Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
392 414
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
-3 / 9

@Evandro Przykro mi, ale to jest polityk, więc jak zwykle nie ma pojęcia o czym pisze i tylko się tym postem błaźni, bo Czarny rycerz, któremu filmowy król Artur obciął członki, w ogóle nic takiego nie mówił, on dalej wrzeszczał na Artura, obrażał go, groził mu, że go zabije, zagryzie itd. Natomiast słowa "no dobra, uznajmy to za remis" wypowiedział król Artur. Także mr Rutte chciał się popisać znajomością klasyki i wypadł, jak Gazeta Wyborcza.......:P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-2 / 2

@tomek_s Zobacz całość, tam Artur mówi "no dobrze, uznajmy to za remis, chodź Patsy", a ostatnie słowa rycerza to "Gdzie uciekasz tchórzu....odgryzę Ci nogi". proszę link: https://www.youtube.com/watch?v=O5Q3zW0S4PM....:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 kwietnia 2019 o 12:37

T konto usunięte
0 / 2

@Fragglesik obejrzyj link bez lektora, proszę link https://www.youtube.com/watch?v=s35rVw1zskA
:) Możesz dalej upierać się przy swoim twierdząc, że Artur jest brzuchomówcą oczywiście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 kwietnia 2019 o 14:52

Y Y3ll0n
0 / 2

@tomek_s Słowa o remisie wypowiada Artur.
W przypadku Czarnego Rycerza nie miałoby to żadnego sensu. W jednej chwili nazywa pojedynek remisowym, żeby po sekundzie krzyczeć za Arturem że jest tchórzem i ucieka? Po co? Przecież dopiero co uznał, że pojedynek zakończył się remisem.
W przypadku gdy wypowiada to Artur sens jest zachowany. On stwierdza, że pojedynek się zakończył i nazywa go remisem, bo wie, że Czarny Rycerz i tak nie uzna swojej przegranej. A odchodząc słyszy wyzwiska od Czarnego Rycerza, bo ten uważa że pojedynek nadal trwa, a Artur zwyczajnie ucieka jak tchórz..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Y3ll0n
0 / 0

@tomek_s Jeżeli tak jest (choć odpowiedzi randomowych ludzi z internetu jakoś mnie nie przekonują) to ta wypowiedź jak wcześniej tłumaczyłem jest kompletnie bez sensu. Poza tym zauważ jeszcze jeden aspekt , który został do tej pory pominięty. Zwróć uwagę na zachowanie rycerzy. Artur w trakcie słów chowa miecz do pochwy,a następnie robi mały ukłon w stronę Czarnego rycerza, a ten tylko się na niego patrzy nie robiąc żadnego ruchu i reaguje dopiero gdy Artur zaczyna odchodzić. Z zasady to osoba mówiąca dołącza do słów tzw "mowę ciała" aby podkreślić swoje słowa, a słuchający pozostaje w bezruchu. A w tym wypadku gesty Artura znaczą: "uważam ten pojedynek za zakończony". Natomiast ruchy czarnego rycerza wyraźnie sugerują jego zaskoczenie zaistniałą sytuacją i oczekiwanie co będzie dalej. Reaguje dopiero gdy widzi plecy oddalającego się Artura.
Oczywiście ten ukłon może być gestem zgody Artura na takie zakończenie pojedynku, ale następuje on za szybko po zakończeniu spornej kwestii. Człowiek musi mieć troszkę czasu na przeanalizowanie wypowiedzi swojego rozmówcy. Tak szybka reakcja następuje tylko wtedy gdy jeszcze przed zakończeniem zdania wiemy jaki jest jego sens, a tak przecież jest zawsze gdy sami je wypowiadamy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 kwietnia 2019 o 10:59

T konto usunięte
0 / 0

@Y3ll0n Spoko. Zignoruj scenariusz, materiał filmowy(przynajmniej oryginalną wersję) oraz to, że dialogi są surrealistyczne i dla efektu komediowego nie wyglądają w tym filmie jak życiu( tak jak np jazda konna) Zignoruj także opinię innych ludzi, którzy z niewiadomych względów spiskują, aby przekonać innych, że to jednak Król Autor a nie Czarny Rycerz.
Czarny Rycerz został pobity i proponuje remis? To nie ma sensu?Nie jest zabawne? Naprawdę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 kwietnia 2019 o 11:50

Y Y3ll0n
0 / 0

@tomeek_s I to zrobię, ale jako Artur :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feniks777
-1 / 1

czysto polityczne pieprzenie, wszystkich do jednego wora i głębokiego jeziora

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Egghead
0 / 0

Albo wygrana 1:27...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem