Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
785 818
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+5 / 9

Aniu jak zawsze są dwie strony medalu są lekarze na pierwszej linii frontu narażając siebie i swoje rodziny i są lekarze zobligowani procedurami udzielający teleporad na ból w klatce piersiowej lub głowy paracetamol, po czym pacjent dostaje zawału lub udaru i ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antykaczka
+8 / 8

I pacjent też nie pomaga ;)
A w ogóle to po co on tam jest?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pantharhei
+5 / 5

Jak w Monty Pythonie, rodząca pacjentka pyta się lekarza, "a ja co mam robić ?", a lekarz na to " nic, nie ma pani kwalifikacji.".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maxim1984
+10 / 12

co jak co, ale zdjęcie kultowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cjan
+6 / 8

@Maxim1984 zgadza się zdjęcie kultowe, ale obejrzy je taki pisior sasin albo jeszcze gorzej taki karczewski i będzie a nie mówiłem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mustermann
+5 / 5

Zbigniew Religa... miał chłop energię. Personalnie podobno katastrofa i trudny do zaakceptowania, ale niewielu jest takich lekarzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Slawawa
+2 / 2

ale chociaż jabłka każe w..rdalać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mam2koty
0 / 2

Popadanie ze skrajności w skrajność. Co chcesz tym demotem pokazać? Że wszyscy lekarze pracują na 100 i więcej %, tylko głupi naród tego nie rozumie? Jeden Religa nie zmieni postrzegania lekarzy POZ, którzy aktualnie mają w doopie pacjentów i nie przyjmują, bo boją się zarażenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cogito_Poli
-1 / 1

@mam2koty A może Sasin i koledzy z partii rządzącej najpierw uderzyliby się we własne piersi, a nie szukali winnych trudnej sytuacji wszędzie dookoła. Na dodatki do pensji za walkę z covid przewidziano 31 mln złotych, Sasin przepuścił ponad dwa razy tyle. Średnia wieku lekarza w Polsce - 52 lata, czyli wiek, kiedy ma się co najmniej jedną z chorób współistniejących. Dodajmy do tego lekarki w ciąży i wychodzi nam, że ponad połowa lekarzy ma podstawy zdrowotne, żeby nie stykać się z pacjentami z covidem. Dodatkowo kazano lekarzom i pielęgniarkom wybrać jedno miejsce pracy, czyli nie mogą dorabiać - zarabiają mniej niż wcześniej. No i jeszcze posłanka jedynie słusznej partii rzuciła kiedyś:"Niech jadą." I po tym wszystkim ty się dziwisz, że nie wszyscy się chcą bawić w doktora Judyma?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MRUKASIA
+2 / 2

Akurat te zdjęcie jest historyczne i mało wynosi w obecny stan służby zdrowia. Na zdjęciu jest Z. Religa który właśnie zakończył pierwszy w Polsce (nie jestem pewna czy pierwszy w Europie ) przeszczep serca. Operacja trwała kilkadziesiąt godzin, a zdjęcie zostało uwiecznione kiedy doktor po skończonej operacji odpoczywał z internistą czuwając nad pacjentem.
A co do służby zdrowia to podpinając często (oczywiście nie wszystkie ) klępy i buców w przychodni. Którzy tylko czekają żeby zakończyć pracę i przyjmować prywatnie to jest wręcz obraźliwe w stosunku do tego zdjęcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Marcelka55
0 / 0

zdjęcie w jakości 4k ultra hd widzę xdddd na przyszłość jak coś - xlpics.com proste narzędzie do powiększania zdjęć, używam do insta ale jak widzę tą pikselozę to aż grzech nie polecić serio

Odpowiedz Komentuj obrazkiem