Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Pewnego razu zapragnęła wyjść
na śniadanie do restauracji
by leylla25
+
302 333
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I igloo_72
+32 / 34

ludzie wstali i klaskali ,kelner wstał i klaskał:)a tak poważnie może powinnaś tez pomyśleć o innych ,którzy własnie w restauracji chcieli zjeść w spokoju posiłek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wyblinka
+25 / 25

Kolejna zmyślona dykteryjka, jak mnie irytuje taka prymitywna propaganda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 marca 2019 o 11:44

M marekjajos
+20 / 20

"A potem wstał, wyrosły mu skrzydła i odleciał na koniec tęczy, bo spełnił już swoje zadanie". Ile można wstawiać tego internetowego spamu? Za takie historyjki powinien grozić ban.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
-1 / 5

Żaden szacunek, powinien był go lepiej wychować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B boooooomber
-1 / 5

@pani__jeziora - Myli Pani kaprys z koniecznością - w ten sposób robi Pani normę z patologii. Chyba nie poświęciła Pani nawet odrobiny wysiłku na zastanowienie się nad tym co napisałem. Tak jak Pani napisała - CZASEM są sytuacje gdy dziecko trzeba zabrać do ludzi (i nikt nie jest w szoku gdy spotka płaczące dziecko u pediatry)

B boooooomber
+7 / 9

@pani__jeziora Przede wszystkim nie róbmy normy z patologii. Pani Mama też mogłaby po prostu pomyśleć przed zebraniem dziecka w miejsce publiczne i nie ograniczać swoimi kaprysami wolności innych ludzi - na tym polega odpowiedzialność.

P pani__jeziora
-4 / 4

@boooooomber Z jakiej patologii? Dzieci były i będą. Niemowlęta czasem płaczą, czasem w najmniej odpowiednim momencie. No jasne do lekarza pojechać autobusem to jest kaprys, czasem musisz gdzieś dziecko zabrać, bo takie są sytuacje, nie masz innego wyjścia, a niemowlęciu nie wytlumaczysz i jak takie dziecko się rozpłacze w tym czasie to już wszyscy zniewoleni niczym więźniowie w Rawiczu? Wolność odbierasz komuś tym? Boże co za popaprany świat.
Rozwala mnie to podejście żeby nie zabierać dziecka w miejsca publiczne. Czy wy się slyszycie czasem? ma się człowiek do lasu przeprowadzić albo z domu ileś lat nie wychodzić żeby jaśnie państwu nie wadzić?

B boooooomber
+2 / 2

@pani__jeziora Z Panią to widzę jednak nie ma sensu dyskutować - nie poświęciła Pani nawet chwili na zastanowienie się nad moim komentarzem. Nie rozumie Pani znaczenia słowa kaprys i myli je z koniecznością, albo udaje Pani, żeby móc swobodnie trollować. Ja apeluję tylko o zastanowienie się i wzięcie odpowiedzialności za dziecko, żeby nie utrudniać życia innym ludziom. Jeżeli brak Pani kindersztuby to wyprowadzkę do lasu odradzam - zwierzynę Pani spłoszy.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 marca 2019 o 7:44

avatar rasizm45
+2 / 2

@pani__jeziora
Skoro się z nimi identyfikujesz to świadczy tylko o tobie.

P pani__jeziora
-4 / 4

@boooooomer A skąd ludzie w autobusie wiedzą, że to jest lub nie jest kaprys? komentarze i uszczypliwości są zawsze te same. Uwierz mi żadna mama specjalnie dziecka nie zamęcza dla kaprysu.Może jakiś margines patologiczny ale ja takich osób nie znam.
@rasizm45 lecz się bo widzę że pod każdym moim komentarzem jesteś. Oczywiście że się z nimi identyfikuję. Nieraz w przychodni czy na mieście mi się dziecko znienacka rozpłakało. Co w tym dziwnego? o czym to niby świadczy? Noworodki tak się komunikują. Chyba tylko ciebie znaleźli w kapuście i to z zaklejoną gębą.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 marca 2019 o 11:53

avatar rasizm45
+4 / 4

@pani__jeziora
Twój komentarz jest obraźliwy, byleby tylko na mężczyzn popluć. Ale tak już masz, byleby facet był zły.
Demot pokazał, złego gościa... Nie ważne, bo przecież był wycelowany w matkę to widać słychać i czuć.
Oczywiście musisz obrażać innych, bo taka osoba jak ty głównie to potrafi.

K Koziuu
+8 / 8

A prawda była taka, że młodzieniec wysprzęglił staremu lepe na dziąsło i odleciał w kierunku World trade center.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Finger03
+2 / 2

Nie nawidzę dzieci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Peppone
0 / 0

I stąd się biorą roszczeniowe madki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem