Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
120 129
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
+3 / 5

Wygląda też na to, że 200% wynagrodzenia dostać mogą tylko ci medycy, którzy będą pracować na oddziałach kowidowych a nie na których mogą trafić się również niezdiagnozowani pozytywnie.
W szczególności, na profity może liczyć ten personel medyczny, który zostanie skierowany nakazem wojewody, np. do SzPiSala Narodowego... pardon! do Izolatorium Narodowego.
Ale w mediach pójdzie przekaz, że lekarze zarabiają 2x więcej. A prawda jest taka, że od września zabierają im to co dano pół roku temu, pomimo tego, że teraz jest dopiero ostra jazda!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 listopada 2020 o 21:02

D dncx
0 / 2

Zapytać Sasina. On wie na pewno. a jak nie powie to wie na 1000%.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szklaner
-1 / 1

Ten nierząd zasługuje na 50 lat na syberii bardziej niż każdy inny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M morowindus
-2 / 2

Mojej dziewczynie ucieli 20 % pensji za miesiąc ciężkiej pracy i zawiesili umowę, postojowego oczywiście nie dostanie. Szuka innej pracy. No ale rząd dba o obywateli propaganda ściemy musi się trzymać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dakid
0 / 0

moja mama uslyszal-"dodatek sie wam nie nalezy, wykonujecie swoja prace", tak powiedzial "szef" do pielegniarek, nastepnie pieniadze, ktore szpital otrzymal na dodatki "zachowal" . Nie bojcie sie, jesli komus przytna to jak zwykle ratownikom medycznym i pielegniarka bo na pewno nie lekarza, ktorzy i tak malo co robia, a operacji coraz wiecej "psuja". No ale raczka raczke myje, jeden przeciw drugiemu nie bedzie zeznawal...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nicemen1
0 / 0

Klerowi se obniżcie - niech zarabia tak wiele jak Jaro urósł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem