Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
228 251
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Ashardon
0 / 4

Nie 10 mln chorych, tylko zarażonych!
Te niby 500 000 zgonów na COVID, to jedna wielka ściema. Przypisują zmarłym COVIDa jak leci, żeby nikt nie pomyślał, że to niegroźna grypa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamikadze10001
+2 / 2

@Ashardon jeszcze żeby wszyscy tak samo przypisywali zakażonych i zmarłych na koronkę byłoby dobrze - w tej chwili każdy robi to według własnego uznania więc np u nas jako zarażeni idą wszyscy u których test wyjdzie pozytywnie, a np. w chinach musi być objawowy, tak samo ze śmiertelnością - w części krajów wszyscy zmarli którzy mieli koronkę są jej ofiarą, a w innych koronka musi być główną przyczyną

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
0 / 0

Kandydat, na którego zasługujemy. Tak...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dom77
0 / 0

Przy marcu jest błąd, powinno być rządy a nie koronawirus. Wiem, że dużo absurdalnych rzeczy przypisuje się wirusowi ale w to, że potrafi prawnie zamykać sklepy to nie uwierzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
0 / 2

Andrzej Duda to rzeczywiście tragedia na miare ogólnoświatowej pandemii

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+5 / 5

@Depresever Z punktu widzenia wielu tak było. Bo była szansa, pewnie ostatnia, by autorytarne i narodowo socjalistyczne zapędy PIS trochę przyhamować. Jednak ludzie wolą by rząd stał nad nimi z pręgierzem i mówił im co mają robić, gdzie i z kim. Czy uznać kogoś za Polaka bo głosował na naczelnika i jego wiceprezydenta, a kogoś innego nie. Była , powtarzam była szansa. PIS wie już, że teraz musi dociskać śrubkę, bo wielu ludzi jest wkurzonych i obecne wybory pokazały, że granica wygranej i przegranej jest dosyć płynna. Podejrzewam, że teraz już wyborów nie będzie w takiej formie. Po przejęciu SN, PKW, i systemu prokuratorskiego, wszelkie próby wyrównania sił będą z góry skazane na porażkę. Możliwe, że demokracja w Polsce będzie już tylko fasadowa. Powolne wyjście z UE już następuje. Potem przejma media siłą, a jak nie to posadza w więzieniach tych, którzy nie będą się chcieli podporządkować. Jak to ktoś napisał: Goebbels i Kim Dzong Un mogliby się uczyć manipulacji ludźmi. Jednak taką Polskę ludzie chcieli. 11 mln za tym zagłosowało. JEst im wszystko jedno w wielu kwestiach. Cóż. Takie czasy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 lipca 2020 o 11:35

D konto usunięte
0 / 0

@dncx Po prostu porównuje skale. Koronawirus, pożary lasów i ryzyko III Wojny Światowej to sprawy o wymiarze globalnym. Druga kadencja Andrzeja Dudy w najgorszym wypadku problem lokalny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 0

@Depresever A chyba ,ze tak. Jeśli patrzymy globalnie, to decyzja Górniak również jest lokalnym problemem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ajj912
0 / 0

Botoks + ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PROMOqwerty
+1 / 1

Antyszczepionkowiec, w koronawirusa nie wierzy, jedyną szkołą jaką skończyła była podstawówka. Zdecydowanie ktoś to powinien wkroczyć na polską arenę polityczną, i co jest śmieszne ma na to szanse bo jej nazwisko jest głośne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem