Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mamut3003
+12 / 30

Jeżeli ktoś myśli że prezydent się zaszczepi , jak i cała reszta rządu to gratuluję poziomu naiwności. Zapewne teraz nie może sobie wybaczyć że jego prezydentura wypadła w tak popiepszonych czasach plandemii gdzie ludzi namawia się wszelkimi sposobami na zaszczepienie się zrobionym na kolanie jakimś gównem którego skutków ubocznych nikt nie jest w stanie przewidzieć i nikt nie chce brać za to odpowiedzialności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agnen67
+4 / 12

Bądź jak Duda, szczep się w ostatniej kolejności, jeśli chcesz się zaszczepić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+22 / 46

I to jest dowód aby się nie szczepić. Jeśli producent tej szczepionki jej nie przyjął, politycy jej unikają to oczywistym jest że coś jest z nią grubo nie tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+9 / 15

Producent nie zna się na własnym produkcie? To gorzej świadczy o produkcie czy producencie? Wiele informacji jest sprzecznych a prawda dąży do prostoty.
Dodatkowo politycy mają informacje z pierwszej ręki. Jakoś jak w USA były zamieszki to Trumpa schowano do bunkra pomimo iż rozruby były kilka kilometrów dalej. A super groźnego wirusa się politycy nie boją. Dodatkowo ludzie musieli nosić maseczki już loili mandaty, a politycy dopiero później zaczęli je nosić pomimo że spotykają codziennie masę osób.
Coś tu grubo nie gra. Dodatkowo firma która sprzedaje te szczepionkę ma ośrodek badawczy akurat w Wuhan. Dziwny zbieg okoliczności. Za dużo takich zabiegów okoliczności na zwykły przypadek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
0 / 2

@rafik54321 Morawiecki zapowiedział, że zaszczepi się 15 stycznia - gdy przyjdzie jego kolej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+6 / 10

Teraz? Kiedy już mleko się wylało... Nie jestem pewny czy on przyjmie szczepionkę czy sole fizjologiczna. W sumie to idioci. Jak chcieli ludzi zrobić w konia to trzeba było tak od razu...

Ja jeśli się zaszczepie to nie szybciej niż w wakacje... Wolę odczekać i popatrzeć na efekty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sanjzu
+3 / 3

@Ichna Masz rację Health Impact Events (unable to perform normal daily activities, unable to work, required care from doctor or health care professional).
Czyli jeszcze mniej osób bo można zakładać że każda z osób która była u lekarza z tego powodu nie była też w stanie pracować i wykonywać normalnych dziennych zadań.
Ja przeszedłem to gówno mój ojciec za to nie przeżył, ale nie mam zamiaru się szczepić dopóki mądrzejsze kraje jak Australia i Nowa Zelandia się nie zaczną szczepić bo to jedyne kraje króre naprawdę sobie radzą z kryzysem Covidowym.
A w tej p!erdolonej Polsce politycy tylko patrzą jak się nachapać i dop!erdolić obywatelom a że ponad połowa narodu to debile i zamiast ruszyć na polityków i ich powiesić przy wejściu do sejmu jako przestrogę dla wszystkich to wolą się żreć między sobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CBGB
-4 / 8

@Ichna No cóż, jeżeli rozpatrujesz to w taki sposób (że może być więcej, niż jeden Health Impact Event na osobę)to wychodzi wtedy na to, że szczepionka jest jeszcze bezpieczniejsza ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-1 / 7

Powiedz mi. Jak zbadali ewentualne powikłania np rakotwórcze które mogą wystąpić po latach, w mniej niż rok. Podali komuś jakieś serum na postarzenie organizmu czy jak? Nie jestem foliarzem. Sam bardzo chętnie przyjmowałem szczepienia przeciw grypie. Ale tej szczepionki się po prostu obawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 7

To bardzo dużo powikłań jak na szczepionkę. Około 3% powikłań to jakieś 30 razy więcej niż w przypadku innych szczepień. Bo zwykle takie powikłania to 0,1% i mówimy tu o drobiazgach jak np zaczerwienienie skóry. Poważne powikłania są raz na milion.
I pamiętaj że minęły tylko 4 dni. Więc z tych 3% może zrobić się 10%.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nimitz77
-2 / 6

@CBGB Nawet jakbyś się cały dzień natłumaczył to takie społeczne szkodniki jak Ichna czy rafik54321 będą się dalej spuszczać nad wyrwanymi z kontekstu wynikami, których znaczenia nie rozumieją ale za to idealnie wpasowują się mainstremową modę na "straszenie" szczepionkami. Trzeba naprawdę przeżyć pół życia w beczce, żeby nie wiedzieć, że objawy w postaci osłabienia, senności, gorączki są normalne po szczepieniu jakimkolwiek i oznaczają obecność reakcji organizmu na podany antygen. Ale cóż, lepiej wierzyć w pacierze, różańce i inne dyrdymały. Ja mam przynajmniej na tyle przyzwoitości, że nie wypowiadam się na tematy na których się nie znam, np. nie wypisuję do obsługi Zderzacza Hadronów, jakie ustawienia powinni wprowadzić w następnym eksperymencie, jednak jak widać jesteśmy krajem omnibusów..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar egoiste
-1 / 1

@rafik54321 A ty w ogóle wiesz co konkretnie CEO Pfizera powiedział, czy znalazłeś mema na facebooku? Otóż on wcale nie odmówił szczepienia. On powiedział, że zaszczepi się wtedy kiedy będzie jego pora zgodnie z programem szczepień.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+8 / 20

Mnie zastanawia tylko jedna rzecz: skoro on przebyl chorobe to po wuja ma sie szczepic?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
+10 / 18

@Xar nie szukaj w tym logiki. Chociaż ciekawsze pytanie brzmi, jakim cudem jedna szczepionka działa na kilka różnych mutacji tego samego wirusa ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+3 / 9

@y0u bo ona ma dzialac w ten sposob,ze organizm uczy sie walczyc z czyms co jest na powierzchni tego wirusa, a nie jako tako z wirusem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+2 / 4

@Xar Sam twórca Phizer'owej szczepionki Ugur Sahin powiedział że koronaświrus pozostanie z nami 10 lat i że mutuje i nawet zaszczepienie znacznej części populacji może nie być tu rozwiązaniem. W innej wypowiedzi powiedział że na nową mutaję jest w stanie opracować szczepionkę w 6 tyg.


https://www.tvp.info/51497691/prezes-biontechu-ugur-sachin-koronawirus-zostanie-z-nami-jeszcze-przez-dekade-nie-ocala-nas-od-tego-takze-szczepionki

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C780565%2Cbiontech-jest-w-stanie-przygotowac-nowa-szczepionke-w-ciagu-6-tygodni.html

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-szef-biontech-jestesmy-w-stanie-przygotowac-nowa-szczepionke,nId,4942602

https://www.youtube.com/watch?v=daTU86fk1hY

Co jak co ale twórca szczepionki bardziej wie o co chodzi niz nasze profesory za gęsi i jajka jak gut, grzesiowski, horman, matyja, niedzielski i inni przygłupy.Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 grudnia 2020 o 12:52

D dncx
+1 / 1

@kilkurenty Chyba najważniejszy jest ten pierwszy materiał. Pamiętam jak jeszcze na początku roku lekarze za granicą mówili, że epidemia będzie trwać conajmniej 18 miesięcy. Jesteśmy przy 12. Czyli może zostało 6. Ale jeśli wirus mutuje a organizm sobie z nimi nie będzie radzic to nawet na zawsze z nami pozostanie. A wg specjalistów z Pfizer szczepionkę i tak będzie trzeba powtarzać co dwa lata. Wczoraj to podali w Polsacie. Więc to się tak prosto to wszystko nie skończy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Grzegorz1980
0 / 2

@Xar Ja przeszedłem przez koronawirusa razem z żoną i nie mam zamiaru się szczepić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rainboweyes80
+1 / 1

@kikurenty Ator zawsze na propsie :]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Marcin_Jan
0 / 0

@y0u bo ma microczip. Logincze chyba? Aktualizują przez wifi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Grzegorz1980
+4 / 8

Nie zaszczepi sie na 100% tak samo jak powiedział że na grypę też sie nie szczepił , myslicie że Biden dostał szczepionkę pewnie podali mu jakieś witaminki i tyle żaden polityk wysoko postawiony nie zaryzykuje . po drugie on już przeszedł koronawirusa więc ma w sobie przeciwciała to po co się szczepić ???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 28 grudnia 2020 o 8:46

B buddookann
+10 / 10

Wirus zabija ludzi: prawda.
Wirus zabija mikroskopijny promil zdrowych ludzi: prawada.
Wirus jest przyczyną śmierci wielu ludzi w wyniku ograniczenia dostępu do służby zdrowia: prawda.
Wirus zniszczył majątki i życie WIELU ludzi: prawda.
Wirusy były, są i będą : prawda.
Media i rządy wyolbrzymiają zagrożenie : prawda.


Na bilans przyjdzie czas za parę lat, ale już dziś można podejrzewać że to niepotrzebna histeria. Ja już nie znam żadnej rodziny w której ktoś by nie był chory. Wielu analityków zakłada że 1/3 Polaków już jest po chorobie i trudno się z tym nie zgodzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agnen67
0 / 2

A ja trochę z innej beczki. Ostatnio oglądałem filmik z parlamentu kanadyjskiego. Padło pytanie: do czego mają służyć obozy powstające w każdym stanie. Odpowiedź brzmiała: do dekontaminacji. a ja się pytam kogo rząd kanadyjski chce dekontaminować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
+1 / 1

A kto mu powiedział, że jest pierwszy w państwie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-3 / 5

@Venkman, @rafik54321, Jakby powiedział, że się pierwszy zaszczepi, to byście się darli, że sie wpycha, jak powiedział, że na końcu, bo jest ozdrowieńcem, więc jest bardziej odporny, to się pultacie, że vna końcu. Ręce opadają @pawcio68 Nie kłam. powiedział, ze się zaszczepi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
+3 / 5

@Fragglesik powiedział też, że nie będzie podpisywał nowych podatków... dobija już do 60.
powiedział, że będzie prezydentem niezależnym... robi wszystko co mu jarek każe
to jest durna pacynka jarka, a nie prezydent. szczególnie, że przekręcili te wybory i przepchnęli ich "legalność" ustawionymi przez siebie "sędziami" (całkowicie niezależnymi [ciekawe od czego])

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rainboweyes80
0 / 2

Tusek taki mundry, że aż oczy bolą patrzeć. Czy on i jego dzieci już zapisani na szczepienie p-ko Covid ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rainboweyes80
0 / 2

Ciekawa sytuacja,że ludzie wolą teraz mieć covida, niż się na niego zaszczepić. Wiosną sytuacja byłaby o 180 stopni odwrócona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem