaniemy, ani grosza, za nic, a państwo niech się odpierniczy i nawet nie wie ile zarabiam. Gra? No nie gra... Właśnie. Więc złodziejska. Oboje z żoną jesteśmy niepełnosprawni, niech sobie zabiorą te razem 2 tysie renty, wezmą dodatkowo 600 na miesiąc i wyp.... I jak myślisz, czemu tak nie mogę? Bo to złodzieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 grudnia 2018 o 17:34

avatar ~fox3411
-2 / 4

Brawo przełożeni.
Czyżby była jeszcze resztka nadziei.
Chociaż odwołanie to i tak mało po tym co zrobiła.
Gdyby ukarała naganą idiotki i umorzyła natychmiast sprawę, to wypełniła by swój
obowiązek i nie byłoby podstaw do odwołania, a tak ... .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~nb_nb_nb
+1 / 3

Odwołali, pewnie dali wielką odprawkę, dorzucą jakiś lepszy stołek i będzie git

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
+7 / 7

ONA TYLKO WYKONYWAŁA ROZKAZY !!!

US dostały POLECENIE by jadąc na granicy oszustwa i naciągacza, ale bez przekroczenia prawa, doić ludzi.
Brakuje kasy. Jest gigantyczna dziura w budżecie.

Wiem od znajomych z US.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 grudnia 2018 o 17:01

avatar ~Hehermah
+4 / 6

@slagen
SS też tylko wykonywało rozkazy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro97
+6 / 6

I w jaki niby sposób umniejsza to jej winę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stypson
+7 / 7

Tak w praktyce wygląda uszczelnianie systemu podatkowego wykonaniu PIS. Kobieta gorliwie wypełniła zalecenia z MF. A naiwni myślą, że z uszczelnienia podatków można budować drogi, mosty, mieszkania dla rodzin, samochody elektryczne....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~wujciosam
+4 / 6

"Temacik" podbijany przez Wyborczą obleciał wszystkie media ale chyba nikt tak do końca nie doczytał za co wyleciała z roboty akurat ta naczelniczka, wcale nie za sama akcję... bo skoro takich akcji nagle odbyło się w kraju dziesiątki... to łatwo się domyślić że "ktoś" wydał polecenie by nie siedzieć przy biurkach na dupie, tylko ruszyć w teren i straszyć ludzi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RikoTachibana
+3 / 3

NIektórzy mówią, że to tylko pokazówka, bo sprawa była głośna... okej... Więc każde kolejne naciągnięcie trzeba znowu wylekać i piętnować jak się da. Mam nadzieję, że sukces mechanika z Bartoszyc otworzy innym oczy i będą oni walczyć o swoje, a nie dawać się doić z podkulonymi uszami!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Zbylutek
+1 / 1

Brawo!!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazyliszekkrwisty
+1 / 1

Poproszę o źródło informacji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dawek
+1 / 1

Nie została zwolniona tylko mowa jest, że sama zrezygnowała ze stanowiska naczelnika... Co więcej według informacji pozostała w tym samym Urzędzie Skarbowym jako "szeregowy" pracownik.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
+1 / 1

I znowu brednie. Nie zwolniona, tylko złożyła dymisję z funkcji naczelnika. Dymisję przyjęto. I co z tego jak NADAL pracuje w tym US tylko na niższym stanowisku, Ile można czytać te bzdury gimbusów na demotach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Pietro6972
-1 / 1

Osobiście uważam, że zwolnione powinny być pracownice, które dokonały prowokacji, a nie ich pracodawca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ulasimko1
+3 / 3

Ale to naczelnik US składała apelację do sądu, bo chciala 600 zł kary od mechanika

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fsfsdfer
+2 / 2

Na jakiej podstawie? One wykonywały polecenie. I to nie te pracownice non stop składały apelacje tylko naczelnik US. Więc koszty sądowe są wynikiem naczelnika US a nie pracownic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~PiS
-1 / 1

Na zbity pysk reakckcjonistycznych prowokatorów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+4 / 4

Znajoma pracuje w sklepie. Mają system sprzedaży, program magazynowy, czytniki, drukarki fiskalne. Szefowa rozlicza podatki co do grosika, prowadzi firmę kilkanaście lat.
Miesiąc temu wciągu jednego tygodnia mieli 2 kontrole !!! Panie wchodzą i kupują coś na wabika, licząc na wykroczenia sprzedawcy. Niech tak będzie - OK, ale w tym samym czasie za ścianą sklepu odbywa się targowisko, gdzie ludzie nie wiedzą co to kasa fiskalna, ciuchy z giełd i wólek, sprzedają Wietnamczycy, Ormianie itd..... Ulicę dalej jest "chinskie centrum" - tam jakoś nie potrafią podejść !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+6 / 6

@elefun Ze sprzedawcy na bazarze nie ściągniesz kary, z uczciwego pracodawcy będzie łatwo. Oni nie pilnują porządku, prawa i sprawiedliwości, tylko dbają o budżet :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zawszedoprzodu92
+4 / 4

mechanika chciali wyr....chać a 460 posłów dyma caly kraj i jest git?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~medialne_the_bilki
+2 / 2

Na zbity pysk US i ZUS i będzie porządek !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Szarim_Musty
+1 / 1

A co z głównymi winnymi? Przecież te dwie baby powinny pójść też aut.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wiesiu73
0 / 0

podobno ktoś wygrał z skarbówką i ZUSem kto też nie może spać z tego powodu??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
+1 / 1

a na jej miejsce wskoczy ta jedna z podwładnych za brawurową akcję??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trepan
+1 / 1

Mało tego, że zarządziła prowokację. Z jej oskarżenia odbyły się aż trzy rozprawy, w których z uporem maniaka domagała się ukarania mechanika. Wyroki były winny, ale odstąpienie od kary, niska szkodliwość etc. Więc nie dość, że zleciła lub w jej imieniu przeprowadzono tak perfidną akcję, to jeszcze chłopa po sądach ciągali usilnie dążąc do nałożenia jak najsurowszej kary.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zorann
0 / 0

Mam nadzieję że jeszcze musiała zapłacić za powstałe szkody i otrzymała dożywotni zakaz pracy w budżetówce. W przedwojennej Polsce za wykorzystywanie praw urzędnika do oszukiwania groziła kara śmierci, więc tak, coś tak łagodnego jak zwolnienie z pracy to pryszcz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S spam1919
0 / 0

Odwołanie naczelnika to nie jest wielka sprawa. Po wyborach, przy zmianie władzy to standard. Przeniosą ja na inne stanowisko, do innej jednostki i tyle. Pytanie czy zachowa dotychczasowe uposażenie?? Jeśli tak, to żadna kara.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sdsdfsds
0 / 0

no ale ten mechanik i tak dwa razy został jużskazany przez sąd. więc sąd jest tak samo zaorany jak ta pancia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wito67
0 / 0

Nie jest już naczelnikiem, ale wciąż pracuje w skarbówce. Czyli niedużo się zmieniło.
Echhhhhhh

Odpowiedz Komentuj obrazkiem