Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
662 691
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L ldzNaWybory
-1 / 3

@ilovepoko A ty bronisz zawzięcie interesów Ukrainy? :) Tak na serio? A więc już wiemy z kim mamy do czynienia. Najpierw zdejmijcie pomniki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 2

@ldzNaWybory
A wiesz kim był SS-Brigadefuhrer Bronisław Kamiński?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L ldzNaWybory
+3 / 3

@killerxcartoon A słyszałeś o SS Galizen, ktorzy w głównej mierze pacyfikowali Warszawę? :) dlaczego próbujesz ściągnąć uwagę od Ukraińców? Kogo tutaj bronisz? Przypadek? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@ldzNaWybory
Bo polska nie ma interesu w konflikcie z Ukrainą.. Ukraina nie jest do nas wrogo nastawiona a po latach walki w końcu wywalczyła sobie niepodległość..w tym i od nas. Mało tego stanowcza większość Ukraińców jest do nas pozytywnie nastawiona po tym jak wsparliśmy ich przy Majdani jak pogonili ruskiego pionka przy władzy. Wielu Ukraińców do nas migruje i napędza naszą gospodarkę zastępując te 3 miliony polaków jakie uciekły stąd w ostatnich 25latach. Szkoda że w historii było kilkanaście bolesnych dla obu stron wydarzeń.
Natomiast Rosja nadal jest do nas wrogo nastawiona, nadal ma zapędy dyktatorskie i szkodzi jak może interesom Polski. Putin che odbudować ZSRR z zakresem wpływów jakie były ustalone po II wojnie światowej i wątpię by z tego zrezygnował. Więc nadal będzie nam szkodził.
Mało tego w chwili obecnej Rosja jest w Konflikcie z Ukrainą... Właśnie przy pasywności USA, UE i ONZ , zagarnęła sobie Rosja kawałek terytorium Ukrainy.. I wszyscy maja to w D... ... Wynikało to z interesu strategicznego jakim jest Krym... Właśnie moim zdaniem gotuje się do zjedzenie reszty ciastka ... A patrząc na strategie w interesie Rosji jest trwałe lądowe połączenie Kaliningradem. Co zagraża Polsce, Litwie i Łotwie .
W takim układzie działa mechanizm że wróg mojego wroga jest moim sojusznikiem.
A nawet jak były bolesny incydent na Wołyniu, to było kawał czasu temu.. a w polityce sentymentów nie ma tylko liczy się namacalny interes. Przypominam ci ze Prusy i Austria toczyły zżartą wojnę w 1866 co nie przeszkadzało im podpisać w 1873 sojuszu podtrzymywany i zacieśniany w 1884 i 1887 jaki po odejściu z sojuszu Rosji 1892 jeszcze bardziej się zacieśnił że te państwa wystąpili razem w sojuszu w I wojnie światowej
tylko takie rosyjskie trole stale usiłują wbić klin miedzy Polskę i Ukrainę. Goń się.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L ldzNaWybory
0 / 0

@killerxcartoon No i wszystko jasne. Odezwał się ukraiński troll, jakich tutaj pełno. Tylko szczujecie Polaka na Rosjanina. Brata na brata... Krym nigdy nie był ukraiński nieuku :) Ale tego też nie wiesz. Zawsze tylko bronisz Ukrainu co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RM_PL
+15 / 19

Nie zapominajmy, że wcześniej ten sąsiad był wspólnikiem bandyty i razem już raz Cię napadli. Ale po jakimś czasie się pokłócili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pochichrana
-4 / 14

No co jak co.. ale wspominanie takich scen przez ksiedza... jest nieco zabawne.. Chyba sam nie wie jak rozprzestrzeniala sie jego religia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanMariaWyborow
+3 / 11

Nie wyzwolili w sensie "dali nam wolność", ale wyzwolili od niemieckiej okupacji.

A różnica między okupacją niemiecką a sowiecką jest dosyć duża: Niemcy chcieli nas zniszczyć, elity zlikwidować zaraz, a resztę zniewolić i na dłuższą metę też wybić. Rosjanie chcieli nas podporządkować i zrobić z nas homo sovieticus. Też popełniali zbrodnie, ale traktowali nas jak równych sobie.

Jak żyjesz w niewoli, zawsze masz jakieś szanse się wyzwolić. Jak nie żyjesz, już nie masz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Malmsteen
+3 / 5

@JanMariaWyborow Sowieci jednak elity nam powybijali, a i pamiętajmy, że AK-owcy łatwego życia po wojnie nie mieli. Chyba, że współpracowali, albo nazywali się Kaczyński i jakimś cudem się dorobili nie współpracując... chyba że przy okazji likwidacji WSI i przeniesienia dokumentów do pałacu prezydenckiego, ktoś tych dokumentów się pozbył. Ja tu nic nie sugeruję, ale jak byłeś w AK, albo byłeś zgnojony, albo współpracowałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L ldzNaWybory
-2 / 2

@JanMariaWyborow Pozwól, że ci przypomnę niedouku, ze Armia Czerwona to byli Ukraińcy, a w najlepszym wypadku Białorusini. Rosji w to nie mieszaj. No chyba, że bronisz interesu Ukrainy, jak to z tobą jest? :) dlatego próbujesz skierować uwagę na Rosjan? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 grudnia 2019 o 1:00

L Logon
0 / 4

Ale, gdzie on każe dziękować Armii czerwoniej za wyzwolenie? Gdzie? Właśnie pokazał swoim postem, że nie było to wyzwolenie, tylko przejęcie okupowanych terenów. Czytać nie potraficie?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 0

@Logon Gdybyś Ty potrafił czytać ze zrozumieniem to byś zrozumiał, że ksiądz pisał ten post w ODPOWIEDZI na teorię o wyzwalaniu Polski przez sowietów. A źródło tej wypowiedzi o wyzwoleniu pochodzi od SLD z Torunia o którym wspomniał autor w temacie demota.

I teraz rozpocząłem profesjonalne poszukiwania źródła. Wpisałem "podziękowanie za wyzwolenie sld toruń" w google i mam źródło. prosto ze strony sld

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
-1 / 1

I napisał to ksiądz katolicki. Funkcjonariusz organizacji, która weszła do Polski siłą i narzuciła swą ideologię mieczem mordując połowę narodu ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Glusfilmowiec
0 / 0

Tak, tylko że ten sąsiad wyzwoliciel też napadł na dom, tylko jak dostawał bęcki od drugiego to postanowil że go przepędzi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
+1 / 1

Szkoda, że nie poczekaliśmy aż nas Anglicy i Francuzi razem z Amerykanami wyzwolą. Na pewno by to zrobili bezinteresownie. Tak jak i teraz "pomagają" nam bezinteresownie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BishopBS
+1 / 1

i tak zrobili więcej niż nasi zachodni "przyjaciele"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar refael72
-4 / 4

Dodatkowo sąsiad zgwałcił matkę , córkę i siostrę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
0 / 0

to troche bardziej skomplikowane
bandyte wyrzucil jozek leon, i franek.
ale zaraz po tym jozek byl gotowy bic sie z leonem i frankiem
wiec leon i franek uznali ze lepiej podzielic podworko i jozek z dzieciakami mieszkajacymi po jego stronie bedzie robil co chce a oni sie w to nie beda mieszac.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem