Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
352 363
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
+7 / 13

Znowu będzie wielce zdziwiony jeśli nikogo nie zastanie na miejscu. Choć osobiście wolę żeby zastał i oberwał. Ale w odróżnieniu do Najmana Stanowski ma klasę i nie będzie się kompromitować walką z kimś takim.
Smutne jest to, że ktoś taki jest autorytetem od wszystkiego w publicznych (czytaj PISowskich) mediach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+5 / 5

@Cammax
Najman autorytetem>? A co ten gość wie, czym się zajmuje? Leje się z innymi po mordach, a nawet to mu za dobrze nie wychodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 5

@michalSFS dla normalnych ludzi nie, ale w TVPIS ciągle się wypowiada jako ekspert. Od szczepionek, epidemii, budżetu UE, wyborów w USA, obrony kościołów (przed strajkami). Dostał fuchę w TVPIS za popieranie tej partii. Dobrze, że on nie miał okazji organizować obrony miast, kraju, czy czegokolwiek podczas jakiejkolwiek wojny, bo dziś by nas już pewnie nie było, a Najman odklepywałby po kilkunastu sekundach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-3 / 3

@Cammax No i Stanowski się nie pojawił. Sam zaproponował miejsce i czas spotkania, ale obsrał zbroję i nie przyjechał. Potem się głupio tłumaczył, ze taki był plan od początku bo chciał zrobić głupka z Najmana. Tylko, że głupka to zrobił z siebie, a w dodatku pokazał, że jako facet nie ma za grosz honoru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mausner
+2 / 2

@AIkanaro Kolejny wyskakujący z honorem w kontekście tego beztalencia i megalomana z patologicznym parciem na szkło. Co to za honor wyzywać na sparing kogoś, kto nie ma pojęcia na temat jakichkolwiek sportów walki? Znaczy się wielce honorowe jest pobić kogoś słabszego, tak? Stanowski zrobił dokładnie to, co robił od początku, czyli wyśmiał i wyszydził tego półgłówka, a że to nietrudne, bo kretyn bierze wszystko wielce poważnie i Stano dokładnie to wiedział, i dlatego powiedział o siedzibie Rakowa, bo Najman jest właśnie z Częstochowy i było wielce prawdopodobne, że tam przylezie. Mało tego, jeszcze chodził i pod budynkiem go wołał, bo naprawdę wierzył, że tam jest i że go zaskoczy. No ale Marcinek i tak odwrócił kota ogonem i oczywiście się na honor powołuje, bo przecież nie przyzna, że jest kompletnym debilem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-1 / 1

@Mausner Jakie to ma znaczenie czy Najman jest beztalenciem czy nie? Nie ma żadnego. Jak się z kimś umawiasz to idziesz na spotkanie, a nie wystawiasz się bo obsrałeś gacie ze strachu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mausner
0 / 0

@AIkanaro A takie znaczenie, że wielce honorowy Najman wszystkie zwycięskie walki stoczył ze specjalnie dobieranymi słabszymi przeciwnikami, a choćby z równymi sobie nigdy nie wygrał. Wielce honorowy Najman obalił przeciwnika w walce na zasadach boksu, a potem się kretyńsko tłumaczył, bo wiedział, że przegra. Jakie "umawiasz"? To nie jest tak, że Stanowski zaprosił go pod budynek Weszło, czyli siedziby swojej firmy. Gdyby tak było i Najman specjalnie by tam przyjechał, to faktycznie można by było mówić, że Stanowski się obsrał i prowokacja mu nie wyszła. To Najman od samego początku go zaczepia, bo parcie na szkło bierze nad nim górę. a Stanowski po prostu kolejny raz udowadnia, że to zwykły debil, omyłkowo tylko uważany za inteligentnego człowieka, który ma to wszystko przemyślane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

@AIkanaro w tym wypadku to Najman się zbłaźnił. Tak samo jak ze słynną już "obroną Częstochowy". To było logiczne, że ktoś taki jak Stanowski nie zniży się do walki z Najmanem. W sumie to trochę szkoda, bo Najman znowu odklepywałby po kilku sekundach.

@Eponhallad333 na pewno większą klasę niż Najman. Swoją drogą trochę szkoda, że Najman nie miał okazji znowu oberwać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

@Eponhallad333 to było raczej do przewidzenia, że Stanowski nie przyjedzie. A wiedział, że Najman od razu ruszy. Gdyby serio chciał go wyzwać, to umówiłby się na walkę w swoim mieście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

@Eponhallad333 słabo się zachował, zwłaszcza, że bez problemu pokonałby Najmana. Choć po jego tonie to było oczywiste, że on wyśmiewa Najmana a samo wyzwanie to sarkazm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar egoiste
+3 / 3

Widać Stanowski poziomem za bardzo nie odstaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nagano
-1 / 3

@egoiste Raczej się musiał dostosować poziomem, żeby zrozumiał :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kriseq1970
+1 / 3

@egoiste niestety do niektórych trzeba mówić ich językiem. Jak mówisz spokojnie i kulturalnie to taki najman nawet nie wie, że ktoś do niego się odezwał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar egoiste
+2 / 2

@kriseq1970
@Nagano

Ale ja Stanowskiego znam od dawna. Przecież to jego weszło to rynsztok, to takie disco polo dziennikarstwa sportowego, w którym nie przegrywa się po prostu, tylko frajerstwo, nie dominuje tylko miażdży i rozstrzeliwuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem