Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
880 912
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Mizantropix
+22 / 38

Całość doprowadzi do tego, że rozrodczość na terenie Polski wygaśnie albo zmaleje do zatrważająco niskiego poziomu. Ja — jako mężczyzna — będąc kobietą, również wku*wiałbym się porządnie, gdyby jakiś cieć nieznanego pochodzenia mówił i narzucał mi, co w moim ciele jest moją własnością, a co nie. Co za banda poparańców...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+22 / 32

@MajorKaza a dlaczego w ogóle włazić komuś w życie i to ustawiać? Dlaczego decyzja nie może pozostać między kobietą i mężczyzną, partnerką i partnerem czy mężem i żoną? Dlaczego z taką lubością stado imbecylów próbuje ustawiać innym życia, zamiast po prostu dać ludziom święty spokój i nie wierd**ać się z kopytami w ich prywatne życia? Bo czarni wiedzą lepiej co dobre i moralne? Proszę Cię :) Ponieważ stado urzędniczych świń sądzi, że ludzie są za głupi, żeby móc samodzielnie o sobie decydować? Przecież to jakaś kompletna żenada...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 listopada 2020 o 13:06

avatar Mizantropix
+7 / 17

@MajorKaza nie wiem. Szczerze nie wiem. Nie podoba mi się tylko w tym wszystkim to, że strona A, chce narzucać siłą stronie B, to jak ma żyć, powołując się na wzniosłe hasła, " uświęcony gniew" i "moralność", kiedy w tym samym czasie, sami mają za uszami niezłe szambo. Hipokryzja bardzo źle na mnie działa.

Co do moralności instytucji religijnych, a zwłaszcza tej, dominującej w Polsce, która uzurpuje sobie nadzór nad Kościołem Chrystusa, do którego sam należę — to niech najpierw wyjaśnią wszystkie afery, zbrodnie, nadużycia, całe zgorszenie i obrzydzenie, jakie zasiali. Potem niech ustosunkują się i wyjaśnią moralne aspekty wkładania przez "nauczycieli moralności" ich członków w odbytnice i narządy rodne dzieci. Podobnie ukrywania tych zbrodni, ich tuszowania i niszczenia żyć ofiar zboczeńców. Powinni przynajmniej tyle zrobić, zanim będą kogokolwiek próbować o moralności uczyć. Jestem chrześcijaninem i katolikiem, ale z klerem i całą resztą watykańskiej zarazy nie chcę mieć nic wspólnego. Są chorobą Kościoła. Toczącym go rakiem. Zgnilizną. Przez nich ludzie odchodzą od Boga i wiary. Zamiast dbać o duchowość ludzi i właśnie dawać przykład moralny — uprawiają politykę i pragną władzy i bogactwa. Nie wszyscy oczywiście, ale mimo to, naprawdę trudno mi mówić o tej organizacji bez pogardy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 listopada 2020 o 13:36

avatar Mizantropix
+3 / 7

@MajorKaza przemyślane i wyważone stanowisko z wieloma miejscami, gdzie przyznaję pełną rację. Wielka szkoda, że z podobnym można spotkać się coraz rzadziej. Ludzie do tych tematów podchodzą albo ze "świętym gniewem fanatyka" albo z kompletną obojętnością. Będzie mi miło móc rozważyć zaprezentowane w odpowiedzi postulaty. Dziękuję za rozmowę i pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PogromcaCiapatychPrawiczkow
-3 / 5

Gamoniu, jeżeli dochodzi do aborcji, to za zgodą obojga rodziców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
0 / 0

Facetów też to pośrednio dotyczy. Wpadło się za młodu i całe życie namieszane. Albo skończysz w związku, który powinien się rozpaść, albo będziesz płacić alimenty na dziecko, które spierniczyło dziewczynie edukację i część życia. Masz ciężką sytuację finansową i guma pękła, teraz jeszcze sobie z dzieckiem radźcie. Płód jest uszkodzony, musisz patrzeć jak męczy się dziecko i matka aż któreś nie umrze. Większość facetów zostaję przy kobiecie i bierze czynny udział w tym wszystkim, więc dosyć mocno odczują skutki takiego prawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Demot249
+2 / 6

Jest jeszcze prawo do ekstradycji ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vetulae
+4 / 8

Macica i pochwa to nie to samo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+4 / 8

@vetulae
Zastanawiam się, czyją "strefą eksterytorialną" jest odbytnica ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
-1 / 1

@Rydzykant - kurii? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
+6 / 8

Najpierw trzeba udowodnić istnienie takiego królestwa, zanim się zacznie zabór terytoriów. ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
+2 / 8

Zwłaszcza członek księdza (funkcjonariusza obcego państwa).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+3 / 3

generalnie nie musi miec takich uprawnien, ale musi miec zezwolenie wydane przez ziemskich przedstawicieli tego krolestwa. Takim dokumentem jest sakrament malzenstwa ktory zezwala czlonkowi na wejscie do krolestwa niebieskiego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zecio1024
-1 / 7

A członek w d... ministranta sakramentem dojścia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 3

I jeśli jest to członek księdza to ma taki status .. Problem w tym że częściej bywa w dupie ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
0 / 6

Z tym królestwem niebieskim to durnota, ale to nie zmienia faktu, że sztandarowy argument zwolenniczek aborcji "moje ciało, mój wybór" jest nieporozumieniem. Płód można traktować jak człowieka, albo nie, jednak nie ulega wątpliwości, że jest to odrębny organizm. Owszem, jest połączony z ciałem kobiety, owszem - żyje niejako kosztem ciała kobiety, jednak jest osobnym organizmem. Podczas zabiegu aborcji uśmiercony zostaje tenże odrębny organizm, a nie organizm kobiety. Dlatego sprowadzenie całej tematyki aborcji do prawa decydowania o własnym ciele, jest po prostu niedorzeczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-2 / 2

@Quant Problem z Twoją argumentacją jest taki, że wiele kobiet traktuje zarodek i płód nie jako osobny podmiot, ale jako część jej ciała, którą w 9 miesiącu się wydala. I poniekąd, moim zdaniem mają racje. Płód jest połączony z matką nie tylko wodami płodowymi, ale systemem karmienia, krwionośnym i reakcje płodu mają wpływ na reakcje kobiety. Wiec to nie takie oczywiste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+1 / 3

"Ta posiadłość należy do mnie i mogę robić sobie ze wszystkim co się na niej znajduje co tylko mi się podoba bo to moja własność!"
- właścicielka czarnych niewolników

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stts
+1 / 1

Z Frondą to trochę jak z aszdziennikiem: można poczytać, żeby się pośmiać, ale nie warto brać na poważnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kosztel1969
-1 / 1

Jesli logika mnie nie zawodzi, to embrion 6 -tygodniowy, który obumarł, powinien mieć pogrzeb, trumnę i takie tam?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kosztel1969
-2 / 2

To trzeba kupić trumnę i zrobić pogrzeb, jesteście po.....bani z tym katolickim radykalizmem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem