Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
2157 2163
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Aarcticfrost
+21 / 23

@GDK666
Ponad 80% mieszkańców Indii wyznaje HINDUIZM!

A do autora demota - narawdę - razem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HaveANiceDay1983
+3 / 3

@Aarcticfrost nie był sikhem czy jakoś tak?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+2 / 6

@Aarcticfrost a 100milionów mieszkańców wyznaje religię pokoju, która wytoczyła wojnę w której zniewolonych i zaszlachtowanych na tamtych terenach zostało 90milionów mieszkańców indii. Ale o tym się nie mówi i mało kto jest tego świadom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HaveANiceDay1983
+1 / 3

@wonsz69 Religia pokoju to tylko pretekst tak naprawde jak poczytasz trochę historię tamtego regionu. Wydaje mi się że jakby niemcy ograli polskę sprytnie a nie walnąć czołem w całą polskość to też byśmy skończyli jak rozbite grupy. Jest masa książek trzepiących się pod to jak amerykanie i rosjanie "mapowali" mniejszości żeby zbroić je i napuszczać je przeciwko sobie - dlaczego? po przygodach w wietnamie i afganistanie.W książce "Trail of Hope: The Anders Army" można zobaczyć podwaliny w jednym z rozdziałów jak sowieci rozdzielali narodowość i etniczność, po wynegocjowaniu przez aliantów utworzenia polskich sił na sowieckiej ziemi polakiem mógł się nazwać tylko polak urodzony po niemieckiej stronie okupacji, żydzi byli wykluczeni i wydaje mi się że od tego momentu umyślnie rosjanie skłócili nas z żydami naprawdę, wcześniej polacy nie lubili żydów tak jak każdy somsiad nie lubi kogokolwiek komu się udało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+10 / 22

I pewnie te polskie sieroty wyrzucały ziemniaczki od niego do śmietnika a na mięsko krzyczały koszerną wołowinkę (wieprzowinka jest haram), żądały większego kieszonkowego, gwałciły tamtejsze kobiety, wybuchały w imię allaha, robiły burdy w jego mieszkaniu gdzie czuli się jak gospodarz (maharadża był gościem) pluli na tamtejszych, kradli, bili, kłamali, niszczyli posiadłość, nie sprzątali po sobie, byli roszczeniowi, nie pracowali, gardzili ich zwyczajami i kulturą tamtejszych ludzi a po wszystkim nawet nie podziekowali nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+5 / 9

@wonsz69 muzułmański kraj, jakim był Iran również przyjmował uchodźców z Polski i jakoś nikomu to wtedy nie przeszkadzało że to w większości wyznawcy katolickiej wiary.... Iran się zmienił i zradykalizował później :) Nie kazdy muzułmanin to radykał.. nie każdy Żyd to ortodoks, nie każdy Katolik to radykalny moher nienawidzący inności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+1 / 1

@Pasqdnik82 na logikę - wyobraź sobie jakby każdy muzułmanin wojował przemocą. Efekt - eksterminacja. Niezbyt ciekawa opcja prawda? Wręcz głupia.
A tak to każdy prowadzi jihad na swój sposób jaki interpretują (jihad - walka) - przez walkę fizyczną, ogłupianie przeciwnika, nawracanie, okłamywanie, osłabianie zajętego kraju, dzielenie ludzi, sianie zamętu, pomnażanie swojej liczebności, zabijanie, rozprzestrzenianie swojej wiary, brak integracji, szerzenie nienawiśći wobec obcej kultury, wnoszenie męczenników na piedestał, szerzenie pro islamskiej propagandy, dyskredytacja tych co mówią niewygodną prawde, gwałty, kradzieże, zamieszki, walka z wolnością słowa..... można tak w nieskończoność.

Ale piszesz by na ogół spojrzeć bo nie każdy jest zły to proszę: muzułmanów jest 1,62 miliarda 1,39 uważa że żona ma być podległa mężowi, 1,1 żąda szariatu, 0,75 chce śmierci za cudzołóstwo, a 0,58chce śmierci za odejście od wiary. Wpasowuje się to do europy europejskich wartości jak pięść do gęby:)
Oczywiście w krajach większości muzułmańskiej wartości są wyższe odnośnie powyższych statystyk bo 80-99%

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
+3 / 5

NIE KRYTYKUJCIE. PiS wpuścił do Polski wielokrotnie więcej Muzułmanów niż miało wpuścić PO. ONI SĄ TOLERANCYJNI ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 września 2019 o 19:05

avatar dracon2002
+19 / 19

Ale zrobił to z własnej woli, za swoje pieniądze i na swoim terenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar saajgon
0 / 0

To gdzie te dzieci do ugoszczenia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamilioza85
0 / 0

ciekawe jak dalej potoczyly sie losy tych dzieci. ma ktos jakies info

Odpowiedz Komentuj obrazkiem