Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
262 283
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Xar
+4 / 18

Faceci,bojcie sie! Jesli policja karze za cos co mozna potencjalnie zrobic, to kazdego moga zatrzymac za gwalt - w koncu narzedzei do tego ma wiec potencjalnie moze to zrobic...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tawarisz12
-1 / 7

I w ten właśnie sposób tracą społeczne zaufanie.Nie psiknięciem w oczy, ale takimi głupimi komentarzami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dj135790
+4 / 20

Faktycznie, policja złamała de facto prawo pacyfikując kogoś z legitymacją poselską, oczywiście że był to przypadek, bo nikt nie jest tak głupi, wiedząc czym to grozi, żeby będąc gliną atakować posła. Policja powinna przeprosić i skończyć temat. A teraz patrzymy na to z drugiej strony: oto jest policjant stojący w szyku naprzeciw tłumowi drącym się "wypie*dalaj" i plujących po nich i nagle za tarczą pojawia się czyjaś ręka - i co ten gliniarz ma robić, zastanawiać się co tam było? A co jeśli byłby to nóż? No właśnie. A teraz kwestia samej posłanki: to, że ktoś posiada legitymacje poselską, nie znaczy, że wolno mu wszystko; czego ona oczekiwała krzycząc "to jest wojna", że tylko oni mogą bić? Dlaczego posłanka na linii frontu zamiast stać z megafonem i krzyczeć "odsuńcie się od policji, nie dawajcie im pretekstu, wszystko jest nagrywane" to pcha się na tarcze policji? Gdyby liderzy tych strajków wykazali nieco więcej rozsądku zamiast chamstwa i głupoty, łapiąc się na wszystko co Kaczyński na nich planuje, to nic takiego by się nie stało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-2 / 8

@Dj135790 Tym idiotom i tak nie przetłumaczysz. Pod poprzednim demotem na ten temat pisząc, że policjant był na akcji i wykonywał tylko swoje obowiązki zostałem bardzo zminusowany. Nienawiśc do pisu odbiera ludziom zdolność logicznego myślenia i niestety nic z tym nie zrobisz. Poza tym uważam, że posłowie nie powinni w ogóle mieć czegoś takiego jak immunitet...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mars80
+5 / 13

Widziałem nagranie z kamerki całego tego zajścia. Gdy policja prosi o rozejście się, a to nie skutkuje, dwie strony napierają na siebie, to kto w takiej sytuacji może zobaczyć w ostatniej chwili wyciągniętą kilkucentymetrową legitymację poselską? Czy posłowie myślą, że im wszystko wolno? Że legitymacja zapewni im nietykalność osobistą w takiej sytuacji? Trzeba mieć trochę rozumu i wiedzieć, gdzie się pchać, a gdzie nie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polm84
-1 / 13

To policja nie jest szkolona any nie dziala "odruchowo"? Bo wsumie dobrze, ze tylko Gaz mial a nie pistolet Bo by "odruchowo" jeszcze kogos zastrzelic mogl....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xyf
+2 / 10

@polm84 celem każdego szkolenia wojskowego i policyjnego jest wyrobienie działania w sposób odruchowy, bo te służby operują w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia, gdzie decyzje trzeba podejmować błyskawicznie albo się ginie lub trafia do szpitala. Ale wojownicy klawiatury tego nie kumają, oni mają cały czas świata żeby zastanowić się nad tym jak "przywalić" przeciwnikowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polm84
0 / 4

@Xyf serio? Porownujesz prace Policji do zolnierzy? Zgadzam sie, se zolnierze maja podejmowac decyzje Bo ich zycie of tego czesto zalerzy, ale policjant? Oni tez Maja niebezpieczna prace, ale chyba SA szkoleni aby nie dzialac odruchowo tylko oceniac sytuacje I podejmowac dzialania odpowiednie do skali ryzyka.
Moze policjant mial racje I powinien urzyc gazu, ale tlumaczenie, ze dzialal odruchowo jest Bez sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-2 / 6

@polm84 Policjant wykonywał swoją pracę i wykonał ją wzorcowo. Ja bym mu jeszcze nagrodę przyznał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polm84
+1 / 3

@Alkanaro chyba ludzie nie rozumieja dalej o co mi chodzilo. Nie napisalem, ze nie powinien gazu urzywac, albo, ze zle zrobil. Napisalem, ze policjant z racji bycia policjantem nie powinien urzywac broni/gazu odruchowo tylko jak zajdzie taka potrzeba I robic to swiadomie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-4 / 4

@polm84 Zrozum Ty, że wbrew temu co Tobie się wydaje Policja również musi reagować odruchowo. Tu chodzi o ich bezpieczeństwo. Mieli do czynienia z rozjuszonym tłumem który w dodatku zachowywał się agresywne w stosunku do nich. Uważasz, że gościu powinien przyglądać się lepiej temu co ktoś ma w ręce gdy ręka zmierza w jego kierunku? Tutaj trzeba natychmiastowej reakcji bo to jest kwestia jego życia czy zdrowia. Jeśli chcesz by policjant na spokojnie się Tobą zajmował to wykonuj jego polecenia. Im bardziej się ktoś policji stawia tym dłużej proces trwa i w dodatku zazwyczaj źle kończy. Oni powinni się cieszyć, że u nas policjant nie może im w łeb strzelić za ich zachowanie, a niektórym by się przydało kilka gram ołowiu na uspokojenie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polm84
-2 / 2

@AIkanaro Nie wiem po co mi dajesz ten komentarz, serio, ale chyba dalej nei rozumiesz o co mi chodzi. Jesli policja ma doczynienia z tlumem ktory nie reaguje na ostrzezenia policjantow i jest (jak napisales) agresywny to urzycie gazu czy nawet palek jest uzasadnione i usprawiedliwione. Mi chodzi, ze nawet w sytuacji kiedy oni to robia to powinni kontrolowac co robia a nie kierowac sie tylko odruchem nawet tylko po to aby wiedziec kiedy przestac ludzi gazem traktowac. No i po raz kolejny niegdzie nie pisze, ze oni zle zrobili...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BijeloDugme
+2 / 4

@AIkanaro Czyżbym miał to szczęście, żeby powiedzieć ci, że jesteś debilem? Chociaż być może, że obrażam Bogu ducha winnych ciężko upośledzonych umysłowo... To za tych kilka gram ołowiu na uspokojenie. Lecz się, im szybciej, tym lepiej. Zawsze jest nadzieja na powrót do normalności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L luna6
-5 / 9

Mam wielki pretensje do Policji że użyła gaz a nie pałek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jur4578
+3 / 3

@luna6
Dlaczego nie CKM?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BijeloDugme
+2 / 2

@luna6 Sp.....laj pisowski trollu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yoyo2123
+2 / 2

Widać wysłali tam tylko tych Policjantów co umieją pisać ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P ps70
-4 / 6

szkoda tylko że jeszcze pała nie dostała , jest zakaz zgromadzeń więc ta komunistyczne babsko powinno siedzieć w domu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+2 / 4

@ps70 ktore nie ma zadnej podstawy prawnej, wiec tym zakazem zgromadzen moga sie podetrzec, konstytucja gwarantuje wolnosc zgromadzen za wyjatkiem stanow wyjatkowych - a zaden z nich nie zostal wprowadzony, wiec zgodnie z prawem mozna sie gromadzic i zadna ustawa czy rozporzadzenie nie moze tego zmienic

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wielkiro1
-5 / 5

A ja popieram działanie policjantów w 99%, jedyny 1 % w którym nie popieram to to, że nie dostała jeszcze pałą w zęby za uczestnictwo w nielegalnym strajku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
0 / 0

A to w sumie się nie dziwię, ja widząc posłów ( nieważne jakiej partii ) też mam taki odruch.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J janekbro
-1 / 1

Osoby z rządu powinny mieć zakaz uczestniczenia w takiego rodzaju zgromadzeniach. złamanie takiego zakazu było by równoznaczne z utratą immunitetu oraz wydalenie z pełnionej funkcji oraz nakaz zwrotu wszystkich uzyskanych dochodów za okres pełnionego stanowiska.
Takie prawo pozwoliło by uniknąć takich sytuacji jak teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-1 / 1

@janekbro gratuluję ignorancji. Posłowie w zdecydowanej większości nie są członkami rządu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Pawulon
0 / 2

@janekbro
czasem tylko obecnosc osoby publicznej powstrzymuje nadgorliwe sluzby na lancuszku rzadu od przekraczania uprawnien. poszukaj na YT, pelno jest filmikow gdzie interwencja poslow/poslanek powoduje ze policja nagle wycofuje sie z podjetych wczesniej bez zadnej podstawy prawnej czynnosci wobec kogos kto im nie lezy. taka "proaktywna" postwa policjantow.. sprzeczna z prawem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem