Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1291 1347
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Maras78
+14 / 24

Dworczyk - pierwszy rok na studiach to najlepsze pięć lat mojego życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-3 / 17

Uwaga, uwaga.. wściekły atak "miłośników" WOSP za 3,2,1...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P patrycjusz007
+1 / 27

Tak jak zorganizował imprezę z Adamowiczem? Najlepsze te barwienie wizerunku zabiegami typu "Jurek"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar johnyrabarbarowiec
-1 / 15

Nie wiem, czy tacy najskuteczniejsi bo o skuteczności Owsiaka wiemy tylko z jego słów, niemniej jednak patrząc na to jak inne kraje się do szczepień przygotowały i jak załatwiły sprawę, tutaj wzorem jest Izrael, jestem w stanie uwierzyć, że każdy zrobiłby to lepiej niż robi to PiS. Tymczasem my nie dość, że nie mamy szczepionek, bo przysłano nam ochłapy, to jeszcze z tym sobie nie jesteśmy w stanie poradzić. Tymczasem Izrael dogadał się z Pfizerem, Pfizer zasypał Izrael szczepionkami w zamian za dane o efektach ubocznych, jeszcze zanim powstała szczepionka, Izrael przygotował się logistycznie do masowych szczepień, jak tylko pojawiły się szczepionki, Izrael od razu był gotowy do szczepień i od razu zanim my jeszcze zrobiliśmy pierwsze 100 szczepień, oni zrobili milion i pierwszą dostawę szczepionek rozdysponowali w ciągu mniej niż 72h. Kiedy oni robili milionowe szczepienie, u nas Mateusz i reszta zastanawiała się co to przyszło kurierem, dlaczego takie duże i co z tym zrobić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mtelisz
-5 / 7

@johnyrabarbarowiec

Izrael ma ponad czterokrotnie mniejszą ilość ludzi. Izrael nie należy do UE i nie przyjął nakazu UE kupowania szczepionek i rozdysponowywania ich przez UE.
Pisanie więc o tym, że obecna EKIPA źle to robi jest nieuprawnione.

BTW
Poprzednia EKIPA nie miałaby kłopotu z dystrybucją szczepionek, bo w tenkraju już byłoby tylu nachodźców, że problem COVID byłby śmiesznym problemem w porównaniu do: mordów, napaści i gwałtów, kradzieży itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fryta77
+1 / 3

@mtelisz
A ty nasz jakiegoś uchodźcę, który chciałby mieszkać w Polsce? Tak się składa, że przez wiele lat miałem do czynienia z uchodźcami z róznych kierunków (Azja, wschód Europy, Afryka) i wierz mi, że dla nich Polska nawet nie za bardzo jest przystankiem. Ot po prostu kolejny kraj w drodze do DE, GB czy Skandynawii. A ci z nich, którzy próbowali tu żyć poddawali się po kilku miesiącach bo tu tak ich "wspierano" biurokracją i "pomocą" państwa. Tu więcej pomaga się patologicznemu pijakowi bijacemu żonę i dzieci niż katolickiemu, wykształconemu uchodźcy z rodziną: lekarzowi czy inżynierowi z nieco bardziej egzotycznego kierunku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
+4 / 12

Mam gdzieś program szczepień i jego skuteczność. Bardziej interesuje mnie to dlaczego prezes firmy Pfizer nie chce się szczepić i dlaczego Pfizer zrzekł się odpowiedzialności za skutki uboczne szczepionek :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tadek73
+1 / 15

Tak? A kto zorganizowal impreze podczas ktorej zostal zamordowany Adamowicz?
Nie WOSP?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mtelisz
+1 / 5

Klikam minus przy niby najlepszym komentarzu, Jest +8(14) i robi się... +8(16)
Brawo "demokratyczne i miłujące wolność" demotywatory!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+2 / 2

Studia kończył 19 lat, ale przynajmniej je ukończył. A Owsiak w ogóle żadnych studiów nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fryta77
-2 / 2

@jabol428
Też mi argument. Duda niby z wykształcenia prawnik, a zobacz co robi w tej niby "swojej" dziedzinie. Wykształcenie nie jest tu żadnym argumentem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
0 / 0

@Fryta77 Oczywiście zgadzam się, że to nie argument, tylko dlaczego w takim razie wypomina się długie studiowanie Dworczykowi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O ocelota
-1 / 1

@jabol428 dlatego, że Dworczyk usiłował zamydlić braki w inteligencji papierkiem. Owsiak nie musiał niczego udowadniać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wkurzony_na_maxa
+1 / 1

Gdyby to organizował Owsiak, to szczepionka nie dość, że zawierałaby lucyferynę i lucyferazę, to jeszcze gratis dorzuciłby RU-486.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AdilRami
-1 / 1

Dworczak studiował sześć lat, a pracę magisterską napisał kilkanaście lat później. Jakim cudem?

Mnie bardziej martwi fakt, że PiS zamiast specjalistów do zadań specjalistów bierze politykierów, którzy kompetencjami do zadań pasują jak pięść do nosa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem