Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M marter32_L
+10 / 10

Ten domek dla lalek to istne cudo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+2 / 2

@marter32_L
Fakt, Ładny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P przyplyw
+14 / 14

to w USA a u nas w piwnicy dziadków będą konfiturki, naleweczki i przydasie z prl-u

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cascabel
+3 / 3

Robiąc porządek u dziadków znalazłam: piękne, stare walizki, zegar, sporo zdjęć, mebel, sporo rzeczy do przerobienia albo oczyszczenia i wyeksponowania, bardzo stare książki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skalos
+2 / 2

Chciałbym zauważyć, że stół z kulami jest dość dużą planszą do samotnika, w którego jak nazwa wskazuje, gra się samemu, więc nie pograsz z dziadkiem. Chyba, że na takiej planszy rozgrywa się jeszcze jakąś grę, której nie znam. A dla ciekawych zasad samotnika: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Samotnik_(gra_logiczna)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
-2 / 2

W Polsce to przede wszystkim bimber albo wino własnej roboty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fryta77
0 / 0

Znalezione podczas sprzątania szaf moich przodków: mandolina, stare skrzypce - po dziadku, 10kg cukru (jeszcze kartkowego, w szarych opakowaniach z napisem "etykieta zastępcza"), nieużywane (zaklejone pudełko!) ustrojstwo AMWAY do prania dywanów, Unitra Trubadur (radio lampowe z gramofonem).
Kumpelka ze studiów jak robiła porządki na strychu znalazła kredens - apteczkę po babci felczerce. Babcia zmarła ze 20 lat temu i była już bardzo wiekowa. Wyposażenie przeleżało tam z 50-60lat. Bandaże, butelki i słoiki z medykamentami, jakieś wojskowe zestawy medyczne, stary sprzęt chirurgiczny, itp. Część w bardzo dobrym stanie. O ile pamiętam oddała to do jakiegoś muzeum czy skansenu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem