Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Przez ten film Filip Chajzer ukrył swój profil na Facebooku

Wcześniej musiał skasować ponad tysiąc komentarzy na swoim profilu, w których ktoś wspominał o tym filmie - i zbanować ich właścicieli. Na filmie youtuber Gargamel wytyka gwiazdorowi TVN-u wpadki i nieudane akcje autopromocyjne - został on odtworzony już ponad milion razy

www.demotywatory.pl
+
490 533
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C Cobalt54
+38 / 46

@SmallPig Aha czyli jak ktoś wytyka np. Kościołowi katolickiemu pedofilię, to zyskuje aprobatę na tym portalu, ale jak ktoś tylko naprawdę dobrze podsumowuje tą "pseudoaktorzynę TVN-u", to najlepiej usunąć demot.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dozymetryczny
0 / 12

@Cobalt54 demot sugeruje, że Chajzer ukrył swój profil, co jest nieprawdą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cobalt54
+13 / 17

@dozymetryczny Niedługo po opublikowaniu tego filmu profil faktycznie został ukryty, a teraz ponownie jest dostępny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cobalt54
+1 / 25

@VaniaVirgo Po pierwsze nie przechodziliśmy sobie na "Ty".
Po drugie: kto powiedział, że "nikogo nie uratuje, nikomu nie pomoże, nic nie zmieni"? Chajzer otwarcie mówi, że wydał dane kogoś, kto potem został pobity z tego powodu i również pozostaje bez konsekwencji. Wiele razy naśmiewał się z kolejnych grup społecznych. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś obecnie nie ma depresji z tego powodu, skoro ktoś tak znany i tak oddaną publiką szydzi z czyjejś odmienności, co wg. Chajzera nie jest normalne.
Po trzecie właśnie przez takie nastawienie, jakie Pani prezentuje nic się nie zmienia. Właśnie trzeba podsumować i wypunktować działania tego człowieka. Tylko w ten sposób zostanie publicznie wyśmiany i programy telewizyjne przestaną zapraszać go do swoich programów, żeby nie być utożsamiane z człowiekiem z tak złą renomą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
-3 / 9

@Cobalt54 "Po pierwsze nie przechodziliśmy sobie na "Ty"." poważny argument... Rzuciłam okiem na twój profil i jakoś nieszczególnie wpisujesz pan pani zwracając się do użytkowników... Jeśli kogoś uraził to można go pozwać, takie cuda mamy w naszym kraju! Uwierz tym filmem świata nikt nie zbawi. Autor jedynie sobie wyświetlenia i lajki załatwia bazując na tym, co popularne, jak widać w tym przypadku jest to nienawiść. Na przykład ty, tak bardzo nie trawisz tego człowieka, że takie filmy cie cieszą... a powiedz mi znasz go osobiście? Zrobił ci coś tak naprawdę? Czy po prostu nienawidzisz, bo tak trzeba?
To twoje trzecie pokazuje jak mało znasz świat, zobacz co się dzieje z tymi, którzy wzbudzają największe kontrowersje, są wciąż gdzieś zapraszani. Właśnie z powodu takich ludzi jak autor tego filmu (chyba że to ty :P) ponieważ oni będą to oglądać, żeby łapać każdą pomyłkę, każde zbłaźnienie się. A co sie dzieje z tymi, którymi nikt sie nie interesuje? Kończą karierę jak wspomniałam. Tak więc to właśnie taka postawa jak moja spowodowałaby zmiany. A twoja przeciwnie. Przemyśl to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bloodonice
0 / 0

@SmallPig Jeszcze nie zauważyłeś, że tego typu cenzura działa w drugą stronę? To tak jakby ktoś ci postawił przed oczami zapaloną lampkę, a ty byś jej nie zauważył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cobalt54
0 / 4

@VaniaVirgo Faktycznie jest to nie do pomyślenia, że mogę znać niektórych użytkowników i zwracać się do nich na "Ty", a do obcych osób "per Pan/Pani" ;) Może naprawdę przerasta to możliwości intelektualne niektórych osób ;)
A wracając do sedna - Czy Pani w ogóle oglądała ten filmik i/albo wie o czym jest mowa? Czy raczej tak rzuca ogólnymi hasłami: "stop nienawiści", "pewnie Polaczki zazdroszczą sławy dlatego cisną Chajzerowi"? Był pozew m.in. Pani Heleny Łygas i zostało dokładnie wyjaśnione jaka była reakcja ze strony Chajzera. No i ostatni argument dosłownie mnie rozwalił :D Jeżeli wg. Pani liczy się tylko rozgłos danej osoby, a sposób osiągnięcia czy jest on pozytywny czy negatywny, to dlaczego do telewizji nie jest zapraszany Mariusz Trynkiewicz, albo matka Madzi z Sosnowca? Przecież o tych sprawach mówiła cała Polska :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
-2 / 6

@Cobalt54 kiedy piszesz grupowo, to piszesz "wiecie" a nie "wiedzą państwo", z resztą netykieta rządzi się trochę innymi prawami niż normalne relacje. W internecie poza kilkoma wyjątkami zwracamy się do siebie po nickach i na ty. Nie wyobrażam sobie, by ktoś pisał do mnie Pani Vania, to nie jest moje imię. Ani do ciebie Panie Cobalt54, to niepoważne. Nie ma co, wkurzył cie mój wpis więc wyskoczyłeś z tym pani pan, nie wiem po co dalej w to brniesz.
Jakby to był demot, w którym czytelnie przedstawione są fakty, pokazujące skandaliczne zachowanie tego prezentera, podwójne standardy itd, to bym nic takiego nie pisała. Jak ja nie lubię się powtarzać, ale widocznie trzeba. Motywacja autora filmu nie jest szlachetna i to mi przeszkadza.
I naprawdę musiałeś obrażać? Naprawdę tekst o przerastaniu możliwości intelektualnych był ci niezbędny? I ty tutaj twierdzisz, że nie chodzi o mowę nienawiści?
Nic nie zrozumiałeś z tego co pisałam i zapewne nie zrozumiesz, więc twoja obelga ma złego adresata.
Nie dogadamy się, zatem czas zakończyć tą bezsensowną wymianę nawet nie poglądów, bo o ile ja wyrażam jakiś konkretny pogląd i go wyjaśniam, to ty tego nie robisz. Po prostu tą wymianę zdań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cobalt54
+1 / 3

Ahahahah jak ja uwielbiam gdy ktoś pisze o zasadach Internetu. "Jak ja uważam, tak wszyscy uważają". Oczywiście :D Nie wkurzył mnie ten wpis :D Naprawdę śmieję się, że to Pani jest taka wkurzona teraz. Zaciekle broni Chajzera, a jednocześnie nie ma podstaw merytorycznych i nie zna szczegółów sprawy (fragment z pozwem to udowodnił). Dodatkowo Pani pisze, że w democie nie ma czytelnie przedstawionych faktów. No właśnie jest dokładnie odwrotnie :D Naprawdę jak ktoś ma problem, żeby zrobumieć treść filmiku, to radzę wrócić do podstawówki ;) Doczepiła się Pani stylu wypowiedzi. Oczywiście, mogł to być nudny, monolityczny tekst, ale wiele osób z tego powodu nie obejrzałoby filmu. I gdzie ja niby piszę o "mowie nienawiści"? Po raz kolejny wychodzi Pani fanatyzm, hipokryzja i brak znajomości faktów, jeżeli zarzuca Pani to autorowi filmiku, a nie Chajzerowi. ;) I jeszcze Pani pisze, że to Pani przedstawia tutaj jakiś konkretny pogląd :D Genialny komentarz! :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 stycznia 2020 o 11:42

V VaniaVirgo
-1 / 5

@amroth7 ale czy ja chociaż raz napisałam, że to jest ok? Ja go tutaj w ogóle nie bronię, a niektórzy tak to odbierają. Twoje wypunktowanie bardziej do mnie trafia niż tamten film, po prostu.
Będzie grad minusów, za odmienna opinię, ale skoro już tak są mi przypisywane różne intencje, to napisze jakie mam zdanie na ten temat. Otóż od lat w internecie każdy grzmi o tym, by ujawniać dane hejterów itp. Takich nawoływań jest bardzo dużo gdy pokazują zakryte twarze ludzi znęcających się nad zwierzętami. jest też ich dużo gdy czyjeś hejterstwo doprowadziło do próby samobójczej czy miało inne okropne następstwa. Jest ich dużo, gdy ktoś zachowuje sie społecznie niewłaściwie. Wciąż natykam się na takie prośby. Ktoś to w końcu zrobił, ale ponieważ sam jest nielubiany, to z automatu o to ludzie mają pretensje.
Natomiast to, że pochwala pobicie jest skandaliczne i tutaj się zgadzam. Jest problem, niech załatwia to drogą sądową. Ci, którzy pobili kolesia też powinni ponieść kare.
Ja po prostu nie rozumiem niektórych tutaj, bo mam wrażenie, że ucieszyłoby ich, gdyby to Chajzer został teraz pobity za tą sytuację, za te słowa, jednocześnie piętnując dokładnie takie samo zachowanie.
Teraz się komuś nie podoba to co pisze i popatrz jak się zaczyna robić agresywnie. Myślisz, że to jest ok? Ja naprawdę próbuję na spokojnie porozmawiać, ale nie da się, bo już jakieś obelgi, jakies insynuacje i widać brak jakiekolwiek chęci na normalną rozmowę.
Poszło o ten tekst "Może trzeba, byś jeszcze jedno dziecko stracił". To już nie jest skandaliczne? On sam przyznał, że sobie zasłużył podobno. Na pobicie nie, z tym się zgadzam, ale szczerze, sama bym pokazała wraz z danymi tak chory wpis. To nie tekst w stylu "nie lubie cie". Więc podsumowując, pretensje są do faceta, który ujawnił dane osoby życzącej jego dziecku śmierci, pobił go ktoś z nim nie związany, on tego nie zlecił, nie wiedział o tym itd. Wkurzony napisał, że się należało bardziej (to nie jest ok), ale to on jest tym złym, nie ktoś kto pisze takie rzeczy, nie ci, co go pobili? Kurcze nie rozumiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 9 stycznia 2020 o 14:07

V VaniaVirgo
+1 / 1

@amroth7 Tu mogę tylko się z tobą zgodzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szwagier16
+2 / 30

Nie dotrwalem do połowy. Może nie przez treść ale napewno przez formę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adraxer12
-4 / 14

@szwagier16 aha, a jak katol tak powie o filmie Smarzowskiego, to problem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xardas132
+20 / 30

adraxer12 Ale Gargamel ma trudną formę filmów, która nie każdemu odpowiada. To nie żadna obelga, po prostu dla jednego obrazy Picasso to sztuka, a dla drugiego bazgroły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+3 / 5

@Xardas132 Dla jednego banan przyklejony do ściany to sztuka, a dla innego to po prostu banan przyklejony do ściany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Grobisher
+11 / 15

Właśnie przez takie bezwartościowe bezkręgowce z parciem na szkło jak fifi hajser nie oglądam tv.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Elandiel1
0 / 6

Kto to jest Filip Chajzer? ten od "Idź na całość"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Raf_Raf
+4 / 4

@Elandiel1

Mówisz o jego ojcu, który stara się robić dobrą minę do złej gry, tzn nie wygląda na zadowolonego z zachowana się syna. Wnioskuję z tego filmu - trzeba przewinąć do 18:03

https://youtu.be/YHpbUFJowoI?t=1088

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 stycznia 2020 o 18:31

avatar Elandiel1
+7 / 7

@Raf_Raf To obaj są siebie warci. Nie jest zadowolony z zachowania syna to niech to powie. Czemu tak ciężko jest mówić prawdę? Celebryci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GuyMickey
-5 / 11

Kim jest ten Chajzer i kim jest ten koleś z filmu ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S serzie
-2 / 4

Noo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zgorzel02
+6 / 6

Skoro korzystasz z tej strony to równie dobrze możesz skorzystać z Google i sprawdzić ale chciałeś zabłysnąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomaski6677
0 / 20

Nie trawię Chajzera,ale filmik tak nudny że po paru minutach dałem sobie spokój i poszedłem odgrzać sobie pierogi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
-3 / 21

A teraz coś z zupełnie innej beczki? Ilu dało radę obejrzeć ten film do końca. Po 3 minutach sobie odpuściłem, bo ten "kolega prowadzący" ma tak denerwujący sposób wysławiania się i robi to tak nieumiejętnie. że człowieka biorą mdłości. Do tego ciągle przerywana muzyczka z podkładu,żeby tylko wrzucić HE HE HE. Przy tym czymś twórczość Braci Figo Fagot jest niczym literatura Słowackiego i Mickiewicza. Swoim poziomem ten film przebił wyczyn Chajzera. Ten film to dopiero jest żenada!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 8 stycznia 2020 o 17:06

D darkwitcher
0 / 2

@Rissi Nie, nie przewijałem. Naiwnie liczyłem, że nikt przy zdrowych zmysłach takiej tandety nie wrzuciłby na pierwsze miejsce strony głównej. Co dalej? Mądrości patostreamerów? To jest nowy wzór dla Demotywatorów? Wstyd!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar skrzatekPL001
+4 / 4

@VaniaVirgo W tym filmie nie ma krytyki, tylko wypunktowanie czynów Chajzera. Natomiast "W sieci jest pełno osób, które tworzą niefajne rzeczy i nikt ich nie promuje, przez co nie zyskują popularności i tak kończy się ich kariera." Nie ma sensu. Chajzer już jest celebrytą, który ma już popularność. Ta popularność polega jednak na tym, że ludzie w zdecydowanej większości wiedzą jedynie o jego akcjach charytatywnych a wszelkie rzeczy i czyny, które pokazują Chajzera w złym świetle, a których się dopuścił zostają przemilczane, albo usunięte z telewizji bądź internetu. Takie coś powinno się piętnować. Przykład może i wyolbrzymiony, ale weźmy Hitlera. Nikt zdrowo myślący go nie lubi, ale wszyscy o nim mówimy, żeby nie powtarzać błędów przeszłości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
0 / 0

@skrzatekPL001 "Nie ma sensu. Chajzer już jest celebrytą, który ma już popularność." masz oczywiście racje, ale ja w tym akapicie pisałam o podobnych postawach, ale względem innych celebrytów, co jest dalej napisane.
Wiesz, że sporo ludzi do dzisiaj popiera Hitlera? Są i tacy, którzy chcieliby go naśladować, ale na szczęście warunków nie mają.
A tak serio, sądzę, że dużo ludzi pojęcia nie ma ani o tych dobrych akcjach, ani o tych złych. On wcale nie jest aż tak popularny. Prowadził, czy tam prowadzi telewizje śniadaniową, o czym większość ludzi wie tylko z demotów bo wcale tak dużo ludzi tego nie ogląda, zacznijmy od tego, że ludzie mają zwyczaj pracować ;) a z tych, co pracują na inne godziny, albo nie pracują też nie każdy ogląda. Target nie jest zróżnicowany. W większości jakiś procent kur domowych i starsze pokolenie, widać to po tematach tam poruszanych.
Prowadził programy tak żałosne, że każdy je z pamięci wypiera chyba, hipnoza czy coś tam z występującymi dziećmi. No i tyle wiem. Ogólnie nie zwracałabym uwagi na niego, ale ostatnio rzeczywiście pełno hejtów na niego, ale konkretów brak. pewnie są w tym filmie, ale już na początku zobaczyłam prześmiewcze i krzykliwe teksty i to nie dla mnie. Taa, w pewnym sensie oceniłam coś, czego nie obejrzałam nawet do połowy, ale tylko w pewnym sensie. Ponieważ nie odnoszę się do całego materiału a motywacji i sensu powstawania tego typu filmów. Serio nic dobrego z tego nie wyjdzie, facet tylko sam siebie promuje kosztem kogoś, kogo nie lubi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar skrzatekPL001
0 / 0

@VaniaVirgo "masz oczywiście racje, ale ja w tym akapicie pisałam o podobnych postawach, ale względem innych celebrytów, co jest dalej napisane."
Nadal uważam takie zestawienie za bezsensowne przez wyżej wymieniony przeze mnie powód. Chajzer i celebryci pokroju Godlewskich to najzwyczajniej w świecie dwie różne rzeczy. Porównywanie ich jest jak porównywanie długopisu i kredki. Oba piszą, ale się diametralnie różnią.

"Wiesz, że sporo ludzi do dzisiaj popiera Hitlera?"
Otóż wiem, ale jak już napisałem "Nikt zdrowo myślący go nie lubi".

"On wcale nie jest aż tak popularny."
Niestety jest, świadczy o tym chociażby fakt, że prowadził Konkurs Lotów Red Bull w zeszłoroczne wakacje.

"Ogólnie nie zwracałabym uwagi na niego,"
Ja jednak bym zwracał uwagę. Dlaczego mamy dawać komuś przyzwolenie na obrażanie ludzi tylko przez to, że jest sławny? I nie ma tu znaczenia fakt, czy robimy to dlatego, że jest sławny, czy dlatego, że nie chcemy takiej osoby jeszcze bardziej promować. Efekt jest ten sam. Jest dużo osób, które uraził swoim zachowaniem i za to nie odpowiedział w żaden sposób. Piekara natomiast za obrażenie Doroty Wellman musiał zapłacić ogromną sumą.

"ale ostatnio rzeczywiście pełno hejtów na niego, ale konkretów brak. pewnie są w tym filmie, ale już na początku zobaczyłam prześmiewcze i krzykliwe teksty i to nie dla mnie."
Gargamel ma specyficzny sposób prowadzenia filmów, to fakt. To czy jest to wada, czy zaleta zależy już od osobistych preferencji, tak jak jeden z komentujących się wcześniej wypowiedział "dla jednego obrazy Picasso to sztuka, a dla drugiego bazgroły". Natomiast co do konkretów poruszanych w filmie przypuszczam, że, jako kobietę, zainteresuje cię wspomnienie o tym, że w Ameryka Express Filip Chajzer i Tomasz Karolak wymuszali pocałunki na kobietach. Po prostu podchodzili i bez żadnego pytania a tym bardziej pozwolenia całowali osoby a potem odchodzili. Jeżeli to jest dla Ciebie hejt a nie rzeczowe konkrety, to faktycznie oglądanie tego filmu byłoby dla Ciebie stratą czasu.

"Serio nic dobrego z tego nie wyjdzie, facet tylko sam siebie promuje kosztem kogoś, kogo nie lubi."
Można do tego różnie podchodzić. Ja osobiście uważam, że do kogo przekaz tego youtubera miał trafić, to do tego trafił już lata temu. Sam film, powtarzam ponownie, nie jest hejtem w stylu "On jest głupi bo tak mówię." Są tam przedstawione fakty i czyny, jedynie ubrane w owe prześmiewcze i krzykliwe teksty. Gdybym miał to do czegoś porównać, to relacjonowanie czegoś poprzez standup.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
-1 / 1

@skrzatekPL001 zacznę od końca, zgadzam się z tym, że nie powinno być przyzwolenia na obrażanie. Jego propagowanie pobicia też godne potępienia. Pisałeś o nie poniesieniu odpowiedzialności i to jest dobry motyw, by o tym pisać, jeśli by miało podziałać. Natomiast z tymi pocałunkami, to raczej przerośnięte ego i brak wyobraźni niż zboczenie czy inne takie. Obaj uznali, że ich zadanie jest tak ważne, że mogą olać przyzwoitość.
Fakt, ludzie mają różne gusta, różne formy przekazu im się podobają, zgadzam się z tym wpisem.
Z tym zwracaniem uwagi nie chodziło o udawanie, że się nie widzi obrażania, tylko o to, że nawet bym nie wiedziała, że takie sytuacje miały miejsce, ponieważ poza demotami praktycznie go nigdzie nie widać.
Co do początku, ja uważam, że to podobna sytuacja, ponieważ oba przypadki bazują na popularności i w chwili obecnej, oba na tej negatywnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar skrzatekPL001
+9 / 11

@profix3 Ludzie mu nie dowalają przez to, że jest znany, tylko przez to z czego jest znany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wujZenobiusz
+1 / 1

W 1997 roku dzięki inicjatywie Daniela Osafo Oware, Stowarzyszenie Kultury Afrykańskiej oraz ambasador Nigerii przyznali Big Cycowi nagrodę za piosenkę 'Makumba' opowiadającej na wesoło o polskiej nietolerancj.
Odznaczenie ambasady Nigerii Big Cyc otrzymal za propagowanie utworem "Makumba" postaw antyrasistowskich.
https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,23508609,jak-big-cyc-wymyslil-makube-dzieki-artykulowi-o-czarnoskorym.html?disableRedirects=true
Czytaj więcej na https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-daniel-osafo-oware-nie-zyje-przyjaciel-big-cyca-utopil-sie-p,nId,1880570#utm_source=paste&utm_medium=paste&

Historia "Makumby" w Polsce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bischoop
-1 / 3

Nie byłem w stanie obejrzeć tego dziadostwa nawet przez minutę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PaulVanGogh
-5 / 7

Na wymiękłem bo sekundzie jak się zorientowałem że i żenującym typie będzie opowiadał drugi żenujący typ :p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Koseuuu
-2 / 2

napewno masz prawo do repostowania tego filmu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Koseuuu
-2 / 4

zakompleksiony nastolatek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
-3 / 5

Co to za pajac?? Niech ten niedorozwinięty fan sagi zmierzch lepiej nie nagrywa filmów, przynajmniej póki nie nauczy się ich montować tak aby były czytelne, przejrzyste i co najważniejsze, zrozumiałe. Jak dla mnie to piwniczak, jednoręki bandyta, a do tego mistrz chaosu. Dotrwałem do pięćdziesiątej sekundy, o dziwo...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kowboj
+1 / 1

Dostrzegłem tu błąd. Nie "przez" ten film, a dzięki niemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wic1
0 / 0

Ojej, tak bardzo mnie to nie interesuje że aż sprawdziłem na necie i dalej mnie to nie interesuje :(

To straszne....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tidusek
0 / 0

A kto to jest Filip Chajzer?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem