Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
507 527
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F feroxa
+8 / 10

Taka tam pierdółka na polepszenie humoru- nauczyciele pracujący od marca online dostaną 500 zł na sprzęt pod warunkiem, ze kupili go nie wcześniej niż we wrześniu XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SzczepanS6N
+4 / 4

"... 17 województwami?" ... może 16? :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pajda3
+5 / 7

Jest tu jedna nieścisłość - Gulbinowiczowi prokuratura się przyglądała, ale ze względu na przedawnienie zarzuty wycofano. Zgodnie z prawem niestety, bo u nas obowiązuje przedawnienie w tej sprawie.
Poza tym okazało się, że Gulbinowicz był ważnym współpracownikiem SB i właśnie z tego powodu przez lata "był kryty" przez władze (różnego rodzaju i szczebla). Nawet spalili mu samochód, żeby mógł twierdzić, że jest nieustraszony względem władz (to była ustawka). Był może i większym oszustem niż pewien "Bolek".
A kara z Watykanu... właściwie pozbawili go możliwości bycia biskupem: zakaz publicznego pokazywania się gdziekolwiek, zakaz noszenia insygniów i sprawowania liturgii publicznie - to tak jak degradacja do poziomu zwykłego księdza albo i niżej (bo zwykły wikary może odprawić Mszę św. i transmitować w internecie, jak to wiele Parafii teraz robi); no i pochowają go "pod płotem" a nie w katedrze. Dla kogoś tak zniszczonego pychą jest to wielki cios.
A poza tym - Watykan ani KK nie mają swoich więzień, nie mają władzy, żeby go jakoś "zamknąć". To już sprawa prokuratury/sądów, ale przedawnienie niestety działa na jego korzyść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

można też popatrzeć inaczej .. przez teorie spiskowe. znaleźli wygodną podatną 14 letnią wpółpracowniczkę i kreują ją na liderkę ...by kontrolować oddolny ruch wśród młodzieży..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem