Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
191 203
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S SARs9504
0 / 12

Gdzieś widziałem statystyki z których wynikało, że to kobiety najwięcej dzieci zabijają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+2 / 4

No raczej po narodzeniu to nie aborcja ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Ptakirobiacwircwir
+8 / 14

@SARs9504 Zabijają, bo w przeciwieństwie do mężczyzn nie mogą sobie uciec przed ciążą do Honolulu. Nie usprawiedliwiam nikogo, ale większość kobiet, które zabijały własne dzieci były pozostawione same sobie lub ich mężczyźni stosowali przemoc. Był przykład kobiety, która zabijała dzieci po urodzeniu i chowała je w beczce. Robiła tak, bo jej mąż zmuszał ją do seksu, ale wściekał się, że zachodzi w ciążę, bo nie chciał już dzieci. Nie usprawiedliwiam jej działania, ale nie można stwierdzić, że tylko ona była winna, dziecko ma dwoje rodziców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
+3 / 3

@SARs9504 Jak sobie facet zaliczy wpadke to może mieć to gdzieś, kobieta już tak nie zrobi więc w patologicznych przypadkach musi się pozbyć "problemu" w drastyczny sposób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
0 / 8

No tak można było przewidzieć wcale nie usprawiedliwia aż, szkoda że w sprawach aborcji nie jest to dziecko obojga tylko decyzje kobiety same chcą podejmować...
Kobiety mordują narodzone dzieci bo to wina mężczyzn.
Kobiety chcą aborcji bo to wina mężczyzn.
Kobiety chcą parytetów na stanowiskach władzy wymuszonych prawnie niezależnie od umiejętności bo to wina mężczyzn.
Kobiety chcą dodatkowych punktów na egzaminach wstępnych bo to wina mężczyzn.
Kobiety składają fałszywe zeznania ale nie karajmy ich bo to wina mężczyzn.
Kobiety dostają w 90% prawo wychowywania dzieci bo to wina mężczyzn.
Kobiety dostają niższe wyroki bo to wina mężczyzn.
Kobiety najczęściej nie płacą albo nie mają zasądzanych alimentów bo to wina mężczyzn.
Kobiety najczęściej dostają sporą część majątku mimo braku własnego wkładu bo to wina mężczyzn.
Kobiety najczęściej prześladują i znęcają się nad innymi kobietami w internecie ale to wina mężczyzn.
Facet nie chce być w związku z kobietą która mu się nie podoba wina mężczyzny.

Wiesz co dziecko jest obojga rodziców ale jak kobieta zabiją to KOBIETA zabija a nie oboje. Raz w życiu by Kobiety wzięły coś na klatę a nie wiecznie wycierają sobie mordy facetami.

Przepraszam ale qwa ile razy można tolerować zrzucanie odpowiedzialności na innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
-2 / 10

Tak bo to kobieta nie ma nic do gadania. Facet przychodzi i wskazuje "Ty" po czym kobieta idzie i "tak panie" bo przecież jak to przeciwstawić się.

A wystarczyło by trzymać dupę w spodniach i poznać kogoś zanim się je opuści.
No ale przecież czego wymagać od kobiety bo to "wina faceta".

Ale jak Facet coś zrobi to jego wina. Skoro tak to może nie powinny mieć prawa wyborczego ani zdolności do czynności cywilno prawnych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naimad
-4 / 8

@SARs9504 o kurcze, ale Cię femi zminusowały :P

Pamiętaj, w internetach nie wolno pisać niczego złego na kobiety, bo to toksyczny szowinizm, powinieneś biegać w "rurkach" i przepraszać za swój "zepsuty" chromosom Y.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naimad
+1 / 5

@Ptakirobiacwircwir jeżeli kobieta zajdzie w ciążę z facetem, który na wieść o zapłodnieniu danej niewiasty ucieka "do Honolulu", to samo w sobie świadczy już o tej kobiecie.

Zabijanie dzieci jest złe. Istnieje jeszcze możliwość aborcji, jeżeli kobieta zaszła w ciążę w wyniku gwałtu. I tak jak to kiedyś powiedział śp Prezydent L. Kaczyński, powinno się ustawę zostawić taką jaka jest. No ale przecież nie wszystkie ciąże są wynikiem gwałtów, większość niechcianych ciąż jest wynikiem niefrasobliwości dwójki ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Ptakirobiacwircwir
+1 / 3

@naimad Świadczy o kobiecie a o mężczyźnie nie świadczy ? Denerwuje mnie przerzucanie całej odpowiedzialności na kobietę. Dziecko to równe prawa i obowiązki, mężczyźni krzyczą, że nie maja równych praw, ale jak któryś się miga od obowiązków to nie ma problemu.
Jak kobieta zwiążę się z mężczyzną, który nie dba o dziecko to wina kobiety, bo widziały gały co brały i świadczy to źle o kobiecie.
Jak mężczyzna zwiążę się z kobietą, która ciągnie go na kasę to biedna ofiara losu i też świadczy to źle o kobiecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naimad
+2 / 2

@Ptakirobiacwircwir i z całej mojej wypowiedzi wywnioskowałaś tylko tyle, że chcę całą winę i odpowiedzialność przerzucić na kobietę. Pięknie, po prostu pięknie.
Jak mężczyzna się miga od obowiązków to jest problem. Np jak miga się od obowiązku alimentacyjnego, to w sprawę angażowany jest sąd a czasem i więzienie. Ile razy słyszałaś o kobiecie, która poszła do więzienia, bo nie chciała płacić alimentów na dziecko pod opieką ojca?

A ile razy słyszałaś o sytuacji, gdy kobieta zabrania ojcu widywać jego dziecko ale o alimenty się już upomina? Bo jak czytasz doniesienia z kraju, to dosyć często są o tym artykuły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Ptakirobiacwircwir
+1 / 3

@naimad Ile razy słyszałaś o kobiecie, która poszła do więzienia, bo nie chciała płacić alimentów na dziecko pod opieką ojca?
Ani razu, bo to mężczyźni mają wywalone o wiele częściej na dziecko więc płacą alimenty a raczej są do tego zmuszani.
Sad i więzienie, ha ha, marzenia. Była sprawa, ze koleś płacił co miesiąc 30 zł i było,że płaci ale mało ale płaci więc nie ma problemu.

A ile razy słyszałaś o sytuacji, gdy kobieta zabrania ojcu widywać jego dziecko ale o alimenty się już upomina? Słyszałam i nie twierdzę, że to nie problem. Jednak nadal nie taki częsty jak płacenie alimentów przez ojców którzy twierdzą, że dziecko to nie ich problem.
Jak dla mnie powinny być egzekwowane równe prawa i obowiązki. ojciec zrobił coś dziecku ? pytanie gdzie matka. Matka zrobiła coś dziecku ? pytanie gdzie ojciec ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naimad
+2 / 2

@Ptakirobiacwircwir "ojciec zrobił coś dziecku? Pytanie gdzie matka." Może w pracy? Może na zakupach?

Drążysz temat alimentów i problemu braku odpowiedzialności za dziecko że strony mężczyzny. Sam nigdy bym swojego dziecka nie pozostawił ale miałem w pracy kolegę, który nie był pewien, czy chce aby jego dziewczyna została jego żoną. Wypróbowała sprawdzony sposób "na dziecko". Odstawiła antykoncepcję i zaszła w ciążę. Szybki ślub cywilny i skończyło się rozwodem jeszcze przed narodzinami małej dziewczynki. Kto zawinił? OBOJE!
I o to mi chodziło. Ze do dziecka potrzebny jest (najczęściej) seks. Do seksu potrzebne są (minimum) dwie osoby. Bez kopulacji nie ma prokreacji. A jak kobieta na partnera seksualnego wybiera "gówniarza" i ten zachowuje się w sposób przewidywalny, to potem pretensje do wszystkich mężczyzn.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+1 / 1

O kolejną widzę co uważa że kobieta nie jest zdolna brać odpowiedzialność za swoje czyny. A może powiesz jak to jest z sądami rodzinnymi? Gdzie urzędowo mamusia dostaje dziecko? Albo jak oskarża się partnera o molestowanie by szybko załatwić sprawę albo o znęcanie się niszcząc przeciwnikowi życie dla kaprysu? Ale nie bo słyszę o ojcach nie płacących alimentów ignorując wszystkie inne informacje bo co słyszysz? Zabiła dziecko bo ojciec był zły a jak on zabił to był bydlakiem a kobieta nic nie widziała. Wiecznie biedne i wiecznie prześladowane! Okropna sexualizacja kobiet w modzie winni faceci mimo że kreowana jest przez kobiety i homoseksualistów! Alienacja ojca ? A co to takiego jakieś głupoty!! A może samobójstwa mężczyzn w wyniku fałszywych oskarżeń? O nie bo to facet powinien wytrzymać teraz biedne dziewczę będzie miało psychikę uszkodzoną.

Takie domagające się praw i przywilejów ale by raz odpowiedzialność wsiąść za swoją własną dupę to nie!!! Jak ja słyszę jak wy biedne na dyskotekach uważać musicie bo tabletki i wogule albo jacy to faceci potrafią być źli a pierwsze "chcecie się wyszaleć" albo "łobuz kocha najbardziej". Kurde nie zauważy żadna emancypowana jedna z drugą, że jak by nie pchały się takim w łapy to było by ich mało (podstawa popytu i podaży) ale nie!!!

I kurde jak tylko coś się stanie to wina ojca bo "wsadzał rękę do czajnika z wrzatkiem" i zły chłopak był zaniedbywał mnie praca na 3 etaty.

Raz jeszcze choć jedną rzecz weźcie na "klatę" bo coraz bardziej nie zasługujecie na nic co macie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Ptakirobiacwircwir
0 / 0

@naimad "gdzie matka" "gdzie ojciec" to takie ogólne pytanie o to czy drugi rodzić też się interesował dzieckiem.
Zgadza się oboje zawinili. A jak jedna kobieta zawini to pretensję do wszystkim kobiet.
Odpowiedz mi dlaczego mężczyzn dzieli się na 2 grupy ? Są dobrzy mężczyźni i źli z którymi nie należy się wiązać, bo są źli. Jak kobieta wybierze Tego złego to jej wina.
Kobiet się tak nie dzieli. Nie ma kobiet dobrych i tych złych z którymi nie należy się wiązać a jak się taką wybierze to samemu jest się winnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Ptakirobiacwircwir
0 / 0

@SARs9504 Ciekawe, że mówisz by coś wziąć na klatę a potem piszesz "jak by nie pchały się takim w łapy to było by ich mało". A może weźmiesz na klatę to, ze w więzieniach za gwałt, molestowanie, przemoc, napad, rozbój w sumie za wszystko siedzi ogromna większość mężczyzn. Czyżby wszystkich tych mężczyzn do więzienia wsadziły te okropne kobiety ? W takim razie chyba z 50 % mężczyzn jest zupełnie niewinnych.
Ja jestem za to by wszyscy brali odpowiedzialność za swoje czyny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
0 / 0

Tak siedza i powinni byc jesli udowodniono ponad wszelka watpliwosc kastrowani! I tak to problem ale niech kobiety ktore falszywie oskarzyly tez siedza i to nie "w zawieszeniu" tylko pelen wyrok!

I qwa co? A moze wytlumaczysz czego gwaltow na Mezczyznach sie nie za bardzo sciga? Albo ofiary sie wysmiewa i nie daje wsparcia?

PS: odnosnie gwaltow to jak tam MeTo po 30 latach przypominanie sobie i sciganie gdzie sa tylko pomowienia? To tez jest wedle Ciebie ok?

PS: z lapka i w dupie mam nie bede specjalnie instalowal poslkich znakow bo p... NVidia se takie skroty porobila ze co chwile wywala.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
0 / 0

"Zgadza się oboje zawinili. A jak jedna kobieta zawini to pretensję do wszystkim kobiet.
Odpowiedz mi dlaczego mężczyzn dzieli się na 2 grupy ?" kurde chyba za malo sie rozgladasz i dzieli sie na WINNYCH ktorych karac nalezy z pelna stanowczoscia i ktorzy SA karani oraz nie winnych. Nie robi sie im "wymowek" ze To zla kobieta byla. Tylko obarcza sie ich odpowiedzialnoscia za ich czyny. No i dziwne bo za ten sam czyn dostaja ostrzejsze wyroki niz kobiety...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naimad
0 / 0

@Ptakirobiacwircwir "Kobiet się tak nie dzieli. Nie ma kobiet dobrych i tych złych z którymi nie należy się wiązać a jak się taką wybierze to samemu jest się winnym."

A kto powiedział, że się nie dzieli?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
0 / 0

@naimad "o kurcze, ale Cię femi zminusowały" Minusuje się głupie komentarze, witamy w internetach. Co, jak się ktoś z tobą nie zgadza to go od razu wyzywasz o feministki? To faceci najczęściej bawią się w wiecznych kawalerów nawet jak mają żony i dzieci. Robią dzieci na każdym zakręcie, ale to jest akceptowalne bo uwaga, mamy lovelasa, mistrz podbojów erotycznych, ale jak babka zostaje z dzieciakiem,którego jest ojcem to już baba jest "puszczalska" i źle wybrała, ojca nikt nie ocenia, bo on wyszedł z obrazka i rozpłynął się jak mgła.

Najwięcej spraw w związku z mordowaniem noworodków to wynik albo depresji poporodowej albo przypadki gdzie facet w patologicznym związku chciał seksu ale nie chciał dzieci. A twierdzenie,że można sobie "odejść" od agresora tak po prostu jak się nie podoba pokazuje tylko poziom ignorancji. To nie jest wina ofiary,że jest uzależniona psychicznie od oprawcy, tak samo jak byli mężczyźni zamęczani psychicznie przez porąbane żony. Psychika ofiary nie działa wtedy logicznie. I skończcie w końcu z tą narracją jakby facet nie miał nic do gadania przy aborcji. Żadna normalna osoba nie robi aborcji dla zabawy, to ciężkie przeżycie dla kobiety. W normalnym związku takie decyzje są zawsze podejmowane wspólnie bo i potencjalne dziecko jest wychowywane wspólnie. Natomiast w przypadku nastoletnich wpadek gdy ojciec jest szczylem,który się zmywa po fakcie nie widzę powodu by miał coś do gadania na temat aborcji. Tak samo w przypadku gdy facet chce narodzin dziecka (dajmy na to chorego) ale nie planuje się nim zajmować, tylko na niego płacić.

"Kobiety najczęściej dostają sporą część majątku mimo braku własnego wkładu bo to wina mężczyzn.
Kobiety najczęściej prześladują i znęcają się nad innymi kobietami w internecie ale to wina mężczyzn.
Facet nie chce być w związku z kobietą która mu się nie podoba wina mężczyzny.
" Tu już jest twój rant bo pupcia zabolała, nikt nie mówi,że to wina mężczyzn, polecam wyjśc czasami na dwór i pogadać z normalnymi ludźmi a nie nakręcać się w internecie z piwniczakami. Podział majątku po ślubie według prawa jest jasny, każdy ma po połowie. Jest coś takiego jak rozdzielność majątkowa, nikt facetowi nie broni by ją zrobić. Tak samo działa to w drugą stronę. Była kiedyś w sprawie dla reportera historia gdzie matka ze starszymi rodzicami i dzieckiem musiała sprzedać dom, żeby podzielić majątek na pół z mężem,który zostawił rodzinę i stracili dach nad głową na spory czas. Ale tak działa polskie prawo, i to niezależnie od płci.

"Wiesz co dziecko jest obojga rodziców ale jak kobieta zabiją to KOBIETA zabija a nie oboje" Tak, jeśli ktoś pociąga za spust to jest mordercą, ale jeśli ktoś obok niego trzymał mu nóż pod gardłem to już trochę inaczej się patrzy na sprawę. W tym wypadku nie wiemy o co dokładnie chodziło, może babka była sadystką, może była chora. Ale są sytuacje gdy kobieta jest zostawiana z dzieckiem bez żadnej pomocy, albo jest męczona psychicznie przez męża. Jeśli wtedy zabije dziecko to ona będzie bezpośrednim sprawcą, ale mąż też się do tego przyczynił. Tak samo to działa w drugą stronę, jak kobieta zamęcza faceta i ten popełnia rozszerzone samobójstwo pociągając za sobą dziecko. Trzeba rozpatrywać wszystkie aspekty sytuacji. Prawda jest taka,że tendencja nadal jest na niekorzyść mężczyzn. To oni najczęściej zostawiają kobiete w ciąży, to oni najczęściej nie interesują się dzieckiem. Jest na szczęście coraz lepiej ale nadal nie jest dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 lipca 2020 o 9:24

P Ptakirobiacwircwir
0 / 0

@naimad widzę nagminnie taką narrację w internecie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar haron009
+6 / 12

Z podpisu wynika że dziecko miało chłopaka do którego wybrała się matka. Nawet w Trudnych Sprawach nie wpadli by na to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RealSimon
0 / 0

@haron009 Przyszła teściowa robi zięciowi wjazd na chatę, wielkie mi halo...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skarpetoperz
-1 / 1

@Kocioo https://www.healthline.com/health/food-nutrition/how-long-can-you-live-without-food#individual-time-period

An article in Archiv Fur KriminologieTrusted Source states the body can survive for 8 to 21 days without food and water and up to two months if there’s access to an adequate water intake.

According to one article, those on their deathbeds can survive between 10 and 14 days without food and water. Some longer periods of survival have been noted, but are less common. Keep in mind that people who are bedridden aren’t using much energy. A person who is healthy and mobile would likely perish much sooner.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gregory998
0 / 0

Myślę, że to żart. Przecież aż takich debili to nie ma na tym świecie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar idj95
0 / 2

Miłość niejedno ma imię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A asidus
-1 / 3

zapomniała po prostu... blondynka... a nie, wróć - to japonka. Może farbowana?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pantharhei
+1 / 1

Być może dorosły wytrzyma. Ale nie zaniedbana 3 letnia dziewczynka zamknięta w mieszkaniu. Dziecko zmarło z głodu i odwodnienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Riesling
0 / 0

Nie ma to jak wolny kraj, gdzie do wychowania dziecka nie wtrąca się państwo! Dzieciak od roku nie był w przedszkolu, u lekarza pewnie też, ale nikt się nie zapytał o nic. Rodzina, przyjaciele, pracodawca, sąsiedzi też nie zapytali o to gdzie jest córka, kiedy baba wychodzi, bo przecież "to nie wypada" interesować się cudzym życiem, zadawać komuś osobiste pytania.
Moim zdaniem kobieta chciała, żeby dziecko umarło - chyba nie była aż tak głupia, żeby nie zostawić dzieciakowi choćby chleba czy garnka z ryżem i wody jeśli miało samodzielnie przeżyć kilka dni, jeszcze kuchnię zabarykadowała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
0 / 0

Pewnie malo wiesz o Japonii z tekstu wynika, chwial bym tylko przypomnic ze w kraju gdzie "dziecko" nalezy do PANSTWA to mamusia tez zostawila 2 dzieci bez jedzenia i zywily sie na wlasnych ekstrementach az do smierci...

Nie nie ma znaczenia w takich przypadkach czy panstwo jest "opiekuncze" czy nie, byl przypadek nawet w Irlandii Polnocnej kobiety ktora (sama byla pracownikiem socjalnym) znecala sie nad dzieckiem (az do jego smierci) i specjalnie smarowala je czekolada by wizytujacy nie zauwazali co sie dzialo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agnieszkax
0 / 0

samO

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar longlong
0 / 0

Niby straszne ale historyjkę słyszę już któryś raz, za każdym razem ten sam scenariusz, młoda Rosjanka zostawiła dzieci, w Brazylii matka zostawiła dzieci i poszla w balety teraz japonka... a kadr z chińskiej telewizji,
Pelikany sensacje majo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

Dziecko SAMO sobie, nie same!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AsiaM91
0 / 0

Lubię czytać te wasze komentarze w których każdy próbuję uzasadnić swoje racje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem