Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
134 165
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
0 / 8

Śmiejcie się śmiejecie, ale to jest możliwe. Rząd właśnie zabronił przemieszczania się w drodze zwykłego rozporządzenia. Zostają tylko masowe protesty. Ale tu trzeba się liczyć z możliwością śmierci. Niech świat zobaczy, że w Polsce już nie ma demokracji i jesteśmy w jednym szeregu z Węgrami i Koreą Północną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
-1 / 3

A minusy od ludzi, którzy całą wiedzę o świecie czerpią z filmików z żółtymi napisami na YT, bo to jest łatwiejsze niż zdobycie rzetelnej wiedzy na dany temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+2 / 2

"Ale numer. Wiarygodne źródło, pracuje w strukturach rządowych, dopiero co powiedział w telewizji, że na dniach nakaże zamknięcie sklepów"
Pozdrawia Minister Zdrowia Adam Niedzielski.
"Zostań w domu! Ci*lu!"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BijeloDugme
0 / 6

Lepsze to, niż bezmyślne łykanie goowna cieknącego z TVPiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stts
0 / 0

Nie, nie jest to lepsze. Jest to dokładnie to samo. Bezkrytyczna wiara w informacje z wątpliwych źródeł zawsze jest głupotą, niezależnie, czy źródłem jest TVP czy filmik na YouTube.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+4 / 6

Dla niektórych "foliarzem", "płaskoziemcą" itp. staje się każdy, kto poddaje w wątpliwość oficjalne przekazy dotyczące pandemii.
Broń Boże mieć własne zdanie. Choćby podparte racjonalnym rozumowaniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iposek
-1 / 1

Ale numer, syn sąsiada, dziennikarz z TVP, wie na 100% że rząd zamknie cmentarze od jutra, wprowadzi godzinę policyjną na Sylwestra, nakaże nosić maseczki w drodze konferencji prasowej, haha, ale bzdury. A nie, czekaj....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
0 / 0

Zabawne ile wysiłku wkłada się na demotach by z samodzielnie myślących ludzi zrobić idiotów. Nam trzeźwo myślącym pozostaje mieć ubaw z ludzi którzy łykają jak pelikan kombinerki to co mówią w tv i że są nieświadomymi niczego niewolnikami systemu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem