Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1456 1506
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S stypson
+70 / 84

Znajdzie się jakiś Brzozowski, czy Zenek, który poprowadzi listę zgodnie z nurtem Partii. Najważniejsze, że na Brajanka dajom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T THEDREEEAM
+12 / 24

Lepszej reklamy nie można było wymyślić...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marucha79
+19 / 31

@kenzol Fakt, za PO nie promowało się w mediach publicznych cienizny pokroju disco polo. Nie było to takie złe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+32 / 36

@kenzol
mozesz rozwinac to? bo nie znalazlem ani jednego slowa na temat tego ze golca polskie radio za rzadow po nie chcialo puszczac. co wiecej, znalazlem artykul na stronie polskiego radia z kwietnia 2013 roku odnosnie tej piosenki

"Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 29 kwietnia, w "Sygnałach dnia ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05."

tak ze wychodzi na to ze zachowujesz sie wypisz wymaluj jak pisior, bronisz swojej partii klamiac w zywe oczy ze poprzednie wladze robily to samo


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ajax
+26 / 34

@mieteknapletek a po co prosisz pisiora o konkrety? W jego głowie za Tuska była cenzura, przez Tuska nie ma już Wojciecha Manna, Niedźwieckiego i masy innych cudownych dziennikarzy. pisior dostał 500, dostał zenka i jest szczęśliwy, że zniszczono wspaniałą rozgłośnie. Przypominam, że w głowie pisorów niegospodarnością nie jest drugowania przez sasina kart wyborczych a zmiana kandydata przez PO na podstawie ustawy przegłosowanej przez pis.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andrkac
+24 / 26

@mieteknapletek technikę "a u was biją murzynów" stosowano za komuny. PiS w kolejnych obszarach odwołuje się do swoich idoli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawa238
-5 / 13

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawa238
+5 / 11

I pewnie jeszcze pisor powie, że za Tuska blokowano piosenek Kukiza bo startował w wyborach samorządowych .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
+4 / 6

@baniapfdq to jest przekaz PiS... ale gdzie argumenty ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
+2 / 12

@wojekwiesiek Ale tu nie chodzi o PO czy kogokolwiek innego. Tylko PiS jest polski. Wszystko inne jest 'opcją niemiecką' albo jest 'antypolskie'. Jak wygra kto inny niż Duda to staniemy się częścią Niemiec itp. Tu nie chodzi o rozmowę czy argumenty. Tu chodzi o sianie nienawiści lub strachu. Strachu przed zaborcą, najlepiej niemieckim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G goff
+15 / 17

za to pis jest pro Polski heheheheh masakra jak propaganda wygrała mózgi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lissavetta
+17 / 27

Podsiadlo i Organek rowniez odeszli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+24 / 30

To jest bardzo mocno widoczne, że wierchuszka pisu ma korzenie i bardzo duży sentyment do prl. A w czasie przemian reakcje są dużo bardziej wyraziste. Jedyne "ulepszenie" względem prl według wizji prezentowanej przez pis to "przywiązanie do religii Chrześcijańskiej", ale i to się skończy, kiedy tylko "Episkopat" skompromituje się (chciałoby się powiedzieć "do końca") w oczach opinii publicznej przez wspieranie zamordystycznej władzy. Wtedy z otwartymi ramionami pis przywita "nową wspaniałą normalność" (teraz nazywają to tylko "nową normalnością"), ponieważ nie mogą na jednym ternie istnieć "dwa systemy wartości" komunistyczny i prezentowany coraz bardziej teoretycznie przez Kościół w Polsce. Wiedzieli o tym komuniści, ale nie wiedzieli, że wystarczy połechtać ego hierarchów oraz zasypać ich pieniędzmi, żeby kupić upadek. Ja to dalej mam nadzieję, że "doły i średnia warstwa partii" się zorientuje w tym co się dzieje i zrobi przewrót/wypowiedzenie posłuszeństwa w partii, wbrew pozorom jest tam sporo ludzi, którzy wyznają głębsze wartości, niż "nam się po prostu należy". Byłaby to najmniej drastyczna forma wyjścia z sytuacji przy jednoczesnej szansie na wymazanie winy dla tysięcy osób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MrMojoRisin
+15 / 15

Co za syf. Aż trudno w to uwierzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Forget_about_it
+10 / 10

Spokojnie, ludzie. Nowy Świat lada dzień będzie w eterze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dx44
+14 / 16

Bycie świadkiem powolnego upadku radia, które w jakiś sposób mnie kształtowało, jest cholernie przykrym doświadczeniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kozik0kr
+11 / 15

Wyje.. C psowskie ścierwo..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+14 / 22

@Trepan Ale kto niby miał to głosowanie sfałszować? System automatycznie liczy glosy. Jeśli ktoś by to zrobić to samo PR. Bo to ich serwer, przez nich utrzymywany, zarządzany i na ich konto mogą spływać wszelkie nieprawidłowości. Co ciekawe przez ostatnie 10 lat system działał bez zarzutu. I nagle teraz, przy tej piosence ktoś coś chce sfałszować? Jakiś haker nagle włamał się do systemu? Jakiś informatyk zmienił generator liczenia? Ludzie ze środowiska władzy żyją chyba w jakimś matriksie. Bo nic innego nie szukają jak tylko kto i m dogryza i ktoś cały czas robi im źle, a oni tacy biedni i nieszczęśliwi. No proszę Cię. To dziecinada, rodem z piaskownicy, a nie zachowanie dorosłego człowieka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2020 o 9:37

B bazyl73
+8 / 10

@Trepan
Wytłumacz mi zdanie z oświadczenia dyrekcji Trujki (nie poprawiać!)
"podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy. "
https://www.polskieradio.pl/9/29/Artykul/2512057,Oswiadczenie-Dyrektora-Trojki?utm_source=polskieradio.pl&utm_medium=mozaika&utm_campaign=mozaika

Czyli co? Na liście propozycji nie mogą znaleźć się utwory, które nie były wcześniej na liście? Bo na pewno nie chodzi o to, że Kazik nie znajdował się na liście do głosowania i magicznie znalazł się na liście, bo jest to nieprawda - Kazik z tym utworem był na liście do głosowania, bo sam na niego głosowałem!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazyl73
+10 / 18

@Trepan
I co? Przyjmijmy to dość specyficzne założenie, że namieszano. Czy to jest powód do takiej akcji? Bo utwór A znalazł się na 1 miejscu zamiast utworu B? Czy gdyby to Stonesi zamiast Pearl Jam to ktokolwiek anulowałby listę? Przecież tu chodzi tylko i wyłącznie o służalczość wobec Kaczyńskiego! Nie może przecież być tak, że utwór go krytykujący jest na I miejscu!.
A prawda z głosowaniem jest zapewne banalna. Utwór stał się szybko popularny. Ostatnio Trujka (nie poprawiać) traciła słuchaczy w zastraszającym tempie, co przekłada się na liczbę głosów w głosowaniu. Łatwiej więc wypromować na szczyt taką np Zawiałow, która zbytnim poziomem nie grzeszy ale tez łatwo po skrzyknięciu się ludzi, którzy maja dość tego co się w 3 dzieje i zagłosować na Kazika. Sam odkurzyłem od dawna nieużywane hasło do LP3 i zagłosowałem! A ty chcesz śledztwo przeprowadzać jakby co najmniej ktoś Kaczyńskiemu w nocy jaja uciął... Bo kwa jedna piosenka na szczyt listy weszła! Poziom paranoi godny PiSowskiego aparatczyka!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kasia_81
+15 / 17

@bazyl73
Jeszcze będą po IP komputerów głosujących na policję wzywać, czy na pewno głosowałeś i czy na pewno na Kazika. A później się ludzie zdziwią, jak ich dyscyplinarnie z pracy zwolnią, do lekarza nie przyjmą, a dziecko z publicznego przedszkola wyleci... Historia nas niczego nie nauczyła...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazyl73
+9 / 9

@Trepan
Pas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
+8 / 8

@Trepan Oczywiście, masz rację, dochodzenie jest potrzebne. Ale podejrzenie ataku to nie powód by bawić się w awarie serwerów i kasowanie stron. W komunikacie nie ma ani słowa o włamaniu ani o cyberataku a jednak strony nie chodziły. To po prostu wygląda jak celowe działanie stacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trepan
-4 / 6

@Goretex owszem wygląda. Natomiast bez logu serwera żaden z nas tego nie stwierdzi. Oczywiście jednak armia "ekspertów" wydała werdykt i "tak było, nie zmyślam". Argumenty? Powyżej, jakie rzeczowe. Możliwości logicznego wyjaśnienia jest kilka, odnośnie jednej padł zarzut. Wypada, by został zweryfikowany, zwłaszcza, że jest dość poważny i dotyczy kodeksu karnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
+3 / 3

@Trepan Sporo tych podejrzeń.. jeśli to błąd techniczny to po co latać po organizatorach i kazać im podpisywać oświadczenie o nieprawidłowościach... skoro to błąd ludzki.. to po co psuć serwery i robić niedostępną stronę. Skoro źle policzono głosy to ile zajmie dobre liczenie głosów ? Skomplikowane to jak na jedną prostą pomyłkę. Jest takie powiedzenie, że jeśli coś kwacze jak kaczka i chodzi jak kaczka.. to jest to kaczka... a to po prostu wygląda i brzmi jak nagły strach przed tym że piosenka o prezesie wygrała konkurs.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+2 / 4

@Trepan ty naprawdę uważasz, że marnowanie czasu i generowanie kosztów przez prowadzenie śledztwa przez prokuraturę w tak bzdurnej sprawie jest uzasadnione? Niby czym? Czy to był serwer jakiegoś banku? Nie. Czy znajdowały się tam jakieś wrażliwe dane? Wątpię, bo takie zabawki jak głosowanie w liście przebojów z zasady trzyma się na osobnych serwerach bez dostępu do kluczowych systemów. To co tu się stało? Piosenka krytykująca Kaczyńskiego wygrała notowanie. Tyle. Czy to jest zdarzenie generujące jakąkolwiek szkodliwość społeczną? Nie. Czy łamie obowiązujące przepisy? Nie. Czy łamie prawo? Nie. Z punktu widzenia prawa nie stało się NIC, więc z łaski swojej przestań pie***ć o jakimś dochodzeniu bo takie co najwyżej może się odbyć w ramach działań działu IT rozgłośni - niech admin sprawdzi, czy nie było podejrzanie dużo głosów z jednego IP itp.
No chyba, że nawoływanie do śledztwa jest tylko mydleniem oczu, że nie chodzi tu tylko o włażenie w d*** obecnej władzy i samemu kaczyńskiemu, a wszyscy dobrze wiemy, że tylko o to tu chodzi. "Ktokolwiek podnosi rękę na władzę niech wie, że władza mu tę rękę odrąbie" czy jakoś tak... Ręce opadają normalnie. Kabareciarze już też powinni się zacząć bać chyba...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trepan
-2 / 2

@Vinyard naprawdę uważasz, że włamanie to jest nic? Padło takie oskarżenie, wypada rozwiać wątpliwość. Kodeks karny też przewiduje odpowiednią sankcję za zgłaszanie czynów, do których nie doszło. Piosenka nie ma nic do tego. Nawet jeśli jest pretekstem. Argument, że to nie są wrażliwe dane to tak jak włamanie do pomieszczenia, gdzie nie są jakieś cenne rzeczy. Sam fakt włamania jest tu istotny, a nie zawartość. Doszło do niego lub nie. Fakty. To co uprawiają co poniektórzy jest dokładnie lustrzaną wersją naszej oby jak najszybciej byłej władzy. Różnica polega na tym, że oni mają pałki, więc grając w to samo, tak samo i na tych samych zasadach wynik jest prosty do przewidzenia. Nie przynosi się noża na strzelaninę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+1 / 1

@Trepan Ale tutaj nie mogło być żadnego włamania. Są tylko bzdury publikowane przez szefostwo stacji. Jak niby piosenka trafiła na listę bez wiedzy radia? Z youtuba ją prowadzący puścił? W radiu to tak nie działa. Musi się pojawić fizyczna kopia nagrania do odtworzenia. Czyli piosenka znalazła się na liście tylko szefostwo o tym nie wiedziało dopóki ludzie nie zagłosowali i nie trafiła na pierwsze miejsce. Wtedy dupowłazy obecnej władzy się posrały, że jakiś aparatczyk wyżej się przyczepi i będą mieli problemy więc zaczęli sprzątać ten wydumany przez ich tępe łby bajzel. Oczywiście jak słoń w składzie porcelany narobili tylko szumu i jeszcze bardziej rozdmuchali sprawę. Też typowe dla tępych dupowłazów wsadzonych na stanowiska z partyjnego przydziału.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+23 / 27

Kilka miesięcy temu w Sejmie: "Trzeba anulować, bo my przegramy". Jak widać przyjęło się na dobre jako nowy standard.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz3652
+13 / 15

A suweren za 500+ srebrników dalej będzie głosował na PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nomeder
-2 / 14

I po co pisze po angielsku? Polska tak interesuje resztę świata jak Rumunia czy Ukraina, trzeci świat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kaczorex
0 / 0

@nomeder Zdziwiłbyś się, ile osób za granicą interesuje się Polską i polskimi mediami... i nie mówię tu tylko o emigracji mieszkającej i pracującej za granicą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kasia_81
+4 / 16

Zakaz zgromadzeń jest nielegalny, ponieważ nie wprowadzili stanu wyjątkowego, więc ja się pytam kiedy jakieś ogólnopolskie protesty się odbędą? Czas pokazać małemu, mściwemu człowieczkowi, że jest sam jeden, a nas tysiące!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyberbrain666666
+5 / 9

Zaraz będzie mobilizacja PISu przyjadą setkami autobusy by ZA DARMO przewieść wiochę na głosowanie. Tal było z wyborami do parlamentu UE

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakomo
-5 / 17

A czy no nie Niedźwiecki cenzorował piosenki na liście? Np zdjął piosenkę OTTO, którą doszła do 7 miejsca na liście bo się pokapował o co w niej chodziło? A czy to nie w 3 nie wolno było grać za PO płyty Kukiza? Wszyscy won.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+13 / 17

Tylko wyjątkowo tępi aparatczycy mogą wywołać taką burzę z powodu piosenki. Gdyby chcieć wyjść z tego z twarzą, to minister powinien przeprosić i powiedzieć coś w stylu, że władza nie uchyla się przed żadną krytyką, bo takie jest prawo suwerena. Natomiast Kaczor mógłby przeprosić za swoją akcję na cmentarzu. Jednemu i drugiemu korona by z głowy nie spadła, a zyskaliby wręcz uznanie.

No ale są na to zdecydowanie zbyt małostkowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+9 / 13

A najzabawniejsze jest to, że takimi działaniami, funkcjonariusze PiS-u wcale nie pomagają władzy, partii czy samemu Kaczyńskiemu. Jest dokładnie odwrotnie - szkodzą swojemu obozowi, bo ściągają na niego niechęć ludzi. Warto więc zadać sobie pytanie, po co robi się takie rzeczy? Politruk rządzący radiem postanowił wyeliminować z konkursu piosenkę krytykującą Kaczyńskiego. I jaki jest tego efekt? Piosenka dostała potężną reklamę, politruk zrobił z siebie idiotę, a na głowę Kaczyńskiego sypią się gromy oburzonych słuchaczy. Wychodzi na to, że obecny szef Trójki jest sabotażystą szkodzącym swojej własnej partii. Pozostaje jeszcze możliwość, że jest po prostu idiotą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazyl73
0 / 2

@Quant
Brzytwa Hanlona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mistrzrzeczywistosci
0 / 6

Aż mi się wierzyć nie chce że są takimi idiotami, przecież im poparcie spadnie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plaskaflaszka
-4 / 14

W sumie się nie dziwię, skoro ludzie głosowali na taką gównianą piosenkę tylko po to by wkurzyć władzę. Chyba, że jakimś cudem komuś się ta piosenka serio podoba, ale szczerze wątpię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bobycob
+3 / 3

Strzał w kolano - ba! w oba i to jednym strzałem. Gdyby nie ten szczwany ruch, to piosence usłyszałbym za rok, dwa albo wcale. A tak nie tylko wiem, że jest - nawet posłuchałem :D.
Dyrekcje PR jest jak wójt gminy Wilkowyje - nawet jak chce źle to mu dobrze wychodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2020 o 22:08

J Joe357
+2 / 4

Jest co najmniej jeszcze jedna wersja wydarzeń, która z jakiegoś powodu w ogóle nie jest brana pod uwagę. Czy ktoś z tutaj komentujących zna fakty i wie ze 100% pewnością, która strona kłamie? Według dyrektora PR3 dokonano manipulacji, i "ustawiono" głosowanie w wyniku czego piosenka, która zebrała najwięcej głosów wylądowała na 6 pozycji. Cały tekst tutaj: https://www.polskieradio.pl/9/29/Artykul/2512470,Oswiadczenie-DyrektoraRedaktora-Naczelnego-Programu-3-Polskiego-Radia. Nie opowiadam się tutaj za żadna z wersji, ale zaznaczam, że jest pewna rozbieżność. Wiele osób tutaj oburza się na ingerencję PR3 w listę i tak, brzmi to skandalicznie, tyle tylko, że gdyby prawdą było to co twierdzi dyrektor PR3, tj. że redaktor LP3 manipulował listą, dochodziło do blokowania głosów itd. w celu "wypromowania" utworu na 1 miejsce, to byłby chyba nie mniejszy skandal. Niezależnie od tego, która strona mija się z prawdą, to wygląda bardzo źle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marucha79
+1 / 1

@Joe357 Rozumiem twój postulat o powściągliwość w osądach, ale czy serio dziwisz się, że mało kto wierzy załganym propagandzistom?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Joe357
+2 / 2

@marucha79 Nie, nie dziwię się, choć uważam, że sprawiedliwym jest udowodnić winę przed osądzeniem. Tutaj mamy dwie strony, fala hejtu poleciała najpierw na jedną (tj. na dyrekcję PR3) a teraz wraca odbita, i jedni i drudzy będą się oskarżać. Z przytoczonego komunikatu: "Jak poinformował dyrektor Programu 3 Polskiego Radia, dokonano ręcznej manipulacji polegającej na zmianie kolejności piosenek, na które głosowali słuchacze Trójki. "Nasi radiowi informatycy przeanalizowali logowania osoby odpowiedzialnej za kolejność piosenek w elektronicznej wersji listy. Według głosów słuchaczy, Kazik powinien być na miejscu czwartym. " Jeżeli to jest kłamstwo, to chciałbym aby pan Marek poszedł z tym do sądu, bo to są bardzo poważne zarzuty. W tym kontekście zarzuty wobec PR3 mogą brzmieć jak linia obrony "przyłapanego". I dlatego dalej mam wątpliwości. Zauważ, że tak na logikę biorąc, to ktoś kto "utrącał" wyniki LP3 musiał mieć świadomość, że będzie burza wokół tego. Jeżeli zrobiłby to aby utwór nie był na pierwszym miejscu, to musiałby sobie zdawać sprawę z konsekwencji tego, że o tym utworze będzie przez to jeszcze głośniej, innymi słowy argumentacja o motywach politycznych ma mały sens. Przecież to są ludzie mediów, oni wiedzą o co będzie zadyma, a co da się zamieść pod dywan. I z pewnością nikt przy rozumie nie zakładałby, że anulowanie wyników LP3 to jest coś o czym nie będzie głośno. I to jest drugi argument budzący moją wątpliwość w wersję o ingerencji motywowanej politycznie. Ten zarzut jest w pewnym sensie banalny, a w kontekście znajomości mediów trochę absurdalny. I choć jak napisałeś, nie wierzy się "załganym propagandzistom", to w tej drugiej wersji są po prostu "dziury", które trudno wytłumaczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
0 / 0

@Joe357 gdzies kiedys czyt ze niedzwiedz sprzedaje glosy i za trzecie miejsce bral 20 tys musze to u wujka google poszukac ktos kto tak twerdzil mial spore poparcie i nawet sie podpisal pod tym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 0

Chciałbym prawdę poznać, TVP nie wierzę.
Media władzy twierdzą - jest manipulacja.
A Ty Niedźwiedź proszę powiedz wszystkim szczerze
Była takla akcja, czy nie była taka akcja?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem