Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
136 159
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar marcalina
+1 / 13

David Rockefeller zrobił sobie 7 przeszczepów serca i dwa przeszczepy nerek, żył prawie 102 lata a inni umierali w młodym wieku nie doczekając serca lub nerki i co ? Aresztuj cały świat albo Amerykę , to dopiero przestępstwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
-2 / 2

Bo oni tak robili to my też?
PISowska propaganda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+1 / 3

@marcalina Zapominasz, że on na to sam sobie zapracował. Te świnie w cyrku zwanym "sejmem" nie mają żadnych własnych pieniędzy. Za ich przywileje płacą wszyscy w tym również ty, i jeszcze ich centralnie bronisz albo z własnej niewiedzy albo zwykłej głupoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LubieWinoKazde
0 / 2

racja .. bo co my możemy z tym tak naprawdę zrobić?
daj jakiś pomysł a nie tylko zadałeś jedno pytanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gosc101
-3 / 5

Czy ludzie naprawde uważają, że ludzie, którzy jacy by nie byli niestety, ale sprawują władzę ustawodawczą w kraju powinni mieć taką samą opiekę medyczną jak wszyscy. Jeszcze troche i się dowiem, że posłowie i ministrowie powinni zarabiać tylko średnią krajową. Jedyny tego skutek byłby taki, że ludzie brali by więcej łapówek i nikt kompetnetny by posłęm nie chciał zostać. Niektórzy naprawde są głupi. Specjaliści (lekarze, informatycy itp) czy też ludzie na stanowiskach decyzyjnych powinni mieć wyższe standardy zarobków i np: opieki medycznej bo inaczej kto by chciał je sprawować? Ludzie bez żadncyh kompetencji, którzy by tylko szli po łapówki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2019 o 20:36

avatar Hannya
+1 / 1

@gosc101 Stary! my nie mamy wypracowanej żadnej elity, żadnych standardów polityki. Mamy zbieraninę działającą wg zasady (cytat z Kaczyńskiego): "Teraz k u r w a my.". W ogóle nie powinni zarabiać. Jak nie potrafią zadbać o własny budżet, niech nie biorą się za budżet państwa. Najwyżej zwrot kosztów podróży i pokój w hotelu sejmowym. Przestaną się pchać do polityki posłanki Chojarskie, które w drugim roku posłowania zdają maturę na dopuszczających. O łapówki się nie martwię: łapówki tez trzeba umieć brać.
ps. System się sprawdza w krajach skandynawskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gosc101
-1 / 1

@Hannya Żeby mieć specjalistó trzeba im płacić to nei działa w ten sposób, że: zaczniemy płacić jak będzie dobrze działać tylko: jak bedziecie dobrze płacić to "być może" jakiś specjalista raczy się pokuśić o prace w danym miejscu. Gdyby miał robić coś za co prywatnie wyciągne powiedzmy z 50 tysięcy, to czy szedłbym na państwową posade robić to samo za 10 tysięcy? Oczywiście, że nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+1 / 1

@gosc101 Normalnie syndrom sztokholmski, uzależnienie od oprawcy. Czy też może jesteś kolejnym opłacanym trollem? Jeśli tak to przekaż buziaczki dla swojego oficera prowadzącego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F franciszekkimono
-3 / 5

no i? u nas w firmie też stoi karetka 24h/dobę wraz z obsługą. a jakieś akcje ma może raz na kilka dni i to takie, które spokojnie obsłużyła by państwowa. czasem tak musi być.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrok15
0 / 2

W jednym miejscu jest zgromadzonych 460 osób decydujących o losach kraju i zabezpiecza to tylko jedna karetka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem