Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
126 131
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+3 / 3

Tak jest gdy jedni oczekują cudownego sukcesu natychmiast (jak widać nie zależy to ilości kasy, ani od ilości trenerów), a drudzy sukces uzależniają od pracy, długiej i konsekwentnej.

Tak w gwoli sprawiedliwości Niemcom też nie podobał się Low też chcieli zmiany trenera czy jego początki pracy i pomysł na reprezentacje był podobny do Brzęczka, czy zmiana na innego trenera coś zmieni, kolejna?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 stycznia 2021 o 10:49

C ciomak12
+2 / 2

Mają jednego DOBREGO trenera. Jeżeli zainwestujesz w dobrego trenera który doprowadził wiele klubów i reprezentacji do sukcesów i jest wysoko ceniony to tak można go zostawić.

Co do Joachima Lowa zanim byłe trenerem reprezentacji był przeciętnym trenerem. Miał parę sukcesów ale bez szału.Po prostu został z a asystenta trenera, trenerem(2006r.). Coś co widzieliśmy wielokrotnie, ale akurat Low wypalił. Pierwsze wielkie imprezy to srebro na euro 2008, brąz na mistrzostwach świata w 2010, półfinał na euro 2012 i złoto na mistrzostwach świata 2014.

Więc zostawienie trenera który na każdej imprezie daje petardę i dochodzi na sam szczyt nie jest problemem. I jak trafi mu się trochę gorszy rok. Żałować należy u nas trenerów jak Adam Nawałka, który był naprawdę dobrym trenerem. Owszem na jednej imprezie się zbłaźnił co nie oznacza że musiał odchodzić. Wiele lat ładnie tę reprezentacje ciągnął.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem