Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
303 331
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G konto usunięte
+4 / 14

Że też chciało mu się polemizować z głupkiem tworzącym treści jedynie dla innych głupków...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kononowirus
+4 / 14

No niestety ale ignorowanie ich nie pomaga bo szerzą się coraz bardziej. Trzeba z nimi walczyć i potępiać, dlatego popieram i szanuję to co robi ten lekarz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B ban__
-5 / 7

W temacie polecam: "Szczepionka bezpłodności".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D demotta
+1 / 9

Ciemięga lekarz???? HAHAHAHAHAHA.....pleaseee :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+10 / 24

Na wstępie zaznaczam, że nie jestem zwolennikiem żadnych teorii spiskowych, więc proszę mojego wpisu nie interpretować, jako akceptacji tego, co mówi Dziki Trener.
Ten niby-lekarz (bo ciul jeden wie, czy jest nim naprawdę) nie przedstawił żadnego merytorycznego kontrargumentu na to, co powiedział DT. Ot, jego wywód można zawrzeć w jednym zdaniu "Dziki Trener, nie masz racji, bo nie".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RetronV11
+6 / 10

@Ashardon No dokładnie , chciałbym trochę poczytać jak ten lekarz bierze każdy człon teorii i go wyjaśnia, a nie ''nie masz pojęcia o czym mówisz'' i koniec , żadnego wyjaśnienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 kwietnia 2020 o 10:20

S Shaam
+5 / 13

Mnie się wydaje, że ci wątpliwej tożsamości lekarze, którzy bredzą, aby podsycać strach przed przeziębieniem i nie widzą niby, że koronaświrus to pic na wodę, fotomontaż, są opłacani przez kogoś, komu cała ta psychoza jest bardzo na rękę.

Natomiast stwierdzenie, że komuś kto ma dużo pieniędzy nie zależy na ich powiększaniu wskazuje na kpinę z czytelnika, lub na umysł pięciolatka autora stwierdzenia.

Ergo? Myśl samodzielnie i nie pozwalaj zabierać sobie wolności w imię iluzji bezpieczeństwa!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gavron88
+2 / 4

@Ashardon Dziki trener też nie podał nawet jednego argumentu lub dowodu potwierdzającego to co mówi. Innymi słowy "DT ma rację ponieważ ma rację". Ale tego jakoś nikt nie chce zauważyć.

„Rzeczy przyjęte bez dowodów odrzucamy bez dowodów” - Christopher Hitchens.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+4 / 4

@Gavron88 Napisałem wyraźnie na wstępie swojego komentarza, że nie uważam, by DT miał rację. Tym niemniej, jeżeli chcemy walczyć z ignorancją, to nie możemy mówić ludziom "tak nie jest, bo tak" tylko "tak nie jest, ponieważ..."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bsnt1986
+3 / 5

Jednak dalej jest dziwne ze 6 tyg przwed tym wszytskim mialo miejsce spotkanie Gatesa i innych... "dr" napisal tylko ze niby wiedziano o tym i tyle...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RetronV11
-2 / 2

@Gavron88 No jak nie podał? Oglądałeś film? Fanem teorii nie jestem ale jeśli chodzi o używanie argumentów to DT bije tego lekarza na głowę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gavron88
-1 / 1

@RetronV11 Nie, nie podał. Domysły to nie są dowody czy urojenia to nie są dowody.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RetronV11
0 / 0

@Gavron88 Domysły nie są dowodami, dowodami są liczne źródła ,które podał i właśnie na ich podstawie są te domysły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cmb47
+3 / 11

"Bill Gates ma tyle pieniędzy, że nie jest w stanie ich wydać" i właśnie tacy ludzie są najbardziej niebezpieczni. Dla nich nie ma rzeczy której nie kupią, więc chcą czegoś więcej. Władzy, kontroli, manipulacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zgrit22
+1 / 7

@cmb47 "Władzy, kontroli, manipulacji", to są pragnienia zakompleksionych ludzi, macie jakiś zakrzywiony obraz wyższych sfer przez arystokrację, oligarchów czy co niektórych celebrytów, których wartość, niewspółmiernie do znaczenia, jest zerowa...
Ludzie którzy nie mają pasji, a jedynie egoistyczne pragnienia, nie tak trudno rozróżnić...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M milamber84
-1 / 5

@cmb47 przeczysz samemu sobie. gdyby chciał władzę, kontrolę i manipulację, to dawno by to miał. Kupiłby sobie państwo (władza), kupił wszystkie media tam (manipulacja), a do każdego windowsa wgrał skrypt o cechach wirusa, który wysyła na serwer każdy ruch twojej myszki i każde kliknięcie w klawiaturę (kontrola). Zrobił to? dwa pierwsze odpadają totalnie. z trzecim można polemizować. Jest pewne gromadzenie danych o aktywnościach użytkowników, ale raczej tak dokładnej kontroli nie prowadzi. Nie jest zakompleksionym świrem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P psx
+3 / 13

Czy ktoś lubi tego dresa z siłowni i popiera jego przemyślenia czy też nie to nie zmienia to faktu,że Covid-19 i związana z tym ogólnoświatowa panika i zastuj gospodarczy całego świata nie ma najmiejszego sensu. Ilu zmarłych pośrednio przez Covid-19 pracowało w systemie,który został zamknięty ? Dlaczego pan doktor powyżej nie odnosi się do takiej oczywistej sprawy jak układ immunologiczny ? Nikt tego praktycznie nie robi,a jest to przecież najistotniejsza sprawa odnośnie naszego zdrowia. Nie robi, bo układ odpornościowy ma być jak najgorszego stanu, aby odpłatnie leczyć jak najwięcej osób. Prosty przykład,który pan "mondry" doktor, także pomija. Jedna z największych frim farmaceutycznych na świecie Roche Aims jaki jednen z dwóch tylko producentów testów na tego wirusa (które jak się dziś okazuje były trafione i nie działały jak powinny) właśnie wypuszcza odpłatnie super lek dla wszystkich na Covid-19. Ja nie wiem co trzeba mieć w głowie( albo wiem TV),aby sądzić,że dla starszych i schorowanych osób tego świata zatrzymyuje się światową gospodarkę, bo władza tak bardzo troszczy się i martwi o starszych,którym musi wypłacać emerytury ? Serio w to wierzycie ? Gdzie Ci sami ludzie na najwyższych stołkach potrafili wybijać dzieci z rodzinami w ciągu ostatnich 20 lat dla władzy i kasy. Osobiście wolę spoconego dresa z siłki co rzuca własnymy przemyśleniami, niż te stada baranów z przed TV łącznie z tymi "doktorami" którzy pomimo wiedzy sami z sobą nie potrafią zgodnie stwierdzić czym tak naprawdę jest Covid-19 i jak z nim wygrać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 kwietnia 2020 o 10:38

avatar kenzol
+1 / 1

Od kiedy zyskał popularność? Pierwszy raz to czytam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KwokaBezPisklat
+2 / 4

Ciekawe czy pan Ciemiega zetknal sie ze zjawiskiem kryjacym sie pod nazwa "inflacja stylu zycia"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hanek1983
-1 / 1

Polecam zgłębić temat i poczytać patenty na stronach gov i wtedy się ewentualnie wypowiadać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PwMk
0 / 2

Nie powiedziałeś nic merytorycznego Panie LEKARZU. Zachowałeś się jak zwykły hejter.

DzikiTrener wyraźnie powiedział, że to przecież przypadek:

Ja podam te kilka przypadków:

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/nadchodzi-id2020-nowa-cyfrowa-tozsamosc-dla-kazdego.html?fbclid=IwAR1UqNzUleG9P_tPHlumGzcvDqW4pK86wpmzZSyarLiCqTr69J8Mv2odJ-8

https://gazeta-dla-lekarzy.com/index.php/wazniejsze-nowosci/882-symulacja-epidemii-koronawirusa-event-201-niepokojaco-podobna-do-rzeczywistosci?fbclid=IwAR3PidLEDvY75kpzxDtogkn8kAlYWJ6zdBdpxCdyeh4QuUWTHjQMGuRQegY

https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/scenario.html?fbclid=IwAR13aYdxIWjANmMj-7vbvdSX2NSqscz7u7Q2lCLwfnC4p0rG1rKCbQZnXXQ

na koniec:

https://www.youtube.com/watch?v=SNgsnFh8YmQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3LASQEHlPUtRayVpj2zuknmffdCkPX-hzglQd9JMuj3JnfYQYAOMXPvFk


SAME przypadki LEKARZU na usługach WHO, sponsorowanego przez filantropów m.in. Billa Gatesa i innych powiązanych z firmami farmaceutycznymi, które to wydaje zalecenie dot. zdrowia. Śmiech.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A azu1920
-1 / 1

Tak szczerze to ten lekarz żadnej argumentacji też nieprzedstawił . Jego wypocina to też straszna brednia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem