Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
365 399
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A arturzysko7
-4 / 26

nosz q...wa debil. Nawet gdyby bóg istniał to w d miał by twoje wyniki w F1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 13

ciekaw jestem ilu czołgistów i pilotów Luftwaffe podczas II wojny światowej poza pinup miało przypięte święte medaliki i zdjęcie Piusa XI albo Piusa XII.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+4 / 14

@killerxcartoon
Zapytaj raczej, ilu Żydów zawdzięczało mu życie. Dzięki jego poleceniom w samym tylko Rzymie ponad 5000 osób ukrywało się w obiektach kościelnych. Część z nich przebywała nawet w Watykanie, choć miejsce to było otoczone przez hitlerowskich żołnierzy i cały czas istniał groźba aneksji.
Ale ty wolisz powielać historie, stworzone już po wojnie przez komunistyczną agenturę w ramach "Seat 12".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@Rydzykant A ty zapytaj się ilu zbrodniarzom wojennym nazistom faszystom i ustaszom udało się uciec do katolickich krajów ameryki łacińskiej lub USA dzięki biskupowi Aloisowi Hudalowi i jego organizacji jaka ich ukrywała w klasztorach , dostarczała fałszywych dokumentów czerwonego krzyża , aktów chrztu ,czy nawet paszportów watykańskich .

z ważniejszych
Josef Mengele - przeprowadzał eksperymenty pseudomedyczne w obozie Auschwitz
Adolf Eichmann - koordynował zagładę Żydów
Alois Brunner - kierował deportacją Żydów z Francji i Słowacji do obozów zagłady
Walter Rauff - konstruktor samochodowych komór gazowych
Franz Stangl - komendant dwóch obozów śmierci – Sobiboru i Treblinki
Gustav Wagner - zastępca komendanta Sobiboru
Ante Pavelić - przywódca Chorwacji
Klaus Barbie - „kat Lyonu”, odpowiedzialny za morderstwa i deportację Żydów do obozów zagłady
Gerhard Bohne - współodpowiedzialny za zabójstwo 15 tysięcy osób niepełnosprawnych w ramach akcji T4 i 14f13
Kurt Christmann - dowódca Sonderkommando 10A, mordującego Żydów w ZSRR
Erich Priebke - oficer SS, współodpowiedzialny za egzekucję 335 Włochów
Hans-Ulrich Rudel - eden z najskuteczniejszych niemieckich pilotów bombowych i szturmowych
Eduard Roschmann - oficer SS, „rzeźnik z Rygi”
Josef Schwammberger - komendant SS
Herbert Kuhlmann - oficer SS, dowódca dywizji pancernej Hitlerjugend
Reinhard Kopps - oficer SS
Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 0

@killerxcartoon
A masz świadomość, jakimi kanałami ewakuacyjnymi oni uciekli? Drogami, którymi wcześniej z faszystowskich terytoriów uciekali Żydzi. W każdej grupie ludzi są osoby o odmiennych światopoglądach. Sam zauważyłeś, że organizatorem większości ucieczek hitlerowców był jeden człowiek i przejęta przez niego siatka przerzutowa. Dlaczego winą za jego niegodziwość pragniesz obciążyć wszystkich. Tak samo jak za niegodziwość grupki "szmalcownikwe" nieturzy chcą obwiniać wszystkich Polaków. Jakie to łatwe - znaleźć jakiś przykład jakiegoś parszywca i na tej podstawie wyciągać wnioski.

Z resztą cała twoja wypowiedź to demagogia. Czy Alois Hudal działaj na polecenie papieża? Nie! Zgodnie z istniejącymi dokumentami działał wbrew jego woli. Czy "Seat 12" działało na polecenie ateistycznych władz Związku Radzieckiego? Oczywiście tak! Działali dzięki sowieckiemu finansowaniu i większą część członków stanowili sowieccy agenci. Co wiec chcesz porównywać?
Oczywiście wiem co - po prostu chcesz mącić i agitować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@Rydzykant
Wielu uważa że tak i działał na polecenie Piusa XII a przynajmniej za jego wiedzą i cichą zgodą.
i skończ z tym Seat 12 bo powiązania religijne nazistów i Chrześcijaństwa widać jak na dłoni.. zarówno katolickiego jak i protestanckiego ... 2/3 protestanckich Niemców należało do kościoła Deutsche Christen jaki miał ewidentne powiązania ideologiczne . Katolicy również mieli podobne jakie dopiero zmienił II sobór watykański. Przypomną ci przedsoborowe msze za nawrócenie się złych żydów. Biorąc pod uwagę co kościół głosił jeszcze niedawno w Polsce i nienawiść jaką propagował jaka propagowali kiedyś naziści a obecnie neonaziści jest identyczna. Dotyczy Komunistów, socjalistów, liberałów, żydów i homoseksualistów i w dużej mierze intelektualistów .
A tu kilka z intelektualnych wypocin Kardynała Wyszyńskiego z jego Ataneum kapłaństwa z okresu między wojennego.
„Trudno nie przyznać słuszności twierdzeniom Hitlera, że Żyd pozostał obcym ciałem w organizmie narodów europejskich (…) Żyd zwalcza obcą jego psychice kulturę, wyrosłą na podłożu chrześcijaństwa. Jego przeobrażenie może się dokonać tylko na drodze religijnej przez szczere, bezinteresowne przyjęcie chrześcijaństwa.”
„Dzisiejsza III Rzesza podjęła tytaniczną próbę realizacji wielkiej idei, która ma przynieść odrodzenie ludzkości. Niemcy stały się obok Włoch rzecznikiem ideologii o zasięgu ogólnoludzkim.”
„Rasizm kryje w sobie pewne zdrowe myśli, które dotychczas znane były tylko w szczupłym gronie lekarzy i biologów. Dziś przyszedł czas na ich rehabilitację.”
To o czymś świadczy ..
A biorąc pod uwagę że do zajęcia republikańskiej Austrii lobbował kościół w tym zwłaszca biskup Theodor Innitzer Że Słowacją , kolaboracyjnym państewkiem współpracującym z nazistami rządził ksiądz i teolog Josef Tiso i nie miał nic przeciwko wywiezieniu ichniejszych żydów do obozów zagłady. Oraz że w Chorwacji ustaszów , sami duchowni bezpośrednio się angażowali i uczestniczyli w zbrodniach i ludobójstwie przeciwko prawosławnym i że sami nazywali się krzyżowcami , Jak franciszkanin Peter Brzicy czy jego komendanta obozu w Jasenovac franciszkanina Miroslava Filipović-Majstorovića , oraz widza o zbrodniach bo odprawiał w tm obozie msze kardynała Alojzego Wiktora Stepinaca dowodzi tylko mojej tezy że mam rację i II wojna była forma krucjaty jaka miała za zadanie przywrócenie ładu społecznego z przed I wojny światowej powrotu model feudalnego i przywrócenie podziałów klasowych do trzech stanów uprzywilejowanego duchownego, posiadającego prawa szlachty zarówno ziemiańskiej jak tej jaka zajęła się przemysłem i nie posiadającej żadnych praw klasy robotniczej i chłopskiej jaką chciano zrobić podludzi Słowian poddanych kontroli kleru po tym jak wytnie im się w pień elity intelektualne i ekonomiczne co zresztą dość dobrze się udało. A żydów wśród jakich dość mocno dominowały poglądy lewicowe z powodów odrębności i braku kontroli religijnej postanowiono wyciąć w pień , podobnie jak cyganów uważanych ze swoją nomadnością i niezależnością za nie mających potencjału pracy dla elit. Nie wspominając o chęci ponownego przejęcia ponownie ziem państw jakie uzyskały niepodległość jak Polska Czechosłowacja Wegry i kraje bałkańskie.

Kiedyś się dziwiłem dlaczego komuniści strzelali do krzyży po tym co perzczytałem o Chorwacji ustaszów się nie dziwię. Zaprzeczysz niepodważalnym faktom historycznym i temu co tu napisałem ?
A ja dodam ze sam takie manipulacje odkryłem o czym pisałem na temat tego co mówiła mi nauczycielka o nazistach ze byli poganami i dowodem miały być nagrobki w kształcie litery T od Tora z blaszanym daszkiem ..... co jest bzdurą jak się okazało ...oni byli gorliwymi chrześcijanami a to T powstało jak odcięto górną belkę krzyża na jakim był symbol SS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 0

@killerxcartoon
Nic nie świadczy o cichej zgodzie. Zapewne nawet nie było wiedzy. Gdyby była, środowiska żydowskie (mające wszędzie swoich ludzi, także w kancerlarii papieskiej) bardzo szybko zablokowałyby ten kanał przerzutowy.
Jak widzę, informowanie polskiego społeczeństwa o "Seat 12" bardzo cie irytuje. Nie lubisz, gdy ktoś obnaża kłamstwa twojej propagandy.
Aby komentować wypowiedzi Wyszyńskiego, musiałbym przeprowadzić tu dłuższy wykład z zakresu historii, socjologii i dziedzin pokrewnych. A czy ty uważasz Semitów i Chazarów za rodzime ludy europejskie? Zaprzeczysz faktom historycznym?
Udowadniasz zbrodnie ludzi powiązanych z idami religijnymi, a skrzętnie przemilczasz zbrodnie ateistów. Ja wstydzę się za wszystkich ludzi, którzy okazali się bestiami. Ty wybierasz tylko jedną z grup.

p.s.
Wszystkich pragnących poznać "katolickie korzenie hitleryzmu" zapraszam do Wałbrzycha. Obejrzyjcie sobie "mauzoleum" które oficjalnie nazywano pomnikiem, a w rzeczywistości stanowiło świętynię - miejsce kultu. Niech każdy naocznie przekona się ile to ma wspólnego z chrześcijaństwem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@Rydzykant Oglądałem to maułzoleum ... i żadną świątynią nie jest.... tak rozumują tylko ograniczeni umysłowo jacy myślą kategoriami religijnymi. Podobnie katolicy mówią o "Rytuałach" masonów i pokazując jako przedmioty rytualne instrumenty miernicze i badawcze.... Tępy pańszczyźniany chłop to kupi... ja nie .... bo wiem kim byli i do czego dążyli. I co zaowocowało upadkiem władzy kościoła.

Siostry magdalenki w Irlandi też by święte ? A sprawy ukrywania pedofili to też pomówienie... Sędzia TK Stanisław Piotrowicz też nie bronił pedofila w sutannie wmawiając głupcom takim jak ty że rozbieranie i wsadzanie palców w intymne miejsca małych dziewczynek to leczenie bioenergoterapeutyczne . Magiczne ręce Jezusa jakie leczą . co ?
Żyjemy w dwóch światach moim logiki wniosków i faktów oraz twoim magicznym świecie złudzeń i wierzeń.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Przest%C4%99pstwa_i_wykroczenia_seksualne_w_Ko%C5%9Bciele_katolickim

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 maja 2020 o 14:52

R Rydzykant
0 / 0

@killerxcartoon
Tez oglądałem. Oraz wiem, jakie uroczystości tam organizowano. Zarówno te publiczne, jak i urządzane dla elitarnego grona. O skłonnościach władz hitlerowskich do szeroko pojętego okultyzmu powszechnie wiadomo, czyli twoje "ynteligente" przytyki jedynie cię kompromitują. Wiem, piszesz to wyłącznie, by promować własną grafomanię i udawać obeznanego. W nadziei że może jeszcze jakieś dzieciaki się na tobie nie poznały i łykną twoja ideologię.

O moim stosunku do wszelkiego rodzaju degeneratów możesz poczytać - nie kryję tego w swych komentarzach i potępiam wszystkich sprawców. Bez względu na instytucję w której się ukrywają. Ciebie chorobliwie fascynują degeneraci z jednej instytucji. Czyżbyś miał przykre doświadczenia? Współczuję. Powinieneś zgłosić to prokuraturze - jest trochę prokuratorów-ateistów którzy z radością ci pomogą. A ja przyklasnę ukaraniu prawdziwego sprawcy.

Kończę rozmowę, bo zamiast odpowiadać na zadane pytania, powtarzasz ulubione historyjki. Nie będę ci tego ułatwiał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@Rydzykant
Gdyby ta instytucja nie manipulowała by krajem z drugiej ławy przez swoją partię jaka go finansuje pokątnie za co nagania jaj owczy elektorat. Miał bym to pewnie gdzieś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 0

@killerxcartoon
Czyli przede wszystkim trzeba odsunąć od władzy PiS. Przynajmniej w tej jednej kwestii się zgadzamy. Potem niech obywatele wybiorą przedstawicieli. Jeśli twoja opcja wygra, masz szansę zrealizować swoją wizję.

Prawdę powiedziawszy, powinieneś się cieszyć z głupoty obecnej władzy. Coraz więcej ludzi jest zirytowanych, więc zapewne wzrasta poparcie dla środowisk ateistycznych. Kolejne wybory będą wasza szansą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@Rydzykant
O ile będą jeszcze kiedyś jakieś wybory.
Cieszę się że jednak dostrzegasz kuriozalność przynajmniej części obecnej władzy.
Kiedyś już zaufałem ludziom jacy wydawało się że maja racjonalne poglądy. Straszliwie się rozczarowałem. Uważałem ze taki zimny PiSowski prysznic dobrze zrobi środowisku i wróci do konkretów i racjonalnego myślenia o Polsce. Rozczarowałem się jeszcze bardziej. Bo opozycja po tym jak Tusk zrobił sobie partię wodzowską na wzór PiS nawet nie może znaleźć obecnie jakiegoś lidera z cechami przywódczymi, umiejętnościami oratorskimi i inteligentnego bo wszystkich wycięło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 0

@killerxcartoon
Dostrzegam kuriozalność CAŁEGO obecnego rządu oraz sporej części urzędników obsadzonych w ostatnich latach. Dlatego możemy się różnić w innych poglądach, ale tą bandę trzeba oderwać od stołków.
PO trochę skompromitowało się kilkoma decyzjami pod koniec rządów (nie czas i nie miejsce na uzasadnianie ich decyzji) jednak całkowitą porażkę zaliczyło już po oddaniu władzy. Najpierw stawianie na Schetynę (ciekawe czy to rodzina ostatniego kapitana statku Costa Concordia?), potem Kidawa Błońska. Żadne z nich nie było w stanie ani zaproponować sensownych rozwiązań, ani pociągnąć za sobą tłumów. Jednak reszta partii opozycyjnych też nie bardzo ma się kim wykazać. Elektorat mogą do nich przyciągnąć jedynie sensownym programem, choć trudno jest walczyć z populistami.
Niegdyś wśród znienawidzonej przez ciebioe szlachty, trafiały się światłe jednostki potrafiące pociągnąć za swym przykładem ludzi mniej inteligentnych. Taki był chociażby Kochanowski. Dziś "rząd dusz" przejęli Brajankowie i Karyny. Jest niewesoło.

p.s.
Bez obaw, nie jestem tak zdesperowany, by obecnie zagłosować na któregokolwiek z antyteistów. Jednak, gdyby wśród umiarkowanych ateistów szukających kompromisu, znalazł się sensowny kandydat, zastanowiłbym się nad udzieleniem mu swego głosu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@Rydzykant
Każde słowo Schetyny brzmiało jak kłamstwo ..czy słowa w jakie sam nie wierzy a ktoś mu je napisał. Kidawa błońska nie ma cech lidera.Nie ma jakichkolwiek cech jakie by coś przyciągały wygląda jak marionetka wygodna do sterowania z za kulis. Tych liderów trzeba było kreować 6 lat temu i to nie jednego by był wybór
Problemem jest to że nikt nie prezentuje żadnej idei co zrobić by polakom było lepiej i by w Polsce żyło się lepiej. I wyciągnąć nas z D w jakiej jesteśmy . A większość partii che się urządzać w tej D. Każda partia che się tylko dpochać do koryta mówiąc ludziom to co chcą usłyszeć. Pis jaki by nie był powiedział że pomoże części obywateli.. swojemu elektoratowi brajanków i karyn ... nawet jak to nieracjonalne .. to jest jakiś program nawet jak go nie akceptuję i się z nim nie zgadzam. Dlatego są silni bo opozycja jest żałosna i nie istnieje bo się sama zaorała. ... Nawet ten ruch co był KO .. okazało się że kieruje nim pozer jaki robi na tym pieniądze ... kolejny przekrętas...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 0

@killerxcartoon
Jak rzadko, tym razem jestem gotów się z tobą zgodzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+4 / 8

XD Wiedziałem, że takie komentarze będę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2020 o 10:42

E Elathir
+5 / 7

@rasizm45 no tolerancja dla czyiś osobistych poglądów pełną gębą :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sokolasty
+1 / 5

@rasizm46

Mnie zastanawia brak logiki - jeśli w zawodach sportowych bóg pomaga wygrać Kaziowi, to musi pomóc przegrać Józkowi, choć Józek uważa inaczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 2

@sokolasty
Nie ma to jak sobie napisać z błędem nick co?
Zresztą co to ma do rzeczy? Biedny antyteista musi wylać swoje żale bo nigdzie indziej nie ma odwagi...
Biedny ty, biedny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sokolasty
-2 / 2

@rasizm45
Literówka, sry
A co ja robię, a czego nie, to już nie twoja chłopcze, niezależnie od wieku, sprawa
Jeśli jednak umiesz wytłumaczyć sprzeczność księży opierających się na ewangelicznym drugim policzku i święcącymi broń - zapraszam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 2

@sokolasty
Tak, tak, literówka... bo kliknąć na odpowiedź się nie da....
Biedulek, nie ważne co, ale musisz swoje twierdzenia wciskać. A potem nagle, że to nikogo obchodzić nie powinno...
Jeśli jednak potrafisz wytłumaczyć sprzeczność ateistów, którzy najpierw twierdza, że mają gdzieś religie a potem wszędzie o niej piszą, to zapraszam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sokolasty
0 / 0

@rasizm45
Nie rzucaj się chłopcze

Wystaw sobie, że istnieją przeglądarki, które nie przytaczają nazwy tego, komu się odpowiada

Rozmawiać z tobą ciężko, bo wymyślasz coś, czego nie napisałem, i na tym budujesz "argumentację"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@sokolasty
Ty biedaku, masz beznadziejną przeglądarkę i to moja wina, ze pisać nie umiesz!
Jesteś taki biedny i poszkodowany.
Jeśli jednak potrafisz wytłumaczyć sprzeczność ateistów, którzy najpierw twierdza, że mają gdzieś religie a potem wszędzie o niej piszą, to zapraszam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sokolasty
0 / 0

@rasizm45
nie rzucaj się dziecko, bo nie warto się napinać, bo ci du.a strzeli

Znów próbujesz odwrócić uwagę od sprzeczności religii kierując ją nieudolnie na wyimaginowane bzdury. Atakujesz mnie pobocznymi tematami nie trzymając się meritum, bo tu nie masz, i nic dziwnego, w końcu nikt nie ma, do argumentowania.

EOT

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@sokolasty
XD
Kto tu się rzuca, popełniasz błędy i jeszcze twierdzisz, że to wina wszystkich tylko nie ciebie.
I kto tu odchodzi od meritum? Ja pisze o tym, że wiedziałem, że będą takie komentarze, a ty wyjeżdżasz, że swoim teoriami religijnymi XD Oczywiście o teorie antyteistów nie można nic powiedzieć bo to godzi w twój malutki świat.
Jeśli jednak potrafisz wytłumaczyć sprzeczność ateistów, którzy najpierw twierdza, że mają gdzieś religie a potem wszędzie o niej piszą, to zapraszam.

Wielce inteligentni bo zadają pytania, ale jak ich się pyta to już nic nie wiedzą.... po co się pytacie jak nic z tego nie wyciągacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Snickers2012
-2 / 8

Jeżeli ktoś był "wychowywany w wierze" to tak naprawdę nie był wychowywany tylko indoktrynowany do ślepego posłuszeństwa pewnym ustalonym regułom i zakazom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar inkognitko
-1 / 5

@Snickers2012 A jeśli ktoś nie był wychowany we jakiejkolwiek wierze to nie wierzy w nic i nikogo - a zwłaszcza w siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DemonZniszczenia
-3 / 5

@inkognito w d.pie byłeś i g.no widziałeś, ja jestem zadeklarowanym ateistą, a dzięki takim imbecylom jak ty nie długo będę antyklerykałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Snickers2012
-1 / 1

@inkognitko Można uczyć zasad etyki i moralności oraz różnicy między dobrem i złem bez wciskania do głów całej sterty niepotrzebnej i ukierunkowanej na ogłupianie ludzi wiedzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar inkognitko
+1 / 1

@Snickers2012 To prawda ale 10 Przykazań to jest własnie etyka, a sam mówisz że etyka to podporządkowanie ZASADOM - czyli regułom i nakazom. To żadna róznica tylko nazewnictwo inne, a to że człowiek w swej zachłanności do posiadania władzy stworzył z tego narzędzie kontroli nad innymi to inna sprawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar inkognitko
+1 / 1

@DemonZniszczenia @DemonZniszczenia za to Ty jesteś zacofanym nietolerancyjnym średniowiecznym burakiem. Dlaczego? Bo niby co ja mam do księży? Ale grunt to się czepiać - "ktokolwiek (nieważne kto i jakiego wyznania) mi coś złego powie w życiu to przez to że Kościół jest zły i obrażam się jeszcze bardziej". Dorośnij.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DemonZniszczenia
-1 / 5

o jejku nie ze.raj się , papiża ma w bolidzie , a kogo to obchodzi ? chyba tylko fanatyków w kraju z dykty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DemonZniszczenia
-3 / 3

plebs i gimba nie znajo, ale mieliśmy własnych bogów, a ten żyd został nam narzucony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar F18_hornet
0 / 0

Jest o parę długości lepszy od Kubicy:) Ale w F1 jakichś oszałamiających sukcesów nie odnotował, więc ta pomoc to taka jakaś nie bardzo chyba:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alienapacz
0 / 0

może po prostu chodzi o to że pomaga mu nie zginąć w pierwszym lepszym wyścigu a nie wygrywać, ludzie mają stertę tego typu dewocjonaliów wszędzie, a niekoniecznie się z kimś ścigają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 0

Gdyby cały znany i istniejący na pewno Wszechświat zmniejszyć do rozmiarów kuli ziemskiej to sama Ziemia by w tej skali była BARDZO DUŻO razy mniejsza od JEDNEGO atomu wodoru. Jeśli faktycznie istnieje jakiś stwórca tego wszystkiego to myśl, że mu (jej, temu?) w jakikolwiek sposób zależy na takich mikrobach jak ludzie jest po prostu czystym szaleństwem. Bakterie w stosunku do ludzi są miliony razy większe niż człowiek w stosunku do rozmiarów tego ewnetualnego stwórcy. Czy nam zależy co o nas myślą (załóżmy, że myślą) bakterie? Jeśli w dodatku ich czas życia to dla nas dosłownie mniej niż mgnienie oka.
Wszelkie religie to bzdury. .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2020 o 22:07

R Rydzykant
0 / 0

@jeszczeNieZajety
Czy producent wina troszczy się o jakieś tam mikroorganizmy? Dokarmia je gdy produkują alkohol albo usuwa gdy zaczynają produkować ocet lub tworzą pleśń.

Zastanów się, czy istotna jest modlitwa drożdży, czy też ich czyny-produkty? Tak samo jest z "sensownością" religii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem