Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
289 301
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Realyst
+1 / 7

Koniowate NIE maja rogów... Więc sorry, "jeśli odrzucimy to, co niemożliwe, to co zostanie jest prawdziwe, choćby i było nieprawdiopodobne"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
+4 / 4

@Realyst Niemożliwy to jest dziobak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jankowalski6969
0 / 0

Shaam - Kaczka z bobrem :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+2 / 4

Nie ważne, co uważasz za nieprawdopodobne, ważne to, co chodzi po tej ziemi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zyzyzyryxy
+4 / 4

Skoro lamparty "wymyśliły" cętki, to było to możliwe. Z resztą nie tylko one je mają, co tylko świadczy o tym że są one przydatne.
Analogicznie z cechami innych zwierząt (choć nie wiem co żyrafa ma z wielbłąda - ale to raczej moja niewiedza, nie jestem biologiem)
Długość szyi jest ekstremalna, ale też wiemy że zwierzęta mają różnej długości szyje. Nie jest to niczym nadzwyczajnym, przykładowo wieloryby są "ciut" większe od myszy, gepardy są "ciut" szybsze od żółwi itp itd. Znowu, długa szyja ma konkretne zastosowanie, którego róg jednorożca chyba nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZimaIdzie
+1 / 3

@zyzyzyryxy Róg mógłby byś obronny, jeśliby na przykład jednorożce mieszkały wśród drapieżników typu lew czy tygrys... taka naturalna mutacja konia potrzebna do obrony...

Ale wiadomo, że jednorożne mają magiczne rogi do czarowania, więc...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 grudnia 2018 o 11:50

avatar ~niepotrzebne_zamieszanie
+2 / 2

Ależ jednorożce istniały. Czasami, bardzo rzadko, rodziły się Oryksy lub inne podobne antylopy tylko z jednym rogiem. Jednak taki fenomen przyrodniczy zdarzał się wyjątkowo, a zwierzęta takie szybko ginęły, dlatego ich istnienie owiane jest legendą. Z resztą do dziś można czasem spotkać barana lub kozę z jednym rogiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem