Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:23

Lekcja na przyszłość - nigdy nie tarasujcie przystanku autobusowego

www.demotywatory.pl
+
300 311
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Menefe
0 / 20

@ChaserJohnDoe Cymbał? Bo dba o przestrzeganie prawa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Menefe
+9 / 21

@ChaserJohnDoe Byle błahostką nazywasz blokowanie chodnika gdzie nawet nie ma miejsca parkingowego? Fajni kierowcy, tacy bez mózgu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ChaserJohnDoe
+4 / 18

@Menefe https://www.youtube.com/watch?v=qfDJKnwsyg4
Nie no twoim zdaniem lepiej jakby ludzie co wnoszą meble stanęli transporterem kilometr dalej, bo kawałek ścieżki zajęli. BTW ten społeczniak za robienie z siebie kabla poleciał z roboty w MZK i bardzo dobrze. Ciekawe czy konfidenta ktoś zatrudni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2020 o 12:13

M Menefe
+2 / 12

@ChaserJohnDoe To jakiś budżetowy transport mebli, nie jakiś wyrafinowany. Internauci udowodnili, że oni spokojnie mogliby stanąć kilka metrów dalej bez żadnego problemu a towar na pacę przewieźć wózkiem, ale po co, lepiej niszczyć tereny nieprzeznaczone dla pojazdów w imię "Wyższej konieczności".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ChaserJohnDoe
-1 / 13

@Menefe Gdzie tam jest niszczony teren. Proszę zrobić screena i pokazać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2020 o 12:19

avatar AIkanaro
0 / 8

@ChaserJohnDoe Gdyby wszyscy przestrzegali prawa to ludziom żyło by się lepiej, ale niestety żyjemy w takim kraju gdzie każdy każdego chce wy*ebać i kończy się jak się kończy. Jeśli nie ogarniasz takiej podstawy to tylko czekać, aż Ciebie wydymają i chętnie będę zajadał się prażoną kukurydzą oglądając jak zapi*rdalasz na policję zgłosić ten fakt. Może gościa wyrzucili z pracy w MZK, za to ma teraz lepszą robotę i lepszą kasę na YT, pewnie zazdrościsz stąd tyle jadu w Tobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mooz
+1 / 5

@AIkanaro
"Gdyby wszyscy przestrzegali prawa to ludziom żyło by się lepiej"

Doprawdy?
Zorientuj się najpierw co to jest strajk włoski, to może dotrze do Ciebie co oznacza powszechne i pełne stosowanie się do przepisów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tuminure
+2 / 6

@ChaserJohnDoe Nie trzeba dodatkowego screena. Na tym, który sam podesłałeś jest widoczne jak niszczony jest chodnik na którym stoi samochód ciężarowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-1 / 5

@mooz Gdyby ludzie przestrzegali prawa to nikt nie musiał by robić czegoś takiego jak strajk włoski. Może to do Ciebie dotrze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mooz
-2 / 4

@AIkanaro
Władze mogą sobie ustanowić takie prawo jakie tylko chcą. Może to do Ciebie dotrze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mooz
-2 / 4

@AIkanaro
Mam nadzieję że nie będziesz musiał się nigdy przekonać do czego prowadzi sztywne bezduszne przestrzeganie prawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Azheal
0 / 6

@ChaserJohnDoe Zawsze mnie bawi jak się nazywa kogoś konfidentem bo zgłasza się łamanie prawa ,śmierdzi patologią na kilometry

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-1 / 5

@mooz Jeśli przestrzegam prawa to nigdy nie będę musiał się przekonać do czego prowadzi sztywne bezduszne przestrzeganie prawa. Poza tym po pierwsze prawo jest po to żeby go przestrzegać i zostało ustanowione żeby ustalić jakieś zasady współżycia w społeczeństwie DLA DOBRA wszystkich obywateli. Po drugie jak nie podoba Ci się prawo ustanawiane przez władzę to pora zacząć myśleć nad tym na kogo należy oddawać swój głos na wyborach zamiast głosować na debili. Natomiast jeśli ŚWIADOMIE decydujesz się na łamanie prawa to nie miej do innych pretensji gdy spotyka Cię za to stosowna kara, lecz do samego siebie. Ja natomiast Ci życzę byś zaczął żyć zgodnie z prawem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2020 o 15:59

avatar mooz
0 / 4

@AIkanaro
Żyj w swoim świecie iluzji, kiedyś się przekonasz o czym pisałem, zobaczysz że w niektórych przypadkach prawo działa wbrew rozsądkowi i wbrew jakiejkolwiek sprawiedliwości. Wypisujesz takie bzdury, że nawet nie mam jak ich komentować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
0 / 4

@mooz Skoro dla Ciebie prowadzenie uczciwego życia i nie łamanie prawa tylko dlatego żeby sobie "pójść" na skróty z czymś to tak dla Ciebie to będą bzdury. To ja Tobie polecam wrócić do rzeczywistości, a nie żyć w swoim wyimaginowanym świecie, w którym Tobie wolno łamać prawo, a inny muszą go przestrzegać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mooz
-1 / 3

@AIkanaro
Ale nigdzie nie pisałem o łamaniu prawa żeby iść na skróty. Napisałem o tym, że prawo jest bezduszne i ścisłe jego stosowanie bywa czasem wręcz okrutne dla ludzi, ono ich niszczy. To co proponujesz, czyli bezwzględne stosowanie się do prawa nie zważając na to czy to jest etyczne czy nie, czy jest sprawiedliwe, czy nie, to system totalitarny.
Przykro mi że nie widzisz różnicy między łamaniem prawa a nie stosowaniem go z pełną bezwzględnością w każdym możliwym przypadku. Sędziowie czasem odstępują od wymierzenia kary z powodów czysto ludzkich, kiedy widzą że ścisłe zastosowanie przewidzianej prawem kary nie ma sensu z czysto ludzkiego punktu widzenia. Dla Ciebie "dura lex sed lex".
Kończę bezsensowną dyskusję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2020 o 20:07

avatar mooz
-1 / 3

@AIkanaro
Pamiętam jak znajoma sędzia opowiadała mi o przypadku, gdy oskarżony popełnił głupi błąd, to był drobiazg, ale przypadkiem (oj, długa historia) znalazł się w takiej sytuacji, że nie było możliwości odstąpienia od wymierzenia kary ani jakiegokolwiek jej zredukowania. To było wiele lat temu, było wtedy kilka naprawdę kretyńskich bezdusznych ustaw. Za głupotę, która nie powinna wyjść poza zgłoszenie na policję (w tym momencie sprawa się wyjaśniła i w normalnych warunkach byłby jej koniec), nie powinna nawet dotrzeć do prokuratora, facet poszedł na kilka lat do więzienia. Sędzi głos się załamał, nie była przez łzy w stanie odczytać wyroku. Wszyscy na sali (łącznie z prokuratorem) zdawali sobie sprawę z tego jak chora to była sytuacja, jak kompletnie niewspółmierna kara do przewinienia, jak bezduszne było prawo.
Życzę Ci żebyś nigdy nie znalazł się w roli oskarżonego w takiej sytuacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 4

@AIkanaro zdajesz sobie sprawę że "prawa" nie przestrzegają nawet ci je stworzyli, oraz ci co je egzekwują?
Prawo nie ma służyć dobru wszystkich obywateli, tylko do kontroli baranów.
Tworzone jest przez ludzi nie mających pojęcia jak wygląda życie, bo oni żyją sobie z pasożytowania na innych. Dlatego często-gęsto przepisy są odrealnione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 2

@ChaserJohnDoe Kiedyś spotkałam faceta, który siedział przez pół dnia w samochodzie z naklejką niepełnosprawnych, zaparkowanym na miejscu (chyba) dla niepełnosprawnych, i pilnował, kto parkuje na drugim takim miejscu obok. CO ciekawe, pan ten nie wyglądał na niepełnosprawnego, w każdym razie bardzo żwawo wyskakiwał z samochodu z telefonem w ręce i pytał parkujących obok kierowców czy mają legitymację inwalidy. Dodam, iż nie jestem wcale przekonana, czy to w ogóle było miejsce dla inwalidów, ponieważ nie było tam znaku informującego o tym, ani pionowego, ani poziomego (na asfalcie), jedynie resztki zdartej niebieskiej farby na tym miejscu, co mogło sugerować równie dobrze kopertę dla dostawców lub cokolwiek innego, co kiedyś tam było, bo obecnie chyba nie ma tam nic. W każdym razie nie sposób sprawdzić, bo jak mówiłam nie ma oznakowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2020 o 22:15

avatar AIkanaro
-1 / 1

@mooz Miałeś chyba kończyć dyskusję... Mógłbyś się określić w swoich wypowiedziach na jeden punkt widzenia tzn albo perspektywę osoby zwykłego obywatela albo perspektywę osoby z obozu pilnowania przestrzegania prawa/orzekania wyroków? Bo zmieniasz co chwilę perspektywę tak by było Ci wygodnie pod to co piszesz. "...nie widzisz różnicy między łamaniem prawa a nie stosowaniem go z pełną bezwzględnością w każdym możliwym przypadku." - tutaj nawet zmieszałeś w jednym zdaniu obie perspektywy i prawie popełniłem błąd przy odpowiadaniu. Jeśli dla Ciebie jest różnica między łamaniem prawa, a nie podporządkowywaniem się w pełni przepisom prawa jest różnica to faktycznie nie mamy o czym dyskutować bo sprowadza się to do sytuacji opisanej przeze mnie powyżej czyli "chodzenia na skróty" kiedy jest to wygodne. Popraw mnie jeśli się mylę ale wydaje mi się, że prawo stosują organy państwowe takie jak policja, czy sądy. Obywatele mają prawo raczej przestrzegać niż stosować. @FenrirIbnLaAhad O tym też pisałem wyżej. Jeśli uważasz, że uchwalane prawo jest do bani to pora zacząć zastanawiać się nad tym czy dobrze oddałeś swój głos na wyborach parlamentarnych. Inaczej prawo jest tworzone przez ludzi z Twojego namaszczenia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2020 o 23:27

I ICoTyNaToPowiesz
0 / 0

@Menefe No właśnie, gdyby było miejsce parkingowe to nie blokowałby chodnika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
-3 / 31

Ktoś stanął na chwilę , może nie zdawał sobie sprawy ze coś komuś zatarasował, najwyraźniej nie chciał rozmawiać przez telefon jadąc i zjechał aby porozmawiać. Być może czekał na ważny telefon, tego nie wiemy i nie znamy kontekstu. jedno jest pewne mądrzej zjechać gdzieś i oddzwonić niż spowodować wypadek rozmawiając i jadąc i oto znalazł sie mądruś, który zrobił problem z ominięciem Mini Coopera. Ciekawe czy ten sam mądruś zrobiłby to samo gdyby nie był to starszy facet a kark w dresie. Wtedy chciałbym zobaczyć jakim jest madrusiem i jak chce przejść i krzyczy ... szybciej, szybciej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2020 o 12:02

J jotpec
+9 / 17

@Kocioo jeśli kierowca nie zdaje sobie sprawy że zablokował cały chodnik to ja nie mam pytań. Telefon to nie jest na tyle ważna sprawa, żeby przy okazji utrudnić życie dziesiątkom innych ludzi. Jak można w ogóle bronić tego typa? Puknij się w czoło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
+1 / 15

@jotpec Jak można ? Z prostego powodu, działanie kierowcy wynikało z potrzeby chwili, natomiast działanie autora wynikało ze zwykłej złośliwości i chęci poniżenia tego człowieka "bo ja jestem na prawie" i jestem silniejszy. I o ile znajduje wytłumaczenie dla działania tego kierowcy to nie znajduję wytłumaczenia dla arogancji autora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2020 o 12:38

avatar Rafix5
-1 / 3

@Kocioo to kierowca powinien sobie stanąć w miejscu, gdzie nie będzie stwarzał utrudnień, bądź zagrożenia dla pieszych. Niezależnie, czy na chwilę, czy sekundkę. Mógł stanąć na samym przystanku i zadzwonic(co w sumie też jest zabronione) pozwalajmy burakom na wszystko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
+1 / 3

@Rafix5 Najprawdopodobniej stanął tam zanim podjechał autobus. ... i jeżeli sie przyjrzysz to chwilę po tym jak otwierał drzwi autobus najwyraźniej dopiero podjeźdża na przystanek. To życie, sytuacja zmienia się dynamicznie Teraz weź to pod uwagę ze kiedy on otwierał mu drzwi autobus dopiero zbliżał się do przystanku. W tym kontekście ten, który nakręcił ten filmik wydaje się jeszcze większa pałą.
W teraz przypomnij sobie czy kiedykolwiek sytuacja nie zmusiła cię... do tego aby zjechac aby odebrać telefon, kiedy czekałeś na ważną wiadomość lub w trosce ze coś się stało. Czy kiedykolwiek nie zaparkowałeś prawidłowo i całe życie byłeś taki idealny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2020 o 17:53

7 7th_Heaven
-1 / 1

@Rafix5 Taka sytuacja sprzed paru lat: Jadę zakopianką, po bokach bariery, ruch jak skuwysyn, widzę na drugiej nitce na przystanku leżącego typa, nie wiem czy żul czy zasłabł, nie mam jak sprawdzić, bo jadę, nie ma przejazdu żeby zawrócić, nawet pasów żeby przejść, nie mam gdzie zaparkować ani jak, więc dzwonię na pogotowie i zgłaszam. Pierwsze co słyszę w słuchawce: Pani rozmawia jadąc przez telefon? mówię że mam bluethoot. Drugie pytanie: dlaczego nie udzieliła pani pomocy temu mężczyźnie? mówię, że jadę, że nie mam jak. Pani w słuchawce wyjeżdża na mnie z mordą, że mam taki obowiązek. Pytam gdzie mam się zatrzymać? na środku zakopianki? Ona do mnie, że na poboczu. Pytam jak mam się dostać na drugą nitkę, jeśli nie ma przejścia? mam wlecieć pod pędzące samochody? dopiero wtedy odpuściła. Z jednej strony rozumiem, bo każdy z nas życzyłby sobie, żeby w takiej sytuacji ktoś się pofatygował sprawdzić co z nim (mój wujek zmarł właśnie w ten sposób, że konał na ulicy a ludzie mijali go myśląc, że pijany) ale z drugiej strony życzyłabym sobie odrobiny wyobraźni i zrozumienia od ludzi, że czasem są sytuacje, że trzeba troszkę prawo nagiąć. Nie wiem jak było u tego pana z filmiku, być może to zwykły burak który nie przejmuje się niczym tylko robi co chce, ale wiem, że atakujący go samozwańczy stróż prawa nie pofatygował się zapytać o powód, dla którego kierowca stanął jak stanął, tylko od razu wyskoczył z mordą jak ostatni cham, więc jak dla mnie prezentuje niemniejsze buractwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rafix5
0 / 0

@Kocioo może i tak, ale to i tak nie zwalnia z myślenia. Masz zaparkować tak, by jak najmniej przeszkadzać, a nie bj*bąć się na środek chodnika, bo ktoś dzwoni

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rafix5
0 / 0

@7th_Heaven nie umniejszam sytuacji jaka przeżyłaś, ale tak samo jak ty byś nie stanęła na środku zakopianki tak samo gościu by zaparkował inaczej niż na środku chodnika...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-1 / 1

@Rafix5 Gdybym jechała druga nitką, zatrzymałabym się na przystanku i wyszła do typa. Widzę jednak, że większość osób tutaj skłonna byłaby mnie za to zyebać, nie pytając o powód....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
0 / 0

@Rafix5 Daj spokój kiedy parkował autobusu nie było.... bo podjeżdża po tym jak tamten otworzył drzwi... Mini Cooper.. mały samochód który nie problem ominać przy odrobinie dobrej woli.. . i zrozumienia... Bo kazdy z nas kiedys gdzies zaparkował ... bo musiał.... i nie koniecznie było to zbyt fortunne.. Ludzie zachowujecie się jakbycie byli idealni.. A autor tego filmiku ... to już patola..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wonskji
+11 / 29

Ja rozumiem, że takie tarasowanie drogi może być wkur*iające, ale zastanawia mnie jedno. Jak się ludziom chce tak strzępić? Ja po prostu skląłbym gościa pod nosem i obszedł, a nie wyjmował telefonik i nagrywał dyskusje. Czy nie mają nic do roboty, albo większych problemów, tylko dopier**lanie się do tak mało znaczącej w ludzkim życiu sytuacji jak samochód na chodniku? W ogóle tacy ludzie moim zdaniem nie robią takich rzeczy, żeby nauczyć innych, tylko robią to dla filmików, wyświetleń, lajków i atencji w Internecie, której widocznie mają za mało w realnym życiu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2020 o 12:07

R rdaneel
-3 / 5

@wonskji "Jak się ludziom chce tak strzępić" -
1. właśnie, generalnie powinien po masce z przodu.
2. właśnie dlatego mamy pisolandię

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-1 / 3

@wonskji Ja ci powiem lepiej: kiedyś dojechałam ciut za daleko na miejscu parkingowym na jednym z krakowskich osiedli, gdzie byłam u dentysty, tak, że maska samochodu zasłoniła kawałek chodnika. Wracając z wizyty znalazłam za wycieraczką wydrukowany na kolorowo elaborat o tym, jak to mój samochód zrujnował życie mieszkańcom osiedla, bo zabrał im pół metra z szerokiego na 140cm chodnika, w skutek czego pozostało im tylko 90cm, zamiast ustawowego metra. Dodam, iż chodnik ten kończył się 2m od mojego samochodu, na murku oporowym od wjazdu do garażu podziemnego.
Pomyśl, że komuś się z tego powodu chciało iść do mieszkania, pisać (łącznie z wklejaniem obrazków, bo ten wydruk był przyozdobiony memami ze smutnymi szczeniaczkami), drukować, oraz wracać na parking. Zapewne fotka z tego przedsięwzięcia również powstała i może nawet krążyła gdzieś wśród smutnych grup lokalnych szeryfów na FB.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piernikTheBest
+2 / 8

Oczywiscie kierowca zle stanal i tu nie ma dyskusji, ale wydaje mi sie ze samochod mozna bylo obejsc z tylu. Na filmiku nie widac ile miejca jest z przodu i z tylu - pewnie celowo nie pokazano dla wiekszej dramatugii. Koles zrobil troche naciagana tragedie, bo jak by mu sie spieszylo to by spokojnie na autobus zdazyl.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jotpec
0 / 4

@piernikTheBest to chyba jest oczywiste, że wcale mu się na ten autobus nie śpieszyło. Po prostu chciał pokazać buraka, duh! Może i kręcił aferę z powodu takiej głupotki, ale jeśli wszyscy będziemy wszystko olewać, to takie buraki zatrują nam życie do reszty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rafix5
0 / 2

@piernikTheBest oczywiście mógł jeszcze pokornie się ukłonić i podziękować, że zatarasował przejście. Równie dobrze mógł go obejść robiąc zdjęcia i wysyłając na SM, w celu mandatowym. Pozwalajmy burakom na sianie buractwo, a będzie się nam żyło lepiej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+2 / 2

@jotpec nom, nakręcił jak jeden burak zwraca uwagę drugiemu :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
0 / 6

Debil zatarasuje chodnik i oczywiście qrwami rzuca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar idj95
+1 / 1

Chyba aż tak bardzo nie zależało mu na zdążeniu na ten autobus.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rafix5
-1 / 1

Trzeba było mu otworzyć wszystkie drzwi i bagażnik, następnie przejść po masce/dachu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jasin44
+3 / 3

Oczywiście kierowca nie powinien się w ten sposób zachowywać ale autor filmiku to piesza wersja szeryfa drogowego. A na kursiep prawa jazdy uczono mnie, że jeżeli widzę kierowcę łamiącego przepisy to moim obowiązkiem jest założenie, że ma do tego prawo (bo np. wiezie ranną osobę do szpitala). Gdybym ja jechał samochodem i coś by mi się przytrafiło, np. zawał to próbował bym zrobić taki manewr aby nie zagrażając nikomu zwrócić na siebie uwagę. Czyli na przykład wjeżdżając na chodnik. Fajnie byłoby gdyby w takiej sytuacji jakiś przechodzień otworzył drzwi i zapytał czy wszystko w porządku, a nie wpadał z ryjem że blokuję chodnik. I dopiero po takim upewnieniu się ewentualnie zwrócił uwagę, że tak się nie powinno robić lub wezwać policję. Trochę życzliwości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jasin44
0 / 0

A jak już chcecie być cwaniakami i robić takie rzeczy to najpierw zapytajcie czy wszystko wporządku i czy potrzebna jest pomoc, a dopiero potem opier...jcie. Bo może się okazać, że kierowca będzie jeszcze większym cwaniakiem i zadzwoni po karetkę i powie, że zasłabł i zjechał na chodnik żeby wezwać pomoc. I taka będzie jego wersja. Jak myślicie, kto wtedy będzie miał problem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trimaran007
+1 / 1

Prawo prawem... ale ludziom najbardziej jest brak zwykłej ludzkiej życzliwości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hajna89
-1 / 1

standardowo yo yno na chwile. Chwila jeden potem drugi i sztyjc kieryś bruździ a najlepsi som ci przy domkach co mają wjazd na podwórko przez chodnik stowajom na wjeździe jak na podjeździe i chodnikiem przejść nie idzie a podjazd nie jest od parkowania po holere wam te podwórka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Innoame
0 / 0

Jak dla mnie nagrywający to zwykły pajac, który nagrał głupawy filmik dla lajków w internecie. Spokojnie mógł w tym czasie obejść ten samochód, chociaż zapewne to nie był nawet jego autobus. Nie znoszę tego typu legalistów. Kto wie, dlaczego gość na chwilę stanął, może musiał odebrać ważny telefon? Porażka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
0 / 0

Powinien być jakiś oddział policji gdzie można by zrobić zdjęcie takiemu czy filmik krótki i wysłać do nic a oni zdalnie wlepią mandat. Pajace by się nauczyły nie zastawiać przystanków, bram itp. Bo jak się ktoś wywali dlatego że autobus źle podjechał to będzie wina kierowcy autobusu, bo oczywiście pajac od razu ucieknie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem