Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Odmówiono wejścia z psem 
na stację benzynową. Tekst na 
ten temat stał się hitem internetu:
by Pierdomenico
+
213 256
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O optibook
+47 / 59

i dobrze! mnie od lat wnerwiac fakt przychodzenia ludzi do sklepów czy restauracji z psem, co to za modą?
chcesz iść z psem to poszukaj dla nich odpowiedniego miejsca!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konradstru
+23 / 27

@optibook ciułała to nie pies :), w tym przypadku to chyba substytut dziewczyny, chociaż to Ziutek, to raczej chłopaka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gstrzeg
+27 / 31

@optibook Dodam jeszcze, że pies niesiony na rękach nadal jest psem. Niesienie go na rękach nie zwalnia go od zakazu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+9 / 13

@optibook Miałem taki ciężki przypadek, niestety w rodzinie. Jak szli w gości, to ich beagle z nimi, bo oni i ich pies to jedno. I nie wytłumaczysz, że medal ma dwie strony. I tak jak oni mają w zwyczaju z psem spać, brać prysznic i pewnie też się ruchać, tak ktoś inny może mieć do psa różne zastrzeżenia. W moim przypadku - do psiej ekspresji, bo nie lubię jak ktoś/coś nachalnie lezie ku mnie z mordą i do wątku higienicznego, bo pies nie zmienia obuwia i nie podciera tyłka, jak to jest przyjęte u mnie na chacie. No, nie wytłumaczysz, chociaż masz do czynienia z niby wykształconymi ludźmi. Mogłem natomiast liczyć na opowieści, mające być, zdaje się, próbą obudzenia we mnie sympatii do zwierzątka - na przykład o tym, jak to on się lubi na spacerze w gównie wytarzać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B baranina13
+36 / 42

Gówno burza z tego, że być może ktoś uczulony na sierść nie chciał się zbliżyć do psa. I w kółko powtarzanie ze transakcja by trwała 20sekund. Trzeba było psa na 20 sekund zostawić w samochodzie. A zapomniałem jak już był w Dzień dobry TVN to już celebryta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vetulae
+4 / 8

Niech chodzi sobie z tym Fiutkiem, gdzie chce, nikogo to nie obchodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G golonkazmusztarda
+29 / 35

Firma Circle K powinna naprawdę uzupełnić "lukę w procedurze" i ustawić doskonale widoczne znaki zabraniające wchodzenia na teren stacji z psami i innymi zwierzętami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G golonkazmusztarda
+9 / 17

@jonaszewski Jak byś miał np. dziecko chore na alergię to może byś zrozumiał. A może i nie. Palisz też wszędzie? w sumie to inni powinni zaakceptować twój smród tytoniowy, prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 września 2019 o 10:57

G golonkazmusztarda
+8 / 12

@jonaszewski oczywiście, oczywiście, te tysiące też stoją w odległości pół metra w tej samej kolejce...
Załatwiasz się też wszędzie gdzie masz ochotę? w sumie to inni powinni to zaakceptować, co im przeszkadza!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RaistlinMG
+7 / 11

@jonaszewski Zdajesz sobie sprawę że to co się unosi w powietrzu to nie to samo bliski kontakt fizyczny?
Nie zapomnijmy że co jakby pies nagle się wypróżnił albo oddał mocz, czy też zwymiotował? W szczególności że na stacjach masz jedzenie.
I tak jeśli masz psa i na wejściu jest zakaz wchodzenia z psami, i np z jedzeniem/piciem, to co łamiesz go?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G golonkazmusztarda
+4 / 10

@jonaszewski Tobie na prawdę się nie mieści w głowie że jak ktoś u siebie sobie czegoś nie życzy, to znaczy że nie i koniec? I że to nie wszyscy mają cię "zaakceptować" a jak im nie pasuje to sie odsunać, a najlepiej wyjść, tylko że to ty masz się dostosować do pewnych norm zachowań?
Jeżeli tak jest to znaczy że uważasz normy współżycia społecznego cię nie dotyczą i moje "przykładziki" jak najbardziej do takich jak ty pasują, można się po was spodziewać dokładnie wszystkiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G golonkazmusztarda
+4 / 8

@jonaszewski "U siebie" to oznacza że właściciel terenu/sklepu ma prawo zabronić wprowadzania psów, jedzenia lodów czy spożywania alkoholu bo to jego teren i jego prawo.
To że ktoś zapomniał nakleić na szybę znak i powstała "luka w procedurze" faktycznie oznacza że ktoś nieświadomy zakazu mógł z psem wejść, ALE po pierwszym upomnieniu przez obsługę stacji powinien ją opuścić a nie przez 10 minut kłapać paszczą jaki to on biedny i pokrzywdzony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+2 / 6

@jonaszewski , hehhehe ty jesteś chłopakiem tego zniewieściałego rurkowca że tak za nim stoisz? Czy też nosisz damskie spodnie, czeszesz pióra a'la dżastin biber i masz szczura w swetrze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
0 / 6

@jonaszewski Ja zaliczam się do grupy piętnującej roszczeniowych cweli noszących obcisłe damskie spodenki, uczesanych jakby ich ktoś postrzelił w czerep, noszących na rękach psopodobne szczury ubrane w sweterki oraz robiących problemy z dupy, po to by świat o nich usłyszał, gdyż nie mają w rękach żadnego fachu prócz wrodzonego maminsyństwa. Są też tacy co w/w bronią używając agrumentów na poziomie siedmioletniego dziecka. Sam wybierz z którym obozem się identyfikujesz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
-4 / 6

@SrogiKutafon Ach, czyli debil. Że też nie poznałem po nicku...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G golonkazmusztarda
+3 / 5

@jonaszewski A ty dalej swoje... Nie, nie mogli bo to nie byli właściciele tej stacji tylko zwykli pracownicy którzy mają obowiązek stosować się do obowiązujących ich regulaminów, zasad i poleceń. Jeżeli by pozwolili paradować po stacji rurkowcowi :) z psem a ktoś by na nich z tego powodu złożył skargę to oni oberwali by po dupie a nie ta sierota ze szczurem. A fochniętą pannę to zrobił ów facecik który mimo że dowiedział się że nie można wprowadzać psów i ze nie zostanie z psem obsłużony zrobił z tego aferę jak by mu tam cnotę przemocą odebrali :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
-4 / 4

@golonkazmusztarda Sensu w tej dyskusji nie ma żadnego, bo w democie wyraźnie powiedziano, że zarówno zewnętrzni prawnicy, jak i sama firma przyznają, że nie mieli prawa pana nie obsłużyć. I nie ma tu w ogóle znaczenia, czy jest to "rurkowiec ze szczurem", czy zakonnica z labradorem.

Brnąc w zaparte, cały czas dowodzisz jedynie, że nie rozumiesz słowa pisanego. Przepisy prawa mają pierwszeństwo wobec wszystkich wewnętrznych regulaminów dowolnej firmy. Pracownicy tak bardzo bali się złamać ów rzekomy regulamin, że dostaną (zapewne) po tyłku od szefostwa za doprowadzenie do niepotrzebnej afery.

Spróbuję ostatni raz ci wytłumaczyć prostym językiem: idziesz na stację benzynową, żeby zapłacić za to, co już nalałeś do baku, i dowiadujesz się, że pracownik cię nie obsłuży, jeśli nie rozbierzesz się do majtek i nie zatańczysz kazaczoka, bo tak mają w regulaminie. Wprawdzie nigdzie o tym nie napisali i nie miałeś pojęcia, że takie obowiązują zasady, ale tak ci przecież mówi pracownik. Rozumiem, że ponieważ nie jesteś rurkowcem i nie chcesz robić afery jak fochnięta panna, posłusznie wyskakujesz z ciuchów i odwalasz popisy, bo to przecież wewnętrzny regulamin firmy, a ty już zatankowałeś, więc uciec nie możesz. Czaisz teraz, o co chodzi, czy jeszcze nie?

Nieistotne, kto przyszedł na stację, jak wyglądał i z jakim psem wchodził - miał prawo. Tyle. Teraz firma sobie regulamin poprawki, nalepki przyklei i sprawa będzie zamknięta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G golonkazmusztarda
+2 / 4

@jonaszewski Wiesz co, dyskusja z tobą chyba nie ma sensu, twoje ograniczenie nie pozwala ci zrozumieć podstawowej rzeczy: Właściciel sklepu MA PRAWO stworzyć własny regulamin. MA PRAWO zabronić wstępu psom. I klient MUSI sie do tego dostosować a jak mu nie pasuje może sobie iść do konkurencji.
Ten regulamin jest prawem, o ile nie jest sprzeczny z prawem krajowym a w tym konkretnym przypadku nie jest. Mało tego jest to jeden z częściej stosowanych przepisów.
Słowo pracownika jest tak samo ważne jak naklejka na szybie.
Ów rurkowec był zapewne takim samym idiotą jak ty i dlatego go rozumiesz i popierasz.
Jak byś robił takie bydło w mojej firmie (też mamy zakaz wprowadzania psów) ochrona wywaliła by cie na zbity pysk.
z mojej strony EOT

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
-4 / 4

@golonkazmusztarda Tak, EOT. Napisałem ci, że prawnicy i sama firma przyznali, że zakaz był niezgodny z prawem krajowym. Ale ty swoje. Czego nie rozumiesz w stwierdzeniu prawników, że „[firma bez nalepki] ma obowiązek […] umożliwić [klientom z psami] płatność w środku sklepu”? Mam nadzieję, że prowadząc tę własną firmę, lepiej przestrzegasz prawa, bo inaczej ktoś ci kiedyś narobi niezłych kłopotów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar yasmin0444
+12 / 12

Z jednej strony - odgórny regulamin firmy, więc wypadałoby się dostosować i to że był w DDTVN to żadna taryfa ulgowa, z drugiej strony - przywiąż takiego szczurka do drzewa to w ciągu 20s na zawał serca odleci że strachu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hotlosm
+21 / 25

alez takie znaki są na średniej i dużej stacji. nie wiem jak jest w małych. sam mam psa i niegdy nie wchodze z nim do takich miejsc nawet jak np przed sklepem nie wisi zakaz. chyba ze dostane wyrazne zaproszenie i zezwolenie. co by sie stalo jakby zostawil psa na 20 sec. fakt trauma rozłąki na tak długi czas ;d

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+13 / 19

Nie dziwie się ich reakcji, to bardziej wygląda na szczura niż psa...
coś by mu się stało przez te minutę w samochodzie? Inni lokatorzy by go wpierdzielili? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+7 / 19

Bezczelny roszczeniowy warszawiok... Fajne mosz galoty synek, moja siostra tysz w takich łazi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hermes_Trismegistos
+11 / 19

A podpisany związek partnerski z psem już jest?
Kuźwa co za dzban. Nie można to nie można. Nagnie się zasady dla małego i za chwilę ktoś z pięcioma dobermanami będzie biegał między regałami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iceman31
+12 / 16

Zawsze zostawiam psa na zewnątrz. Owszem, to członek rodziny, psi przyjaciel ale jednak z ludźmi jest różnie. Jedni lubią zwierzęta inni nie i wszystkich trzeba uszanować a nie tylko się domagać.
Panie właścicielu Ziutka. Ziutek to fajna psinka ale Pan jesteś bufon.
Wszedłem kiedyś do Żabki z moim amstaffem ale na wyraźne zaproszenie właściciela. Był strasznie ciepły dzień. Pan do nas wyszedł, zaproponował wodę dla psa więc skorzystałem z uprzejmości. W żadnym innym przypadku, nie pcham się z psem na chama...
A wielkość psa nie ma znaczenia Panie Ziutkowy właścicielu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niejestembotem4321
+13 / 17

Jezu jaki in jest umysłowo ogarniczony. Na 20 sekund bać się szczura zostawić i kłucić się 10 minut. K*rwa jedynie osoba w kolejeca za nim stwierdził, że z d*bilem nie wygrasz i musisz coś zrobić. Regulamin firmy to regulamin, zwykły pracownik go nie łamię. A zresztą ludzie to mają problemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qqryq123
+16 / 20

To, że Ziutek jest Twoim synusiem, oczkiem w głowie, bobaskiem, kumplem, przyjacielem czy czymkolwiek innym to nie powód, żeby innych zmuszać do kontaktu z nim. Lubię zwierzęta, w życiu żadnego nie skrzywdziłem i jestem przeciwnikiem jakiegokolwiek złego traktowania zwierząt ale Ustawa o ochronie zwierząt obliguje WŁAŚCICIELA pupila do zapewnienia mu bezpieczeństwa i komfortu a nie wszystkich dookoła. Pracuję w sklepie spożywczym i na co dzień użeram się z otumanionymi "miłością" właścicielami piesków, kotków i innych milusińskich, którzy włażą do sklepu ze swoimi pupilami... na rękach... luzem... a mistrzowie to i do wózka na zakupy potrafią swoją pociechę włożyć... czekam z niecierpliwością aż trafi się w takim momencie jakiś inspektor z SANEPID-u i sprowadzi na ziemię takiego delikwenta jakimś soczystym mandatem ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rademenes_82
+7 / 9

Pan Pokrzywdzony widzę z gatunku tych "przecież wszystko mi wolno". Serio? Do restauracji też Pan chodzi z psem? Już po przeczytaniu tego zdania wiedziałem, że mamy do czynienia z osobnikiem, którego ego wyprzedza o kilka metrów, krocząc dumnie przed właścicielem. Czy naprawdę trzeba pisać rzeczy tak oczywiste, że ze zwierzęciem (przypominam, że pies noszony na rękach jest również psem i może stanowić zagrożenie dla innych klientów tak samo, jak wilczur na smyczy, nie mówiąc już o przepisach sanitarnych) nie wchodzimy do sklepów/lokali/stacji benzynowych itp? To przecież nie jest już nawet kwestia przepisów, a najzwyczajniej w świecie dobrego wychowania. Domyślam się, że na stacji nie ma również oznaczeń, że nie wolno tam chodzić bez majtek. Czy w związku z tym któryś z klientów chodził tam z gołym siedzeniem? No bo skoro nie ma zakazów, to przecież można. Żal.pl

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Merlin_Athrawes
+5 / 9

Taaa, spodnie rurki, cziłała w ubranku.... Waginosceptyk????

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F frankpunk
+1 / 3

Nie wiem, nie znam się, ale co na wprowadzanie psów do obiektów ludzie cierpiący na alergię? Czy wystarczy chwila żeby wystąpiły uciążliwe objawy? Musi nastąpić kontakt fizyczny? Czy może potrzeba czasu? Jak to jest? Zawsze mnie to zastanawiało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
-5 / 5

@frankpunk W takiej przestrzeni, jaką jest stacja benzynowa, nawet silny alergik potrzebuje dłuższej chwili, żeby pojawiły się jakiekolwiek objawy. Nie mówiąc o tym, że na zewnątrz jest o wiele więcej psów i psich alergenów, a np. w tramwaju czy autobusie kontakt z psem może być bliższy i dłużej trwający. Alergie na zwierzęta nie mają też tak silnego przebiegu jak np. na orzeszki. Tak więc spokojnie, nawet alergikowi nic się przez 20 sekund przy psie nie stanie. Najwyżej się trochę odsunie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wonsz69
+10 / 12

>Kiedy nie masz bombelka kupujesz piesełka.
rozumiem że pies przywiązany przed wejściem na 20 sekund by się udusił od smyczy lub co gorsza zamknięty w aucie na 20 sekund już po 4 sekundzie by zdechł z gorąca i samotności. Na szczęście jakaś pani wzięła go na ręce by sobie łapek nie obdarł o ten nienawistny beton i odparzeń nie dostał.
Bojkotujcie firmę Circle K Polska a kasjerom mordę obijcie za znęcanie się nad zwierzętami!
ZIUTEK jest taki malutki i bezbronny, pomuszcie.... Zobaczcie jak was o to prosi tym wytrzeszczem oczu

TL;DR J@pi3rdolę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cypber
+4 / 8

Rozwarcie pochwy Płetwala Błękitnego podczas porodu sięga nawet 6m średnicy. To czyni ją drugą największą pi*dą na świecie, zaraz po nim...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 września 2019 o 11:44

W Wasielewskiego89
+9 / 11

Ludzie zrozumcie ze pies ma swoje miejsce w społeczeństwie! Sama mam psa i kocham go nad zycie ale nie cioram go ze soba wszedzie bo to moj pieSynek. Jak ide do sklepu to pies zostaje w domu na dupie dla wlasnego komfortu jak ide do pracy to pies zostaje w domu bo musi jak tankuje i transakcja trwa 20s to pies zostaje w samochodzie. Jak ktos słusznie stwierdzil pies na rekach to tez pies. Na stacji benzynowej sa artykuły spożywcze, jedzenie jest przygotowywane przy klientach nie na zapleczu, osobiscie nie zycze sobie jesc hot doga z sierścią/włosami jakiegos kundla! Ludzie jest cos takiego jak BRC a pracownicy sa zobligowani do przestrzegania tych przepisow, maja kontrole sanepidu jak obsluga ma sie pozniej wytlumaczyc z Pimpusia sliniacego sie nad parowkami? 2 kg to nie pies?! Odrobina logiki i ematii nikogo jeszcze nie zabila a prawo i przepisy sa dla wszystkich tych duzych i malych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+3 / 7

Przynajmniej "psu" dał normalnie na imię, bo jemu rodzice chyba zaczerpnęli ze straganu z jabłkami...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kasia107
+5 / 7

pies to pies! a prawo jest dla wszystkich no ale jak widać psi celebryta jest ponad to wszystko. ja też chcę z moim psem wszędzie bo mi się należy przecież On s*ał w rowie ( poziom ten sam co DDTVN)! ludzie kur... ja... pier... Robić pracownikiom problem bo zwrócili komuś uwagę odnośnie przestrzegania regulaminu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michkrak
+7 / 9

Trzeba być totalnym dzbanem żeby nie zostawić psa na 20 sekund w aucie... i robić aferę z uprawnionego działania pracownika stacji, utrudniać pracę obsłudze i zabierać czas innym czekającym w kolejce...
Zresztą wielkość psa nie ma tu najmniejszego znaczenia; skoro mały, zezowaty pies może wejść, dlaczego ja z moim większym psem miałbym mieć zakaz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jatzik
+5 / 7

20 sekund w aucie to nic zlego dla psa, nawet 2-3 min. Ale normalny wlasciciel bierze psa jak ma z kim zostawiac go w domu i nie szlaja sie po miejscach publicznych z psem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wrzos80
0 / 0

Pięknie mnie też w|

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tajakjejtam
+6 / 6

Ego tego Pana jest odwrotnie proporcjonalne do rozmiaru psa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 września 2019 o 6:42

avatar Paszeko
+1 / 1

@tajakjejtam chyba odwrotnie proporcjonalne. :-) Ciekawe czy na parady też chodzi z Ziutkiem i czy zakłada Ziutkowi miniaturkę swojej różowej sukieneczki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rademenes_82
0 / 0

@tajakjejtam
Chyba odwrotnie proporcjonalne ;D im mniejszy pies, tym większe ego ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tajakjejtam
+1 / 1

Racja ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zeter
+8 / 12

Kufffa, tak czytam komentarze pod tym demotem i serce się uśmiecha, że nie popieracie tego pajaca z psem :))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F filarm
+1 / 1

Zone by se znalazl a nie pieska choc nic do psow nie mam to w restauracji nie zyczylbym sobie zeby jakiis gosc w poblizu byl z psem i jako klient pewnie wyszedlbym z takiej restauracji albo poprosil obslugee o interwencje bo tto nie higieniczne jest tak z psem do restauracji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinsus
+2 / 2

postawili już te zakazy czy trzeba jeszcze czekać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polski_niewolnik
0 / 0

Zacznijmy od tego, że to nie jest pies tylko jakiś szczur. Druga sprawa jest taka, że należy go oskurować i usmażyć z cebulką. Ewentualnie przerobić na kisiel i ciastka. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem