Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1320 1336
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M michalSFS
+19 / 23

Finał tej komitragedii będzie taki, że w przyszłości Kaczyński spocznie na Wawelu obok brata. Dwaj krzykacze uznani za mężnych wodzów narodu. A Rydzyk zostanie ogłoszony...świętym.

Będzie Patron Mamony

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+1 / 9

@kikurenty
Tam jest dużo więcej pokemonów, m.in. Matka Teresa Sadystka. Rozumiem sam mechanizm marketingu sakralnego. Niestety jednocześnie obrzydza mnie to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H herhor67
0 / 0

@michalSFS Chyba patronem złodziei xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mm_disabled
+16 / 20

Niech oni się modlą żebym nigdy się do władzy nie dorwał. Pierwszym prawem jakie bym wprowadził to stryczek za pedofilię. W drodze wyjątku wypalenie jaj rozgrzanym kawałkiem żelaza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+2 / 2

@mm_disabled a próbujesz dorwać się do niej? Wątpię :) piszesz w netach ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mm_disabled
+1 / 3

@Pasqdnik82 Jasne, że nie próbuje. Nie ma możliwości by przeciętny kowalski bez układów, znajomości, postkomuszej rodziny albo innych koneksji zasiadł na stołku ministra a co dopiero premier czy prezydent. Jestem za chudy w uszach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
+25 / 27

Myślę, że na tamtym świecie ktoś na pana Rydzyka czeka z GORĄCĄ radością. I nie jest to Matka Boska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 grudnia 2020 o 11:22

avatar koniku
+7 / 9

@samodzielny68 Nikt nie czeka, gdyby czekał, to on by tak nie robił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
+5 / 5

@samodzielny68 spoko w piekle diabły i chochlik po jego śmierci nalykaja się wiary i podgrzeją kotły

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+4 / 6

@samodzielny68 nie ma "tamtego świata" bo jakby był to by się posrali co poniektórzy z tej mafii, ze strachu, co ich czeka :D w tamten świat mają wierzyć owieczki i zapewniać dostatnie życie pasterzom tu i teraz, w tym życiu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+13 / 23

@pikkewyn
Kościół sam siebie niszczy zjadając własny ogon.
Winni są wysocy przedstawiciele, którzy pychą, bezkarnością zadają kłam naukom, które KK głosi.
Winne są głowy kościoła, które w "dorobku" mają paktowanie ze zbrodniarzami i ochronę zbrodniarzy.
Winni są wierni, którzy nie zrobią porządku z "czarnymi pasterzami" tylko odwracają głowy. I dokładają się do działalności mafijnej. Są ślepy i głusi a próbują używać prawdy jako tarczy.

Niech kościół zrobi porządek ze zbrodniarzami. Nie przenoszenie na inne parafie i ukrywanie, np za zgwałcenie dziecka. To już jest ZBRODNIA. Nie zrzucanie odpowiedzialności na ofiary (skur*** lvl master). Niech okażą skruchę i skupią się na zadośćuczynieniu.
Niech kościół przestanie działać przeciwnie do nauk, które głosi. Niech przestanie się wtrącać w politykę, bo nie do tego celu został powołany. Niech przestanie pasożytować na państwowym garnku, bo to wstyd, żeby organizacja głosząca ubóstwo i umiar jako wartości dodane była utrzymywana pomimo, że pławi się w luksusie. Tace, ofiary - ok. Chętni chcą, niech płacą. Niech kościół zanim zacznie wytykać palcem, np. homoseksualistów, zastanowi się czy przypadkiem sam nie ma takiego problemu na swoim łonie.

A akceptacja pedofilii to póki co jest związana ściśle ze środowiskami katolickimi. Dla mnie jest niedopuszczalna niezależnie od "strony" konfliktu. Jednak budowlańca-pedofila nie przenosi się na inny plac budowy...

Po takiej rewolucji w kościele moja tolerancja będzie dużo większa, a nawet bliska poparciu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pikkewyn
-4 / 12

@michalSFS Generalnie praktycznie całkowicie się z Tobą zgadzam. Ale na dwie rzeczy bym chciał zwrócić uwagę.

Tak jak zauważyłeś, to wierni tak samo powinni działać. Pomagać w doprowadzaniu do sprawiedliwości i nie udawać, że nie ma problemu.

To z czym się absolutnie nie zgodzę to stwierdzenie, że "akceptacja pedofilii to póki co jest związana ściśle ze środowiskami katolickimi". Powielanie takich nieprawdziwych stwierdzeń tylko roznieca wojenkę na której nic nie zyskują wykorzystane ofiary. W Danii w 2006 r założono legalnie działającą partię pedofilów. Tymczasem środowiska katolickie na pewno tego w większości nie akceptują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+9 / 9

@pikkewyn
To ostatnie wiąże się z tym, że właśnie u przedstawicieli KK panuje największa bezkarność. Dlaczego? W dodatku KK dostaje ogromne pieniądze z racji tego, że zdecydowana większość narodu to Katolicy.

Skąd to klaskanie u Rydzyka, który jest traktowany jak wyrocznia? Nawet jak bagatelizuje zbrodnicze czyny pedofilii? Dla mnie to niepojęte. Masz jednak racje, ta wojenka nie jest nam potrzebna. Dochodzi do niej, także w formie pisanej, bo każdy ma jakieś oczekiwania co do różnych spraw.

Tu chodziło mi o skalę kraju . Jeśli przełożyć to na świat to masz rację. Równie ciężkie są tematy ślubów z dziećmi w krajach muzułmańskich, itp. W jakiś sposób zajmują mnie problemy globalne, ale priorytetem są krajowe.

Najśmieszniejsze jest to, że teoretycznie stoimy po dwóch stronach a prawdopodobnie zależy nam na tym samym:) Ja wiernym, praktykującym Katolikiem i tak nigdy nie będę. Jest to dla mnie sprawa raczej zamknięta, bo nie wierzę w nawrócenie. To dla mnie poniekąd abstrakcja. Natomiast takie oczyszczenie kościoła byłoby dla mnie zbawienne. Zbawienne, że pomogłoby mi bardziej szanować wyznawców. Dla postrzegania świata w sposób bardziej pozytywny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 7 grudnia 2020 o 12:01

P pikkewyn
-1 / 5

@michalSFS generalnie znowu się z Tobą zgadzam. I szanuję, za wyważony ton dyskusji. Jeśli chodzi o wizerunek kościoła to też trochę pytanie po jakie źródła informacji się sięga. Kościół mimo wszystko robi ogromnie dużo jeśli chodzi o pomoc ludziom z marginesu. Ktoś powie, że po to by sobie poszerzyć grono wyznawców. Ale dla kogoś z problemem narkotykowym czy alkoholowym czy dla bezdomnego to nie ma aż takiego znaczenia. To co próbuję powiedzieć, że już dziś możesz mieć nieco inny obraz kościoła jeśli sięgniesz po rzetelne dobre informacje. Bynajmniej nie po to by przykryły te złe! Po prostu uważam, że lepiej mieć pełny obraz. Ale to tyle. Dzięki raz jeszcze za kulturalną wymianę zdań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+7 / 7

@pikkewyn
Nagłaśniaj takie akcje (podobnie jak osoby, które wstawiają demoty). Też zajrzę. Wiem, że nie wszystko jest czarno-białe. Ważne, żeby jednak tej bieli było więcej. Mamy taką naturę, że lepiej pamiętamy to, co negatywne. Jesteśmy odbiorcami - dlatego właśnie media nam serwują podobne informacje.

To, co dobre traktuje się jako normalność i szybko przyzwyczaja do teog, złe jest pewnego rodzaju sensacją.

Mnie generalnie w religiach wiele rzeczy się nie podoba, nie podoba się również sposób, w jaki są wykorzystywane. Natomiast nie ma sensu walczyć z czymś, co poniekąd jest w naturze ludzkiej. Podyskutować oczywiście można, zwykle po to, by pokazać pewne absurdy czy hipokryzję.. Nie będzie jednak tej religii, ludzie znajdą sobie coś nowego. Jakąś odskocznię, niekoniecznie lepszą. Ja wiary nie mam, ludzie z różnych szukają jej. Rozumiem mechanizm. Jeśli im to pomaga - to ok. Oby dzięki niej byli lepsi - w to bardzo chciałbym wierzyć. Aby jednak tak się stało, nie mogą przymykać oczu. I oczywiście zawsze zmiany trzeba zaczynać od siebie. Mnie nie zawsze to wychodzi, walczę jednak. Najbardziej ze sobą:) By bez wstydu patrzeć w lustro. I starać się być szczerym względem siebie i innych. Z pozdrowieniami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 grudnia 2020 o 15:13

N niemlody
+3 / 7

@pikkewyn kościół to jedyna instytucją, która chroni pedofili. I to jest FAKT

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+3 / 7

@pikkewyn
"Zniszczenie kościoła na pewno nie rozwiąże problemu pedofilii. Brakuje nagłaśniania zarówno potencjalnych przyczyn tego zaburzenia jak i sposobów leczenia."
zniszczenie siatki pedofilskiej nie rozwiazuje problemu pedofilii ale umozliwia pozbycie sie pedofilow z przestrzeni publicznej
niestety, kosciol katolicki jest skorumpowana organizacja gdzie nawet gora byla zaangazowana w krycie pedofilow, dlatego miejsce takiej organizacji jest na smietniku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sightshield
+1 / 11

Faktycznie to straszne. Co nie zmienia faktu, że sam Szymon Hołownia nie świeci przykładem. Z jego wypowiedzi wynika, że skoro "eksperci medialni" zalecają szczepienia covidowe jako obowiązkowe, to on się w pełni z tym zgadza i popiera. W takim wypadku stosowne byłoby stworzenie jakiegokolwiek funduszu odszkodowawczego dla poszkodowanych w wyniku eksperymentu medycznego ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar be4bee
+6 / 6

Minister sprawiedliwości na imprezie u kolegi pedofila. Polska 2020. Czy Polacy zawsze muszą żyć w ciekawych czasach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+4 / 6

@be4bee Jak naród jeb...ięty to i czasy ciekawe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MalaZlaCzarownica
+9 / 9

To jest niesamowite, ze takie rzeczy mówi osoba otwarcie deklarująca się jako zaangażowany katolik, a cała ta rzekomo "liberalna" i "wolnościowa" opozycja prędzej by się udławiła własnym konformizmem, niż tak otwarcie skrytykowała KK.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
+1 / 3

za czasów pisobolszewi czarna zaraza ma się dobrze... niestety. Najwyższy czas na zmiany!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+1 / 1

@niemlody Na jakie zmiany? Jeśli nie postawimy pod ścianą i nie rozstrzelamy ludzi należących do PiSu, PO, PSL, SLD i Rydzyka to w tym kraju nic się nie zmieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
-2 / 2

@AIkanaro zapomniałeś o cyklistach, łysych i ryżych, wszystkich pod ścianę i sami się wykończymy. O to chodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-1 / 1

@niemlody Oni nie są winni temu o czym tutaj toczy się dyskusja, może poza tym, że łykają kiełbasę wyborczą jak młode pelikany ale to nadal nie zmienia faktu, że wymienione przez Ciebie grupy nie są są przyczyną tego co się dzieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 grudnia 2020 o 15:39

N niemlody
-1 / 1

@AIkanaro przyczyną tego co się dzieje są wyborcy, przy założeniu, że głupich rodzi się więcej niż mądrych - mamy to co mamy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
0 / 0

@niemlody Toretycznie tak, z drugiej strony rozkład normalny(krzywa gauss'a) sugeruje, że głupich jest tyle samo co mądrych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
-1 / 1

@AIkanaro jakoś tego nie dostrzegam patrząc na przeciętnego przedstawiciela elektoratu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C casperkb
-5 / 7

No to Hołowni nie obraził, bo nie jest katolikiem. Przynajmniej jego przekonania na to wskazują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jorn
0 / 2

Hołownia, nie p i er dol! Sam ludziom wciskasz tę samą ciemnotę, tylko grupę docelową masz inną. Kogo chcesz oszukać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+2 / 4

czarna sk*rwiała zaraza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
-2 / 2

Nie wiem po co promujecie płaczka, kolejny oszołom po palikocie czy petru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem