Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
640 644
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kmam
+3 / 3

@Ashardon Dla mnie ten zakład jest trochę za daleko... druga strona Polski. Niestety tego typu zakłady znikają wraz ze starszymi fachowcami. Młodszych już nie ma, bo takiej szkoły chyba w Polsce nie ma, żeby ich wyszkolić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
+7 / 7

Gdyby ten Pan zmienił godziny pracy na 12.00 -18.00 dwa razy w tygodniu, miałby więcej klientów. Godziny otwarcia 9.00 - 15.00 eliminują większość pracujących.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+3 / 3

@sfzgkkp to samo miałem napisać. Dziwne godziny otwarcia, ja też prowadzę sklep, sprzedaż i naprawę butów i pracuję od 9 do 18. Nie mam wolnej minuty tyle jest roboty. Nawet nie wszystko przyjmuję bo musiałbym pracować po 15 godzin dziennie, a tego się nie da.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kazuuki
-1 / 3

Rozumiem że mamy ciężkie czasy, ale jak ktoś kto prowadzi biznes przez 30lat, doprowadził do takiego wyglądu witryny sklepowej ? Przecież tam nie ma klientów, bo to wygląda ja budynek do rozbiórki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B blenderek
+3 / 5

@Kazuuki I chociaż zawiesiłby szyld reklamowy prostopadły do jezdni i ogłoszenia rozesłał (lokalne radio, gazety i lokalne media internetowe Elbląga). Dzisiaj nic nikomu nie należy się. O swoją pozycję trzeba walczyć - nie ma wyjścia. Po za tym dziś mało kto naprawia buty, raczej wyrzuca i kupuje nowe. Życzę temu panu utrzymania się na rynku pracy. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kmam
+2 / 4

@blenderek Jak już napisałeś, przydałby się chociaż szyld. Tylko kartka za szybą informuje, że tam jest zakład usługowy. Córce radzę aby pomogła ojcu i umyła szyby, żeby było widać tą kartkę. Mi się serce ścisnęło, jak zobaczyłam tą biedę na Street View.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bufuu
0 / 0

@Kazuuki większość butynków na tej ulicy tak niestety wygląda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mtelisz
-3 / 3

Jak się nie podoba elewacja to idź jeden z drugim do takiego np punktu mieszczącego się w hipermarkecie, co to też zajmuje się takimi usługami. Masz jeden z drugim gwarancję, że tam nie naprawią ale jeszcze spieprzą rzeczy oddawane do napraw. Dla czego? Bo w tych pięknie wyglądających punktach, z ładnym szyldem i piękną lada , pracują "fachowcy" nie mający pojęcia o usługach , które świadczą. Dla właściciela tych punktów (to są sieciówki) istotne jest aby pracownik nie dopominał się o nawet trochę więcej jak najniższa krajowa.
Kiedy mam potrzebę skorzystania z usług takich jakie świadczy ojciec opisywany w tym democie, to szukam FACHOWCA a nie pięknie wyglądającego punktu, gdzie usługi świadczy matoł nie potrafiący nawet porządnie - bez uszkodzenia obcasa - wymienić fleczka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q QnikQsy
-1 / 1

Na poczatek odmaluj tacie futryne, wyczysc okna i namaluj ladny szyld, razem 50zl za farbe i pedzel

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C canslogin1
-1 / 1

ta godziny pracy 15 to stanowczo za wczesnie duzo ludzi tyra do 17 i potem zakupy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem