Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
932 947
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
+14 / 26

@lech2 Po co Ci to wiedzieć, jak już wydałeś wyrok? I co za głupie pytanie: "Jesteście pewni, że ma dokładnie ten pasek, z tego rocznika?" jak nie uwierzyłeś teraz, to w jaki sposób mają Cię przekonać potem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 października 2019 o 21:39

B ban__
+4 / 8

@lech2
Zapytaj jakiejś życzliwej kobiety z Twojego otoczenia, to Ci wytłumaczy, dlaczego ten pasek to ten pasek, a nie żaden inny. Modę trudno jest ogarnąć, szczególnie przeciętnemu facetowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-1 / 1

@lech2 O jakie źródło mnie prosisz? Ja się odniosłem tylko do Twojej wypowiedzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B ban__
0 / 0

Administracjo, tu też dziękuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 października 2019 o 19:46

G Gorgonek
0 / 0

Moja żona posiada różne produkty marki Louis Vuitton (taki jest na zdjęciu) i z tego co się orientuję, to akurat ten wzór i kilka innych to materiał sztuczny, a nie skóra. [EDIT Jednak ma jakies wykończenia z cielęcej skóry] Nie wiem czy dotyczy to akurat paska, ale na pewno dotyczy portfeli, torebek i bransoletek w tym wzorze...

PS Ten pasek (model) istnieje jakoś od 2014. Polecam wpierw sprawdzić, potem krytykować ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 października 2019 o 7:25

M MxAxT22
0 / 8

aaa ale jej do*ebal

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kanzas19
+5 / 17

Idę o zakład, że jest weganką... w przerwach między mięsnymi posiłkami. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+16 / 22

Jakoś do ludzi nie dociera fakt, że panią POseł stać na bycie weganką. Kilku innych "celebrytów" też. Jeżeli jednak uda się jej przeforsować prawnie swoje chore wizje, po d00pie dostaniemy wszyscy. Podobnie z modnym ostatnio "eko". Niech np. cena energii elektrycznej pójdzie w górę (a pójdzie) czeka nas drastyczny wzrost kosztów życia. Tak, również ceny produktów w sklepach pójdą w górę. Ile małych/średnich firm zdechnie, bo nie będzie ich stać na spełnienie wyśrubowanych norm.
Nowe ekologiczne samochody są fajne. Sprawdzaliście ich ceny? kogo z Was będzie stać? Nie wszyscy mieszkają w miejscach z rozwiniętą komunikacją miejską. A jaka ich czeka alternatywa? Dojazd na eko-osiołku 60 km do roboty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+7 / 7

@Tomekkruk Pewnie tak będzie. :) Mam już swoje lata, dlatego widziałem wielu oszołomów wraz z efektami ich działań. Nawet trochę zapomniana Biblia mówi mniej więcej tak: ...po efektach (a nie gadce) ich poznacie. Najbardziej szkoda, że przez takich baranów cała idea ekologii bierze w łeb. Zupełnie podobnie skończyła się kiedyś walka o "wolność ludu pracującego miast i wsi". Paradoksalnie ten "lud" najbardziej dostał po d. Analogii nie sposób nie zauważyć. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
+1 / 3

Przecież od dawna wiadomo, że ci którzy najgłośniej manifestują swoje poglądy i krytykują innych mają najmniej wspólnego z tymi poglądami. To hipokryci, bo taka moda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dgsf
+1 / 1

A słyszeliście o czymś takim jak kolekcja stała?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem