Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
729 747
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar BrickOfTheWall
+6 / 8

The polish jokes nie wzięły się z niczego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
+3 / 9

widać kogo mamy u władzy i czyim interesom służą. Ciekawe czy Niemcy, Francuzi, Anglicy pozwoliliby u siebie na to samo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
+8 / 8

bo polaczki nie mają tu zbyt wiele do gadania, smutna prawda :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BecouseLife
-2 / 12

Dzbanie chcą wyburzyć kawałek mostu, a potem z budżetu NA FILM mają Amerykanie obudować w całości tego stuletniego trupa, po którym strach przejść. Kolejny demot z D wzięty, zero pojęcia i szerzenie bzdur.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 lipca 2020 o 17:56

R restauracja_wietnam
0 / 2

@BecouseLife Możesz podać jakieś źródło tych rewelacji?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BecouseLife
-1 / 1

@restauracja_wietnam A chłopie wpisz sobie w google.pl hasło "most pilchowicki film" i przeczytaj dowolny artykuł z jakiegoś w miarę wiarygodnego źródła. Ra rękę mam cię też do WC prowadzić? Ale widzę tutaj populizm i durny demot łykają ludzie jak pelikany, sądzącpo minusach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R restauracja_wietnam
0 / 2

@BecouseLife Przeczytałem kilkanaście artykułów z wiarygodnych źródeł i jedyny wniosek jaki się nasuwa to twoja naiwność, wręcz głupota i służalcza postawa wobec jankesów z drugiego końca świata. Za świecidełka, paciorki i puste obietnice pewnie dałbyś im własny dom wysadzić. Teraz już rozumiesz skąd się biorą żarty o polakach? No chyba, że jesteś płatnym trollem wtedy to zmienia postać rzeczy. Bez odbioru :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 lipca 2020 o 15:07

B BecouseLife
0 / 0

@restauracja_wietnam Nie wiem kim ty jesteś, ale na pewno masz IQ w rozmiarze buta, skoro nie rozumiesz treści tych artykułów:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
0 / 4

trzeba oddać sprawiedliwość, że teraz ten most (z tego co poszperałem) jest do niczego. Nie jest ani zabytkiem, ani nie nadaje się do użytkowania (jest to most kolejowy). Nie jest zabytkiem, poza tym że ma ponad 100 lat to nie jest zabytkiem. Według miejscowych (przeciwnych wyburzeniu) jest używany. Może ktoś miejscowy powie kto go używa, bo jak sprawdziłem połączenia, to nie ma takich, jakie jakoby miał obsługiwać. Ponad to, produkcja oprócz tego, że zapowiedziała odbudowę po jego wysadzeniu, zobowiązała się do rewitalizacji połączenia kolejowego i wszechstronne promowanie regionu. Jak dobrze wiemy, taka reklama warta jest miliony dolarów. Dla mnie, chłodnym okiem patrząc, ten most jest jak moje buty do biegania, kupione 5 lat temu za 520 zł. Nie chodzę w nich biegać bo mi szkoda. Trzymałem w szafie i mysz zrobiła dziurę. Tak właśnie jest z tym mostem. Za parę lat się rozpadnie i ani radości z niego nie będzie, ani pożytku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lulus
0 / 0

@jaroslaw1999 - Tak? Naprawdę?
To ja proponowałbym Amerykańcom innego deala: dajcie kasę na odbudowę/rewitalizację mostu PRZED jego wysadzeniem. Zapłacicie nam przed i mamy wtedy gwarancję, że jak nawet film nie zarobi, albo coś innego się wydarzy, to kasa u nas została na jego odbudowę. A tak to zrobiliśmy najgłupszy deal, jaki się dało.

I druga kwestia: Nie jest takie jednoznaczne, że jest bezwartościowy. Zarząd Województwa Dolnośląskiego, wydało oświadczenie, z którego wynika, że chcą uruchomić(choćby na potrzeby turystyki) starą linnie: "Linia kolejowa nr 283 Jelenia Góra – Lwówek Śląski, na której znajduje się zabytkowy most nad Jeziorem Pilchowickim, jest planowana do rewitalizacji celem uruchomienia na niej przez samorząd województwa dolnośląskiego przewozów kolejowych". Całość oświadczenia jest pod tym linkiem:
https://www.nj24.pl/article/oswiadczenie-umwd-w-sprawie-mostu-w-pilchowicach?fbclid=IwAR3-2b2WqcDTF4fL-eGupPOnemB9XByg8fy1Z_ZFyzM34QWDGSRC4aGnbCU

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rademenes_82
+1 / 3

Za "polaczka" murzyńskie dildo Ci w oko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem