Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

"Grzechy sodomskie" - w takim teledysku wystąpiła Zofia Klepacka, która kontynuuje swoją antyaborcyjną akcję w obronie tradycyjnego modelu rodziny

To już zaczyna być żenujące

www.demotywatory.pl
by ButelkaWhisky
+
181 233
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B Britta1
-3 / 15

Co ma aborcja do "tradycyjnej rodziny"? Nietradycyjna rodzina, to jak rozumiem, małżeństwa homoseksualne.
No i rozumiem, że żeby być z facetem w związku trzeba być jednocześnie wierzącym i Polakiem (oczywiście w "jedynym, słusznym" pojęciu patriotyzmu), "bo inaczej nie działa".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2019 o 13:09

avatar olmajti
+1 / 15

@Britta1 to ma że aborcja jest silnie promowana przez progresywne środowiska feministyczne które uważają że 'tradycyjny' model rodziny to twór patriarchatu i narzędzie ucisku kobiet :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Motaba1
+2 / 12

@Britta1
Oświecę cię, chodzi o prokreacje, o to aby rodziły się dzieci, aby było nas coraz więcej. Z Homo związków dzieci nie będzie, a marzenie nazifeministek, czyli skrobanka po każdej wpadce, też nie przyczynia się do rozwoju społeczeństwa. Z tą naszą "nowoczesnością" biały człowiek szybko przestanie być większością w Europie. Muzułmanie tego nie znają i u nich standardem jest 6 dzieciaków w rodzinie. Bokiem wam jeszcze wyjdą te wasze wartości, lub ich brak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Britta1
-1 / 9

@Motaba1 Zestawianie aborcji z małżeństwem homo przy założeniu, że małżeństwo homo nie może miec dzieci (nie polemizuję), jest zasadniczo bez sensu, bo to temat, który z nimi nie ma związku.
I jeszcze pytanie: czemu musi być nas coraz więcej? Tylko ZUS się liczy?
Rozwój społeczeństwa to szeroka tematyka, niekoniecznie związana z liczebnością. Jest i ilość, i jakość.
Od 2040 podobno ogólnie ma spadać liczebność ludzkości. tak wyliczył komputer komuś tam w laboratorium, więc nie wiem co mają do tego rasy.
A jakie "wy" macie wartości?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V voot1
-4 / 26

nie lubię tego rodzaju muzyki, ale to mi się akurat spodobało, przemyślane i głębokie przesłanie.

Pierwsza część mówiąca o homoseksualizmie i jak postrzega go Kościół, nie do końca się zgadam z nauką Kościoła w kontekście homoseksualizmu, ale uważam, że katolikom również należy się tolerancja, taka jest ich wiara i mają prawo ją wyznawać. Skoro chcecie tolerancji, to tolerujcie również innych.

Druga część o aborcji jest jak najbardziej prawdziwa, pomijam część o niebie i duszy, bo to kwestia wiary, ale idąc dalej, każdy człowiek będzie czuł się okropnie po zamordowaniu swojego dziecka. Utrata dziecka (poronienie) nawet na samym początku ciąży jest bardzo bolesne i na zawsze zostaje w głowie, doskonale wiem co mówię, a co dopiero świadome zabicie go.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Britta1
+6 / 10

I jedno, zapewne wkurzające pytanie: czemu faceci przedstawiani jako "tradycyjni ojcowie" zawsze są tacy. No brzydcy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Polszczyzna
-1 / 9

@Britta1 Bo to patusy, bojący się wszystkiego, co inne. Takie prymitywne jednostki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kyd

Tradycyjny model rodziny broni kobieta, która ma dwójkę dzieci z dwoma różnymi mężczyznami. W teledysku coś tam mowa o tym, że mężczyzna ma być męski, a kobieta - kobieca. A ona tam mocno pokryta tatuażami, które zresztą są niezgodne z Biblią. Do tego znana z agresywnych zachowań. Bardzo piękny przykład kobiecości i tradycjonalności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V voot1
-5 / 5

@kyd ale Ci się pieprzy po głowie, idąc Twoim tokiem rozumowania, skoro nie jestem gejem, nie mogę popierać małżeństw homoseksualnych? Przed napisaniem czegoś w sieci warto uruchomić mózgownicę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kyd

@voot1 Po pierwsze - grzeczniej. Po drugie - jeżeli kreujesz się na katoliczkę, obrończynie tradycyjnych, religijnych wartości, to wypada samemu dawać jakiś przykład. Bo to tak samo trąci hipokryzją, jak u umoralniającej wszystkich Marty Kaczyńskiej, która chyba nie muszę mówić jak burzliwe życie prywatne posiada. Albo Dominika Figurska, która z jednej strony lansuje się na obrończynię tradycyjnych wartości, jest twarzą akcji wierność jest sexy a jej życie jest totalnym zaprzeczeniem tego, co głosi. Ale zresztą to nieważne jakie masz życie, ważne że ludzie to łykną, a Pani Klepacka wkrótce zapewni sobie miejsce na liście wyborczej PiSu, bo ciężko na to pracuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V voot1
+1 / 1

@kyd ton mojej wypowiedzi miał Cię sprowokować, chciałem zobaczyć co będzie jak spróbuję obrazić admina :) jednocześnie starałem się nie przekroczyć pewnej granicy kultury w internecie. Nie stało się nic, bana nie dostałem :D

Nawet jeśli jesteś obrońcą tradycyjnych wartości, to wcale nie znaczy że musisz być tradycjonalistą. Są ludzie, którzy promują tzw zieloną politykę, a nikt nie wymaga od nich wyparcia się naszej cywilizacji, co więcej w celu nagłośnienia problemu organizują "Godzinę dla Ziemi" która ma negatywny wpływ na środowisko przez nagły spadek liczby odbiorników, co skutkuje koniecznością zmarnowania wytworzonej energii.
To co pisałem wcześniej, można popierać małżeństwa homoseksualne nie będąc homoseksualistą.
Można popierać prawo szariatu nie będąc islamistą i tak samo można popierać wartości tradycyjne mimo że ma się przeszłość z której nie jest się dumnym.
Pamiętaj, że hipokryzja jest nieodłączną cechą społeczności ludzkich. Hipokryzja wynika z konfliktu między interesem konkretnej osoby a normami moralnymi, nikt z nas nie jest doskonały i każdy jest w jakimś stopniu hipokrytą.

To co napisałeś w ostatnim zdaniu, to już kolejna kwestia, zdecydowana większość aktywności w mediach służy interesowi konkretnej osobie lub konkretnej grupie osób, w mediach bardzo mało rzeczy dzieje się przypadkowo, szczególnie dotyczy to osób publicznych, którzy znają się na show biznesie, wszelkie wpadki, wypadki, strzały w kolano itd, mają swój cel i są publikowane specjalnie, ja tak samo nie wierzę, że pani Klepackiej chodzi o społeczność, uważam, że ma w tym swój interes, ale to również nie znaczy, że nie może promować wartości przedstawionych w klipie.

To jest o tyle trudny temat do rozmowy, że dzisiaj osoba, która jest przeciwna aborcji, jest w sieci jak wróg ludzkości, bycie katolikiem to dzisiaj obciach i np w mojej branży (IT) lepiej się nie przyznawać, że jest się katolikiem, inne religie są ok. Dlatego nie będę nigdy popierał tego co sugerujesz, czyli nierówne traktowanie ludzi ze względu na wyznawane wartości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kea1111
0 / 0

@kyd
A czy ty wiesz, skąd się wziął biblijny zakaz? Bo widocznie nie wiesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-1 / 11

Ojciec, który nie da zabić swojej żony i osierocić dzieci tylko po to, żeby mógł urodzić się niedorozwinięty płód skazany na śmierć, to będzie ojciec nie-tradycyjny? Od kiedy zabijanie i osieracanie mamy w tradycji?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-1 / 5

@7th_Heaven ale wiesz że jest zajebiście duża różnica pomiędzy aborcją na życzenie a tą ratująca życie? Masz jakieś dane o tym ile aborcji w krajach gdzie jest legalna przeprowadza się ze względu na życie i zdrowie matki a ile z kaprysu i chęci pozbycia się problemu matki? Dam sobie rękę uciąć że olbrzymia większość jest że wskazaniem na ten drugi powód. No chyba że uznajesz że usunięcie płodu jest ratowaniem go przed patologią wychowywania się z kobietą która jest skrajnie nieodpowiedzialna :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jasiek2r
0 / 0

@olmajti
Tzn. moim zdaniem system dopuszczający aborcję w niektórych, ściśle określonych przypadkach byłby tu wskazany. W ten sposób jednocześnie nie dochodziłoby do nadużyć i w konsekwencji zabicia dziecka bez powodu, a jednocześnie matka nie musiałaby ryzykować własnym życiem rodząc płód, który od razu umrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 czerwca 2019 o 17:38

avatar olmajti
+1 / 1

@Jasiek2r z tym że taki system obecnie funkcjonuje w Polsce. Nie rozumiem zatem dlaczego niektórzy drą jape że system w Polsce przez brak dostępu do aborcji na życzenie gwałci prawa kobiet :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jasiek2r
-1 / 1

@olmajti
Obecny system zakazuje aborcji zupełnie. Nie pamiętasz? Kaczor zrobił nam deformę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 0

@Jasiek2r o! Serio? Jaka jest tego podstawa prawna? Nie przypominam sobie żebym widział masowe czarne protesty i nawoływanie Molesty International to obalenia dyktatury łamiącej podstawowe (?) prawa kobiet :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fahrmass
+3 / 9

Co w tym żenującego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AlexanderM
-3 / 7

No właśnie, co w tym żenującego? Muzyka, poglądy Zofii Klepackiej, teledysk, tytuł, tradycyjny model rodziny, czy to że zło aborcji nadal trzeba tłumaczyć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stypson
+1 / 7

Czemu nie było zwrotki o pedofilii pani Zosiu? To nie jest grzech wołający o pomstę do nieba?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Britta1
+2 / 6

@stypson Niektórzy twierdzili, że ta tematyka = atak na Kościół = atak na tradycję = atak na rodzinę. Wynika, że osoba niewierząca i nie polska, nie może mieć rodziny, ale pomijam.
Ja osobiście nie widzę związku między tymi składnikami, które wymieniłam, ale niektórzy widzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2019 o 15:20

I Ijon_Tichy
-4 / 10

Bardzo dobrze robi. Trzeba walczyć z sodomicką propagandą. Brawo pani Zofio!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PanTalonik2
-5 / 11

Wolność słowa boli lewaków taaaaak mocno xD
#MuremZaZośką

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DarkDaro
0 / 2

Już usunęli! Bo nagrywać teledyski tylko mogą ludzie akceptujący homoseksualną propagandę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tinnytin
-2 / 6

Cieszy mnie to że są w tym kraju ludzie posiadający jakiś system moralny, który nie zmienia się tylko dla tego że jakiś homo-propagandysta czy inny ułomny próbuje wyśmiać jej postawę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawlon1
0 / 0

@tinnytin
system moralny maja niby Ci co maja kazde dziecko z innym partnerem? a moze jak Marta K kilku mezow? :D to sa wzory tej tradycyjnej rodziny? jaka ciemnota trzeba byc zeby to chwalic?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tinnytin
0 / 0

@pawlon1 A kto powiedział że są to wzory dobrej rodziny? Dla mnie rodzina to ojciec, matka i przynajmniej jedno dziecko. Poza tym dziękuję za bana. środowiska "antyfaszystowskie" w walce z faszyzmem używają głównie środków faszystowskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
+2 / 2

Żenujące to "zaczęło być", jak ludzie z kategorii "takiemu to cep do ręki, a nie komputer" zaczęli okazywać się cyberświatu, a potem się nagle okazało, że wygrali wybory ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem