Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
616 669
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MoroCFC
+5 / 19

je@lem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tkacziluzji
+10 / 28

@MoroCFC Czemu. To przecież prawda. Tyle że jak przełożony każe pilnować Nowogrodzkiej, lub manifestacji - to policjant musi bo to rozkaz. Nawet jak prywatnie myśli że robi źle.
Niestety takie sytuacje prowadzą prostą drogą do Rewolucji - i coś mi się zdaje że to już niedługo. A sądząc po zacietrzewieniu obu stron to może być krwawo :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vonhenryrejluka
+3 / 11

@tkacziluzji Naprawdę uważasz że policjant nie ma ucieczki przed rozkazami które są mu nie po drodze z własnym sumieniem? tak się tłumaczyli ci którzy strzelali do ludzi na pomorzu i śląsku. Zawsze masz wyjście , tylko zależy jak bardzo nie zgadzasz się z tym co każą ci robić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+2 / 4

@polski_niewolnik
jakos nie przypominam sobie zeby solidarnosc obalajaca komune byla uzbrojona po zeby
druga sprawam czy rozbrojenie polakow wynika z tego ze sa jakies straszne restrykcje zwiazane z posiadaniem broni, czy z tego powodu ze wiekszosc polakow bronii nie potrzebuje i sie o nia nie stara
trzecia sprawa, zaczynajac rewoluucje z ta bronia powinienes pamietac, ze idziesz przeciwko wladzy ktora ma pod soba wojsko ktore jest znacznie lepiej wyposarzone i wyszkolone od ciebie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jorn
0 / 6

@tkacziluzji
Już kiedyś byli tacy, co tylko wykonywali rozkazy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polski_niewolnik
+1 / 3

@mieteknapletek Pierwsza sprawa, druga sprawa itd. Nie no dobra, nie będę już się dowalał do pisowni i błędów ortograficznych.
Solidarność obaliła komunę powiadasz? Jedyne co obaliły solidaruchy to kilka flaszek w magdalence razem z tzw. "komuchami". O konieczności powszechnego dostępu do broni i zagrożeniach związanych z jego brakiem było już tutaj tyle dyskusji, że naprawdę nie chce mi się zaczynać nowej.
Zresztą według ciebie Polacy broni nie potrzebują bo mamy przecież świetne wyposażone i wyszkolone wojsko które cię obroni :)

P.S Poczytaj sobie w necie ile sztuk amunicji wystrzeliwuje tygodniowo na ćwiczeniach polski żołnierz, a ile jankeski żołnierz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
0 / 0

@polski_niewolnik
gdyby solidarnosc nie byla liczaca sie sila, to by rzad nie zaprosil jej przedstawicieli na "flaszke"
o koniecznosci posiadania broni faktycznie bylo wiele dyskusji, wiekszosci argumentacja zwolennikow jej posiadania sprowadzala sie do obrony przed regularna armia ktora nas zaatakuje (jak ktos mysli ze z pistoletem ma szanse przeciwko wyszkolinemy wojsku, to radze przestac grac w strzelanki), ewentualnie do wykorzystania jako argument podczas antyrzadowych manifestacji

czy wojsko nas obroni? nie, ale czy sadzisz ze ty z pistoletem dasz rade? w wojsku nie chodzi tylko o to ile sie tej amunicji wystrzela ale o celnosc taktyke i wyszkolenie
kilkanascie lat temu slyszalem historie o tym jak to sobie airsoftowcy mitomani zrobili strzelanke z zolnierzami i nawet sie nie zorientowali kiedy te niewytrenowane nic nie potrafiace trepy wystrzelaly ich jak kaczki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
+1 / 1

@Vonhenryrejluka policjant ma przestrzegać prawa, a nie własnych poglądów. Jak będzie szedł marsz ONR/LGBT, czy czegoś tam innego to część policji ma iść na L4 bo się z nimi zgadza? Są w mundurze i ich poglądy nie mają znaczenia. Poglądy mogą wyrażać w czasie prywatnym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+10 / 22

Szumowski powinien napisać:
Ludzie psioczą, że źle rządzimy, ale jak trzeba obostrzenia wprowadzić, to my to dla nich robimy! zamawianie respiratorów to tylko promil naszej pracy - jeśli ktoś nas przez pryzmat tego niepowodzenia ocenia, to może czas dać ludziom umrzeć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C carramia
+5 / 27

Policjo Polska,

takie heroiczne czyny są także dziełem przypadkowych obywateli, którzy spełniają je w poczuciu własnej powinności. Różnica polega na tym, że jeśli taki przypadkowy bohater lubi wycinać konfetti to jest jego prywatna sprawa, natomiast jeśli wycinanie konfetti robią policjanci na służbie to jest już idiotyzm. Poza tym - jeśli robicie teraz wielką łaskę przyjeżdżając do kolizji (mimo, że za to wam płacą) to nie dziwcie, że macie nadszarpniętą opinię...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+9 / 29

No tak, jak złapie się pijanego tirowca, to też się będzie tłumaczył, że "kto wam towar przywiezie do sklepu"? Jak robicie to co do was należy, to po prostu wykonujecie obowiązki jakich się podjęliście. Jak pałujecie i gazujecie kobiety w słusznym proteście, poszczuci przez psychopatyczny rząd to już nie służycie społeczeństwu. Policjanci na Ukrainie pewnie tłumaczą się tak samo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+23 / 59

To po co robicie z siebie reżimowe ZOMO i zastraszacie ludzi , Po co polujecie jak zbójcy na gościńcach z fotoradarem tak jak kiedyś straż miejska by dorobić sobie premię do pensji i wyrobić limity komendanta . Po co mandaty za maseczki skoro przepis dotyczy tylko osób chorych , na kwarantannie i podejrzanych o chorobę (mających objawy). a nie wszystkich obywateli. Po co pokaz siły w pstaci patroli z ŻW .

Dla mnie jesteście gnidami a nie policjantami bo niczym w jakości pracy się ni rużnicie od komunistycznej milicji. Własne procedury i prawo macie w D o czym się ostatnio przekonałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zawisza86
-2 / 12

@killerxcartoon w pełni się zgadzam. A oni otrzeźwieją jak im i ich rodzinom w sklepie odmówią obsługi i gdziekolwiek się nie zjawią ludzie będą nimi gardzić :w granicach prawa: ciekawe czy im będzie miło jak będą musieli jechać do sąsiedniej miejscowości by kupić bułki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ObywatelWszechswiata
+3 / 9

@killerxcartoon Taką mają pracę. Zrozum to, mają rodziny do wykarmienia. Spróbuj spojrzeć na drugiego człowieka jak na brata, on też chce żyć i być szczęśliwy.
Szanujmy się i miłujmy. Dosyć już podziałów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kriseq1970
0 / 12

@ObywatelWszechswiata ci co w pięciu kopali chłopaka w Gdańsku też robili to, bo "taką mają pracę", ci co pryskali kobietom w twarz gazem pieprzowym też, ci co w radiowozie tłukli mężczyznę w Warszawie też mieli tylko taką pracę? To nigdy nie będzie mój brat, nigdy czegoś takiego nie będę szanował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 5

@ObywatelWszechswiata

Każda tyrania miała ludzi w mundurach jacy swoją arogancje brutalność i pogardę wobec tych jacy jej się nie podporządkowywali albo przez władzą zostali wskazani jako cel zawsze tłumaczyli potem JA TYLKO WYKONYWAŁEM ROZKAZY.

Nie są moim bratam, są psubratem i oprawcą oraz moim śmiertelnym wrogiem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 października 2020 o 11:12

avatar ObywatelWszechswiata
-1 / 3

@kriseq1970 Przykre, ale prawdziwe. Opamiętajmy się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Azheal
-2 / 10

@kriseq1970 Nie znam wszystkich sytuacji ale tym kobietom to bym jeszcze z pały walnął bo najpierw rzucały kamieniami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kriseq1970
0 / 8

@Azheal za dużo TVPis... byłbyś na miejscu, to wiedziałbyś, że kamienie poleciały w odpowiedzi na gaz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grescio
-5 / 5

@kriseq1970 A ci co kopali po twarzach na marszu 11 Listopada? Czy ci to byli dobrzy, bo kopali "faszystów" z polskimi flagami? Wtedy wszystkie środowiska, które dzisiaj najgłośniej protestują bardzo się cieszyły i ubliżały. TVPO też taką narrację wtedy prowadziło. Jak tu po 9 latach wszystko się zmieniło o 180 stopni...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kriseq1970
0 / 4

@grescio co to za odpowiedź? Kiedyś bili to teraz też mogą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tema_lina
-2 / 4

@Azheal Widziałeś, że kobiety rzucały, a nie pisi prowokatorzy? I kto zaczął ekslalację? Też kobiety? Mniej kur wizji zalecam, wtedy może przejrzysz na oczy pisią zgnilizną zatrute.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tema_lina
-1 / 1

@grescio No patrz, ktoś kradnie to i ty możesz? Ktoś, kto używa takich argumentów prezentuje moralność ameby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grescio
+1 / 1

@kriseq1970 Nie, dlaczego tak uważasz? Stwierdziłem tylko fakt, że dzisiaj środowiska lewackie bardzo krzyczą o agresji policji (na podstawie popryskania gazem kilku osób, nie wiem czy słusznie bo tam nie byłem i nie oceniam), ale 9 lat temu bardzo cieszyły się jak policja pacyfikowała marsz niepodległości ze słynnym kopaniem po głowach przypadkowych uczestników o licznych prowokacjach już nie wspominając. Wtedy feministki nie krzyczały, że odbiera się wolność ludziom itd. tylko z radością zachęcały do bicia patriotów. Nie popieram żadnej agresji w żadną stronę tylko piszę o hipokryzji pewnych środowisk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kriseq1970
-1 / 1

@grescio to jasne, że jeśli kopali po twarzach przypadkowych przechodniów to też niedobrze. Tylko co to zmienia w dzisiejszej sytuacji? Że wtedy zachowywali się jak ZOMO to teraz też mogą? Bo nie rozumiem po co ten wtręt. Jeśli wtedy ktoś się cieszył to teraz można go kopać? Po kolejnej zmianie władzy znowu będzie można kopać tych co się cieszą teraz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grescio
0 / 2

@kriseq1970 Podaj mi proszę w którym miejscu napisałem, że można kogoś kopać i zachowywać się jak ZOMO, bo chyba nie mogę tego znaleźć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
+1 / 1

@killerxcartoon
1. Policja ustawia się z fotoradarem tam gdzie społeczeństwo sobie życzy. Krajowa mapa zagrożeń się kłania.
2. Co do maseczek, sądy są innego zdania. Ale rozumiem że przedstawisz mi zaraz dyplom z prawa konstytucyjnego.
3. Czym się różni żołnierz żw od policjanta? Nawet pistolety mają te same xD. Jak boisz się zielonego to może idź do psychologa.

@zawisza86 art 135 kodeksu wykroczeń. Dziękuję dobranoc.

@kriseq1970 jakby ludzie w Warszawie nie atakowali kordonów policji to by gazem nie dostali. Chcesz filmiki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
+17 / 25

A pro po złodzieja to ja mam przynajmniej 3 sytuacje z życia, że mieliście wy*ebane jaja. Czasami nawet złapanie na gorącym uczynku do was nie przemawia. Obywatel sam musi przedstawić dowody, by niebieskie dupska coś z łaski zrobiły. Co robicie najchętniej to wlepianie obywatelom, którzy nic specjalnie złego ani uciążliwego nie robią jak np. wypicie jednego piwa w parku, przekroczenie prędkści o 21 km/h czy łapanie pieszych na czerwonym gdzie nic nie jedzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 października 2020 o 23:54

K Kamikadze10001
-2 / 10

@jeykey1543 albo przywalenie się za przechodzenie w miejscu gdzie nie ma przejścia między samochodami stojącymi na czerwonym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
+2 / 4

@Kamikadze10001 akurat to mi się wydaje głupim rozwiązaniem. Światlo się zmieni i co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
0 / 2

@jeykey1543
przekroczenie predkosci o 21km/h to nie jest dobrym przykladem, bo jezeli jest to na jakiejs drodze na terenie zabudowanym gdzie ludzie moga przechodzic przez jezdnie, to dosc znacznie wydluza droge hamowania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
+1 / 1

@mieteknapletek raczej chodziło mi o ekspresówki czy właśnie taki teren zabudowany, że stoją dwa domki obok siebie i byś nawet nie spodziewał się, że teren zabudowany tam jest. Albo np. miejsca gdzie od wiek wieków było ograniczenie do 70, a tydzień temu postawiono znak 50.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konrad364
+8 / 16

więc nie warto się interesować o co chodziło protestującym. Ważne żeby przeczytać to "policyjne usprawiedliwienie" i nie przestać kochać policji po tym jak gazowała niewinnych ludzi za to że pokojowo wyszli zaprotestować. Nieważne że policja pacyfikuje legalne protesty, a kraj staje się coraz bardziej totalitarny. Ważne że TV już wam wszystko wytłumaczyła, więc wiecie już jakie macie zdanie na ten temat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
+1 / 1

@konrad364 1 protesty są nielegalne
2 ludzie złamali całkiem sporo przepisów
3. To ludzie zaatakowali stojąca policję a nie na odwrót.
4. Obecnie wszystko jest zgodne z prawem. Jeśli uważasz inaczej to to uzasadnij

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mako200
+4 / 14

Byliście jesteście i będziecie najgorszą i najbardziej zenujacą formacja tego kraju zawsze będę na was pluł wstawiacie mandaty bez podstawy prawnej o maski a sądy sobie nimi dupe podcieraja od wasza służba Wielka jesteście jak szczury na usługach władzy zabezpieczacie zgromadzenia ok a dom kaczora morawieckiego to po co kordonem chronicie? Byłem na strajku widziałem co robicie pisać każdy potrafi gorzej jak już się tam jest i widać co robicie albo gazem pryskacie w kobiety które skandują... A nic wam nie zrobiły też mam nagranie zonowcy jeb...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
-1 / 5

Jak ci zgwałcą dzieciaka albo zonę, ukradną rower, zarysują auto, lub ci przestawią twarz, to qrv nie dzwoń na policję. Znajdź sobie kolesiow z bramy, postaw im flaszkę i bedzie git.
Ale nie, ty zadzwonisz po policję, Policja pałowała za czasów PO, teraz pałuje w imieniu PiS. Więc zamknij mordę, przestań narzekać i słuchaj się policjanta.jak on ci powie ze masz założyć kondona, to masz qrv go założyc. A jak ci sięnie podoba to wypiepapier na Syberię. Tam nikt nic nie będzie ci kazał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nexpron
+3 / 5

@bajk4 Powiem z doświadczenia: zadzwonisz na policję, to po 7 dniach sprawa umorzona z powodu niewykrycia sprawcy; nawet, jak już nie będą mogli tego ominąć, bo sprawca jest i sprawa pójdzie do sądu, to sąd go nie skaże. A w międzyczasie jeszcze parę razy się w mordę dostanie i trzeba będzie się przeprowadzić.

Dlatego preferuję drugi sposób. Koledzy i jazda. Nie ma potrzeby spisywania protokołów, sądów, nerwów. Jest tylko: wyp_erdalasz z gminy / miasta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jorn
-2 / 4

@bajk4
Kłamiesz, pisowska gnido!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
0 / 0

@john Wszedzie, gdy tylko ktoś kogoś ma obrazic to wyzywa od PO lub PiS. Nie trafiłeś. Nie jestem za ŻADNĄ partią, chociaż, termin szachowy to "remis ze wskazaniem na....". Więc u mnie jrst remis, ze wskazaniem na PO. Tobie juz totalnie odbilo, nazywając mnie KŁAMCA, a wystarczy zajrzeć głębiej do internetu i zweryfikować moje slowa. Ale dla ciebie prosciej jest, metoda IDIOTY nazywac kogos kłamcą. Po drugie, twoje przemyslenie zawarte w TRZECH slowach, nie przekłada sie na twoje wyksztalcenie szkolne. Więc, albo szkola jeszcze sie nie skończyła, albo edukacja nie przyniosła oczekiwanych efektów. Majac to na uwadze, nie przyjmuję twojej wypowiedzi. NARA! Gnido!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
0 / 0

@nexpron. Zgadzam sie z tym rozumowaniem. Nie mniej, wsrod policjantow, jak w kazdej grupie, znajda się ludzie mniej lub bardziej pomocni.

Z kolegami? Cóż. Koledzy są w pprzo, gdy mają w tym interes. Nue będziesz potrzebny, spiszą cię na straty.
Sa sprawy, ktore zalatwia się samemu (również z własnego doświadczenia, koles ukradł mi rower....tak z nim załatwilem ze nic więcej mi nie zginęło ) ale są sytuacje, gdzie MUSISZ zawiadomić policję.

Wole zalatwić to po swojemu, ale z zasady, ruszysz gówno będzie smierdziało i często nie ma w co lać. Szczyl ma nascie lat i sylwetkę więźnia z obozu koncetracyjnego.
Ale w tym co napisałeś ...jest sens.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
0 / 0

@nexpron. Zgadzam sie z tym rozumowaniem. Nie mniej, wsrod policjantow, jak w kazdej grupie, znajda się ludzie mniej lub bardziej pomocni.

Z kolegami? Cóż. Koledzy są w pprzo, gdy mają w tym interes. Nue będziesz potrzebny, spiszą cię na straty.
Sa sprawy, ktore zalatwia się samemu (również z własnego doświadczenia, koles ukradł mi rower....tak z nim załatwilem ze nic więcej mi nie zginęło ) ale są sytuacje, gdzie MUSISZ zawiadomić policję.

Wole zalatwić to po swojemu, ale z zasady, ruszysz gówno będzie smierdziało i często nie ma w co lać. Szczyl ma nascie lat i sylwetkę więźnia z obozu koncetracyjnego.
Ale w tym co napisałeś ...jest sens.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
0 / 0

@John Heloł gnido lewicowo-prawicowa. Opowiadasz się za lewicą czy prawicą. Każda z tychze zostawi cię bez środków do życia. Jestes tylko płacącym podatki...i idiotą jesli tego z rana nikt nie powiedział.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
+1 / 1

@Mako200 1 sądy skazują 99% ludzi, którzy poszli do sądu.

2. Otoczono dom WICEPREMIERA i PREMIERA. Przed agresywnym tłumem.

3. Gdyby tłum nie napierał na kordon to by gazem nie dostał. Gaz nie ma 100 metrów zasięgu. Tylko 5. Chcesz filmiki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mako200
-1 / 1

Nigdy nie dzwonie bo jak mi ku... a obrobili dom to dostałem po 2 miesiącach że nie wykryto sprawców jak syna pobili to na kamerach było na grane no ale z powodu słabej jakości nie rozpoznano sprawców oprócz palowania i wlepiania mandatów nic nie robią więc skończ te swoje żałosne wywody lamusie jak taki jesteś wierny tej bandzie baranów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mako200
0 / 0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
-2 / 8

Niestety, więcej z wami problemu niż z bandytami...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
+5 / 9

Ooo, refleksja? Było bronić kolegów 60 plus, wdowy po nich, gdy za pracę przed '89 odbierano im środki do życia. Pozwoliliście na proceder to jest.

Było dawać takim jak godek mandat za brak maseczki, łłapać tych co bili, ale mieli transparenty miłe władzy.

I tak gwoli informacji- nikt nie pluje na policjantów, którzy akurat się rzucają się w toń morską czy znajdują zlodzieja rowera (aczkolwiek moich dwóch nie znaleźliście...). Teraz chyba coś innego się dzieje. Więcej pokory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+6 / 10

Hahaha, dobry żart napisała komenda... Świetny, serio się uśmiałem...

Policja w Polsce wyspecjalizowała się w gnębieniu największych drobiazgów, jednocześnie sama boi się kryminalistów. Nie łapią dilerów narkotyków, gwałcicieli, morderców. Przeszedłeś nie na pasach, pijesz alkohol w parku, przekroczyłeś prędkość o 20km/h - policja wali do ciebie na sygnale.
Przekraczasz prędkość o 200km/h, zabiłeś kogoś, zgwałciłeś - ee tam, złapiemy przy okazji...
Brawo policja...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Airak
-2 / 10

od kiedy pokojowo rzuca się kamieniami i butelkami?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kriseq1970
+1 / 5

@Airak byłeś? Widziałeś? To pewnie wiesz, że to była odpowiedź na spryskanie kobiet skandujących niewygodne hasła gazem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M minik9914
+2 / 4

A gaz był odpowiedzią na? Czyżby nie na organizację zgromadzenia które za zakazane, i brak reakcji na polecenie zakończenia go? Rozumiem że mieli klęknąć i błagać was byście w obecnych czasach nie zaostrzali jeszce bardziej sytuacji epidemiologicznej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vonhenryrejluka
+5 / 9

Przyjedzie do kolizji- po 4 godzinach.
Przyjedzie do awantury domowej - i stwierdzi że nic nie może zrobić.
Przyjedzie uciszyć sąsiadów- no to może zrobią ale chyba jeżeli nie latają meble to marne szanse na interwencję.
Po złapanego złodzieja przyjadą bo ktoś odwala robotę a im staty rosną.

Przestańcie pie.,.,lić jacy to jesteście zarobieni, walicie w pręta i jedyne do czego macie dryg to wystawianie mandatów i sterczenie pod domem Kaczyńskiego, zapomniałem jeszcze o wysyłaniu zawiadomień o umorzeniu postępowania, jesteście daremni, nawet SM was wyprzedziła jeżeli chodzi o postrzeganie przez społeczeństwo, zawsze byliście leniami którzy tylko patrzą jakby tu ściemnić że coś mu się stało na służbie i spi.,.,ć na L4 kilku miesięczne a potem psycholog bo macie niby PTSD, śmieszni jesteście i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
+5 / 5

Ja cały czas mam wrażenie że policji nie ma na ulicach w moim mieście. Jak widzę patrol to mu zdjęcie na pamiątkę robię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G graffi1
+4 / 6

Co to za głupota napisana przez smerfy. 4 godziny czekałem dzwoniac co 30min. aż przyjadą do bezdomnego leżącego na drewnianej klatce i palącego pety a w miedzy czasie zasypiającego. Dopiero groźba wprowadzenia się do mieszkania takiego stróża bezprawia, po spaleniu się kamienicy, spowodowała że ktoś ruszył leniwą policyjną dupę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lutoch
-1 / 1

wytrzyj gile spod nosa a potem zastanów się nad sobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jankowskijan
+3 / 5

Przeczytałem i łzy wzruszenia zalały mi oczy. Tekst jak z TVP.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar theplaguedoctor
-2 / 4

Panowie policjanci! Zdejmijcie te durne furażerki, bo wyglądacie jak ruscy partyzanci, pobierzcie z magazynu tarcze, kaski, „90-ki” i... do dzieła. Ordnung muss sein!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sebol1992
+3 / 3

Policja sama sobie przeczy wydając taki komunikat. Heh, z niego wynika że przecież przyjadą złapać przestępców podczas gdy rękami i nogami stoją murem za nimi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Clip180
+1 / 3

Bardzo trafna wypowiedz, ale zastanowcie sie komu przysiegaliscie sluzyc i jaki jest was kregosup moralny.

Moje pytanie Jak mozna bylo ochraniac dom kaczynskiego skoro za czym powrocil do polityki byl normalnym obywatelem. ? Czy kazdy Kowalski ma takie prawo?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yoyo2123
+4 / 6

Cóż, współczuję policjantom i nie chce by tak było.... Ale prawda jest taka, że skutecznie na to zapracowali gdy:
- na placu od rządzących masek nie egzekwowali a rowerzystę zatrzymali
- gdy prawa nie znali choć strzec go przysięgali
- gdy wczoraj nie reagowali na "żołnierzy chrystusa" stosujących przemoc

Ja wiem, że rozkazy, że też mają rodziny ale przez bierność policjantów na dole i hipokryzję tych u góry ta formacja ma coraz gorszy PR i źle się to skończy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fumanchu
-1 / 5

To czemu ich nie pałujecie jak we Francji żółte kamizelki. Dlaczego nie widzę na protestach armatek wodnych i gaz też jakoś oszczędzają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 2

@Fumanchu spoko, kwestia czasu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xagor
+1 / 5

Jakby nie było policji to ludzie by już dawno porządek zrobili, a tak to chronią dupska polityków i nic nie można zrobić. Jak rząd zagwiżdże to pieski biegną posłusznie wykonywać polecenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rroar
+2 / 6

"Przyjedzie po złodzieja, którego złapała ochrona w sklepie".

Prawdziwy bohater. Medal i premia się należy za narażenie życia i zdrowia. W normalnych kraju po takiego złapanego złodzieja przez emerytów z ochrony komandosów się wysyła, ale polska policja dzielna jest jak pan Janusz na rencie. Jak już ktoś złapie złodzieja to po niego pojedzie bez wsparcia czołgów i artylerii.

Potrafimy też:
- zgarnąć z ulicy randomowego kolesia i kibelku zaaplikować mu całą baterie z paralizatora w jaja
- wymusić zeznania na intelektualnie sprawnym inaczej i zafundować mu kilkanaście lat w pierdlu
- pałować pokojowe demonstracje
- wystawiać mandaty pod byle pretekstem, tłumacząc, że takie są przepisy - jak się skończyła sprawa emerytki, którą patrol przechwycił na siedzeniu na ławce w parku?
- za to jak na jest wygodnie to przepisy mamy w dupie i będziemy trzymać na komisariatach ludzi bez żadnego trybu: "jestem zatrzymany? nie. mogę wyjść? nie."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Livanir
+1 / 3

To jest to co nie lubie w protestujących- to nie wina policjanta, że musi tam stać, jeśli tylko stoi lub tarasuje przejście, to po cholerę się na nim wyżywać?
Czemu plujecie na tego policjanta? To on wam dał mandat za maseczkę? Na pewno ten? Co złego w tym, ze pilnuje by nie przekroczono prędkości? Jego praca, a czemu ty nie zgłosiłeś petycji by zmienić limity w tym miejscu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Albijon
-1 / 1

Wreszcie... Po tylu latach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qutas
+2 / 2

Generalnie jestem milym i dowcipnym człowiekem ale jak się wku.... e to klnę i bije kogo popadnie. Ale to tylko ulamek tego co robie, wiec proszę nie oceniajcie mnie tak surowo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
+1 / 3

ciekawe czy podobne hasła propagowało zomo i milicja. bo zaczynacie się zachowywać podobnie...tamci też nas "bronili". ciekawe jakie były podstawy prawne kordonu który chronił dom kaczyńskiego? w tym czasie ulice na pewno były pozbawione waszej "ochrony". stajecie się pałkarzami reżimu...a to nie jest dobra droga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G good_man
0 / 2

nasza policja nie jest już nasza!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niobe66
+1 / 3

Policja jest grupą opresyjna... jest narzędziem władzy, służy do tepienia buntu dlatego właśnie dostaje kamieniami czy koktajlami Molotowa. od pomagania jest straż pożarna i ona lomotu jakoś NIGDY nie dostaje... przypadek???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krickin
+1 / 1

"Policjant nie odmówi im pomocy" Heh to policja pomaga obywatelom... nieźle wyprali mózgi policjantom jeżeli twierdzą że jakiekolwiek ich działania przynoszą korzyśc narodowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hajna89
+1 / 1

to się chować do komisariatów my mamy z kimś do pogadania zajmie nam to niecały tydzień

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tema_lina
0 / 0

Mówimy o kulsonach z neo ZOMO, tępych, bezmózgich pałkarzy, którzy niczym innym w milicji się nie zajmują, nie kłamcie , ku....sy. I koniecznie powróćcie do starej nazwy. Nie zasługujecie na miano policji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J johndoe_
0 / 0

Niezła manipulacja biorąc pod uwagę fakt, że to policja gorliwie pilnuje aby Polacy byli rozbrojeni i nie mogli bronić się sami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Michal396
0 / 0

Obrabowali mi samochod 2 razy, nic nie zrobili.
Mialem kolizje 3 godziny na nich czekalem w mrozie ze skasowanym samochdem.
Ostatnie wydarzenia polazaly ze nie reaguja nawet Jak cos sie dzieje obok nich!
Dobrzy jestescie w dreczeniu spokojnych obywateli i w niczym wiecej zygac mi sie chce ta formacja mialem szacunek Ale to co ostatnio reprezenuje soba Polska Policja to dno dna na dnie gowna!
Tempaki od wykonywania rozkazow i nic wiecej soba teraz nie reprezentujecie. Idzcie w cholere do domow tlum rozniesie ten wasz sejm senat pis i cale to polityczne gowno i wyjdzie ze nikomu nie jestescie potrzebni moze poza drogowka. Kpina

Odpowiedz Komentuj obrazkiem