Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1612 1668
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S slagen
+29 / 67

PiS ma obsesje na punkcie Owsiaka. Myślę że po to uziemili kraj do końca miesiąca by utrudnić organizacje Wielkiej Orkiestry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ObywatelWszechswiata
-2 / 30

@pawson25 Obiecujesz, że ty ani Twoje dzieci do osiągnięcia pełnoletniości nigdy nie skorzystacie ze sprzętu od WOŚP?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawson25
+8 / 26

@ObywatelWszechswiata w Polsce służba zdrowia jest państwowa i opłacana z podatków. Do tej pory nigdy nie korzystałem ze sprzętu Owsiaka. Korzystałem z tomografów, rezonansu, badałem oczy, robiłem USG. Nigdyale to nigdy nie korzystałem że sprzętu Owsiaka. Niech podniosa składkę zdrowotna o 50 gr i będzie tyle ile zbiera Owsiak

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ObywatelWszechswiata
-2 / 8

@pawson25 Rozumiem, masz rację. Jednak na pytanie nie odpowiedziałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PogromcaCiapatychPrawiczkow
+6 / 18

Niestety, ale mam wątpliwości. Nie wszystkie sprzęty mają naklejone serduszka. Ogrom z nich zwyczajne jest używanych dla wszystkich. Personel szpitala/przychodni specjalistycznej nie będzie szukal sprzętu innego, bo jakiemuś TheBillowi się zechce świrować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rational_male
-1 / 15

@PogromcaCiapatychPrawiczkow Ogrom z nich ma serduszka, bo w czasie orkiestry te naklejki walają się wszędzie. Na moim akordeonie też mam jedno, co nie znaczy, że WOŚP mi go sprawił. Tak samo ze sprzętem szpitalnym. Masz jakieś dane, ile procentowo sprzętu jest w szpitalu w stosunku do sprzętu wośp, że tak twierdzisz? Pytam z ciekawości, bo twierdzisz, że nie wszystkie sprzęty mają naklejkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawson25
+2 / 20

Odpowiedziałem Ci. Budżet służby zdrowia to ponad 107 mld zł. Owsiak zbiera ok. 130 mln. Jest to promil budżetu służby zdrowia. Mała jest szansa że akurat na sprzęt Owsiaka się trafi. Poza tym sam sprzęt nie leczy. Potrzebni są lekarze, pielęgniarki itd itp. Podnieśmy o 50 gr składkę zdrowotna i zbierzemy tyle co Owsiak, bez tej szopki i zarobku dla niego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Johny_J4
-2 / 12

pawson25 - i tu objawia się twoja prostota zapewne post PiSowa, niestety życzę ci zdrowia obyś nie korzystał z tych usług, ale uwierz gdyby nie te serca na sprzętach dziś pewnie by mnie nie było i nie mam 5 lat, bo nie tylko dzieciaki z tego korzystają, ale po co głupiemu rozum

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
0 / 8

@pawson25 niech Sasin odda przewalona kasę potem rydzyk co dostał od państwa poprzedni min. Zdrowia z chandl. Bronią i Owsiaka nie trzeba i kilku innych też

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawson25
-2 / 4

@Johny_J4 uczyńmy całą gospodarkę na wzór Owsiaka. Niech służba zdrowia całą przejdzie pod kuratele Owsiaka i niech zbiera na wszystko, skoro robi to lepiej niż państwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mariot
+1 / 1

@rational_male Wszystkie sprzęty powinny mieć certyfikaty wośp, a serduszka to można sobie na czoło nakleić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A azareel
-2 / 4

@pawson25 Kanalio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A azareel
-4 / 4

@pawson25 Nie chcesz to nie pomagaj. Ich pocałuj obrazek jarosława w stópkę. Kanalio

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawson25
+3 / 3

@azareel dlaczego mam dodatkowo płacić podatki na Owsiaka? Za dużo tego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar caroline_q
0 / 0

Większość kasy na opiekę zdrowotną pochłania biurokracja, opłaty, wypłaty, nie jest zwykle przeznaczana na sprzęt. Nawet gdyby podnieść składkę o te 50 gr, to ludzie stworzyliby więcej biurokracji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawson25
0 / 0

@caroline_q w Polsce nie ma braków sprzętowych od dobrych 15 lat. Brakuje za to personelu, lekarzy itd. Z tym jest kłopot. W Polsce wysoko specjalistycznego sprzętu nie brakuje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar caroline_q
0 / 2

@pawson25 Oprócz respiratorów, sprzętu do badania słuchu, inkubatorów, mri, łóżek... Wszystko jest, oczywiście, ale sprzed kilku dekad. Gdzie DaVinci? Gdzie sprzęt nowoczesny? Kiedy ostatnio byłeś w szpitalu? Nie takim ą ę w Warszawie, tylko w Opolu, Brzegu, we Wrocławiu choćby. Z brakami w kadrach się zgadzam, ale kto chce poświęcać swoje życie i zdrowie za psie pieniądze, w tak toksycznym miejscu pracy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawson25
-1 / 1

@caroline_q sprzęt jest wszędzie w miarę dobry. To nie lata 90, gdzie faktycznie Owsiak sporo ratował. Psie pieniądze? Wiesz ile zarabiają lekarze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A azareel
-1 / 1

@pawson25 Co? A jak płacisz kolejny podatek wymyślony przez tą kanalię Morawickiego to ci dobrze? I nie przeszkadza ci, np.że Sasin rozj**ał 70 mln, a Owsiak ci przeszkadza?? Jak ten kraj ma być normalny, jak tu takie gnidy żyją i mają prawa wyborcze... Mentalność chłopa pańszczyźnianego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawson25
-1 / 1

Nie wiem skąd ten wniosek że mi nie przeszkadza. Przeszkadza mi. Owsiaka akcje są zbędne lub niech cała służba zdrowia tak działa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Firewolf_Jess
+11 / 11

@matkapolka83 pandemia to fakt. Tylko... Czy naprawdę z jej powodu mamy przestać robić cokolwiek innego? Gospodarka upada, ludzie w domach świrują i umierają, bo nie otrzymują pomocy medycznej. Moim zdaniem dużo więcej ludzi umiera PRZEZ koronawirusa, niż NA niego. Bo pomijając już nawet zapalenia płuc i inne niebezpieczne choroby (w przypadku nie leczenia, lub złego leczenia, umieralność na nie jest prawdopodobnie większa niż na koronawirusa), które są leczone przez telefon, spadła ludzi diagnozowanych na raka, choć liczba samych chorych nie spadała, a to taka choroba, że im wcześniej wykryta, tym większa szansa na wygraną walkę. Do tego brak dostępnych szpitali i problemy z dojazdami karetek. Chyba nie muszę tłumaczyć czemu karetka wzywana w nagłym przypadku powinna przyjechać praktycznie natychmiastowo? No i do tego depresja. Tak, to choroba. I to bardzo niebezpieczna, której nie wyleczysz od tak. Choroba, spowodowana np. izolacją, stratą pracy, upadkiem restauracji, czy hotelu, który był dorobkiem życia. Choroba, która może prowadzić do samobójstwa, lub niezdolności do pracy. Ogólnie długoby wymieniać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Firewolf_Jess
+7 / 7

@matkapolka83 Piszę, że moim zdaniem, bo wiem, że nie jestem specjalistą, więc liczę na merytoryczną dyskusję, a jeżeli się znajdzie specjalista to proszę mnie poprawić. Natomiast... Mam w rodzinie lekarza rodzinnego, dwie pielęgniarki oraz jednego z lepszych onkologów w Polsce (leczy czasem naprawdę znanych ludzi, pisze prace na te tematy itd.), do tego były laryngolog i być może znalazłby się ktoś jeszcze. Oni wszyscy są zdania, że trochę nie tędy droga, bo problem nie leży w tym, że ktoś pójdzie na sanki, a czasem problem w tym, że ktoś przyjdzie do przychodni onkologicznej na badania z objawami koronawirusa. W przychodni +/- 30 osób. Resztę można sobie dopowiedzieć.
Tak mam to szczęście, że w mojej rodzinie nikt nie umarł na koronawirusa. Jednak... Cóż główny sens mojej wypowiedzi to było to, że nie tylko na koronę ludzie umierają. Np. syn koleżanki mojej mamy i jego żona zmarli na zapalenie płuc, bo nie otrzymali odpowiedniej pomocy "bo covid", bo byli leczeni przez telefon.
Znam osoby z depresją. Zdiagnozowaną przez lekarza, ta osoba jest pod opieką psychiatry itd. To nie jest wymysł. Diagnozuje się ją w krajach wyżej rozwiniętych, ale to nie znaczy, że w innych jej nie ma. Po prostu się jej nie diagnozuje. I w depresję nie wpadają tylko ci, którym coś nie wyszło. Po prostu nagła utrata czegoś ważnego może być jedną z przyczyn. Bez znaczenia czy to biznes, rodzina, czy brak kontaktu twarzą w twarz z ludźmi.
Brak dostępności do lekarzy, karetek i szpitali wynika między innymi z faktu, że ogromny ich zasób zostały przeznaczony na "tylko covid". I to jest fakt.
A każdy kto nie może usiedzieć w domu to nie jest skończony kretyn. To CZŁOWIEK o potrzebach społecznych, czy potrzebie ruchu, czy potrzebie czegokolwiek innego.
I ostatnie, gospodarka upada, więc ludzie nie mają pieniędzy, zaczynają żyć na koszt państwa, więcej osób bierze niż wpłaca, państwo nie ma pieniędzy, nie ma co wypłacać i nie ma z czego utrzymywać szpitali.
Chciałabym już tylko dodać, że to co piszesz to... Tak średnio fakty. To również Twoje odczucia. Tylko mam wrażenie, że patrzysz JA, MOI bliscy, wszyscy inni to kretyni. Przykłady, które podałam to tylko przykłady. Takich ludzi jest więcej. Ja swoją opinię oparłam na słowach specjalistów, lekcjach podstaw przedsiębiorczości oraz podstaw ekonomii, słowach gościa, który od kilkunastu ładnych lat prowadzi agroturystykę, obserwacji tego co się dzieje dookoła mnie oraz różnego rodzaju artykułów na ten i podobne tematy. Więc wydaje mi się, że jestem wystarczająco poinformowana, żeby prowadzić dyskusję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matkapolka83
-2 / 2

@Firewolf_Jess ja nie zaprzeczam istnienia depresji. Smiech pusty mnie dopada jak ktos 13 latka leczy z depresji od 3 lat.
Z wiekszoscia mozna sie z toba zgodzic tylko problem jest taki ze skupiasz sie na krytyce a nie podajesz rozwiazan. Napisz jak ty bys wprowadzal ograniczenia.
Wprowadzamy ograniczenia - zle. Duzo ludzi umiera na covid - zle. Mamy ograniczona dostepnosc do lekarzy bo ci walcza o zycie zakazonych - zle. Mozna tak dlugo tylko co to daje. Chce konkretow a nie frazesow.
Ja tez jestem osoba spoleczna ale nie robie z siebie partyzanta obchodzacego obostrzenia a jednoczesnie krytykujacego wzrost zgonow w RP.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Firewolf_Jess
0 / 0

@matkapolka83 Nie twierdzę, że ograniczenia w ogóle to zło. Uważam, że wszystko można byłoby przeprowadzić z głową.
Nie chodzi mi o same obostrzenia, chodzi mi o to, że są pisane na kolanie, od dupy strony, nie dokładnie i nie mają mocy prawnej. Nie pasuje mi niekonsekwencja. Zamykamy hotele, gdzie drugiego człowieka widzisz może za dwa razy i to tylko przelotem, a kościoły jak były tak są otwarte, gdzie jak masz ograniczenie do np. 18 osób, to w ławkach siedzi przynajmniej 50 (nikt nie liczy, a ludzie mają w dupie i i tak włażą sobie na plecy). Więc ten... Ja się ludziom trochę nie dziwię, że ograniczenia mają w dupie i przestali wierzyć w pandmię. Nie zgadzam się z nimi, ale rozumiem powody.
Z rozwiązań... Chyba nie ma tutaj dobrych odpowiedzi. A przynajmniej 100% dobrych. Jak mówiłam nie jestem specjalistą. Boli mnie jednak, że tak zwani specjaliści, którzy podejmują jakieś decyzje podejmują je takie, że po zwykłych zajęciach w liceum łapię się za głowę i "to tak nie działa". Wiele rzeczy było do przewidzenia. Strajki kobiet, bunt przedsiębiorców itd. To że pewne decyzje wywołają takie, a nie inne reakcje, zwłaszcza wśród wtedy panujących nastrojów... Cóż nie trzeba mieć dyplomu z psychologii.
Mam kuzynkę lat 15, ponad rok leczy depresję. Choroba to nie kwestia wieku. Okres dojrzewnia to czasem taka huśtawka hormonalna, że dziaciak, który nie ma dobrej relacji z rodzicami, lub/i odpowiedniego otoczenia nie da sobie rady. Więc proszę odpuśćmy sobie mit, że dzieciaki, które nie miały traumatycznych doświadczeń, nie chorują na depresję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lokutus
+6 / 32

A ja w tym roku nie dam a nic do p.owsiaka nie mam NIECH odda sasin kase przewalonz za wybory NIECH odda minister kase za respiratory i ten od broni lub niech ida siedziec bo gdyby politycy byli ok to wosp bysmy nie potrzebowali a oni jeszcze wosp heytuja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
+14 / 16

@lokutus sasin wyda xxxxzł na orkiestrę, która się nie odbędzie? XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
+6 / 24

@nitaki niech zabiorą rydzyk owi kto on Qrwa jest ze tak mu w D włażą od lat to szopka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
+18 / 30

Choćby zrobił identyczna imprezę jak TVPis w Ostródzie i tak będą się czepiać i wymyślać paragrafy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dejmien86
+11 / 27

No szkoda. To jest ogrom ludzi którzy liczyli na jakiś zarobek. A tak nasz wspaniałomyślny dążący do jak największego zniewolenia zwykłego obywatela rząd zablokował tak wspaniałe święto, które dla wielu Polaków jest ważniejsze niż jakieś tam nawet zielone światło czy święto pracy.
Bandyci
Złodzieje
Komuniści

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marchewcia1985
+3 / 3

Owszem, szkoda, bo najczęściej to ci sami ludzie którzy rozkładają sprzęt sceny i stragany na dożynkach, odpustach i dniach miasta, a w tym roku pewnie połowa z nich nie ma z czego żyć:/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LubieHamaki
+17 / 25

@pawson Jakbyś przez wiele lat coś ogromnego robił, to miałbyś same znajome, zaufane, sprawdzone w bojach firmy do roboty. Nie ogłaszałbyś pewnie przetargów, żeby dwa złote zaoszczędzić a potem martwić się, że scena się zapadła. Ale Ty na pewno znasz się i organizujesz przedsięwzięcia na skalę światową, więc się wypowiadasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ObywatelWszechswiata
+5 / 11

@pawson25 No i co z tego. Robi to na pełen etat, a wszystko jest zorganizowane. Z czego ma żyć? Zawistne Polaki :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2021 o 18:04

avatar ObywatelWszechswiata
-3 / 3

@pawson25 Ok, to sorka.
Przepraszam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RazDwaPiec
+2 / 38

Adamowicz może coś powiedzieć o profesjonalnym zabezpieczaniu imprez Owsiaka. A nie.. Już nie może...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grzesik_w
-2 / 12

@RazDwaPiec Nie może, bo pisowkii fanatyk nakręcony pisowską nienawiścią odebrał mu życie, a teraz pisowski prokurator przez dwa lata nie może sporządzić aktu oskarżenia wobec zabójcy bo jedyne co robi to szuka winy WOŚP i jakoś znaleźć nie może. To tak gwoli ścisłości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
-5 / 5

@RazDwaPiec gdyby nie zabroniono Milicji i wojsku pomagać przy WOŚP nie było by tego. Gdyby pisiory oddały kasę z walków Owsiaka byśmy nie potrzebowali oczywiście po i inni też świeci nie sa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RazDwaPiec
+3 / 5

@grzesik_w
Poczytaj sobie dziecko co mówił do Adamowicza Jarosław Wałęsa, polityk ... PO. I poczytaj sobie też, co pisała przed wyborami o Adamowiczu Gazeta, jak po nim jechał TVN. Same pisowskie media, prawda? Na wasze nieszczęście, są jeszcze ludzie, którzy pamiętają jak było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RazDwaPiec
+1 / 5

@rafik3001
Jakby WOŚP grał za komuny, to Milicja i wojsko na pewno by się włączyło w ten szczytny cel.
A ten F16, co to latał nim Osiak, to prywatny był?
PS. Wojsko nie jest od ochraniania prywatnych imprez kolesia, który nie wykonuje wyroków sądu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2021 o 0:59

A azareel
-1 / 3

@RazDwaPiec Gdyby pisowskie kanalie nie zabroniły pomagać WOŚP wojsku i policji, to może człowiek by żył. Z resztą to pokazuje tylko jak pełno jest na ulicach pisowskich ścierw, które chcą zniszczyć Jurka za wszelką cenę. Jakoś dziwnym trafem na Woodstocku takie rzeczy się nie zdarzają, bo pisowskie gówno tam nie jeździ.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grzesik_w
+1 / 3

@RazDwaPiec jeśli ktoś nie ma argumentów merytorycznych, to próbuje zdyskredytować rozmówcę osobistymi atakami. Bladego pojęcia nie masz ile mam lat - ale to nieważne. Ważne, że jeśli się z Tobą nie zgadzam, to jestem dzieckiem. Zaprawdę typowe to - takie prawe i sprawiedliwe. Odnosząc się natomiast merytorycznie do tego co niby mam sobie przeczytać zacytuję zabójcę p. Adamowicza: "Mówię ci, dopinam jeszcze kilka rzeczy i wracam na dożywotkę. Będzie roz***dol. Je**ć wszystkich złodziei, niech żyje Prawo i Sprawiedliwość!". Kolejne zdania pochodzą z notatki dyrektora zakładu karnego w którym przebywał zabójca i która to notatka została przekazana śledczym: "Mężczyzna miał antydemokratyczne poglądy i planował opuścić „siedlisko Platformy”, jak określał województwo pomorskie. Chciał przeprowadzić się tam, gdzie „rządzi PiS”. Miał też deklarować, że chce, by Jarosław Kaczyński „został dyktatorem”
A tu z kolei cytat jednego ze śledczych prowadzących sprawę. Przypominam, że od dwóch lat pisowską prokuratura nie potrafiła nawet sporządzić aktu oskarżenia w sprawie: "Kolejny termin to wybory prezydenckie w maju 2020 roku. Nikt nie chce szukać odpowiedzi na pytanie, skąd u Stefana W. nienawiść do Platformy. Niepoczytalność to umorzenie śledztwa, wtedy nie ma procesu i zeznań Stefana oraz świadków przed sądem". Chcesz sobie dalej wierzyć, że ten zabójca był motywowany przez Platformę a nóż włożył mi do ręki sam Tusk to sobie wierz. Pozazdrościć PiSowi takiego twardego elektoratu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2021 o 15:17

avatar rafik3001
-1 / 1

@RazDwaPiec ok Sasin więcej zrobił dla nfzuu i ten były premier razem z instr. Narciarstwa i handlarzem broni

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
0 / 2

To już wiecie po co mandaty bez możliwości odmowy.
Aha no i czas grillowania wośp w tvp uważam za otwarty...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P patrycjusz007
+3 / 15

Płacę ponad 200 zł składki zdrowotnej co miesiąc. Lewica cały Czas krzyczy, że mam płacić jeszcze więcej i to jest dla nich oczywiste. W związku z powyższym nie poczuje się źle nie dopłacając złotówki do tego CHOREGO systemu. Możecie walić minusy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ludek_z_lasu
-1 / 9

@patrycjusz007 To jest tylko jednoczenie społeczeństwa w słusznej sprawie. Nie ważna kasa, ważne ***** *** i KK . I tylko to jest ważne bo to jest solą w oku PIS-dzielstwa , że ludzie się jednoczą bez nadzoru partyjnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RazDwaPiec
+4 / 6

@patrycjusz007
Owsiak to esbecki pomysł, jak utrzymywać wpływ na młode pokolenie. A przy okazji utrzymywać znajomych królika. Dlatego nie pokazywał faktur. Tajemnicą poliszynela było, że te wszystkie zespoły co grały niby to charytatywnie, były normalnie opłacane. Przez lata wytworzono swoisty szantaż emocjonalny wobec wszystkich, co nie chcieli płacić. Zabawnie było, jak prywatne stacje najpierw darły japę jakie to TVP jest złe, bo nie chce organizować finału, a jak Owsiak do nich poszedł, to podkuliły ogon i odmówiły. Bo każdy rozsądny wie, że REALNE KOSZTY organizacji PRZEWYŻSZAJĄ zebrane kwoty.
Kolejne pytanie - dlaczego składy zebrane w styczną są wydawane w dopiero w kolejnym roku?

W ubiegłym roku w WB ten weteran zebrał na szpital kwotę porównywalną ze zbiórkami WOPŚ, przy kosztach NIEOSIĄGALNYCH dla Owsiaka, bo wynoszących 0. Bo tak się robi PRAWDZIWĄ DOBROCZYNNOŚĆ. Ale jak tu utrzymać przez rok złotego melona i mrówkę całą za 0 złotych?

Mając to wszystko w pamięci, postępujesz patrycjuszu007 racjonalnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RazDwaPiec
0 / 4

@ludek_z_lasu
Nie - to nie jest jednoczenie społeczeństwa.
Dla większości to jest jednorazowe rozgrzeszenie z całorocznej bezczynności. Raz na rok wrzuci kilka groszy i już ma czynne sumienie, bo coś dał na cel charytatywny. Taka jest prawda.

Charytatywność powinna też być bezstronna politycznie.A Owsiak jest jednoznacznie zaangażowany po jednej stronie. Jak tu pogodzić, że w tym samym roku facet zbiera na wcześniaki i popiera prawo do aborcji na życzenie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P patrycjusz007
0 / 4

@ludek_z_lasu Ja należę do KK. Dlaczego chcesz mnie jeb**? Kościół to nie tylko patologiczni księża ale też dobrzi duchowni, a przede wszystkim wierni którzy Kościół tworzą. Ciekawe czy w twarz byś mi to powiedział misiu kolorowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2021 o 10:01

P patrycjusz007
0 / 0

@RazDwaPiec Niestety coraz rzadziej tutaj ludzie piszą rozsądnie tak jak Ty. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S staryy
-2 / 4

jeden na milion,bohater

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borekpp
+7 / 17

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ludek_z_lasu
0 / 10

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PogromcaCiapatychPrawiczkow
+4 / 8

54mln WOŚP to zbierał kilka lat temu. Dzisiaj kwoty idą w setki. Nic nie mam do Szlachetnej Paczki, ale tak całkiem.malycj kosztów operowania, to ona nie ma. Są one o wiele wiele wyższe niż w przypadku WOŚP. Taka sytuacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tema_lina
0 / 10

@borekpp A te skandale w Szlachetnej Paczce, to skąd się wzięły? Transparentności za grosz. Olbrzymie koszty działalności i niezbyt efektowny wynik finansowy. Nie ma porównania z WOŚP!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2021 o 20:54

W Wolfi1485
+2 / 4

@borekpp Uzbierała.. ale na pomoc dla innych czy dla siebie? Tak, wiem, o aferze w SP cicho-sza, nie zdradzać ważnej tajemnicy.. hejt prawicy za 3,2,1...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2021 o 23:31

avatar ludek_z_lasu
-1 / 3

To jest chamstwo ze strony VIRGIN Mobile !!!!
Nie obsługujemy numeru 75 565 !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolakPrawdziwy
0 / 4

No tak, jemu jeszcze mało. Nie dość, że łamie prawo bo restrykcje to biedne dzieci będą musiały zbierać na niego stojąc na mrozie i jeszcze roznosząc wirusa i się zarażając ;/ A w dodatku pewnie zbiera na urządzenia do dokonywania aborcji (poparł aborcję).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S severino
0 / 4

Jurek ogórek kiełbasa i sznurek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+1 / 7

Skoro TVP samo pokazało, że można organizować imprezy w trakcie kwarantanny, to dlaczego inni mieliby tego nie robić. Akurat co do kwestii zdrowia, to przynajmniej część ekipy Owsiaka się na tym zna ze względu na charakter działalności, więc jestem pewien, że dołożą starań, żeby nikt się tam nie zaraził.

A tak trochę z innej beczki, to biorąc pod uwagę wydajność WOŚP, czyli ile kasy idzie na zakup sprzętu medycznego, a ile na utrzymanie organizacji i festiwal muzyczny, to jestem za tym, żeby Owsiak został ministrem zdrowia i uczynił ten resort tak samo wydajnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Seker73
-5 / 11

Tak? A czytasz ich sprawozdania finansowe? To poczytaj, tylko uważnie. Dużo się dowiesz. Poza tym na stanowisku ministra zdrowia nie można kręcić złotycj melonów, więc odpada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar venny01
+4 / 4

@Seker73 może dla siebie nie można, ale dla NARCIARZA się coś wymyśli, dla HANDLARZA BRONIĄ też coś wpadnie, więc proszę, nie mów banialuków, tylko zobacz ile Szumi już ukręcił na boku i przepisał na rodzinę i znajomych, żeby jemu nie mieli z czego dobrać się do doooopy, a potem zwiał!! Nie, no, przepraszam! Wycofał się na strategicznie upatrzoną pozycję...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
-2 / 4

@Seker73

A byłeś kiedyś na tym festiwalu? Ja byłem kilka razy. I nigdy nie widziałem kogoś pod wpływem w pokojowym patrolu. Widziałem raz, jak uspokoili sytuację, po prostu rozmawiając z ludźmi. Takiej dyplomacji policja powinna się od nich uczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jabol428
+3 / 9

Ten demot to reklama najbardziej uśmiechniętego poborcy podatkowego w Polsce. Nie dajcie się na to nabrać!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borekpp
+3 / 7

Kiedyś gdy byłem młody i naiwny, myślałem, że organizatorzy różnych akcji dobroczynnych i zbiórek, poświęcają swój czas i swoje pieniądze na organizację tego wszystkiego, zupełnie bezinteresownie... ale się myliłem. I nie tylko o Owsiaka tu chodzi.. A już na pewno nie pomyślałem że można na tym zarabiać, bo to już nie dobroczynność, a biznes.. Dobroczyńcami są dający pieniądze żebrakom, a organizator, to zwykły biznesmen, strzygący owieczki i robiący gwiazdę z kina...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Firewolf_Jess
+1 / 1

@borekpp Trochę racji masz. Jednak... Ktoś na tyle ogarnięty, żeby stworzyć taką imprezę prawdopodobnie mógłby rozkręcić podobną bez charytatywnej otoczki. Moim zdaniem to fajnie, że choć trochę pomaga. To biznes, ok. Ale Owsiak nie jest jedynym, który zarabia, są inni ludzie, którym zapewnia wtedy pracę. Młodzi ludzie często za pomoc mają jakieś benefity (dodatkowe punkty w szkole, moją siostrę zauważył jakiś gość jak śpiewała na finale w naszym mieście i zaproponował jej pracę).
No i jest wyraźnie mówione o FUNDACJI, to że ty myślałeś, że to coś innego to nie wina Owsiaka. Fundacja to nie organizacja charytatywna, to organizacja, która zarabia. Pewnie gdyby to była organizacja charytatywna to nie miałaby takiego rozmachu.
Więc ogólnie szacun za rozkręcenie imprezy na praktycznie całą Polskę, szacun za to, że przy okazji biznesu pomaga ludziom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matmorder
+1 / 7

W tym roku Jurek zbiera na aborcje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O otomek1984
-1 / 1

no debil

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Seker73
0 / 2

Problem z Owsiakiem polega na tym, że ten koleś jest poza wszelką kontrolą. O ile polityków PiS (jak i każdej innej partii) można odwołać w wyborach, to Owsiak robił co chce, robi co chce i będzie robił co chce. Owsiak to nie WOŚP i te marne 200 milionów, które dla biznesmena tego formatu co on to nie są duże pieniądze. Owsiak to cały system powiązań, zależności, układów, związków. Owsiak to władca mózgów młodych ludzi o lewicowych poglądach, nad którym nikt i nic nie zapanuje. Jego hasła "róbtacochceta" już owocują tym, że baby skrobią na potęgę a 15 latek morduje 13 latkę w ciąży. Owsiak to nowa forma religii, która - jak każda inna - stanowi zioło dla mas. Owsiak to państwo w państwie, mające swoje fundusze, swoje bojówki "pokojowe", swoich wyznawców, posiadłości i co roczny, stały dopływ pieniędzy. I to wszystko jest poza kontrolą kogokolwiek, bo kto ruszy Pana Jureczka ? Próbował MatkaKurka - bez szans. Mając wsparcie niezawisłych sądów i rzeszy wyznawców chyba tylko zgon skończy jego panowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem