Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:33

Rzecznik Praw Dziecka, Pawlak, uważa że nauczyciele edukacji seksualnej będą dawać dzieciom w szkołach środki farmakologiczne służące do zmiany płci, bez wiedzy rodziców i lekarzy

www.demotywatory.pl
+
361 381
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N nielubiepisu
+10 / 22

i zobaczcie, ma w klapie biało-czerwoną miniaturke, plują na flagę i na Polskę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
+11 / 19

@Tibr gdyby było jak piszesz, to typo powołałby się na brak kompetencji, a nie na wyssane z nocnych fantazji rzeczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
+7 / 11

@Tibr Będę wdzięczny za podanie nazw tych państw. Jak masz jakiś artykuł to będzie mi miło :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+3 / 7

@Tibr czy tak trudno to uregulować przepisami ? ale nie o to chodzi , zgadza ? na kogo wtedy by sie pluło i napuszczało ciemny lud

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafalmelon
+5 / 7

@Tibr Masz jakieś konkretne dane dotyczące Polski? Przecież ten cały rzecznik powinien być całkowicie neutralny światopoglądowo i politycznie.A to kolejny klakier obecnej władzy i kk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafalmelon
+3 / 7

@Tibr I jakoś UK istnieje i ma się dobrze.I nie ma kościelnej propagandy.A warunki dla wychowywania dzieci są dużo lepsze niż w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafalmelon
+2 / 2

@Tibr Gdzie pisałem że byłem w US? Chyba że masz na myśli Urząd Skarbowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-5 / 5

@rafalmelon widziałeś tam znak "?" Mam ci wytłumaczyć co oznacza? Zapytałem bo piszesz że tam są lepsze warunkiem, więc pytam skąd masz te wiedzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafalmelon
+2 / 2

@Tibr Człowieku ja pisałem o UK a nie o US.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-5 / 5

@rafalmelon człowieku a ja pisałem, że tak jest w kliku krajach zachodnich. Potem chcieliście przykłady wymieniłem dwa kraje, USA, a UK dodałem potem ty napisałeś że mają się dobrze. Masz problem z logicznym myśleniem?

Powiedz mi jeszcze dlaczego (nie wszyscy na szczęście) ludzie w Polsce mają problem ze zrozumieniem faktu że ani ich ani państwa nie powinno interesować z kim sypiają (czy są stright czy LGBT) oraz to jak wychowują swoje dzieci (czy wierzą w Boga, potwora spaghetti, czy są veganami). Naprawdę tak ciężko wam to zrozumieć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 1

@Tibr Państwa nie powinno interesować z kim sypiasz, bo wtedy decydujesz o sobie. Wychowując dziecko, decydujesz o innym człowieku. Jeśli jesteś debilem i zdecydujesz o sobie, to konsekwencje poniesiesz ty. Jeśli jesteś debilem i na swój sposób wychowasz dziecko, to konsekwencje poniesie inny człowiek, ty co najwyżej pośrednio.

Czaisz różnicę?

Pozostaje jednakowoż dylemat - a co, jeśli debilem jest państwo?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-2 / 2

@daclaw do ostatniego zdania uważasz się za głupszego od przeciętnego urzędnika? Chcesz żeby on za ciebie podejmował decyzje?
Przecież nie rozmawiamy o czynach zabronionych tylko o światopoglądzie. Czy będąc np weganinem zgodził byś się na ustawowe nakazanie jedzeniu mięsa przez twoje dziecko?
Debile i tak się rodzą dlaczego ktoś ma mieć gorzej bo istnieją debile? Dlaczego ktoś ma decydować za ciebie bo wyjątków nie będzie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
+27 / 35

Ci idioci już całkiem odlecieli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+7 / 7

A zauważyliście jak on się ciska i pieni? On te bzdury mówi celowo i z pełną świadomością.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+4 / 4

@tawarisz12 mam wrazenie, ze oni sa jak propaganda u ruskich - skierowana do wlasnych wyborcow i nie ma znaczenia, ze klamia. Po prostu wyborcy maja to uslyszec i tyle

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
-4 / 4

@cysiek63 Jeszcze głupszej wypowiedzi nie słyszałem... ale cóż... najgorsze jest to że jak widzę większość "nowoczesnych" programów edukacji seksualnej mam wrażenie że była napisana przez pedofilów... i zamiast skupić się na tych to mamy ludzi którzy uważają że jest to ok albo że tabletki z hormonami do jedzenia posypują... jakaś porażka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+4 / 4

@tawarisz12

Mam ciocie, bardzo koscielna, oglada tvp1 i lubi radio maryja. Przed wyborami moj tata- tez wierzacy i praktykujacy ale posiadajacy zdrowy rozsadek, byl u cioci i okazalo sie, ze ona naprawde uwierzyla w gadki pisu, ze jak po wygra to wprowdza eutanazje itd. Ciocia nie jest zla, pelna nienawisci do innych ale wiadomosci ma z tych 2 zrodel i w nie wierzy. jak mi to tata opowiadal, to uwierzyc bylo trudno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
+7 / 13

Pisowska patologia...i tyle. to są ich standardy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
+3 / 3

@BOFH co prawda musiałem spojrzeć do słownika, :) ale się z Tobą zgadzam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pluszakxyz
+2 / 4

skąd oni takich debili biorą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
-4 / 10

@SARs9504 Po co szukać za granicą? Właśnie trwa postępowanie w sprawie takich działań w Polsce. Na zamkniętych grupach na Discordzie, trwał proceder propagowania zażywania leków hormonalnych bez konsultacji z lekarzem i handel takimi. Jest tez wątek pedofilski. Oczywiście po ujawnieniu części materiałów publicznie, osoba, która to zrobiła zaliczyła atak środowiska trans. Nie mniej jednak istnieją ludzie, którzy nie maja oporów ani takie leki załatwiac i nimi handlowac, ani co gorsza namawiać pogubione dzieciaki, że jedyna opcja na ich nieszczęścia jest chemiczna kastracja bez nadzoru lekarza. LGBT jako całość i jako poszczególne środowiska, wypiera fakty i dowody na złe rzeczy jakie się dzieją w ich kręgach. Nie walczą z tym, a często jawnie popierają. Dopóki tak będzie, nikt z tego środowiska nie powinien mieć dostępu do dzieci, bo kazda osoba z dostępem do dzieci powinna być weryfikowana. Histeryczna reakcja na chęć weryfikacji osób lub środowisk, to dla mnie tylko potwierdzenie, że nie sa godni zaufania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-1 / 1

@Wojtek1291 jak możesz tak pisać ty transfobie!!!!1!one!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Piter093
+4 / 4

@Wojtek1291
I dlatego konieczna jest edukacja seksualna, aby dzieci nie kupowały od dilerów takich środków. Tak samo jak mówi się o szkodliwości narkotyków czy antybiotyków bez konsultacji z lekarzem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
-4 / 4

@Piter093 A co ma edukacja seksualna do hormonów? Trzeba usunąć pseudo-nauki typu gender i dzieciaki prawidłowo uczyć czym są hormony, jakie mają znaczenie i funkcje w organizmie i co się dzieje jak są z nimi zaburzenia. Trzeba zacząć zwracać uwage na dzieci z problemami. Od czegoś ten pedagog w tej szkole jest i nauczyciele. A odnoszę wrażenie, że mało kto w polskiej szkole uświadczył prawdziwej pomocy od wychowawcy i pedagoga. I dzieciak nie może sie odnaleźć ani nikomu do końca zaufać, więc trafia w ręce "troskliwych" z takich grup, którzy go obrabiają po swojemu. Zamiast pomóc dzieciakowi z brakiem pewności siebie czy prześladowcami, to sie go indoktrynuje, że musi zmienić orientacje lub płec i będzie szczęśliwy. Dlaczego tylko pedofilię traktujemy tak ostro, a innych form manipulacji i krzywdy dzieci nie, skoro jest to tak samo podłe i wstrętne i bazuje na tym samym mechanizmie wykorzystania osoby słabej, ufnej i zagubionej, która w oprawcy widzi przyjaciela? Edukacja seksualna powinna uzupełnić wiedzę z biologii. Uświadomić, że istnieją tacy ludzie, z czym muszą sie borykac fizycznie i psychicznie i że nie jest czymś złym bycie transseksualistą czy homoseksualistą, że to nie powód do wstydu ani do specjalnego traktowania. No chyba, że ktoś to robi z nudy, albo dla atencji. Albo co gorsza przez ideologię. Bo to już niebezpieczne dla innych. Obecnie ludzie nie potrafią tego rozróżniać. Ani w Polsce, ani za granicą, gdzie edukacja seksualna jest ponoć na wyższym poziomie. Bo to skomplikowany mechanizm złożony z wielu elementów, a nie pojedynczych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar F18_hornet
+2 / 4

@Wojtek1291 Kto prowadzi to postępowanie? W jakiej sprawie i z jakiego artykułu? Kiedy ujawniono te materiały? Bez tych szczegółów to tylko bzdury wyssane z brudnego katotalibskiego palucha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
-3 / 3

@F18_hornet Nie wiem co tam sobie ssiesz, twoja sprawa. Chcesz to znajdziesz. Jest kilka postów na fejsie na ten temat ze screenami z Discorda i późniejszej histerii osób z grupy, gdy sprawa wyszła na jaw i nawet cały artykuł w prasie. Nie będę tracił czasu na ignorantów. Nie zapomnij podpisać petycji o odwołaniu rzecznika i przygotuj tęczową szmatę na manifest jak kolejne gwiazdy LGBT będą skomleć o prześladowaniu, jeżeli dojdzie do procesu. W końcu jak środowisko tęczowych łamie prawo, to dlatego że musi. Jak krzywdzą dzieci, to dla ich dobra i one tak naprawdę są szczęśliwe. Jak je nakręca na zażywanie jakiś leków czy substancji, to na pewno tylko witaminy i tolerancja w pigułkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+1 / 3

Kilka postów na fejsie, ha, ha!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
0 / 0

@Maras78 Tak, kilka postów na fejsie. Waldemar Krysiak, osoba, która przez kilka tygodni zbierała materiały w tej sprawie, wrzucił część materiałów wysłanych do prokuratury na swoim profilu, opisując sprawę dla zainteresowanych. Potem dodał screeny rozmów z osobami z grupy, na której zbierał materiały, a które do niego pisały w panice, gdy sprawę ujawnił i zgłosił. I to było kilka tygodni przed tym, jak sobie rzecznik na bazie artykułu w prasie wziął temat i dodał jakies swoje histeryczne wypociny o seksedukatorach. Więc rozdziel brednie od faktów i nie bądź ignorantem jak masa innych ludzi. No chyba, że masz to gdzieś, to nie było tematu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar F18_hornet
-1 / 1

@Wojtek1291 Odkąd to screeny z Discorda są jakimkolwiek dowodem w sprawie, głąbie? Powtarzasz plotki, które nie maja żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. A sam niedorzecznik, pisi czopek, powiedział, że źródłem jego informacji był artykuł w jakiejś szmatławej prawackiej gazetce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+9 / 11

Ale pan rzecznik nie postuluje wyrzucenia księży ze szkół, mimo przypadków pedofilii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar komivoyager
+7 / 7

@LeClerc2 Takiego kierownika przenosi się do innego oddziału. Taki tam nawiązanie do zwyczajów panujących wśród katabasów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Piter093
+7 / 7

@LeClerc2
Jeśli inni kierownicy wiedzieli i pomagali tuszować, to nie dość, że wywalam, to jeszcze wsadzam do więzienia. To raz. Jeśli natomiast w tej firmie takie działania zdarzają się często i systemowo, to jest to w praktyce grupa przestępcza, więc powinna być odpowiednio potraktowana. Trzy, propagujesz podwójne standardy w skrajnej formie i starasz się zmienić temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Piter093
+6 / 8

@LeClerc2
Tak, podwójne standardy. Autor komentarza pyta, czy rzecznik jest zwolennikiem zabraniania księżom prawa do uczenia, skoro chce zabraniać seksedukatorom dlatego że gdzieś ponoć było jakieś nadużycie. Jeśli im chce zabaraniać z tego powodu to i księżom powinien. Więc rzecznik propaguje podwójne standardy, a Ty go wspierając w tej kwestii również. Jeśli w wojsku jest aż tak zła sytuacja jak twierdzisz to powinno być ono dogłębnie zreformowane. Niestety wojsko jest jednak niezbędne, więc można je tylko reformować, ale nie rozwiązać. Być może nie wiedział, być może wiedział o jakimś przypadku bliżej. Jeśli wiedział to powinien ponieść karę, jeśli nie można mu udowodnić, to nie powinien. Niemniej jednak, takie sytuacje są na tyle częste, a do tego są tuszowane to dla bezpieczeństwa dzieci należy albo zwiększyć kontrolę, albo wyrzucić księży ze szkoły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+4 / 6

@Piter093
Dziekuję! Właśnie miałem odpowiedzieć @LeClerc2, ale wyręczyłeś mnie - mniej więcej to chciałem napisać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar F18_hornet
+2 / 4

@LeClerc2 Jakiś przykład takiej sprawy? Czy to tylko kolejna miejska legenda dla ciemnego luda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar F18_hornet
+2 / 4

@LeClerc2 Miejsce księży jest w kościele a nie w szkole. Zwłaszcza księży kościoła katolickiego, wśród których jest najwięcej przypadków pedofilii w tej grupie zawodowej. To nie byłaby zbiorowa odpowiedzialność tylko przywrócenie normalności w świeckim państwie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar F18_hornet
+4 / 4

@LeClerc2 Widzisz, mądraczku, problem w tym, że ten pisi niedorzecznik po prostu z premedytacją kłamie. Nie potrafi podać żadnego konkretnego przykładu działań, o których powiedział. Zakładam zatem, że jest to wynik jego mokrego snu. Jestem pewna, że polskie dzieci bez takiego rzecznika byłyby bardziej bezpieczne. Nie groziłaby im pisia głupota i zidicenie jak u tego człowieka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0lsen
+1 / 5

@LeClerc2 głupoty opowiadasz zmanipulowany, katabski trollu. Księża są niebezpieczni, to faceci którzy swoją męskość z jakichś powodów zdecydowali się ukryć pod sukienką. Wielu z nich ma poważne problemy natury seksualnej i emocjonalnej dlatego nie powinni być dopuszczani do pracy z dziećmi. Mimo, że są też normalni księża ale ryzyko jest zbyt duże. Lepiej nie dopuścić żadnego niż wpuścić choćby kilku zwyrodnialców którzy nie pójdą siedzieć jak zwykły obywatel, ale będą się panoszyć po innych parafiach i dalej krzywdzić dzieci. Nauczyciel pedofil idzie za kratki a pedofil ksiądz idzie do innej parafii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
-2 / 2

Edukatorzy seksualni mają edukować nauczycieli, a nie uczniów. Taki drobny szczegół.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0lsen
0 / 2

@LeClerc2 ale bronisz wbrew logice czarnej mafii jak rasowy katabs. Ponadto nie odparłeś moich argumentów, dla dobra dzieci lepiej żeby czarne łapy były trzymane z daleka od nich, nawet zakładając, że większość księży jest "normalna" nie można ryzykować tragedią choćby jednego dziecka, bo księża czuja się bezkarni, gdyż grozi im jedynie zmiana parafii. Będą swój haniebny proceder kontynuować tylko gdzie indziej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0lsen
0 / 2

@LeClerc2 potrafisz czytać ze zrozumieniem? przecież już było napisane STO RAZY, że różnica między wuefistą a księdzem jest taka, że wuefista pedofil idzie za kratki a księciunio idzie do innej parafii i dalej robi to samo! Dlaczego tak skwapliwie pomijasz ten najważniejszy argument? Dlatego to księża są dużo bardziej niebezpieczni niż jakakolwiek inna grupa zawodowa. Oraz, to księża są "nienormalni" w pewnym sensie, celibat jest wynaturzeniem i różne z tego moga być problem natury seksualnej i dewiacje. Potrafisz to przyjąć do twoich zwoi mózgowych czy nie bardzo? Wuefista ma z reguły normalną rodzinę a księciunio hamuje swoje popędy co jest bardzo szkodliwe, jest to działanie wbrew natruze. Druga kwestia, nie stwierdziłam, że większość księzy jest normalna (tego nie wiemy i śmiem w to wątpić, nikt im nie robi testów wnikliwych psychologicznych choć powinno się) Podsumowując jeszcze raz żebyś zrozumiał ksiądz jest bardziej niebezpieczny niż nauczyciel, lekarz, wuefista BO: 1) hamuje biologiczną potrzebę, neguje swoją seksualność co zazwyczaj prowadzi do wynaturzeń i dewiacji 2) po czynie pedofilskim nie idzie do więzienia ale zostaje przeniesiony do innej parafii w której może dalej bezkarnie molestować dzieci. Potrafisz zanegować te argumenty katabsie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar F18_hornet
0 / 0

@LeClerc2 Interesuje mnie państwo świeckie a nie wyznaniowe. Kościół jest miejscem do głoszenia religii, a jeśli już KRK musi ją na zewnątrz głosi, niech za to płaci sam, a nie budżet państwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LegendaNinjaAssassin
+3 / 3

Skoro katole wierzą w gadające węże, to i wierzą w leki zmieniające płeć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+4 / 4

Mam nadzieję, że jedno powinniśmy, niezależnie od poglądów politycznych, od polityków żądać. To jest publicznego ujawniania wyników okresowej (powiedzmy robionej co 2 lata) oceny psychiatrycznej. Coś jak ujawnianie majątków. Wtedy rzeczywiście nie byłoby wymówki, że nie wiedziałem, na co głosowałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+3 / 3

Bo on jest z przyszłości. Takie tabletki opracowano w 2088 roku. Sam zażywałem w 2102 bo do machiny czasu dopuszczali tylko kobiety, więc aby się cofnąć do waszych czasów musiałem sobie wyhodować cycki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
+2 / 4

Oby wyszło z tego coś dobrego. Oby jak najwięcej "Kowalskich" zainteresowało się działalnością księży i katechetów, ich przygotowaniem do pracy z dziećmi, wykształceniem i gwarancją, że nie wyrządzają dzieciom krzywdy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zamora123
-1 / 3

kto jeszcze ma ochotę poza mną dorwać tego po.eba i zrobić mu z dupska JESIEŃ ŚREDIOWIECZA??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olcia483
+3 / 3

Powiem krótko i brzydko. Czy ich tam już do reszty p*jeb@ł*?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+5 / 5

JA bym się tak nie śmiał. 10 mln ludzi głosuje na obecną władzę i podejrzewam, że łyknie taką "prawde" tak jak łyknęło wszystko co w trakcie kampanii nadawał PAD. Więc to wcale nie jest tak, że on sobie mówi by się pochichrać. To jest całkiem poważne bo nie mówi tego byle kto, ale osoba, która zawodowo zajmuje się dziećmi. Więc mówi to z całą świadomością i on w to wierzy. Skoro wielu wierzy, że z bycia gejem można się wyleczyć, to równie dobrze może wierzyć w tabletki na zmianę płci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 września 2020 o 14:04

avatar kowboj
+3 / 3

Sugeruję panu rzecznikowi zmianę dilera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar F18_hornet
+3 / 3

Pisi debil!Jeśli to ma być rzecznik praw dziecka, to jednak lepiej będzie jeśli dzieci nie będą miały tak zboczonego rzecznika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Johny_J4
+1 / 5

to jest właśnie poziom Polski, problemem jest że podczas wojny wybili cała Polska elitę intelektualną i został jeb... ciemnogród w którym się męczymy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hornecik
0 / 0

XDDDDDDDD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem