Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Mężczyzna nie wie, że pod spodem jest wąż. Kobieta nie wie, że mężczyzna 
jest przygnieciony głazem Kobieta myśli: "Zaraz spadnę! Nie mogę się wspiąć, ponieważ wąż mnie ugryzie! Dlaczego ten facet mnie po prostu nie wciągnie?!"
Mężczyzna myśli: "Tak strasznie boli! Jednak podciągam ją tak bardzo jak mogę! Dlaczego nie spróbuje się sama wspiąć trochę wyżej?!
by Wired
+
551 567
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Skarabeuszyca
+15 / 15

A wystarczy odezwać się do siebie nawzajem normalnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+12 / 12

@Skarabeuszyca Dokładnie. Obrazki, historyjki, morały i nauki. Jest tylko jedna zasada. Jak nie powiesz drugiej osobie jasno co się dzieje, to ona nie ma obowiązku, a często zwyczajnie możliwości tego wiedzieć. To jest główny problem ludzkości, brak komunikacji. Jeszcze trzeba umieć przekazać treść drugiej osobie, tak samo jak czytać czy słuchać ze zrozumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
+5 / 7

Rozumiem że wąż w rękę nie ugryzie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antymonachomachia2
0 / 0

"... our demise to be we are not listening to ourselves!" powtórzony w 3 utworach zespołu mocnego rocka - być może do tego nawiązuje i swoim brzmieniem określa dramatyzm tego problemu..
https://www.youtube.com/watch?v=6VBRW7WVfi0 0:34 6:32 i najmroczniejszy wydźwięk w 10:55 z późniejszymi jakby odgłosami piekła w relacjach i pustki emocjonalnej (koło końca minuty 12) :P przynajmniej w mojej interpretacji...
P.S. bardzo fajny demot, gdyby tylko ludzie mieli siłę by walczyć ze swoim upartym charakterem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem