Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
240 267
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
0 / 8

Toż to jawna legalizacja pedofilii! I mówię to całkiem serio.

Pedofilia z samego faktu bycia pedofilią oznacza że wykorzystywane jest dziecko które nie ma żadnej władzy prawnej, a więc nie jest w stanie orzekać czy wgl decydować o tym czy chce czy nie chce współżyć w sposób świadomy, wiec jak ma orzec to czy chce uniewinnienia kata?

Jprld, czas chyba się kłaść do trumny...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-4 / 12

Ciekawe jest to, że to ułaskawienie najbardziej krytykują ci, którzy bronili zwolnienia Ali Agcy, skazanego na dożywotnie więzienie bez możliwości przedterminowego zwolnienia, z powodu "wybaczenia mu przez papieża".

To jeszcze dysonans, czy już hipokryzja?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+8 / 8

@Purple_Piper Ktoś z tutaj piszących bronił Ali Agcy? Nie? To nie zmieniaj tematu, nie będziesz miał problemu z odróżnieniem dysonansu od hipokryzji, szczególnie tej PiSowskiej :]
Duda wtopił po całości, taki jest fakt, nie przemyślał tej decyzji, podobnie jak z ułaskawieniem Kamińskiego, to będzie sie ciągnęło za nim do końca życia. Amen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
0 / 2

@Purple_Piper To jest odpowiedź poziomu blueallien. Czyli uciekanie od sensu całego tematu by zaatakować jakiś innych nikomu nie znanych atakujących, że wcale nie są lepsi.

To, że znajdziesz jednego idotę popierającego jakąś teorię nie oznacza, że teoria jest błędna. Znalezienie kilku bojówkarzy na marszu niepodległości nie oznacza, że przywiązanie do tradycji, świętowanie świąt państwowych i patriotyzm to coś złego. Podobnie patrzenie najbardziej skrajne osoby z parad równości nie oznacza, że każdy o innej orientacji jest chodzącym ze straponem po ulicy kolesiem. Znajdują się nawet walczące o słuszną sprawę feministki(np walczące z wycinaniem łechtaczek u dziewczyn co zdarza się nie tylko w afryce ale również w krajach jak Francja).


Zaś wracając do tematu, ułaskawienie najbardziej krytykują Ci co nie lubią Dudy. I to jest największa grupa. Zaś żeby pamiętać zamach to trzeba mieć ze 40 i więcej lat. W tych kategoriach wiekowych Duda ma największe poparcie, a także ta grupa jest najmniej opinio twórcza w internecie. Stąd Twoje spostrzeżenie jest moim zdaniem zwyczajnie błędne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 0

@ciomak12 No, nie jest. Zresztą ten pedofil nie miał zakazu dożywotniego bez możliwości skrócenia.

Mam więcej lat i na Dudę nie zagłosuję. Naprawdę jednak w tym przypadku nie mam zamiaru go atakować. Ta kobieta jest już dorosła, więc pedofilia nie wchodzi w grę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 5

No i warto pamiętać, że w Polsce teoretycznie funkcjonuje Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym tzw. Fundusz Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości (Prokurator Generalny), a z którego pieniądze dotują CBA, Kościół i TVP

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemoja
+1 / 7

"Zamknęliście faceta, który miał obowiązek mnie utrzymywać" - która z ofiar to pisała?
Jeśli córka, to przypominam, że miała ona również matkę, do której należał obowiązek łożenia na dziecko. Jest taki fajny sposób na pozyskiwanie pieniędzy - nazywa się praca. Jak się na wódę nie wyda - to będzie z czego żyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RazDwaPiec
-5 / 7

To demot jest ANTYSEMICKI. Wszak sama Gazeta Koszerna uznała, że Duda dobrze zrobił. A kto się nie zgadza z Gazetą Koszerną, ten ANTYSEMITA i FASZYSTA. I PIJAK.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+2 / 2

@RazDwaPiec Nie przesadzasz trochę z tym oczernianiem drugiego obozu? Ja rozumiem, że w telewizji to czasem jest gruba manipulacja, jednak gazety generalnie trzymały trochę wyższy poziom. Owszem nie oznacza, że były jakieś bezsporny, tu też nie popadajmy w skrajność. Owszem tych na świeczniku to ocenia się wedle głównej linii gazety, jednak nie demonizują, że każdy kto się nie zgadza to faszysta i antysemita. Nie popadaj w tę samą propagandę którą niby zarzucasz innym...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MajorKaza
0 / 0

Jak wali Pan cytatami, to proszę dodawać źródło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
0 / 0

Był fundusz pomocy ale PiS go "zagospodarował".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 lipca 2020 o 19:35