Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1020 1034
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar xnor82
+14 / 22

Już spieszę z tłumaczeniem. To zasadzka Demokratów na Trumpa, bo zbliżają się wybory. Chcą pokazać, że Trump nie ma władzy i jest słaby. Demokraci są już takim dnem moralnym, że są w stanie przymykać oko na rabunki, wandalizmy, niszczenie dorobku życia właścicieli sklepów, byle tylko skompromitować swojego oponenta. Coś, jak totalna opozycja w Polszy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HaveANiceDay1983
-4 / 6

Jeszcze nie cały miesiąc temu w polsce: Jepani milicjanci najgorsze szuje etc etc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar auto1
+4 / 8

Rewolucja bolszewicka dotarła na dobre i tam. Najpierw marsz przez instytucję a potem burdy "proletariatu zastępczego". Ciekawe kiedy w eurokołchozie lewaccy psychopaci zorganizują podobny "happening"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+3 / 3

"Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi"

Proszę państwa to jest business i ktoś tu kręci pieniądze jak po...any. Dodatkowo nie zdziwiłbym się gdyby to była zagrywka polityczna. Kogo? Ciężko powiedzieć bo szczegółów zdarzeń nie znam ale taki pokaz protestujących działa w kierunku radykalizacji reszty społeczeństwa. Zwłaszcza, że te bunty są spowodowane śmiercią bandyty. Moim zdaniem buisness i polityka w wyniku której ucierpią jak zwykle niewinni ludzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LukeKZ83
+4 / 4

Jakby ktoś nie zauważył to wszystkie zamieszki mają miejsce w miastach kierowanych przez Demokratów...pomyślcie nad tym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zeter
+3 / 3

Idiokracja przyjdzie szybciej niż myślałem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel_4096
0 / 0

nie moga wojsko puscic i zrobic porzadek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LordL
0 / 0

Zbytnio to spłycasz,
Wandale i złodzieje stanowią kilka procent wszystkich protestujących. Oczywiście w ogóle nie powinno ich być, jednak jestem daleki od uznania wszystkich protestujących za wandali i złodziei.

Co do Trumpa, mieszkańcom Atlanty może się nie podobać, to że POTUSem jest Trump i są temu przeciwni, taka już dola mieszkańców państwa o ustroju federalnym z silną centralizacją władzy, a raczej z systemem prezydenckim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem