Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
573 639
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Ixpire1234
-1 / 9

I "bierz go", "waruj"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+11 / 31

I przez takich debili ktorzy ludziom probuja obrzydzic maseczki i zachowywanie dystansu za 2-3miesiace bedzie placz ze zamykaja znowu gospodarke i ludzie traca prace

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+9 / 13

@Xar Rzadko się z tobą zgadzam, ale tym razem to zrobię. Nie rozumiem tej całej antymaseczkowej nagonki. Przecież maseczki trzeba mieć na sobie tylko w pomieszczeniach zamkniętych jak np. sklep, apteka, fryzjer itd. Do tego ten straszny nakaz zachowania 1,5-2 m odstępu. Mi osobiście to wcale nie przeszkadza, bo nawet przed obostrzeniami wkurzało mnie jak ktoś stał w kolejce do kasy za mną, praktycznie wisząc mi na plecach i chuchając w kark.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+6 / 8

@mamut3003 jesli myslenie o konsekwencjach uwazasz za cos niedobrego, to az Ci wspolczuje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D diverus
+14 / 18

Mogliby wprowadzić zakaz srania na chodnikach to i tak znalazłoby się kilku takich, którzy powiedzieliby, że nie będzie im władza mówić jak mają żyć i zaczęliby srać na te chodniki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ragefox
+2 / 4

Nawet wtedy jak was COVID załatwi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
+6 / 14

Antymaseczkowcy to tacy nowi antyszczepionkowcy, przecież retoryka ta sama: maseczki nie działają, chcą nas zniewolić i zaczipować, nie będę słuchał kogokolwiek (ale odpowiedzialności też nie chcą ponosić), wszechobecna pogarda, porównująca do psów ludzi, którzy słuchają zaleceń (niewolników i idiotów). Nie powinno się ich leczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+1 / 3

@vicrac czekam tylko az zaczna siac teorie, ze nie ma czerniaka a rak skory to spisek producentow kremow do opalania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nagano
+5 / 9

Rozumiem, że moderacja DEMOTYWATORY.PL nie będzie poczuwała się do odpowiedzialności za wspierania ruchu antymaseczkowego, który w skutkach niesie ze sobą większą ilość zakażeń, a w związku z tym również dalsze restrykcje? Byle się liczyła klikalność?
@admin

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
-1 / 5

@Nagano Jakoś nie ma znaczących różnic pomiędzy krajami, które nie wprowadziły aż takich obostrzeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nagano
-1 / 3

@pejter Jakieś statystyki? Najłatwiej zobaczyć na przykładzie państw, które za późno wprowadziły kwarantannę i noszenie maseczek. Liczba zachorowań i śmiertelność wystrzeliły w górę, krematoria nie nadążały z paleniem ciał. Ludziom zaleca się noszenie masek, myć ręce i trzymać dystans od innych, a traktowane jest to jak zniewolenie społeczeństwa. Podczas epidemii hiszpanki też istniał ruchy antymaseczkowe. Ludzie mieli jednak wtedy to szczęście, że nie było internetu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
-2 / 2

@Nagano W takiej Szwecji liczba zgonów wzrosła o 10%. Teraz pytanie czy obostrzenia to tylko rozciąganie zachorowań w czasie. Nie wiadomo co będzie dalej, możliwe, że Szwedzi się szybciej uodpornią i epidemia zginie. My w Polsce zamiast uodparniać się na wirusa, przez kontakt z nim kiedy jest lato, bronimy się jak możemy i już czekamy na drugą fale, która w Szwecji może wcale nie nadejść. Kiedy lepiej się zarazić, latem czy zimą? Poza tym takie porównywanie krajów nic nie daje, bo są różne warunki środowiska w poszczególnych krajach co wpływa na zarażanie.
https://paleosmak.pl/covid-19-witamina-d-2/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O one112
-1 / 1

Hej! Może właśnie chodzi o to żeby przeciągnąć zachorowalność w czasie? Włochy tego nie zrobiły i miały kolejki do krematoriów? Może dzięki takiemu przeciąganiu każdy kto będzie potrzebował to skorzysta z realizatora? (No napewno nie od tego co Szumowski kupił xD)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O one112
-1 / 1

Wow. Podziwiam. Pewnie pisze to osoba w pełni świadoma całego planu zniewolenia ludzkości. Najpierw niewolnicy w kagańcach, potem szczepionki z czipami! Żeby nas mogli kontrolować. (Jakby nie mogli poprzez media i treści udostępniane w internecie). Żeby nas mogli śledzić (Hej, a masz może telefon że sobą?). Albo żeby mogli nas eksterminować jak będziemy za starzy... (nie prościej by było kontrolować rynek medyczny niż produkować nanochipy na masową skalę?)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem