Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
362 382
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mudia
+3 / 11

Autor tego demota to "Idealny przykład autoraDemotów-buraka". Z tą tylko różnicą, że autor demota niczego na WOŚP zapewne nie przekazał.
Przy okazji potencjalnej odpowiedzi może autor wyjaśni dlaczego przekazanie trampek na WOŚP jest godne potępienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 9 stycznia 2020 o 12:22

W Wojtek1291
0 / 6

@mudia Jeśli trzeba Ci tłumaczyć co jest nie tak z licytacja brudnych butów kogoś, kto słynie jedynie z afery, jakich wiele w sejmie, to widać, że już bania poryta. Faktycznie jest się czym chwalić. To finał wpieprzania sie polityki w każda sferę życia. Ludzie zamiast powiedzieć "panie, trochę wyczucia", to się spuszczają, że kochany poseł coś dał. Napisałem w innym komentarzu, że WOSP stał się zbieraniną fanatyków, dzięki czemu każda ludzka wesz może się stać wielkim bohaterem i mieć wybaczone wszystko, byleby ich wspierał i był z właściwej opcji politycznej. I to jest własnie przykład tego. Za to mam żal do Owsiaka, choć przez lata go czynnie i biernie wspierałem. Wymieszał tę wspaniałą akcję z polityką. Wpuścił robactwo i pozwala mu się panoszyć. Ludzie współodpowiedzialni za stan kraju, robią sobie kampanię na akcji, która walczy ze skutkami ich działań. Widzisz absurd tej sytuacji? Cel uświęca środki, byleby dosrac PiSowcom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
0 / 4

@Wojtek1291 Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że stara moneta to tylko kawałek złomu. Może będzie to dla Ciebie oświecenie, ale dany przedmiot ma taką wartość, ile ktoś jest za niego w stanie zapłacić. Nie liczy się to, że wg Ciebie to tylko brudne byty, ale to, że za te brudne buty ktoś będzie w stanie przekazać relatywnie sporą kasę (w stosunku do wartości tego modelu butów). Ta kasa wpłynie na WOŚP więc wspomoże tegoroczny cel. Więc nie, nie ma niczego złego w przekazaniu pary brudnych trampek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
0 / 4

@mudia Nadal nie rozumiesz o co mi chodzi najwidoczniej. Ludzie, którzy szkodzą codziennie wszystkim obywatelom, swoją nieudolnością i pokrętnymi działaniami, podczas takich akcji wyrabiają sobie PR porządnych, bo trochę dorzucą do puli. Przez ludzi, dla których udział w akcji jest miarą dobroci i wspaniałości. Robi się z polityków ikony, celebrytów i miesza się totalnie rzeczywistość czerwonego dywanu i urzędu. I wchodzi taki pajac, którego sława polega na opluwaniu sie z inną partią zamiast na wykonywaniu swojej roboty jak należy i wrzuca cokolwiek i ludziom odwala. Żeby to chociaż był jakiś przedmiot z klasą... ehh. Nic dziwnego, że wartości lecą na łeb z roku na rok, skoro za byle co ludzie rzucają się do stóp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mika1977
+2 / 2

Zgadzam się. Te akurat "brudne" buty są pewnym symbolem. Jeżeli są chętni żeby za nie zapłacić i wesprzeć szczytny cel to tylko się cieszyć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y konto usunięte
0 / 6

To, że przedstawia się "Franek", najlepiej pokazuje jego poziom umysłowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mika1977
-1 / 3

No oczywiście; wiadomo: nadęty, nienawidzący ludzi megaloman to największy myśliciel jakiego nosiła ta ziemia. Ktoś przyjazny, "bliżej" ludzi to idiota. Jednak wolę takich

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bora2003
+2 / 2

koleś jest odpowiedzialny za organizcje marszów KODu w Poznaniu. za to dostał pracę na targach poznańskich, mimo braku doświadczenia i 6 tysięcy pensji na łapę. ten gość to przykład że można być zwykłym kreetynem żeby dobrze zarobić, wystarczy lizać tyyłek tym co trzeba. język i kolana ten gość ma wytarte.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem