Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:06

Wirus wirusem, ale formę trzeba trzymać

Nagranie z Kielc

www.demotywatory.pl
+
195 203
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S szteker
+2 / 2

Najlepsze jest to, że spacerują w miejscu i jeszcze za to płacą. Wychodząc na podwórko też by spacerowali i to za darmo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Teuwil
+1 / 3

Jaki jest sens chodzenia na bieżni? oczywiście poza czasem kiedy na dworze pada deszcz, jest zimno, lub jest ciemno a okolica nieciekawa. Przecież karnet na siłownię kosztuje, nie lepiej się przespacerować, na ulicy, w parku lub gdziekolwiek indziej? będzie wtedy za darmo. Do sklepu pół kilometra na piechotę nie pójdzie bo jest za daleko i jedzie samochodem, a chodzenie bez sensu po bieżni jest już ok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LeClerc2
-1 / 1

@Teuwil Po pierwsze, mniejsze ryzyko kontuzji. Na chodniku, w parku itd. może się trafić nierówność i skrecona kostka gotowa. Po drugie, na bieżni masz cały czas prosto, nie ma wzniesień, spadów, nie trzeba się zatrzymywać np. przed przejściem. Po trzecie, na bieżni wkładasz strój sportowy, który na ulicy nie zawsze jest dobrym pomysłem. Do tego słuchawki w uszach, bo z muzyką chodzenie lepiej idzie. Na zewnątrz jest zagrożenie, że na coś wpadniesz, lub coś cię potrąci, jak się za bardzo wczujesz w muzykę. Czasami też na siłownię idzie się w kilka osób. I teraz wyobraź sobie 4 kobiety idące obok siebie i gadające na ulicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar grzechotek
+1 / 1

Ciekawe dokąd idą ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polski_niewolnik
+1 / 1

@grzechotek Po rozum do głowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem