Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
213 233
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Haize
+21 / 25

Podobno raper od "Cienia mgły" prowadzi negocjacje z Trujką że jak mu w polityce nie wyjdzie to on może tę listę pociągnąć...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
+6 / 6

Rozumiem, że ten "były muzyk" chce zachować anonimowość? Rozumiem, że po Tusku, Bodnarze, Grodzkim, Brejzach, Najsztubie teraz Niedźwiecki na celowniku "dziennikarzy śledczych TVP", których ulubione słowa to: "podobno", "mówi się", "chcący zachować anonimowość ważni działacze", "bojący się o życie","poważne źródła"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+18 / 22

@Joe357 w takim razie po co co chwilę władze radia zmieniają wersję. Najpierw strona uległa awarii. Która okazała się dopisaną linijką przekirowującą na inną stronę. Później z pierwszego tłumaczenia wynikało,że wygrał utwór spoza"listy", na który głosować się nie powinno dać. Że ktoś dopisał głosy. Później oki, dało się głosować, tyle, że powinien być na czwartym. No może faktycznie powinien być na drugim jeżeli odjąć te głosy które łamały regulamin. No może faktycznie na pierwszym, bo i temu odjęto fałszywe egłosy. Ale nie powinni byli odejmować sfałszowane głosy. A jak ktoś z pracowników nie podpisze tej wersji to zostaje zawieszony.Cos mi umknęło? Poważnie masz wątpliwości kto mówi prawdę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Joe357
-5 / 7

@lech2 Nie znam faktów, tylko doniesienia medialne, podobnie jak inni. To co mówią jedni i drudzy może być prawdą, albo ich linią obrony. Dla mnie pytanie jest jedno: czy pana Marka naprawdę "przyłapano" na manipulowaniu głosami, czy też jest to puste (fałszywe) oskarżenie. To odpowiedź na to pytanie jest kluczem, a to powinno dać się udowodnić np. przed sądem. I myślę że to jest bardzo potrzebne aby uciąć spekulacje, bo wszystko potem jest tylko narracją, którą próbują narzucić strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 maja 2020 o 11:52

P Psiarz73
+2 / 2

@Joe357 Najpierw piosenka spoza listy głosowanie nielegalne i w ogóle machloje,pojawia się wpis producenta ze screenem gdzie piosenka jest w propozycjach.Potem Pan Marek zostaje TW UB(ale teczkę zniszczono w dziewięćdziesiątym którymś),a za chwilę łapówkarzem......... No sytuacja jest dynamiczna,a najbardziej psy z PR uwierała treść piosenki.....
http://www.wyspa.fm/news/182481/oswiadczenie-prezeski-polskiego-radia-ws-usuniecia-piosenki-kazika

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 maja 2020 o 12:03

G grzesik_w
+3 / 5

@Joe357 Skoro były takie nieprawidłowości, to dlaczego nie został zwolniony kiedy to robił? Takie proste pytanie mi się nasuwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Joe357
-1 / 5

@grzesik_w To jest dobre pytanie, ale najpierw należałoby potwierdzić, że tak było także w przeszłości, a potem zbadać od kiedy, a następnie odpytać poprzednie zarządy. Inaczej się nie dowiemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
0 / 0

@Joe357 Śledztwo udowodniło poza wszelką wątpliwość, że piosenka Kazika była na liście do głosowania już kilka dni wcześniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
+1 / 1

@Joe357 Myślę, że nigdy tego się nie dowiesz, bo takiego procesu po prostu nie będzie. Tak jak nie było w wielu podobnych przypadkach. Dlaczego nie będzie? Jakiś anonimowy muzyk coś tam napisał, potem to zredagowano. W między czasie miało być manipulowanie głosami, informatycy mieli znaleźć sprawcę itd. To jest szyte tak grubymi nićmi, że ciężko mieć wątpliwości. Gdy popatrzysz na całą sprawę, zmieniające się wersje zdarzeń (relacjonowane przez stronę państwową) i nagły przypływ ataków na radiowca, to można odnieść wrażenie graniczące z pewnością, że jest to po prostu midialna szczujnia, która nie ma za zadania wykazać prawdziwą winę, ale zasiać w ludziach wątpliwości. Zwłaszcza w tych, którzy nie mają mocno zdefiniowanych poglądów. POwca i tak nie przekonasz PiS owca nie musisz, bo będzie stał murem za PiSem, ale jest spora rzesza wahających się i to do nich skierowana jest ta akcja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+8 / 10

TVP ma taka dziwna tendecje do zarzucania ludziom lapownictwa gdy tylko zrobia cos nie po ich mysli. Zyczylbym milionowych przegranych za znieslawienie, ale to i tak beda pieniadze z naszych podatkow. To juz wiem po co dostali te 3 miliardy, chociaz w sumie TVP i tak ma gdzies wyroki sadu i nikt z tym nic nie robi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R ruskib
+5 / 5

Chciałem oddać głos na kazika, ale usunęli go z listy do głosowania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Forget_about_it
+4 / 6

Od Kazika wziął po starej znajomości... 12 groszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NothingMore_
0 / 2

Chyba każdy nas wie, że te głosowanie jest co piątek, i każdy wie na co zagłosuje 22 maja?

TVP mówi, że brał kasę za piosenkę na liście, ale jak proponowane były stanowiska za głos za wyborami, to była to po prostu polityka ;-)

I tak ostro z tematem poleciał polityk pisu, który pierwsze co, to wytknął Niedźwieckiemu przeszłość w SB, i że pewnie chciał zrezygnować to znalazł taki głupi powód. Ciekawe, co dziś będzie na paskach w tvp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Smith3950
+2 / 2

Sk...ysy skłócili rodziny, podzielili przyjaciół, powyciągali z dupy teczki na ikony Solidarności. Teraz paprają w błocie ludzi niezwiązanych z polityką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem