Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
1:23

Odnaleziono archiwalne nagranie z Holecką i Adamczykiem sprzed kilkunastu lat. Aż trudno uwierzyć jak wtedy wypowiadali się na temat Unii

www.demotywatory.pl
+
250 259
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P piter1984
+10 / 20

Wtedy nie pracowała w ministerstwie propagandy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar johnyrabarbarowiec
-1 / 13

@piter1984 Też pracowała, TVP zawsze było tubą propagandową niezależnie od tego kto był u władzy. Poza tym, sam pamiętam jak we wszystkich TV każdy mówił jeszcze przed referendum "jak dzisiaj zarabiasz 800 PLN, to po wejściu do UE będziesz zarabiał 2000 EUR, tak jak Niemiec", "lepiej mieć 1000 EUR niż 1000 PLN", "UE daje miliardy euro na wszystko" opowiadano takie farmazony, że już nawet ekonomiści bili na alarm, że po pierwsze to niemożliwe do wykonania w ciągu najbliższych minimum 20 lat, a po drugie, że niektóre argumenty są kompletnie niewykonalne. Weszliśmy do UE, okazało się, że przed referendum nas oszukiwano bo wcale tak pięknie nie jest, tylko o ile dramatem było to, że Polaki idioci uwierzyli ledwo wysławiającemu się elektrykowi, że jak zostanie prezydentem to każdemu da milion PLN, tak kaplicą stało się to, że będąc w UE, widząc jak działają finanse i księgowość UE, Polaki dalej wierzą w przedreferendalne utopie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
+1 / 7

No jasne bo kraje które nie weszły do uni jak Ukraina świeca przykładem wzrostu gospodarczego gdy wsratowalismy w pewnym momencie z podobnego poziomu... Ta unia ta zla

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+1 / 1

O nie, nie, nie! Publiczna zawsze miała jakieś odchyły. Ale od czasu Kurskiego to nic więcej jak telewizja Kaczyńskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
+8 / 10

bolszewia berecik zryła? Czy po prostu dziunia dała się kupić? Myślę. że to drugie, to się nazywa....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Deffrau
+8 / 10

@niemlody Tak to co ta pani uprawia to najstarszy zawód świata. Nie jest obiektywna więc nie można nazwać jej pracy dziennikarstwem :) To zwykła ...wa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
+2 / 4

@Deffrau z ust mi to wyjąłeś, pozdrawiam:-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
0 / 24

Tylko, że wtedy UE była inna niż teraz. Dzisiaj to zrzeszenie socjalistycznych republik lbtitd pod przywództwem adolfiny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-1 / 15

@Dolcannz zgadzam się w 100% z Tobą
A tak na marginesie to dałem plusika a wyświetliło -2...Tak się właśnie manipuluje opinią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-4 / 4

@GigiLacrimoso Taka praca prezenterki...
Chyba nie wierzysz we wszystko co widzisz w TV co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+3 / 3

Pracując na państwowym stołku za dobrą kasę można stać się niezłym mydłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar IzaakGrundstein
0 / 8

Jak Hitler obejmował władzę w Niemczech, Polacy patrzyli na to z nadzieją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
0 / 0

I co z tego, że patrzyli? Co sugerujesz icku? Jak hitler zaczynał rządy, nikomu w Polsce nie przyszło do głowy, że będą obozy koncentracyjne. Hitler chciał dobrych relacji z Polską, to za republiki Weimarskiej była wojna celna z Polską. Dlatego patrzyli z nadzieją na nowe rządy w Niemczech nieuku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-2 / 10

16 lat temu to UE była czymś absolutnie innym niż obecnie. A pani Cholecka nie redagowała raczej swojej wypowiedzi i prywatnie mogła mieć inne zupełnie zdanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GigiLacrimoso
-1 / 11

@SMASH141 Bzdury, UE istnieje w swojej niezmienionej formie od 1993.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-3 / 7

@GigiLacrimoso Taa.... a Polska istnieje w swej niezmiennej formie od 1945 tak?
Co wy bierzecie....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GigiLacrimoso
+1 / 5

@SMASH141 Nie mów do mnie w liczbie mnogiej, swoje zwyczaje z PRL zachowaj dla siebie, towarzyszu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-2 / 4

@GigiLacrimoso Szanowny wyznawco Związku Socjalistycznych Republik Niemieckich(czytaj UE).
Biorąc pod uwagę Twoje stany psychiczne uważam że pilnie musisz zażyć kolejną dawkę propagandy bo właśnie przyznałeś że w Polsce coś się zmieniło przez te lata a ZSRN niby nie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PadlinaPadalec
-1 / 3

Gratulacje za podejście do życia dla tych, którzy myślą że to co ona czyta jest prywatnie jej stanowiskiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L laskala
+1 / 5

Jak czytam jakieś usprawiedliwienia dla Choleckiej...to aż mi się niedobrze robi. Siara by ją nazwał k....szon i miał by rację. Lampucera bez twarzy, zresztą Adamczyk też bez charakteru. Nie ma dla nich usprawiedliwienia. Wielu odeszło z TVPIS, z trójki, a część zmuszono do odejścia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KudlatyRyj
-2 / 2

Wtedy mówiła co innego, bo TVP była w rękach SLD. Prezenter powie to, za co mu zapłacą zwierzchnicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 5

Kiedyś TVP była telewizją, Kurski był zwykłym szaraczkiem. Dziś Kurski to minister propagandy niczym Goebbels, a TVPIS to propagandowa reżimówka. PIS od zawsze było antyeuropejskie. To Kaczyńscy w 2003 najbardziej agitowali za głosowaniem na "nie" i wydali najwięcej na antyeuropejską propagandę. Tym fanatykom sojusznicy nie są potrzebni, bo mają Orbana. A cierpimy na tym my.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
-4 / 6

@Cammax Kiedyś UE chciała wzrostu gospodarczego, rozwoju technologicznego, dostępu do nowych rynków handlowych, i dawała w zamian pieniądze i możliwość pracy. Teraz to ideologiczno-polityczny moloch który nie rządzi demokratycznie(jedyna instytucja demokratyczna UE - PE nie ma ŻADNEJ mocy sprawcze - rządzi wybierana partykularnie Komisja Europejska), by ukryć swoją nieudolność ekonomiczną ujawnioną w 2011 roku i chęć kształtowania nowego człowieka - homo sovieticusa - na modłę przedstawioną przez Aldusa Huxleya.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 4

@zomos tak naprawdę, to wszystkie organizacje międzynarodowe niewiele mogą jeśli chodzi o zapobieganie dyktaturom. ONZ nie reaguje na sytuacje w krajach typu Korea Północna, UE nic nie może zrobić w związku z tym, że Węgry i Polska na naszych oczach przekształcają się w totalitarne kraje. Liga Narodów też była bezsilna wobec rozszerzających się dyltatur. Nawet nie potrafili zareagować, gdy Niemcy stawały się potęgą militarną (mimo, że zgodnie z Traktatem Wersalskim nie mogli.
Mimo wszystko przestańmy powielać propagandę PIS, bo gdyby nie UE, to Polska byłaby na poziomie krajów trzeciego świata. Bo straszenie rozmaitymi ideologiami brzmi jak jakieś paski z TVPIS. Równie dobrze można powiedzieć, że PIS i partia Orbana to współczesne odpowiedniki NSDAP. Jest wolność słowa (jeszcze), więc jak najbardziej można tak myśleć, ale trzeba mieć na uwadze, że kilka różnic jest (chociażby fakt, że Niemcy mieli potężnycb sojuszników, a Polska i Węgry nikogo nie mają, są najbardziej znienawidzonymi krajami w Europie, a może nawet na świecie, Niemcy mieli potężną armię, a armie Polski i Węgier nawet wspólnie nie budzą nic, oprócz śmiechu i politowania).
Podobnie jest w przypadku UE. Dzięki wolności słowa możesz jej nie popierać, ale musisz mieć na uwadze, że wszyscy oprócz elektoratu PIS chcą być w UE, a gdyby nie UE, to bylibyśmy krajem trzeciego świata i wspólnie z Węgrami bylibyśmy w jednym szeregu z Koreą Północną (a nie, czekaj, cały demokratyczny świat juz stawia nas na równi z nią, mimo że formalnie jeszcze należymy do UE, choć polexit i hunexit to kwestia paru tygodni/miesięcy).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
-1 / 1

@Cammax Ja nie wiem co bierzesz ale się podziel. Niemcy były potęgą militarną przed II WŚ ? Ty se jaja robisz ? Niemcy uderzyły na Polskę SŁABO PRZYGOTOWANE z bardzo dużymi pokładami nadziei że ZSRR ich wspomoże w Polsce jak się okaże że germańce się będą musieli bronić na lini Maginota - oni wręcz LICZYLI albo WIEDZIELI że ani francja ani UK nie zaatakuje niemiec w 1939 roku i zabezpieczyli się zawierając pakt z diabłem dla nich tj ZSRR. Tamtego czasu UK i Francja to w ogóle kabaret tak jak dzisiaj. Przecież ONI ZADECYDOWALI O PRZYSZŁOŚCI CZECHOSŁOWACJI BEZ JEJ UDZIAŁU! Tak samo jak dziś robi to UNIA. Gdyby nie UE to polska by była krajem 3 świata? No gdyby NIEMCY nam nie kazali to tak by było bo Polacy się okazują narodem z gówna a nie myślącym samostanowiącym społeczeństwem. Zamiast pójść drogą Korei Płd która JEST w takim samym położeniu geopolitczynym to u nas GNÓJ. Tylko potwierdzasz że Polacy NIE ZASŁUGUJEMY NA WŁASNE PAŃSTWO. Ani francuzi ani hiszpanie na forum UE nie podejmują swoich wewnętrznych spraw a u nas ? Standard dziejący się do 1770 roku - KABARET. Wolności słowa ? Dzisiaj masz HEJT i przestępstwo NIENAWIŚCI - masz Huxleowski model wolności słowa! Nie masz bo zostajesz zaszczuty jak przeciwstawiasz się jedynej słusznej ideologii czy ideologiom... Korea Północna jako co ? Ty nie wiesz że Korea Północna jest EKSPERYMENTEM jak bardzo udanym to się domyśl odnośnie czego eksperymentem - oczywiście jeśli myślisz bo póki co to tłuczesz wszechobecne frazesy jaka to unia dobra nie widząc jej żadnych wad bo przesłonięte są euraskami - idź zapytaj germańską kolonię Grecji jak jest fajnie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 grudnia 2020 o 17:41

avatar Cammax
0 / 2

@zomos nie od razu stali się potęgą, ale stopniowo się dozbrajali, dzięki czemu zostali tą potęgą.
Może TVPIS mówi, że bez UE damy radę, a sam PIS też wspólnie z Orbanem mówią, że UE to zło, że jej nie potrzebujemy, bo mamy Węgry. Jednak jesteśmy zbyt słabi żeby móc opuścić UE i być samowystarczalni.
Polska przed 2004 była krajem trzeciego świata. Oglądnij sobie jakieś stare polskie filmy, których akcja toczy się w latach 90-tych lub na do 2004 i zobacz, jak wtedy Polska wyglądała.
Oczywiście, że zasługujemy na własne państwo, ale mamy XXI wiek i musimy współpracować z innymi krajami, nie tylko z równie totalitarnymi jak my Węgrami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
-2 / 2

@Cammax Doskonale pamiętam Polskę sprzed 2004 roku. Nie porównuj się do Niemiec. Porównaj się do Korei Płd. W latach 80/90 poziom porównywalny do Polski. A potem ? Bez UE są gigantem i molochem technologicznym. Węgry czy Polska nie są jeszcze totalitarne. Totalitarna staje się Francja i PiS czy Orban to widzą i starają się realizować podobne cele - za to Niemcy w IV Rzeszy za wszelką cenę nie chcą by kraje satelickie były samodzielne. Oni czy ich kolaborant mogą w pełni bo i tak będą współpracować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 grudnia 2020 o 17:57

avatar Cammax
-1 / 1

@zomos Korea Płd. jest potęgą, ale ma też normalne stosunki z innymi. Nie jest z nikim niemalże w stanie wojny (w przeciwieństwie do Polski i Węgier, które żadnych sojuszników nie mają). Nawet lizanie dupy Amerykanom się dla nas skończyło, bo Biden wygrał, a on z totalitarnymi krajami nie chce mieć nic wspólnego, jeśli wierzyć jego obietnicom.
Dla PISu w relacjach międzynarodowych najważniejsza jest historia. I jak my mamy niby zbudować potęgę z takim nastawieniem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
-1 / 1

@Cammax Ty se jaja robisz ? Rząd Korei Płd ma normalne stosunki ? Z KIM ? Przecież oni podjudzają Japońców i mają konflikt jak My z Niemcami w sprawie zbrodni II WŚ. Oni mają najtańsze Pepsi bo jest produkowane w Japonii i NIKT nie chce tego kupować - wolą zapłacić za lokalnego Chillsunga! Ludzie nie chcą robić biznesów z Japońcami - źle tolerują mieszane rodziny między Koreańczykami a Japońcami/Chinolami. Unikają jak mogą jeżdżenia Toyotami - praktycznie NIE MA TAM SALONÓW japońskich - dogadują się z Renault i Niemcami w sprawie aut. Węgiel i ropę sprowadzają z AUSTRALII a nie z Chin bo ich wkurzają i mają z nimi kosę. Są wręcz EMBARGA na produkty chińskie. Jest kosa z Chinami bo Chiny ściągają SMOG nad Koreę i niszczą im klimat. Gówno o Korei wiesz a ja tam biznesy kręcę! I wiesz co ? Nas przez swój sukces też już z góry traktują niestety bo żeśmy zapyziali i zniszczyli swój przemysł i technologię. Niestety jest opinia że Polska była spoko i upadła. Mieli u nas Daewoo to trochę kojarzą Polskę. Są w dużej części chrześcijanami to kojarzą postacie jak JPII czy Wałęsa albo Lewandowski itp itd. Kojarzą Polskę a starsi właśnie widzieli w nas partnera i widzą że Polacy marnotrawią swój potencjał. Taka jest opinia w kraju między młotem a kowadłem który ODNIÓSŁ SUKCES w przeciwieństwie do Polski...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

@zomos my nawet na nakładanie embarg jesteśmy za słabi. Teoretycznie możemy, ale jak inni nałożą inne embarga, to w momencie zaczniemy podupadać.
Przemysłu to my praktycznie nie mieliśmy (chyba, że liczymy kopalnie węglowe i wszystko co z nimi powiązane). Do dziś jesteśmy krajem mocno rolniczym. Mamy prawie 20% zatrudnienia w tym sektorze. To bardzo dużo jak na kraj europejski. Jak my niby mamy być potęgą w czymkolwiek, gdy w innych krajach dominuje przemysł hig-tech i usługi, a zatrudnienie w rolnictwie nie wynosi tam nawet 5%?
Kraje azjatyckie w relacjach kierują się własnym interesem, podobnie jak wszystkie bogate kraje. My, a tak właściwie to tylko PIS kieruje się wyłącznie historią. Dlatego praktycznie cała UE jest "be" (jak komuś nie mogą wypomnieć historii wprost, to wypominają współpracę obecnie lub w przeszłości). Na pewno Koreańczycy też pamiętają o historii, ale nie jest ona dla nich żadnym kryterium do oceniania innych. A tu nawet zwykły elektorat rządu marzy o odwetach na każdym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
-1 / 1

@Cammax Jak bardzo się mylisz - tego nawet nie wiesz. Tak szabelką nie pomachamy ale sami jestesmy sobie winni i ty między innymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+1 / 3

Unia Europejska troche sie zmienila przez te wszystkie lata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
0 / 6

@Puolalainen Trochę... To bardzo mało powiedziane... To się stał moloch który odszedł od idei rozwoju gospodarczo - ekonomiczno - technologicznego na rzecz ideologii i kształtowania społeczeństwa poprzez wymuszanie odgórne praw obyczajowych, politycznych i karnych na słabsze gospodarczo kolonie - de facto od 2011 obserwujemy transformację w IV Rzeszę Francusko-Niemiecką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GigiLacrimoso
-2 / 4

@Puolalainen Nie zmieniła się ani nic, foliarze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
-1 / 1

@GigiLacrimoso

wypraszam sobie, jak juz to Foliarze.
Naturalnie, ze sie zmienila. Z tych niefoliarzowych zmian to np. 1.12.2009. To juz zmiana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GigiLacrimoso
0 / 0

@Puolalainen 1. Zmiana, która nic w istocie nie zmieniła. UE dalej opiera się na traktatach z Maastricht.
2. Po tej dacie do UE weszła Chorwacja, ale głupi ci Chorwaci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
-1 / 7

Trudno uwierzyć że UE w tamtym czasie było organizacją która otwierała drzwi do współpracy gospodarczej i dawała środki na rozwój infrastruktury w zamian za możliwość pracy i handlu z UE z pominięciem trudnych przepisów fiskalno-podatkowych. Teraz zamiast tego stała się ideologiczną krwą narzucającą swoją wolę polityczną wszystkim którzy nie zgadzają się na wpływ przez UE na prawo karne, obyczajowe i polityczne. Na serio nie widzicie tej przemiany ? Na serio nie widzicie co się dzieje z UE od 2011 roku ? Że to IV Rzesza ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GigiLacrimoso
-3 / 5

@zomos W Tworkach podłączyli już internet?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
-1 / 3

@GigiLacrimoso Ile płacą Tobie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O onkanalia
+1 / 3

yebac eurokolchoz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
0 / 0

No mówili, że tylko krowa nie zmienia zdania i widać mieli rację ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem