Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
390 405
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Buka1976
+7 / 13

Mam w rodzinie żołnierza, oficera AK, okręgu Przebraże, odpowiedzialnego za ewakuację wsi Chołopiny i Jaźwiny. O Łupaszce powiedział tak: "Bydlak strzelał do nieuzbrojonych obywateli Polskich. AK rozkazem gen. Okulickiego zostało rozwiązane. Wojna się skończyła, ludzie byli bezbronni.To był zwykły morderca."
Czasem warto posłuchać kilku świadków a nie ślepo powtarzać za mediami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+3 / 7

Kumpla ojciec opowiadał mu, że cała wioska się cieszyła, jak w końcu zabito jednego z wyklętych, który działał na tamtym terenie. Wszyscy się go bali. Nie wiem, o którego chodziło, ale wioska jestv w Małopolsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elaese
+6 / 10

Pięknie mówi, może nawet intencje z początku były dobre, ale ....Nie chwaliłabym się narzeczonym- mordercą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rozpraszacz
+3 / 5

@elaese

ja mysle ze ta pani jest po prostu nękana i bedzie nękana az do smierci przez apologetow Szendzielarza ktorzy chca wyłuskiwac w jej wypowiedziach jakies akapity ocieplajace wizerunek kolaboranta-mordercy, takie tam żalosne proby uczlowieczenia potwora poprzez eksponowanie krotkiego zwiazku z sanitariuszką, a co ona biedna ma powiedziec? sama o niczym nie decydowala, nikogo nie skrzywdzila, miala szczytne intencje, nie jest latwo przewartosciowac swoje wspomnienia, mysle ze mozna jej wybaczyc kilka niefortunnych wypowiedzi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ev3rHarD
0 / 2

Ciekawe ile prawdy w Takim przekazie :) Każdy może mówić co innego .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem