Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
471 485
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N nielubiepisu
+11 / 13

morawiecki powie że z "rzondów" sekty pisowskiej cały świat bierze przykład

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gregor2
+4 / 4

@nielubiepisu Jutro w TVP: „Nasz sprawnie działający rząd w planowaniu i przygotowaniu szpitali na pandemię zdał się na ekspertów pracujących w ochronie zdrowia”. Jakby nie patrzeć rząd PiS jest doskonałym wzorcem dla całego świata, negatywnym ale jednak wzorcem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
+12 / 12

@haroniarz1 Z czym przesadzamy? Z tym, że rząd zajmował się sobą i LGBTQ rwa+ przez pół roku a o pandemii zapomniał? Dowiesz się o tym jak zachorujesz na to coś i będziesz czekał na karetkę a potem na miejsce w szpitalu. W tym kraju jest około 1500 karetek a limuzyn rządowych jest 2100. Oddziały zakaźne były likwidowane a teraz dentystów, ginekologów, okulistów i innych będą przymuszać do pracy na zakaźnym. Do tego wywołał gówno burzę z aborcją. Na pewno nie bez powodu - za tym stoi jakiś wyższy cel.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
-1 / 1

@Bongo123xyz
Skad masz te dane ile jest karetek? To nie moze byc prawda. A limuzyny co pewien czas wymieniaja.

Moze ta gownoburza ma troche odwrocic uwage od covida? Choc nie wiem jak ma odwrocic, bo nie da sie tego nie widziec. Ja nawet krotko myslalam, ze pis zaczyna gownoburze, by miec pretekst by odejsc z rzadu. Ciezkie czasy sa i ciezkie ida. Lepiej niech ktos inny wtedy rzadzi. Oni beda ci dobrzy, co dawali, dbali i wspomagali patriotyzm a ktos inny przyszedl, nie poradzil sobie z pandemia, zabral swiadczenia itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KatNaPisdy
+6 / 10

co jest pisowskie cwele? nie komentujecie? gdzie ten wasz znakomity "rzond"? gdzie te zakłamana ścierka do podłogi mordawiecki? gdzie ta druga gnida szumowania co miał gotowe scenariusze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+1 / 1

@KatNaPisdy

ej ale od Szumowskiego to sie odczep. Dla dobra narodu i nie wiem czego 2 razy zachorowal. A raz nawet szybko wyzdrowial. cud nad wisla 2020. cala w gownie jak i cud.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F faraon69
+2 / 2

Cały pisoland na jednym obrazku - folia i taśma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar teszwonsz
-1 / 1

oj bida bida jak cały zespół lekarzy salowych i pielęgniarek musieli się zrzucać na folię budowlaną za 39zł. Mogli żebrać na ulicy - jestem pewien że szybko jakiś przechodzień by rzucił pełną kwotą z litości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem