Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:59

Anthony Hopkins niedawno obchodził rocznicę 45 lat trzeźwości

"Dokładnie 45 lat temu, zadzwonił dzwonek alarmowy" - mówi Hopkins w wideo na Twitterze - "Zdałem sobie sprawę, że może mi się przydarzyć coś strasznego i alkohol mnie zabije. Miałem wtedy w głowie tylko jedną myśl, że czas dokonać wyboru pomiędzy życiem, a śmiercią i ja postanowiłem żyć. Poczułem się dużo lepiej i do dziś czuję się niesamowicie. Czasem mam wątpliwości, ale najważniejsze, żeby nie ulec pokusie. Dzisiaj jest jutro, o które martwiłeś się wczoraj. Młodzi ludzie, nie poddawajcie się i walczcie z uzależnieniem. Bądźcie odważni, a siła sama przyjdzie. Szczęśliwego Nowego Roku - nadchodzący rok będzie najlepszy!"

www.demotywatory.pl
+
636 639
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R konto usunięte
+11 / 13

Ten czarnobiały kolor i już się przestraszyłem, że go pozbierało na tamten świat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ArthurFleck
+3 / 7

Życie bez alkoholu jest o wiele lepsze. Jest fantastyczne. Sęk w tym, że otaczają cię ludzie, którzy bez tego trunku mało potrafią wycisnąć z życia, nie potrafią się bawić, gadać, nudzą się. A

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kriseq1970
+1 / 3

@ArthurFleck masz smutnych znajomych... Moi znajomi umieją się bawić bez alkoholu, umieją i z alkoholem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+2 / 2

Alkohol w czasach obecnych stanowi mimo wszystko mniejszy problem. Żeby zniszczyć sobie organizm alkoholem potrzeba kilku, lub kilkunastu lat. Natomiast używki narkotykowe, które są plagą współczesnego społeczeństwa, potrafią zniszczyć człowieka w pół roku. Chciałbym, żeby młodzież odnalazła w sobie siłę odmawiania tego typu używkom. Ale to chyba walka z wiatrakami, niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 2

@profix3 potrzebna lepsza edukacja, i surowsze kary dla tych to ten syf rozprowadzają wśród młodzieży.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+1 / 1

@FenrirIbnLaAhad Surowe kary jeszcze nigdy nie rozwiązały problemu w żadnej kwestii. W tym przypadku przydałby się raczej cud.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+1 / 1

@profix3 hm, niby racja, ale co tu innego zrobić...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
0 / 0

@FenrirIbnLaAhad A ***uj wie. I w tym problem, że ciężko wymyśleć coś mądrego. Jedyne wyjście widzę w medycynie, może kiedyś wymyślą środek, który będzie odrzucał od używek. Ale chyba nikomu nie zależy żeby coś takiego powstało. Raz że handel narkotykami przynosi kosmiczne dochody (a skapuje często tym którzy niby z tym walczą), a dwa ogłupionym społeczeństwem łatwiej się rządzi. No i w tym całym chaosie łatwiej kręcić wały na innych polach. Wiem, brzmi trochę jak teoria spiskowa, ale to chyba tak funkcjonuje. Poza tym próba uczenia ludzi, że różne używki to zło, i robi im krzywdę jest jak walka z wiatrakami. Jak to się zacznie rozkminiać to prędzej czy później ręce opadają. pozdr.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+1 / 1

@profix3 dla mnie wcale nie brzmi to jak teoria spiskowa, gdy nie wiesz o co chodzi, chodzi o kasę.
Już dawno byłoby to zwalczone gdyby nie ludzka podatność na korupcję.
pozdr.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem